Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dusmas, aizkaitināmība un stress

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Sveikas!
Esmu kopā ar savu puisi jau kādu laiku, sākumā viss bija labi, bet tagad esmu kļuvusi ļoti kašķīga un mūždien neapmierināta. Nesaprotu, kas man uznācis. Es viņam pieprasu vairāk laika veltīt man, lai gan abi esam strādājoši cilvēki, saprotu pēc darba nogurumu un tā, bet tāpat man gribas, lai ar mani ilgi pļāpā, lai raksta, lai brīvdienās ir pie manis. Piemēram, šajās brīvdienās viņš pateica, ka tikties nevarēs, jo vienu dienu brauks pie vecākiem un otru brauks makškeret ar draugu. Es saprotu, ka jādod brīvība un tā, saprotu, bet pati nez kāpēc kašķējas, pūšos, ka viņam nav laika....
Nezinu, varbūt tāpēc, ka tuvojas studijas maģistros un mana dzīve uzņems jaunus apgriezienus - darbs, studijas līdz vēlai vakara stundai un pēc tam vēl visi ikdienišķie darbi. Varbūt tas mani dara tramīgu, bet pēdējā laikā izjūtu krasas garastāvokļa svārstības, reizēm trauksmi un apvainojos uz puisi, ka nevelta laiku. Viņš cenšas darba dienas vakaros man uzrakstīt, cenšas; bet man ar to mûždien ir par maz un gribas pēc darba satikties, kamēr var, aiziet kaut kur pasēdēt, patuset, bet pretī saņemu, ka ir ļoti noguris...
Esmu ļoti aktīvs cilvēks, arpus attiecībsm man ir draudzenes uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt. Man visu laiku gribas uzmanību un kopā pavadīt laiku, nevis klausīties, ka nogurums..... reizēm es tiešām uzvedos kā idiote, pieprasot, lai visu laiku velta man
28.08.2021 10:50 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Tu arī strādā, aizņemta ikdiena? Tad vieglāk saprast otru..
28.08.2021 10:57 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Radler @ 28.08.2021 10:57
Tu arī strādā, aizņemta ikdiena? Tad vieglāk saprast otru..

Jā, pašlaik strādāju ofisa darbu, 8h dienā. Tāpat kā viņš. Rudenī atsākšu studijas, tad praktiski būšu vēl aizņemtāka par viņu. Varbūt tad manas ekspektācijas no otra samazināsies, cerams.
Bet strādāju paralēli arī visu pēdējo bakalaura gadu, bet arī tad kaut kā man tā vēlme tikties bija lielāka un viņš, lai gan zvanīja katru dienu vai/un rakstīja, darba dienās tikāmies reti, jo parasti dzirdēju tekstus, ka pārguris utml.
Dažbrīd šķiet, ka mēs esam divi dažādi cilvēki. Man gribas izklaidi, daudz uzmanības un ikdienu ''krāsaināku'', bet viņš ir vairāk mierīgs, labāk pēc darba uz mājām, labāk laicīgāk aiziet gulēt utml., toties tajos izbraucienos, kad kaut kur kopā dodamies vai svētku reizēs, viņš prot pārsteigt. Tik daudz kas foršs kopā darīts, cik forši bijuši randiņi, bet tā ikdiena un frāze ''esmu noguris, vēlāk'' mani pēdējā laikā riktīgi uzvelk
28.08.2021 11:04 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Pieļauju, ka Tu viņu mīli vairāk nekā viņš Tevi. Kāds varbūt te teiks, ka tā ir sieviešu nepieciešamība būt biežāk kopā, bet no vīriešiem, kas ir kādā līdz ausīm samīlējušies ir dzirdēta pilnīgi šī pati neapmierinātība, ja sieviete atrunājas ar aizņemtību un nogurumu tikties nedēļas vidū.
28.08.2021 13:25 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Ir tāda puišu kategorija, kuri meitenei svētkus un neaizmirstamus randiņus sarīko reti, bet tie ir iespaidīgi, taču ikdienā ir neinteresanti. Jo viņiem ikdiena jr darbs, ne tikai algotais darbs, bet arī majas uzkopšanas darbi, pašizaugsme utml., bet brīvdienas izklaidei. Ta stingri nodalīts.
Un lai gan es reizēm mēdzu darba dienā izklaideties, aiziet kaut kur ar draudzenēm utml., taču man tas īsti nepatīk. Es jūtos visu laiku uzvilkta un nespēju atslābst, ja zinu, ka izklaide reiz beigsies un tad jāiet mājas, jagatavo ēst, jāgludina drebes utml. Man patīk visu izdatit un tad izklaide. Man psiholoģiski gruti darba dienās parslegties uz izklaidi.
Bet par tavu situāciju runājot, tas, ka katru dienu zvana/raksta ja ir daudz. Domā par tevi. Brīvdienās tiekaties. Aizved tu vinu foršā randinā :)
Atrodi sev kādu hobiju, lai darba dienu vakaros nav jādomā par to ka būtu. Uzaicini draudzenes savas kaut kur. Attiecibas nevajag skriet un no otra kaut ko prasīt visu laiku.
28.08.2021 17:23 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Ir normāli gribēt tikties.
28.08.2021 17:29 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Šķiries!
28.08.2021 17:35 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Cik gadu starpība jums ir? Varbūt šis ir tas moments, kur paliela gadu atšķirībā ir jūtama - tu gribi skriet, tvert dzīvi, bet viņš grib kaut ko mierīgu un piezemētāku. Vai vnk atšķirīgi raksturi.
Nez, man šķiet normāli, gribēt laiku pavadīt kopā ar otru pusīti, pat ja esi noguris. Pietiek vien ar kopā pagulēšanu un parunāšanu un/vai kādu filmu/seriālu paskatīšanos. Sapratu, ka ne dzīvojat kopā? Cik ilgi esat kā pāris?
29.08.2021 00:28 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Ar varu mīļš un jauks nekļūsi, ar savām rīcībām dari tikai vissliktāk, iedomājies vīrieša domas šajā gadījumā:
"Nu kas viņai kaiš? Pi* man smadzeni visu laiku, es cenšos, bet viņai nekad nav labi, viņa nekad nav apmierināta un nekas nepatīk. Tad priekškam man censties?"
Parunā ar savu otru pusi un pasaki visu kā jūties, ja sapratīs, tad sapratīs, ja nesapratīs, nu vismaz bez stresa varēs braukt makšķerēt.
29.08.2021 12:36 |
 
Reitings 191
Reģ: 05.08.2021
Tak paņem un izrunājies ar viņu, apsedini sev pretii un pasaki visu. Tu nevari sagaidīt no viņa saprast to, kā Tu jūties, ja Tu to nepasaki skaļi :)
29.08.2021 14:02 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
dzosefine @ 29.08.2021 00:28
Cik gadu starpība jums ir? Varbūt šis ir tas moments, kur paliela gadu atšķirībā ir jūtama - tu gribi skriet, tvert dzīvi, bet viņš grib kaut ko mierīgu un piezemētāku. Vai vnk atšķirīgi raksturi.
Nez, man šķiet normāli, gribēt laiku pavadīt kopā ar otru pusīti, pat ja esi noguris. Pietiek vien ar kopā pagulēšanu un parunāšanu un/vai kādu filmu/seriālu paskatīšanos. Sapratu, ka ne dzīvojat kopā? Cik ilgi esat kā pāris?

Man ir 21, viņam 28.
Esmu domājusi varbūt dažādi raksturi. Viņš ir vairāk aktīvās atpūtas cienītājs - pārgājieni, izbraucieni ar laivu, palikšana teltīs utml. Es arī patiesībā, bet man aŗī patīk kaut kas ne tik aktīvs, piemēram, filmu vakari. Man gribas daudz laiku pavadīt kopā un arī ikdienu krāsaināku, ne tik vienmuļu. Man besī rutīna. Viņam ir savādāk, viņš saka, ka darba dienas ir darbs, brīvdienas ir atpūtai, tāpēc parasti, kad rosinu tikties darba dienas vakarā paskatīties filmu, parasti aizbildinās, ka tā ir laika tērēšana, labāk apdarīt mājas darbus, aiziet iepirkt pārtiku, uzkopt kaut ko un laicīgi aiziet gulēt, nevis gulēt pie datora.
Nu un jā, es apzinos, ka laiks ir tik cik ir un apzinos, ka piezvanīt, uzrakstīt katru dienu aŗī ir daudz, bet es laikam esmu cilvēks, kuram gribas interesantu arī ikdienu, nevis tos retos piedzīvojumus. Piemēram, septembra sākumā mēs brauksim piedzīvojumā uz Siguldu. Es zinu, ka būs riktīgi forši, bet nu ikdiena ir tik pelēka un neinteresanta....
29.08.2021 15:36 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Man kā vīrietim jābrīnās - kā pie velna viņš Tevi pacieš. Es jau sen būtu pagriezies un aizgājis pēc šāda ilgstošas manipulēšnas un galvas mazgāšanas :D es domāju, ka tālu no tā nav, vai arī laba gultā esi un viņš cer ka ieaugs Tev kāda smadzeņu kroka laika gaitā :)
29.08.2021 15:53 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Vienkārši jūs esat ar dažādiem uzskatiem, dzīves ritmiem utml.
Viņam viss ir stingri nodalīts un darba dienās viņš grib mierīgi padzīvot, sev padzīvot, nevis skriet tikties. Viņš tev uzraksta un piezvana, jo esi svarīga. Novērtē.
Brīvdienās pati raksti, ka kopā pavadāt laiku. Jā, ne katras brīvdienas, bet tas ir tikai normāli, ja otrā pusīte nav atteikusies no ģimenes, saviem draugiem utml., tad arī tiem vajag veltīt laiku.
Tā ir pielāgošanās attiecībās. Ja tu esi izslāpusi pēc izklaides, tad ej ar kolēģēm vai draudzenēm vakariņot, uz filmu un kur vēl ne. Tev ir iespējas. Kaut vai viena ej. Tu šobrīd esi atkarīga no sava drauga. Ja viņš nevar, tad slikti. Sajūta, ka gadījumā, ja izjuktu jums viss(ko nenovēlu), tad viss, depresija, gals, jo nav ko darīt.
Bez tam svarīgi runāt. Svarīgi teikt, ka tev pietrūkst, piemēram, dzirkstelītes ikdienā. Vari piedāvāties atbraukt ciemos, palīdzēt sagatavot vakariņas, piemēram. Nezinu kā tavs draugs, bet lielākoties puiši nav sajūsmā par ēšt gatavošanas pienākumu un citiem darbiem un varbūt redzot, ka nāc pretī arī panāks tev.
29.08.2021 16:47 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
qwerty123 @ 29.08.2021 15:53
Man kā vīrietim jābrīnās - kā pie velna viņš Tevi pacieš. Es jau sen būtu pagriezies un aizgājis pēc šāda ilgstošas manipulēšnas un galvas mazgāšanas :D es domāju, ka tālu no tā nav, vai arī laba gultā esi un viņš cer ka ieaugs Tev kāda smadzeņu kroka laika gaitā :)

Lai dzīvo darbaholiķi. 😀
29.08.2021 22:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Naktsputns @ 29.08.2021 15:36

Man ir 21, viņam 28.
Esmu domājusi varbūt dažādi raksturi. Viņš ir vairāk aktīvās atpūtas cienītājs - pārgājieni, izbraucieni ar laivu, palikšana teltīs utml. Es arī patiesībā, bet man aŗī patīk kaut kas ne tik aktīvs, piemēram, filmu vakari. Man gribas daudz laiku pavadīt kopā un arī ikdienu krāsaināku, ne tik vienmuļu. Man besī rutīna. Viņam ir savādāk, viņš saka, ka darba dienas ir darbs, brīvdienas ir atpūtai, tāpēc parasti, kad rosinu tikties darba dienas vakarā paskatīties filmu, parasti aizbildinās, ka tā ir laika tērēšana, labāk apdarīt mājas darbus, aiziet iepirkt pārtiku, uzkopt kaut ko un laicīgi aiziet gulēt, nevis gulēt pie datora.
Nu un jā, es apzinos, ka laiks ir tik cik ir un apzinos, ka piezvanīt, uzrakstīt katru dienu aŗī ir daudz, bet es laikam esmu cilvēks, kuram gribas interesantu arī ikdienu, nevis tos retos piedzīvojumus. Piemēram, septembra sākumā mēs brauksim piedzīvojumā uz Siguldu. Es zinu, ka būs riktīgi forši, bet nu ikdiena ir tik pelēka un neinteresanta....
Tu teici, ka esi ļoti aktīva, bet viņš tomēr aktīvāks? :D
Tad Tu neesi aktīva. Esi jauna meitene, kas vnk grib uzmanību, nezin, kas ir rutīna, jo nedzīvojat kopā. Tas arī viss. Nemāki plānot savu laiku. Kad vins brauc pie saviem vecākiem vai draugiem - izmanto savu brivo laiku un dari to pašu,vai ko citu.
Neviens čalis pēc Tav ''pieprasījuma'' vai iegribām nebūs Tev blakus šādā veidā 24/7.
Atslābsti
30.08.2021 12:11 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Cik ilgi esat kopā?
30.08.2021 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Nekad nebūs tā kā viņš būs tikai ar tevi 24/7 skatīsies ar tevi filmas bučosies
Atļauj viņam dot laiku arī sev.
30.08.2021 14:06 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Tev jāsaprot, ka tas puisis jau ir izgājis cauri šim posmam, kad blakus gribās 24/7. Attiecības to nenozīmē nepavisam, varbūt tikai filmās visi skaisti ir dienu no dienas kopā. Vīriešiem nepatīk ne pašpietiekamas sievietes, ja Tu skraidīsi tikai viņam pakaļ, ātri vien paliks garlaicīgi. Tieši forši, ka laiks ir arī atsevišķi, ej dari savas lietas. Pāri kas gadiem kopā bieži vien lielākā daļa čīkst, ka gribas atpūsties vienam no otra, te ir lieliska iespēja netikt līdz šādam modelim!
30.08.2021 14:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits