Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izvēle

 
Reitings 15
Reģ: 09.09.2021
Sveikas!
Vēlējos uzzināt jūsu viedokli no malas.
Esam attiecības jau 5 gadus, bija bildinājums, bet tālāk nekas nevirzās.
Strādājam abi, viņš saņem vairāk, apmaksā dzīvokli, dažreiz pārtiku. Man alga pietiek uz saviem izdevumiem, + ir daudz brīvā laika. Man tiek patstāvīgi pārmests, ka es neko nedaru un nav izaugsmes. Tajā pašā laikā viss ko viņš ir nopelnījis ir principā viņa vecāku nopelns.
Pārmet, ka esmu greizsirdīga, bet pats patstāvīgi meklē internetā (Instagram/Facebook) jaunas meitenes, "laiko" un seko viņām. Cilvēki ir teikuši, ka ik pa retam redz viņu ar kādu citu. Saka, ka mīl mani, bet es pati esmu pie tā visa vainīga.
Jūsu viedoklis. Paldies 💛
09.09.2021 20:47 |
 
Reitings 17
Reģ: 17.02.2021
Saka ka mīl tevi bet tu pati esi pie visa vainīga? Vainīga pie tā ka viņš satiekās ar citu? Vai vainīga ka esi greizsirdīga?
No malas jau vienkārši izskatās ka viņam ir cita 😄🤷‍♀️
09.09.2021 21:21 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Tad uzraksti, tieši kādu pienesumu tu nes attiecībās?
09.09.2021 21:46 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Kāpēc tu ļauj pret sevi tā izturēties?
Vai tev šķiet pieņemami, ka tavs vīrietis interesējas par citām?
Pievērsies sev, savai attīstībai, pamaini ko dzīvē.
Ja vīrieša attieksme pēc laika nemainās, tad laikam jums nav īsti skatījums vienā virzienā.
09.09.2021 22:22 |
 
Reitings 15
Reģ: 09.09.2021
Sisenis @ 09.09.2021 21:46
Tad uzraksti, tieši kādu pienesumu tu nes attiecībās?

Es īsti nezinu par to kāds pienesums jānes attiecībās, finansiālais? Nekad neesmu uzskatījusi, ka sieviete ir tā, kurai jānes finanses ģimenē. Var protams būt dažādas dzīves situācijas, kad partneri mainās lomām, bet kad otram finansiāli +- viss ir labi, bet savu naudu vīrietis uzskata par savu un Tu atbildi pati par sevi un Tevi vēl zāģē. Es neesmu prasījusi viņam naudu, lai tērē uz manis, jo zinu, ka viņš to nedarīs. Viņam svarīgāk ir nopirkt sev mašīnu, sev drēbes un par to kā man iet viņam ir savs viedoklis. Ja es kaut ko gribu, tad man pašai viss ir jāizdara. Viņš tur pirkstu nepieliks. Svarīgi piebilst, ka pirms tam viņam ir bijusi turīga sieviete, kas viņu uzturēja.
09.09.2021 22:50 |
 
Reitings 15
Reģ: 09.09.2021
Annija35 @ 09.09.2021 22:22
Kāpēc tu ļauj pret sevi tā izturēties?
Vai tev šķiet pieņemami, ka tavs vīrietis interesējas par citām?
Pievērsies sev, savai attīstībai, pamaini ko dzīvē.
Ja vīrieša attieksme pēc laika nemainās, tad laikam jums nav īsti skatījums vienā virzienā.

Protams, man neliekas normāli, ka viņš interesējās par citām. Ir jau daudz par to pārdzīvots. Viņa mamma mierināja, ka tēvs bija tāds pats, ar gadiem pārgāja + kā mamma viņa teica, viņš attīstās nedaudz lēnāk par vienaudžiem, tādā ziņā, ka citiem viņa gados jau ir ģimenes ar bērniem, bet viņam svarīgāk ir pacelt savu pašapziņu ar mašīnu un jaunākām meitenēm.
09.09.2021 22:53 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Lilija888 @ 09.09.2021 22:50

Es īsti nezinu par to kāds pienesums jānes attiecībās, finansiālais? Nekad neesmu uzskatījusi, ka sieviete ir tā, kurai jānes finanses ģimenē. Var protams būt dažādas dzīves situācijas, kad partneri mainās lomām, bet kad otram finansiāli +- viss ir labi, bet savu naudu vīrietis uzskata par savu un Tu atbildi pati par sevi un Tevi vēl zāģē. Es neesmu prasījusi viņam naudu, lai tērē uz manis, jo zinu, ka viņš to nedarīs. Viņam svarīgāk ir nopirkt sev mašīnu, sev drēbes un par to kā man iet viņam ir savs viedoklis. Ja es kaut ko gribu, tad man pašai viss ir jāizdara. Viņš tur pirkstu nepieliks. Svarīgi piebilst, ka pirms tam viņam ir bijusi turīga sieviete, kas viņu uzturēja.

Labi, jautāšu savādāk. Ko tu ieguldi šajās attiecībās, lai tās uzturētu. Par finansēm es sapratu, katram savs. Bet man gribas zināt kas ir tas, kapēc esat kopā, izņemot pieradumu un cerību, jo pieci gadi taču un bildinājums.
09.09.2021 22:56 |
 
Reitings 15
Reģ: 09.09.2021
Piemēram, šodien atradu, ka viņš atkal seko instagramā citām, par 10 gadi jaunākām, pateicu to viņam, uz ko viņš vienkārši nosmaidīja. Šodien visu dienu nav mājās, zvanīja ap pusdienām, es nepacēlu, jo negribēju dzirdēt kārtējos attaisnojumus. Pašlaik vēljoprojām nav mājās. Spriežot pēc drēbēm, sataisījās un aizlaidās "tusēt".
09.09.2021 22:58 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Lilija888 @ 09.09.2021 22:58
Piemēram, šodien atradu, ka viņš atkal seko instagramā citām, par 10 gadi jaunākām, pateicu to viņam, uz ko viņš vienkārši nosmaidīja. Šodien visu dienu nav mājās, zvanīja ap pusdienām, es nepacēlu, jo negribēju dzirdēt kārtējos attaisnojumus. Pašlaik vēljoprojām nav mājās. Spriežot pēc drēbēm, sataisījās un aizlaidās "tusēt".

Izklausās, ka jums dziļāka sāpe par vienkāršu greizsirdību. Paši vien zināsiet kur tieši ir tā sakne. Viņš, iespējams, speciāli tevi rausta aiz stīgām, tāpēc nosmaida. Bet vispār baigi žēlīgi, ja nevar visu kā cilvēki izrunāt. Jārakņājas, jāskatās kam seko, jāpazūd bez ziņas...
09.09.2021 23:01 |
 
Reitings 15
Reģ: 09.09.2021
Sisenis @ 09.09.2021 22:56

Labi, jautāšu savādāk. Ko tu ieguldi šajās attiecībās, lai tās uzturētu. Par finansēm es sapratu, katram savs. Bet man gribas zināt kas ir tas, kapēc esat kopā, izņemot pieradumu un cerību, jo pieci gadi taču un bildinājums.

Es viņu atbalstu visā un vienmēr, lai arī tas ar ko viņš pelna naudu nav legāli. Vienmēr māja ir pilnīgā kārtībā, arī seksuālajā dzīvē viss ir ok. Vienmēr esmu bijusi par viņu uz visiem 💯. Lai gan ir bijušas situācijas, kad viņam nav bijis pat centa. Tā teikt, kopā esot viņš ir ticis pie kaut kādas naudas. Attiecību sākumā, kad nebija nekā, dzīvojām pie maniem vecākiem, un bija gadījums, kad viņš pat zaga naudu no brāļa. Vēlāk tas atklājās un tika atrisināts. Rakstu un saprotu cik tas izklausās tizli. Esam gājuši daudz kam cauri. Man bijis dzīvē smags periods, kad pusgadu dzīvoju uz antidepresantiem, jo pazaudēju sev tuvu cilvēku un nevarēju tām tikt pāri. Atbalsts kaut kāds no viņa bija sākumā, bet beigās viņš neizturēja un satikās ar citu. Kā viņš teica, brīnums, ka to neizdarīja agrāk, jo es biju nekāda.
09.09.2021 23:06 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Lilija888 @ 09.09.2021 23:06

Es viņu atbalstu visā un vienmēr, lai arī tas ar ko viņš pelna naudu nav legāli. Vienmēr māja ir pilnīgā kārtībā, arī seksuālajā dzīvē viss ir ok. Vienmēr esmu bijusi par viņu uz visiem ?. Lai gan ir bijušas situācijas, kad viņam nav bijis pat centa. Tā teikt, kopā esot viņš ir ticis pie kaut kādas naudas. Attiecību sākumā, kad nebija nekā, dzīvojām pie maniem vecākiem, un bija gadījums, kad viņš pat zaga naudu no brāļa. Vēlāk tas atklājās un tika atrisināts. Rakstu un saprotu cik tas izklausās tizli. Esam gājuši daudz kam cauri. Man bijis dzīvē smags periods, kad pusgadu dzīvoju uz antidepresantiem, jo pazaudēju sev tuvu cilvēku un nevarēju tām tikt pāri. Atbalsts kaut kāds no viņa bija sākumā, bet beigās viņš neizturēja un satikās ar citu. Kā viņš teica, brīnums, ka to neizdarīja agrāk, jo es biju nekāda.

Man pēc tevis rakstītā šķiet, ka kaut kas iztrūkst tajā stāstā. Bet lai vai kā, neviens nav pelnijis tikt krāpts un nodots. Es saprotu, ka baigi žēl padirst 5cus gadus un bildinājums dod tādu kā cerību. Taču novēlu pieslēgt realitāti un paraudzīties, vai vispār paliks labāk. Nav nevienam jāskrien pakaļ. Ne tev viņam ne viņam tev. Un kopdzīvē vienam otru jāpadara labāku, ne jāsarežģī dzīvi.
09.09.2021 23:11 |
 
Reitings 15
Reģ: 09.09.2021
Sisenis @ 09.09.2021 23:11

Man pēc tevis rakstītā šķiet, ka kaut kas iztrūkst tajā stāstā. Bet lai vai kā, neviens nav pelnijis tikt krāpts un nodots. Es saprotu, ka baigi žēl padirst 5cus gadus un bildinājums dod tādu kā cerību. Taču novēlu pieslēgt realitāti un paraudzīties, vai vispār paliks labāk. Nav nevienam jāskrien pakaļ. Ne tev viņam ne viņam tev. Un kopdzīvē vienam otru jāpadara labāku, ne jāsarežģī dzīvi.

Paldies 💛
09.09.2021 23:14 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Izklausās diezgan slikti. Cik sen atpakaļ bija bildinājums, un vai tad bija šādas pašas attiecības?
Palielam ļoti piekrītu Sisenim, sevišķi pēdējam komentāram.
Vajadzētu arī kopā ar viņu šito visu izrunāt, tā nopietni. Arī par tām citām, lai paskaidro, nevis tikai nosmīn.
09.09.2021 23:29 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Mans viedoklis tāds, ka veselīgās attiecībās nav "mana un Tava nauda", bet ir "mūsu nauda", neatkarīgi no tā, cik daudz katrs pelna. Ģimenes kopējo budžetu veido abi - sīkākas lietas, kas ko nomaksā, kurš pērk pārtiku utt, jau sarunā paši, ņemot vērā katra algas lielumu. Ja tev ir svarīgs otrs cilvēks, tad attiecībās ir līdzi izjušana par otrās pusītes neveiksmi, bēdām, neizdevušos dienu utml, tais skaitā ir svarīgi, lai otrs nesatrauktos. Nevis speciāli necelt telefonu, nelikties ne zini un vispār "ja tev kaut ko vajag, dari pats". Un tam ir jābūt un jānotiek dabiski, nevis piespiedu veidā.
Jā, cik ilgi ir bildinājums?
10.09.2021 00:51 |
 
Reitings 39
Reģ: 02.05.2020
Man šajā visā naudas jautājums neliekas dīvainākais.
Kāpēc tu viņam atļauj ņirgāties par sevi? Kāpēc atļauj tikties ar citām sievietēm?
Vai sanāk jums normāli parunāt, bez pārmetumiem un strīdiem?
10.09.2021 01:17 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Lilija888 @ 09.09.2021 22:53

Protams, man neliekas normāli, ka viņš interesējās par citām. Ir jau daudz par to pārdzīvots. Viņa mamma mierināja, ka tēvs bija tāds pats, ar gadiem pārgāja + kā mamma viņa teica, viņš attīstās nedaudz lēnāk par vienaudžiem, tādā ziņā, ka citiem viņa gados jau ir ģimenes ar bērniem, bet viņam svarīgāk ir pacelt savu pašapziņu ar mašīnu un jaunākām meitenēm.

Un tu gaidīsi kamēr viņš mainīsies?
Cieni vairāk sevi.
Atver acis, Ja mīl, tad pat domas nebūtu par citām.
10.09.2021 07:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Galīgi nedomāju, ka šeit ir runa par naudu.
Bet gan to, ka meitene neattīstās, kas vīrietim ir visai svarīgi - lai sieviete ir ar kaut ko nodarbināta (savām vai citām lietām), meklē izaugsmes iespējas - kā minēja autores vīrietis un acīmredzot autore to vnk nesaprot. Tev nav jāmaina sava personība vai raksturs, bet nu ja piedod - Tu pa dzīvi esi sēne, kas neprot izmantot savu brīvo laiku produktīvi, tad nebrīnies, ka iespējams esi apnikusi jau. Kļuvusi garlaicīga. Tas iespējams arī ir apstādinājis kāzu gaitu.
Te nav nekāda sakara ar to, kas ir vecāku nopelns. Domāju, ka problēma ir Tevī, ko Tev ir vērts pārrunāt ar savu vīrieti nevis stalkot viņu. Saprast + un - un vai jums tālāk vispār ir pa ceļam.
10.09.2021 08:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ja reiz Tu stalko tās meitenes, tad noteikti, zini kā vinas izskatās, ar ko nodarbojas un salīdzināji ar sevīm un izdarīji secinājumus? Kas tieši vinam varētu piesaistīt tajās meitenēs. Iespējams kaut ko no tā visa viņš sagaida no Tevīm.
10.09.2021 08:57 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Woman_wonderland
Mēģināšu minēt, domāju, ka trāpīšu desmitniekā- viņš seko seksīgām beibēm, kam ir ko rādīt- krūtis, dibens, utt., un kas uzskata, ja tev ir ko rādīt, nevajag slēpt. Būšu pārsteigta, ja autore pateiks, ka viņš pieseko kādai pavārei, grāmatu lasītājai vai ceļotājai, vai kādam kontam, kuram ir kaut cik pievienotās vērtības.
Bet tajā ziņā piekrītu, ka autorei vajag atrast lietas, kas pašu aizrauj un aizpilda brīvo laiku, un dod ko savai pašizaugsmei (bet mēs jau nezinām, varbūt viņai jau kaut kas tāds ir, nav minējusi). Bet nedarīt to vīrieša dēļ, darīt to sevis dēļ, darīt tāpēc, ka patīk.
Bet vispār izklausās, ka autore sevi neciena, un attiecībās ir stipri lielākas problēms par naudu vai interešu trūkumu. Lielākā problēma- tas džeks viņu nemīl. Un ar varu (izpatikšanu, izdabāšanu) mīļš nekļūsi.
10.09.2021 09:44 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Dzhila @ 10.09.2021 09:44
Woman_wonderland
Mēģināšu minēt, domāju, ka trāpīšu desmitniekā- viņš seko seksīgām beibēm, kam ir ko rādīt- krūtis, dibens, utt., un kas uzskata, ja tev ir ko rādīt, nevajag slēpt. Būšu pārsteigta, ja autore pateiks, ka viņš pieseko kādai pavārei, grāmatu lasītājai vai ceļotājai, vai kādam kontam, kuram ir kaut cik pievienotās vērtības.
Bet tajā ziņā piekrītu, ka autorei vajag atrast lietas, kas pašu aizrauj un aizpilda brīvo laiku, un dod ko savai pašizaugsmei (bet mēs jau nezinām, varbūt viņai jau kaut kas tāds ir, nav minējusi). Bet nedarīt to vīrieša dēļ, darīt to sevis dēļ, darīt tāpēc, ka patīk.
Bet vispār izklausās, ka autore sevi neciena, un attiecībās ir stipri lielākas problēms par naudu vai interešu trūkumu. Lielākā problēma- tas džeks viņu nemīl. Un ar varu (izpatikšanu, izdabāšanu) mīļš nekļūsi.
Protams, tas ir tipiskais variants ar sexy beibēm :D bet gribētos jau cerēt, ka nav tāds cūka un grib, ko vairāk par dibeniem :D
10.09.2021 09:48 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Mana un tava nauda vispār attiecībās nav uzskatāma par problēmu.
10.09.2021 10:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits