Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SIGULDA

 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
Sveiki!
Ar ģimeni apsveram pārcelties no dzīves Rīgā uz nosacīti Pierīgu. Esmu novērojusi, ka daudzas jaunās ģimenes izvēlas dzīvi Siguldā. Sakiet, lūdzu, kāpēc jūs šī mazpilsēta uzrunā? Kas ir tas iemesls, kāpēc daudzi izvēlas tieši Siguldu?
Būšu ļoti pateicīga par jūsu viedokļiem!
19.08.2021 19:19 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Mazajās pilsētās ir nosacīti mierīgāk un drošāk tieši bērniem. Daudziem, kuri iepriekš ir tikai Rīgā dzīvojuši ir grūtības pierast katru dienu braukt uz darbu, bet tas bija agrāk, tagad jau pārsvarā atālināti.
Pierīgas pilsētas ir arī zaļākas vairāk daba, bet nu jārēķinās tāpat, ka lielākā daļa aktivitātes notiek galvaspilsētā.
19.08.2021 22:43 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Sigulda ir zaļa, mīlīga un dzīvīga mazpilsēta, kura visu laiku attīstās. Labs mērs jau ilgus gadus. Tūrisms plaukst.
Siguldā ir viss nepieciešamais ģimenēm - bērnudārzi, skolas, atpūtas vietas, bērnu laukumiņi, mašīnu var brīvi atstāt jebkur, tuvu galvaspilsētai, moderna dzemdību nodaļa par kuru ir labas atsauksmes. Transports iet pietiekami bieži (vilcieni, autobusi).
Mīnusi ir tas, ka Siguldā ir diezgan augstas cenas mājokļiem un švakāk ar darba iespējām uz vietas (ja gribas strādāt pa profesiju vai specifiskā nozarē).
20.08.2021 08:55 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Sigulda ir skaista vieta, bet es teiktu, ka nav sajūtas kā mājās. Gluži kā Jūrmalā, pilsēta kaut kā fokusējas tieši uz tūrismu. Nekas traks jau, bet man nepatika. Tur dzīvot nav arī super lēti, diezgan dārgi dzīvokļi/mājas.
Dzīvoju tur gadu - neplānoju tur atgriezties, šī vieta nav priekš manis, bet ļoti skaista. Mazs novērojums, ka cilvēki ir diezgan iedomīgi tur. Nezinu par ko. :D
21.08.2021 14:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits