Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aicinājums

 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
visām svētajām vakcinētajām māsām šajā forumā apvienoties, lai likvidētu šo šausmīgo melu un propagandas facebook kontu. Mēs visas labi zinām, ka neviens nav ne miris pēc vakcīnas, ne piedzīvojis kādas blakusparādības un ja viņš(-a) domā, ka ir piedzīvojis, tad viņš(-a) ir antivakseris(-e).
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1336817350048445&id=100011605783277
Īpašu uzmanību aicienu pievērst tam dokumentam, ko pievienojis Balodis. Mēs nedrīkstam pieļaut tādu pasaules mēroga noziegumu. Vēlreiz aicinu visas svētās māsas cīnīties par to, lai ar svēto vakcīnu tiktu vakcinēti 100% iedzīvotāju, jo tikai tad mēs tiksim pie ilgi gaidītās 2. potes, ko svētie zinātnieki tik ilgi, vaiga sviedros, mums ir brūvējuši savās ideālajās laboratorijās. Leģendārais Kariņš manus vārdus notiekti apstiprinātu!
04.09.2021 09:54 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Ceru, ka antivakseru skaits nesamazināsies, jo tad būs pilnas slimnīcas ar mirstošiem antivakseriem, skolas un birojus atkal slēgs un varēs strādāt no mājām. Uz priekšu, Nellija12! Antivakseru propagandai būt! 🤩
04.09.2021 12:00 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Motherofdragons @ 04.09.2021 12:00
Ceru, ka antivakseru skaits nesamazināsies, jo tad būs pilnas slimnīcas ar mirstošiem antivakseriem, skolas un birojus atkal slēgs un varēs strādāt no mājām. Uz priekšu, Nellija12! Antivakseru propagandai būt! ?

Man tie antivakseri jau sen pieriebušies! Viņi paši nesaprot, ka, nevakcinējoties, saslimšana ar šo šausmīgi bīstamo vīrusu, no kura mirst gandrīz triljoni cilvēku, ir neizbēgama.
Es tikai nesapratu, kur tu saskatīji antivakseru propagandu, ja es viņus neciešu un vienmēr mudinu valdību tādus eksemplārus vakcinēt ar visām 3 potēm. Redzu, ka tu esi viena no savējām, tāpēc iesaku arī tev mudināt apkārt esošos antivakserus vakcinēties ar svēto poti, jo tikai tā mēs tiksim pie 2. svētās vakcīnas.
04.09.2021 13:13 |
 
Reitings 60
Reģ: 09.08.2021
aj, Nellij, tak nomierinies. Lien atpakaļ savā alā.
04.09.2021 13:26 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
...un ja tu palasītu citus manus komentārus, tad saprastu, ka es, tāpat kā tu, aktīvi iestājos pret cilvēku izvēles brīvību jebkādos jautājumus (ieskaitot vakcinēšanos). Paldies dievam, ir tādi leģendas kā Kariņš, kuri lemj par mums mūsu vietā! Pat nezinu, kur mēs bez viņiem tagad būtu...
04.09.2021 13:26 |
 
Reitings 60
Reģ: 09.08.2021
04.09.2021 13:45 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Nellija12 @ 04.09.2021 13:13

Man tie antivakseri jau sen pieriebušies! Viņi paši nesaprot, ka, nevakcinējoties, saslimšana ar šo šausmīgi bīstamo vīrusu, no kura mirst gandrīz triljoni cilvēku, ir neizbēgama.
Es tikai nesapratu, kur tu saskatīji antivakseru propagandu, ja es viņus neciešu un vienmēr mudinu valdību tādus eksemplārus vakcinēt ar visām 3 potēm. Redzu, ka tu esi viena no savējām, tāpēc iesaku arī tev mudināt apkārt esošos antivakserus vakcinēties ar svēto poti, jo tikai tā mēs tiksim pie 2. svētās vakcīnas.

Kas tā tāda "svētā pote"? 😁
04.09.2021 14:12 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.02.2021
Dārgā Nellija,
es šo lapu nosūdzu vismaz vienreiz dienā jau kopš maija. Nesaprotu, kāpēc manas sūdzības netiek ņemtas vērā. Es tomēr esmu sieviete ar reputāciju un statusu. Nav neviena, kas ciemā mani nezinātu! Un tomēr šī interneta sienas avīze atļaujas mani ignorēt...
Bet man ir tomēr visiem jāatgādina, ka katra paklausīga pilsoņa rokās ir daudz vairāk varas, nekā pieņemts uzskatīt. Došu piemēru no savas personīgās dzīves. Nesen man kaimiņos dzīvoja pensionāre, izbijusi grāmatvede vietējā pašvaldībā. Pats par sevi saprotams, ka jau no paša pandēmijas sākuma es piegāju visai mūsu komunikācijai ar ārkārtīgu uzmanību un atbildību - nedod dievs, šī krietnā večiņa no manis saķers kādu kaiti! Es sev to nekad nespētu piedot.
Bet dzīve, saprotams, ir dažādu negaidītu un brīnumainu pagriezienu pilna... Šogad jūnija vidū es kā jau ierasts dodos sūdzēt nost to grupu, un pēkšņi skatos, ka viņa tur komentē! Iedomājies?! Pati saproti, ka man nekas cits neatlika kā aplaist to kuci ar kovidu. Tagad tepat netālu kapiņos viņa arī guļ. Visi, kas nepilda valdības pavēles, ir pelnījuši nāvi! Katra morāla un atbildīga cilvēka pienākums ir izrēķināties ar valsts nodevējiem.
04.09.2021 14:34 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Sardīne @ 04.09.2021 14:34
Dārgā Nellija,
es šo lapu nosūdzu vismaz vienreiz dienā jau kopš maija. Nesaprotu, kāpēc manas sūdzības netiek ņemtas vērā. Es tomēr esmu sieviete ar reputāciju un statusu. Nav neviena, kas ciemā mani nezinātu! Un tomēr šī interneta sienas avīze atļaujas mani ignorēt...
Bet man ir tomēr visiem jāatgādina, ka katra paklausīga pilsoņa rokās ir daudz vairāk varas, nekā pieņemts uzskatīt. Došu piemēru no savas personīgās dzīves. Nesen man kaimiņos dzīvoja pensionāre, izbijusi grāmatvede vietējā pašvaldībā. Pats par sevi saprotams, ka jau no paša pandēmijas sākuma es piegāju visai mūsu komunikācijai ar ārkārtīgu uzmanību un atbildību - nedod dievs, šī krietnā večiņa no manis saķers kādu kaiti! Es sev to nekad nespētu piedot.
Bet dzīve, saprotams, ir dažādu negaidītu un brīnumainu pagriezienu pilna... Šogad jūnija vidū es kā jau ierasts dodos sūdzēt nost to grupu, un pēkšņi skatos, ka viņa tur komentē! Iedomājies?! Pati saproti, ka man nekas cits neatlika kā aplaist to kuci ar kovidu. Tagad tepat netālu kapiņos viņa arī guļ. Visi, kas nepilda valdības pavēles, ir pelnījuši nāvi! Katra morāla un atbildīga cilvēka pienākums ir izrēķināties ar valsts nodevējiem.

Beidzot arī kāds daudz maz saprātīgs komentārs nevis tikai tukša troļļošana, bet nu varēji jau tomēr vispirms večiņu mēģināt pārliecināt pārnākt uz gaišo pusi. Varbūt cilvēkam bija dators, bet nebija televizora no kura smelties padziļinātu informāciju par šo nežēligi bīstamo vīrusu, kas nogalina gandrīz sekstiljonus...
04.09.2021 15:34 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Beidzot arī kāds daudz maz saprātīgs komentārs nevis tikai tukša troļļošana (t.i. cien. Sardīnes jkdze.), bet nu varēji jau tomēr vispirms večiņu mēģināt pārliecināt pārnākt uz gaišo pusi. Varbūt cilvēkam bija dators, bet nebija televizora no kura smelties padziļinātu informāciju par šo nežēligi bīstamo vīrusu, kas nogalina gandrīz sekstiljonus...
04.09.2021 15:38 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Kas tā tāda "svētā pote"? 😁
Tas ir tāds svēts un unikāls serums, kurš ir tapis gandrīz daudzu destmitgažu laikā un kura radīšanā ir piedalījušies ļoti daudzi neizsakāmi izglītoti un viedi zinātnieki, kam ļoti rūp cilvēku dzīvība.
04.09.2021 15:50 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.02.2021
Dārgā Nellija,
par kādu televīziju Tu runā? Šajos mēra laikos, kad kovids manā Latvijas galā ir nopļāvis 95% populācijas, mums nav ne televizioru, ne elektrības, ne līdzīgu civilizācijas luksusa preču. Tikai viens mobilais telefons uz saules baterijām, ko katrs ciema iedzīvotājs ir tiesīgs izmantot 30 minūtes nedēļā. Siltu ēdienu es neesmu ēdusi kopš pagājušā gada oktobra, un pārsvarā pārtieku no bērzu mizām un ielās noķertām žurkām proteīnam (labā nedēļā man izdodas noķert pat 4 žurkas).
Manuprāt, tik ārkārtīgi bīstamu slimību ierobežošanai valdībai būtu ielās jāizved armiju, un jāatklāj uguni uz katru, kas pamet savu dzīvesvietu, tādējādi pārnēsājot un izplatot šo sērgu. Šobrīd taču valstī ir atļauts veikts genocīdu pret paklausīgiem pilsoņiem! Saprotams, ka šādā visatļautības situācijā katram pilsonim pašam ir jāņem lietas savās rokās, un attiecīgi jāapietas ar tautas nodevējiem, kas apdraud mūsu visu dzīvības.
04.09.2021 19:33 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Oooo Nellija! Sveiki Kanareiki! 😂😂😂
04.09.2021 19:40 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Nellija12 ir vīrietis, kas troļļojas, tā nav sieviete.
04.09.2021 20:10 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Nellij, tu esi stulba/stulbs. Ne vaxeri, ne antivaxeri ir sabiedrības problēma, bet tādi ļautiņi kā tu.
04.09.2021 21:35 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
qwerty123 @ 04.09.2021 20:10
Nellija12 ir vīrietis, kas troļļojas, tā nav sieviete.

Beidz muļķoties! Simts reizes šis jau ir bijis iztirzāts citās diskusijās.
05.09.2021 00:41 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Sardīne @ 04.09.2021 19:33
Dārgā Nellija,
par kādu televīziju Tu runā? Šajos mēra laikos, kad kovids manā Latvijas galā ir nopļāvis 95% populācijas, mums nav ne televizioru, ne elektrības, ne līdzīgu civilizācijas luksusa preču. Tikai viens mobilais telefons uz saules baterijām, ko katrs ciema iedzīvotājs ir tiesīgs izmantot 30 minūtes nedēļā. Siltu ēdienu es neesmu ēdusi kopš pagājušā gada oktobra, un pārsvarā pārtieku no bērzu mizām un ielās noķertām žurkām proteīnam (labā nedēļā man izdodas noķert pat 4 žurkas).
Manuprāt, tik ārkārtīgi bīstamu slimību ierobežošanai valdībai būtu ielās jāizved armiju, un jāatklāj uguni uz katru, kas pamet savu dzīvesvietu, tādējādi pārnēsājot un izplatot šo sērgu. Šobrīd taču valstī ir atļauts veikts genocīdu pret paklausīgiem pilsoņiem! Saprotams, ka šādā visatļautības situācijā katram pilsonim pašam ir jāņem lietas savās rokās, un attiecīgi jāapietas ar tautas nodevējiem, kas apdraud mūsu visu dzīvības.

Viedi vārdi! Ja nebūtu tik dzivībai bīstami iziet no mājas un ielās "neplosītos" tik nežēlīgi bīstams mēris, es labprāt tevi satiktu un paspiestu tev roku. Tas, kā tu spēj izdzīvot, pārtiekot no bērzu mizām un žurkām, ir iedvesmojoši! Mūsu galā "nopļauti" gandrīz visi 100%. Es jau pamazām noskaņojos apokalipsei, spēlējot Fallout: New Vegas. Tur ir tādi bīstami zvēri kā "deathclaws", bet es viņus saucu par antivakseriem. Lūk, kādas neatgriezeniskas sekas cilvēkam spēj radīt svētās potes noliegšana.
05.09.2021 00:55 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Feral ghouls būtu labāka analoģija.
05.09.2021 10:58 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Piekūns @ 05.09.2021 10:58
Feral ghouls būtu labāka analoģija.

Nope. Deathclaws ir daudz bīstamāki. Ja feral ghoul var apkarot ar parastu pistolīti, tad uz cīņu ar deathclaws jau jāņem smagā artilērija vai snaiperene.
05.09.2021 13:28 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
keegan @ 04.09.2021 21:35
Nellij, tu esi stulba/stulbs. Ne vaxeri, ne antivaxeri ir sabiedrības problēma, bet tādi ļautiņi kā tu.

Tev vienkārši skauž, jo tu nespēj mīlēt augsti godājamo un leģendāro Kariņa kungu tik ļoti, cik es. Iedomājies, kā viņs pašuzupurējās, lai cienījamie LGBTQ pārstāvji beidzot varētu piedalīties savā gājienā! Ar nepacietību gaidu, kad viņš rīkos jau varmāku un izvarotāju gājienu, jo tikai tad mēs varēsim pieņemt šos cilvēkus tādus, kādi viņi ir un tādējādi sasniegt vēl augstāku attīstības līmeni. Ja šī iedvesmojošā personība man pavēlētu lekt no klints bez izpletņa, tad es to darītu, jo es saprastu, ka viņš tādā veidā rūpējas par manām un manas valsts interesēm. Es jau kopš agras bērnības esmu sapratis, ka mūsu valdība vēl mums, parastajiem cilvēciņiem, tikai to labāko un ir gatavi darīt itin visu, lai mēs būtu laimīgi.
05.09.2021 19:07 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.02.2021
Dārgā Nellija,
atkal jau lasu Tavus komentārus un spēju vien apbrīnot Tavu inteliģenci un cēlumu! Tas ir pilnīgi pašsaprotami, ka katra valdība pret tautu ir pilnīgi godīga un vienmēr ir gatava upurēties tautas labā. Nav taisnīgāku un gudrāku cilvēku pasaulē par politiķiem! Politiķi ir pats cilvēces krējums - ar lielu rūpību atlasīti labākie no labākajiem. Es to nekad agrāk šajā forumā neesmu atklājusi, taču esmu liela vēstures cienītāja. Un lai gan esmu izlasījusi nu jau piecus tūkstošus vēstures grāmatu, neesmu atradusi vēl ne vienu vienīgu gadījumu, kad politiķi būtu kļūdījušies, krāpušies, vai izmantojuši tautu savtīgām interesēm! Manuprāt, politiķi ir demi-dievi, kas tikai ar kāda augstāka spēka gādību ir ar savu klātbūtni pagodinājuši cilvēci!
05.09.2021 20:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits