Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Septmebra beztēma

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Hey!
Jau 1.septmebris, nu ko, kādas sajūtas? Ko darāt šodienā? Gribētu atgriezties skolas sola?
Varbūt kādai uz skolu, studijām vai savu atvasīti palaižat skolas gaitās?
Man šī nedēļa ir brīva, atvaļinājums un tad 6.septembrī atsākas studijas un paraleli darbs.... būs traki, bet pagaidām priecàjos, ka 1.septembrī nav nekur jāskrien, vienīgais man šajā 1.septmebrī gadījās “patīkams” pārsteigums - sākās mēnešreizes(bija jāsākas 2-3 dienas vēlāk), tā nu tagad tā vietā lai ietu un kaut ko aktīvāku darītu, guļu gultā un skatos Netflix, ēdu saldumus un domāju cik negodīgi, ka meitenēm katru mēnesi jāmokās :D
Bet nu visādi citādi man ir prieks par rudeni,jo tas man kā jauns gads, jaunas apņemšanās un motivacija. :) pat ja bez svinīgās līnijas, tāpat ir sajūta, ka sākas jauns posms
01.09.2021 13:04 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Šorīt vedu bērnu uz dāržiņu, un vēl nodomāju, ka ļoti tukšas ielas palikušas. Nevarēju saprast, vai nu pārāk agrs priekš skolas, vai arī Covid vainīgs. Vairs nav tā "zinību dienas" atmosfēras, svētku sajūta.
01.09.2021 13:09 |
 
Reitings 48
Reģ: 31.08.2021
Brendija @ 01.09.2021 13:09
Šorīt vedu bērnu uz dāržiņu, un vēl nodomāju, ka ļoti tukšas ielas palikušas. Nevarēju saprast, vai nu pārāk agrs priekš skolas, vai arī Covid vainīgs. Vairs nav tā "zinību dienas" atmosfēras, svētku sajūta.

Cik es zinu, tad lielākajā daļā skolu bērni iet uz skolu pa grupiņām, ne kā kādreiz - visi kopā uz svinīgo līniju. Iespējams, ka tukšās ielas saistītas ar to.
Es gan neteiktu,ka atmosfēras nav. Mums pie mājas skola, bērnu pilns, visi ar puķēm, sapucēti. Ir forši :)
01.09.2021 13:20 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Atmosfēra ir! Man blakus mājām ir skola un tur jau 10.00 bija bērni, mazie, laikam sākumskola, bet bija! Puķes, sapucēti, ahh kā man patīk pirmajā septembrī vērot rosību!
Uz skolu pati negribētu! Ne par ko! Atceros ar šausmām - man nepatika ne mācîties, ne īsti klasesbiedri patika. Studijas bija gan labs laiks un šogad es atkal studēšu! Gaidu ar nepacietību, bet esmu viegli satraukta. Zinu, ka būs labi!
Šodien es pa mājām. Tāpat darbojos un baudu brīvdienu no darba. :)
Rudens ir maģisks laiks! Man patīk! Brīvdienas saplānots feins piedzīvojums un tas jau ar jauniem spēkiem metīšos studijās.
Priecīgu to Zinī u dienu!
01.09.2021 13:39 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Man ir saviļņojums, lai gan skolas gaitas jau aiz muguras, bet man patīk septmebra sākums! Es gaidu savas studijas, kas atsāksies nākanedēļ, bet pagaidām baudu brīvdienas un gatavojos jaunajam studiju gadam. :)
Šai nedēļai daudz plānu, jūtu, ka būs forši! Un tad jau studijas, nedaaudz negrubas, jo tomēr studēt nozīmē arī diez gan papūlēties, īpaši, ja gribas būt budžetā :D, bet nu esmu gatava jauniem izaicinājumiem, negulētām naktīm un zināšanām.
Ļoti gribas izbaudīt šo sākumu, kamēr var studēt klātienē, jo neticu, ka tas drīz neaprausies
01.09.2021 14:09 |
 
Reitings 48
Reģ: 31.08.2021
Dāmas, padalieties, ko jūs studējat? :)
Es gan jau sen esmu izmācījusies, bet vienmēr forši paklausīties citu studentu stāstos, kā izvēlējās fakultāti, kādas sajūtas pirms studiju uzsākšanas :)
01.09.2021 14:12 |
 
Reitings 191
Reģ: 05.08.2021
Naktsputns @ 01.09.2021 13:04
Hey!
Jau 1.septmebris, nu ko, kādas sajūtas? Ko darāt šodienā? Gribētu atgriezties skolas sola?
Varbūt kādai uz skolu, studijām vai savu atvasīti palaižat skolas gaitās?
Man šī nedēļa ir brīva, atvaļinājums un tad 6.septembrī atsākas studijas un paraleli darbs.... būs traki, bet pagaidām priecàjos, ka 1.septembrī nav nekur jāskrien, vienīgais man šajā 1.septmebrī gadījās “patīkams” pārsteigums - sākās mēnešreizes(bija jāsākas 2-3 dienas vēlāk), tā nu tagad tā vietā lai ietu un kaut ko aktīvāku darītu, guļu gultā un skatos Netflix, ēdu saldumus un domāju cik negodīgi, ka meitenēm katru mēnesi jāmokās :D
Bet nu visādi citādi man ir prieks par rudeni,jo tas man kā jauns gads, jaunas apņemšanās un motivacija. :) pat ja bez svinīgās līnijas, tāpat ir sajūta, ka sākas jauns posms

Oh, ar ļoti lielu negribīgumu gaidīju septembri..😬
Pirmdien uzsāku jauno mācību gadu universitātē, ar pirmdienu arī bērnu laižu uz dārziņu. Bail ļoti. 😄
Nedzīvoju pilsētā, tāpēc jau trešo gadu neredzu ikgadējo pirmā septembra rosību.
Bet vispār ļoti patīk septembris, rudens kā tāds ! 😇
01.09.2021 14:23 |
 
Reitings 191
Reģ: 05.08.2021
goldiee @ 01.09.2021 14:12
Dāmas, padalieties, ko jūs studējat? :)
Es gan jau sen esmu izmācījusies, bet vienmēr forši paklausīties citu studentu stāstos, kā izvēlējās fakultāti, kādas sajūtas pirms studiju uzsākšanas :)

Es personīgi studēju uzņēmējdarbības loģistiku, bet tēmēju arī uz loģistikas nozari konkrēti. :)
Šogad otrais gads, priekšmeti nedaudz interesantāki. Pirmais gads bija jaaizmoka 😄
01.09.2021 14:24 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
goldiee @ 01.09.2021 13:20

Cik es zinu, tad lielākajā daļā skolu bērni iet uz skolu pa grupiņām, ne kā kādreiz - visi kopā uz svinīgo līniju. Iespējams, ka tukšās ielas saistītas ar to.
Es gan neteiktu,ka atmosfēras nav. Mums pie mājas skola, bērnu pilns, visi ar puķēm, sapucēti. Ir forši :)

Labi, ka sapuceti. Es vedu mazo masu uz skolu uz svinigo. Pašai bija jagaida mašīnā. Ta ka sedeju un veroju bernus, kas iet garam un jasaka lielaka dala bija džinsos, botēs un isos topinos un visās varavīksnes krāsas, ne ta ka “manos 90 gadu laikos” visi baltas bluzes un melnos svarkos. Jauna paaudze
01.09.2021 14:25 |
 
Reitings 48
Reģ: 31.08.2021
Sultry @ 01.09.2021 14:25

Labi, ka sapuceti. Es vedu mazo masu uz skolu uz svinigo. Pašai bija jagaida mašīnā. Ta ka sedeju un veroju bernus, kas iet garam un jasaka lielaka dala bija džinsos, botēs un isos topinos un visās varavīksnes krāsas, ne ta ka “manos 90 gadu laikos” visi baltas bluzes un melnos svarkos. Jauna paaudze

es tā instagramā šodien paskatījos, tiešām daudzi bērni tā kā no varavīksnes nokāpuši, un tik piedauzīgi saģērbti, nez kur vecāki skatās.
Brālis, 13 gadi, šodien arī aizgāja uz skolu, tiem vispār pavisam forši, svētku formas skolā. Visi tik skaisti, prieks skatīties.
Blakus mājai bērni gāja uz skolu ļoti skaisti saģērbti, meitenēm melnas kurpītes, melna apakša, balta augša. Mazākajām vēl baltas bantes matos, nu prieks skatīties :)
01.09.2021 14:28 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Man pilnīgi parasta darba diena, bērnu nav. Pati skolas solā galīgi negribētu atgriezties, tad labāk esmu darbā
01.09.2021 15:20 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
goldiee @ 01.09.2021 14:12
Dāmas, padalieties, ko jūs studējat? :)
Es gan jau sen esmu izmācījusies, bet vienmēr forši paklausīties citu studentu stāstos, kā izvēlējās fakultāti, kādas sajūtas pirms studiju uzsākšanas :)

Es studēju komunikācijas zinātni LU, šogad pēdējais gads bakalaura studijās. Neesmu īpaši sajūsmā, bet liels ceļš noiets, jāpabeidz.
Pēc vidusskolas nezināju, ko gribu studēt, papētīju programmas un šī uzrunāja, tiku budžetā un iestājos, bet tagad, ja būtu jāstājas, tad ietu uz tiesību zinātnēm visdrīzāk.
01.09.2021 15:23 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Nepatīk fakts, ka ārā rudens. Gribu vēl jūliju, pa īsu tā vasara man bija 🙄
01.09.2021 15:23 |
 
Reitings 48
Reģ: 31.08.2021
RedBull @ 01.09.2021 15:23

Es studēju komunikācijas zinātni LU, šogad pēdējais gads bakalaura studijās. Neesmu īpaši sajūsmā, bet liels ceļš noiets, jāpabeidz.
Pēc vidusskolas nezināju, ko gribu studēt, papētīju programmas un šī uzrunāja, tiku budžetā un iestājos, bet tagad, ja būtu jāstājas, tad ietu uz tiesību zinātnēm visdrīzāk.

haha, es pabeidzu tiesību zinātnes, gan bakalaurus, gan maģistrus LU, un tieši domāju, ka ja būtu vēlreiz jāizvēlas, tad droši vien mācītos kkādu komunikāciju vai sabiedriskās attiecības.
01.09.2021 15:46 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Hey! Septembris ir viens no maniem mīļākajiem mēnešiem, jo septembrī izveidoju attiecības ar savu vīrieti. Šogad 9 gadi paliek un joprojām katru septembri (un ne tikia) aizdomājos, cik labi, ka viņš ir manā dzīvē.
Citādi pirmo septembri neizjutu kā neko īpašu, jo vidusskola sen jau pabeigta, bet vismaz šodien labi veicās ar darbiem, gandarīta par paveikto esmu :)
01.09.2021 17:10 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
goldiee @ 01.09.2021 14:12
Dāmas, padalieties, ko jūs studējat? :)
Es gan jau sen esmu izmācījusies, bet vienmēr forši paklausīties citu studentu stāstos, kā izvēlējās fakultāti, kādas sajūtas pirms studiju uzsākšanas :)

Es esmu pabeigusi tiesību zinātnes LU, baklauros. Izvēlos studiju programmu pēc principa - šis varētu būt noderīgi un patikt. Sākumā ļoti patika(kā jau parasti, kad sāc kaut ko jaunu :D), tad pamazām sāku saprast, ka tomēr īsti nav mans, bet tā kā visus 3 gadus biju budžetā un visi teica, ka izglītība noderīga, tad arī ieguvu bakalaura grādu. Noderīga tiešām ir, kaut vai saskaroties ar mantojuma lietām vai īrējot dzīvokli, piemēram. Tāpat vispār zināt, kur meklēt likumus, prast atrast informāciju, saprast kā pieņem likumus, kas ir adminsitratīvie akti utml., ir ndoerīgi, lai gan jāatzīst, ka pa brīvo gadu šis tas jau piemirsies.
Profesijā neesmu strādājusi nevienu dienu, jo jau otrajā kursā sapratu, ka nav mans, bet kā jau rakstīju, neaizgāju budžeta un citu cilvēku spiediena dēļ. Gadu man bija pauze no studijām, piestrādāju par viesmīli.
Tagad iestājos citā studiju programmā LU, vakarniekos, jo paralēli man ir darbs apkalpojošajā sfērā. Pagaidām negribu teikt, ko studēšu, jo nezinu kā patiks, vai palikšu. :)
01.09.2021 20:47 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Bet nu vispār man patīk studēt!
Jā, dažbrīd piegriežas, īpaši pirms sesijām, kad varēja sēdēt un naktīm zubrīt, tad gan bija stresi, miega trūkums utml., tāpat ar studiju darbiem mēdza būt kā būt, jo visu atliku uz pēdējo brīdi, bet kopumā man patīk studēt!
Skolā jutos ļoti ierobežota. Katru reizi, ja neatnāc uz stundu parādās neattaisnoti kavējumi, daudz garlaicīgu priekšmetu, klasē arī baigi nebiju iedraudzējusies, lai gan nebija tā, ka būtu baigi kādi konflikti. Par visu skolā jaatskaitās, universitātē tomēr lielāka brīvība, pašam jāseko līdzi un visiem vienalga kāpēc nebiji, tava problēma, studē visu pa sfērai. Kopumā studijas daudz labākas!
01.09.2021 20:53 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Man bērnam pēdējais gads dārziņā tā kā tāds pavisam īsts 1.septembris nebija. No skolas laikiem atceros, ka 1.septembris man vienmēr patika :) pati gan esmu jau pa pabeiguši gan bakalauru, gan maģistru. Abus divus Latvijas Kultūras akadēmijā. Protams, ne visi priekšmeti bija jēdzīgus, bet kopumā man studijas patika un likās interesantas. Nestradāju gan kultūras jomā, bet tieši studijas mani aizveda līdz šī brīža amatam, kā arī maģistra studijas devušas iespēju attīstīties profesionāli arī citās jomās, kas mani interesē vairāk nekā pamatdarbs :D
01.09.2021 21:43 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Vienmēr priecājos par 1. septembri, jo tas nozīmē, ka vairs dienas vidū nebūs pilnas ielas, veikali ar bērniem.
Pati skolas laikos šo dienu sagaidīju ar asarām. Neko nesvinēju, aiznesu puķes skolotājai, atnācu mājās, ieslēdzos savā istabā un raudāju 😀
01.09.2021 21:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!