Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautāju pēc ieteikuma .

 
Reitings 17
Reģ: 17.02.2021
Sveiciens....
Situācija tāda ka bērns sākot ar septembri uzsācis bērnu dārza gaitas, otrdienas rītā bērnam bija temperatūra 37 nolēmu bērnu nelaist uz bd bet atstāt mājās un novērot, viss bija kārtībā bērns tāds kā ikdienā, aktīvs.
Arī šodien atstāju mājas temperatūras gan nebija, audzinātāja tika informēta, šodien viss arī ir kārtībā,Jautajums sekojoš - Ja bērnam rīt no rīta nav temperatūras iesnas u.c vien vārd sākot, vai drīkstu laist uz dārziņu? Kā vispārīgi bērnu dārza uz šo skatās? Jo nu nevar atveseļoties 2 dienu laikā, bet kas tā par temperatūru bija-nav ne jausmas..
Pieminēšu par zīmi, ārstam pieraksti pilni, ātrākais var tikt piektdien...
+ Lūgšu nenosodīt ja nu skan aplami 😃, man šis viss ir pirmo reizi, pirmais bērniņš un pirmais bērnu dārza apmeklējums.
08.09.2021 16:39 |
 
Reitings 2718
Reģ: 15.07.2021
Jā, vari laist uz bērnudārzu, ja vairāk nav temperatūras bērnam!
08.09.2021 16:41 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Es uzjautātu bd, vai var bez zīmes. Jo, iespējams, covid laikā skatās uz šo savādāk. Jo lai dabūtu ārsta zimi vajag nodot testu.
08.09.2021 20:01 |
 
Reitings 17
Reģ: 17.02.2021
Update.
Aizvedu bērnu uz bērnu dārzu , audzinātāja zvana saka, bērnam klepus, ok aizgāju izņemt , aizvedām pie ārsta, ārsts saka ka bērns ir vesels, nav trokšņu arī kakls nav sarkans, uzrakstīja zīmi un atbrīvojumu līdz rītdienai ,
Taču man bail laist pirmdien bērnu uz bērnu dārzu, nedod dievs iekleposies , pēc tam uzrakstu audzinātājai viņa saka lai ārstejamies, es pat līdz šim brīdim neesmu dzirdējusi ka bērns ieklepotos.. Esmu apjukusi 😃
09.09.2021 13:44 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
bail? Tev jādomā par bērnu, ne savām bailēm. Ja Tev ir ārsta zīme, nevar spiest vest uz mājām bērnu un viņš ir vesels. Skaidrs, ka audzinātājas atkratās, lai nav tik daudz jāstrādā, neko taču viņām tur nemaksā.
sāc pastāvēt par savu bērnu, ne bailēm, vai iedzer redbull pirms ej skaidroties.
09.09.2021 14:01 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Ka jūs domājat kas gudrāks audzinātāja vai ārste? Te vispār nebūtu jāklausa audzīte.
09.09.2021 14:03 |
 
Reitings 17
Reģ: 17.02.2021
Protams, jāklausa ārsts, to es saprotu .
Vienkārši esmu apjukusi 😃
ja vēlreiz izveidojās šāda situācija, iet pie vadītājas?
09.09.2021 14:14 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
apjukusi par ko? Kā vispār Tu tiki pie bērna, par to būtu jāpabrīnās, pēc tādu prastu problēmu nespējas risināt, jābrīnās, ka zināji kā strādā tā šķirbiņa un kas tur jāliek iekšā.
ja aiziesi pie vadītājas, audzinātājai vēl vairāk nepaliksi, sūdzambībele būsi. Tā vienā sākumā aizej un pasaki, ka biji pie ārsta un to pašu ko te rakstīji pasaki audzinātājai. Ja situācija nākamajā dienā atkārtojas tad arī ej pie vadītājas un paskaidro, ka biji pie ārsta.
kas tur nav skaidrs? par ko apjukt? Kā apenes izvēlies stāvi veikalā stundu un domā?
09.09.2021 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Bet ja ārsts ir pateicis, ka bērns ir vesels, kāpēc lai neticētu ārstam? Jēzus , bērns var klepot no tā, ka sauss kakls ir un grib padzerties, siekalas saskrejušas. 101 iemesls. Drīz jau audzinātājas liks ņemt tos bērnus mājās, ja ne tā elpos.
Nākamreiz es jau nākamajā dienā vestu bērnu un parādītu uzreiz ārsta zīmi, ka bērnam viss ok.
09.09.2021 14:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits