Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur meklet otro pusīti

 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Hey!
Saprotu, ka esmu vēl jauna un panikā nekrītu, bet at vien biežāk mani piemeklē vientulība un sajūta, ka es jau nekas nedabūšu to “īsto”
Man pavisam ir bijušas vienas attiecības un tagad jau apmēram gadu esmu viena. Ik pa laikam Facebook kāds no maniem draugiem ieposto, ka saderinās, precās, cilvēki liek vienkārši mīlīgas bildes ar savu otro pusīti un man tas viss izsauc negatīvas emocijas un skumjas, lai gan ar prātu saprotu, ka man viss vēl priekšā....
Es nezinu kas ir tās meitenes, kurām nak klāt uz ielas, veikala utml un puisis iepazīstas, jo man tā nav bijis. Varbūt neesmu gana skaista, lai mani tā uzrunātu. Pašlaik covid laikā tik maz kur kas notiek(pazām atdzīvojas, jā, bet drîz atkal viss gan jau būs cits), ka nezinu kur es varētu iepazīties ar sakarīgu puisi...
Iepazīšanās portālos neesmu reģistrējusies, jo laikam neesmu vēl tik izmisusi un dodu priekšroku sākumā uzzināt par puisi, nostalkot, tad rakstīt.
Man nav problēmu pirmajai uzrakstīt, ja kāds iepatikās. Ta jau kādus 2 mēnešus stalkoju kādu puisi soctīklos un bijām viens otram piesekojuši, likas interesants un “mana tipa”, uzrakstīju viņam pirmā privāti, piedavaju satikties un iepazīties dzīvē. Viņd izlasija un noignorēja. Saprotu, ka savstarpēja sekošana soctiklos ne par ko neliecina un varbūt ir draudzene, bet nepublicē to, varbūt citi iemesli, kāpēx negrib iepazīties, bet vismaz aiz cieņas jau varēja uzrakstīt, ka nav ieinteresēts....
Jautājums - ka jūs parasti iepazināt otrās pusītes?
Esat pirmās uzsākušas sarunu, vai puisis?
Kur un ka var šaja laikā iepazīties ar puisi?
18.08.2021 11:23 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Kāpēc, tavuprāt, piereģistrēties iepazīšanās aplikācijās ir augstāka izmisuma pakāpe par tupu, slimu džeku stalkošanu sociālajos tīklos, kuri Tev uzmet? Tici man, tinderī Tu vismaz dabūsi kādu match, būs kāds interaction, sevi neapkaunosi. Bet katrs jau domā citādāk
18.08.2021 11:31 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Vienīgās attiecības, kas man ir bijušas ir tagadējās un tās pārauga no draudzības. Toreiz tas viss notika dabiski, viņš pirmais noskūpstīja un tā sākas attiecības, bet draudzība bija izveidojusies krietni agrāk.
Kur un kā iepazities? Nu, man, ja nebūtu attieicības, visērtākais veids šķistu tas pats internets vai kādi kopīgi pasākumi. Es nu jau noteikti neietu uz ielas klāt random puisim un neuzdrošinātos iepazīties, jo nezinātu ko teikt un visdrīzāk tā iepazīšanās būt neveikla. Bet pasākumos, tas nozīmè, ka vismaz kaut kur jums intereses sakrīt un var sākt runāt par pasākumu, tajos pat soctīklos(instagram, Facebook) utml gan jau arī kādu var atrast un tad sākt sarunu nokomentrjot bildi, atbildot uz storiju utml.
Tas, ka tev tas viens čalis neatbildēja ne par ko neliecina. Varbūt viņam ir draudzene vai draudzene pat okškerēja pa telefonu un tavu ziņu izlasija viņa, ne puisis(jā, jā, tā mēdz būt), vai ari vins vienkārši taja brīdī bija aizņemt, izlasīja un domāja atbildē vēlāk, bet aizmirsa, nu vai vienkārši nevēlas nevienu iepazīt. Iemeslu var būt daudz, bet tas, ka vienreiz neizdevās iepazīties, nenozīmē, ka nekas neizdosies
18.08.2021 11:35 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Un jā, iepazīšanās portāli nav tik slikts variants, protams, pēc citu stāstīts tur apgrozās arī dīvaini tipiņi, bet ir arī sakarīgie un tur vismaz match būs ar kādu un varēs aiziet uz randiņu just for fun, neviens nesaka uzreiz par vīru ņemt
18.08.2021 11:39 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
KleraMarta @ 18.08.2021 11:31
Kāpēc, tavuprāt, piereģistrēties iepazīšanās aplikācijās ir augstāka izmisuma pakāpe par tupu, slimu džeku stalkošanu sociālajos tīklos, kuri Tev uzmet? Tici man, tinderī Tu vismaz dabūsi kādu match, būs kāds interaction, sevi neapkaunosi. Bet katrs jau domā citādāk
Es tieši Tinderī atradu.
18.08.2021 11:42 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Iepazīšanās internetā ir mūsdienīga, daudzu cilvēku izmantota, iespēja iepazīties ārpus sava burbuļa, un tas nebūt nenozīmē izmisumu. Mūsdienās populārākais ir Tinder. Kur problēma reģistrēties. Tā ir daudz loģiskāka rīcība, par kaut kāda nepazistama puiša stalkošanu.
Savukārt, nākšana klāt uz ielas var liecināt par puiša izmisumu, vai arī sporta veidu - copēt visur un visas pēc kārtas. Nezinu nevienu piemēru, kad pieaugušo vecumā tā būtu darījuši labākie vīrieši.
Man pašai savos 30+ par laimi Iepazīšanās jau kādu laiku nav aktuāla. Taču man ir ne viena vien draudzene, kura mīlestību ir atradusi iepazīšanās vietnēs. Turklāt, viņas ir atradušas diezgan ātri un ļoti labus vīriešus.
18.08.2021 12:12 |
 
Reitings 191
Reģ: 05.08.2021
Meitenex @ 18.08.2021 11:23
Hey!
Saprotu, ka esmu vēl jauna un panikā nekrītu, bet at vien biežāk mani piemeklē vientulība un sajūta, ka es jau nekas nedabūšu to “īsto”
Man pavisam ir bijušas vienas attiecības un tagad jau apmēram gadu esmu viena. Ik pa laikam Facebook kāds no maniem draugiem ieposto, ka saderinās, precās, cilvēki liek vienkārši mīlīgas bildes ar savu otro pusīti un man tas viss izsauc negatīvas emocijas un skumjas, lai gan ar prātu saprotu, ka man viss vēl priekšā....
Es nezinu kas ir tās meitenes, kurām nak klāt uz ielas, veikala utml un puisis iepazīstas, jo man tā nav bijis. Varbūt neesmu gana skaista, lai mani tā uzrunātu. Pašlaik covid laikā tik maz kur kas notiek(pazām atdzīvojas, jā, bet drîz atkal viss gan jau būs cits), ka nezinu kur es varētu iepazīties ar sakarīgu puisi...
Iepazīšanās portālos neesmu reģistrējusies, jo laikam neesmu vēl tik izmisusi un dodu priekšroku sākumā uzzināt par puisi, nostalkot, tad rakstīt.
Man nav problēmu pirmajai uzrakstīt, ja kāds iepatikās. Ta jau kādus 2 mēnešus stalkoju kādu puisi soctīklos un bijām viens otram piesekojuši, likas interesants un “mana tipa”, uzrakstīju viņam pirmā privāti, piedavaju satikties un iepazīties dzīvē. Viņd izlasija un noignorēja. Saprotu, ka savstarpēja sekošana soctiklos ne par ko neliecina un varbūt ir draudzene, bet nepublicē to, varbūt citi iemesli, kāpēx negrib iepazīties, bet vismaz aiz cieņas jau varēja uzrakstīt, ka nav ieinteresēts....
Jautājums - ka jūs parasti iepazināt otrās pusītes?
Esat pirmās uzsākušas sarunu, vai puisis?
Kur un ka var šaja laikā iepazīties ar puisi?

Es esmu cilvēks, kurš nekad nav spējis būt viens. Tas periods, kad esmu viena, ir ļoti grūts un kaitinošs, un vientuļš. Bet tagad ir iestājies tāds posms, kad neko jaunu nemēģinu un neveidoju. Man patīk runāties ar cilvēkiem un ļaut laikam visu sakārtot pa plauktiņiem. Es vairs nepulos veidot sarunas ar kādu, nesēžu tinderī, badoo, man patīk brīvā dzīve, bet man tas ir nedaudz savādāk, jo man ir bērns - kuru katru es savā dzīvē nelaižu.
Es biju gadu viena, kad iepazinos ar savu otro puisi (pēc bērna tēva), attiecības ilga vien 3 mēnešus, jo viņš mani nokrāpa. No sākuma piedevu, jo manai ģimenei viņš ļoti patika un arī manai meitai, bet beigās tomēr nevarēju sadzīvot.
Tālāk pēc 3 mēnešiem iepazinos ar superigu džeku. Vot tas tik bija kaut kas. Diemžēl ceļi šķīrās un pēc mēneša iepazinos ar citu, bet tas arī bija neilgi, jo biju viens no variantiem.
Teikšu kā ir - pagaidām pēc savas rūgtās pieredzes neko negribu. Un tā pat ir labāk. Man ir laiks sev, sapņu piepildīšanai un savas dzīves uzsākšanai :)
18.08.2021 12:18 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Meitenex @ 18.08.2021 11:23
Hey!
Saprotu, ka esmu vēl jauna un panikā nekrītu, bet at vien biežāk mani piemeklē vientulība un sajūta, ka es jau nekas nedabūšu to “īsto”
Man pavisam ir bijušas vienas attiecības un tagad jau apmēram gadu esmu viena. Ik pa laikam Facebook kāds no maniem draugiem ieposto, ka saderinās, precās, cilvēki liek vienkārši mīlīgas bildes ar savu otro pusīti un man tas viss izsauc negatīvas emocijas un skumjas, lai gan ar prātu saprotu, ka man viss vēl priekšā....
Es nezinu kas ir tās meitenes, kurām nak klāt uz ielas, veikala utml un puisis iepazīstas, jo man tā nav bijis. Varbūt neesmu gana skaista, lai mani tā uzrunātu. Pašlaik covid laikā tik maz kur kas notiek(pazām atdzīvojas, jā, bet drîz atkal viss gan jau būs cits), ka nezinu kur es varētu iepazīties ar sakarīgu puisi...
Iepazīšanās portālos neesmu reģistrējusies, jo laikam neesmu vēl tik izmisusi un dodu priekšroku sākumā uzzināt par puisi, nostalkot, tad rakstīt.
Man nav problēmu pirmajai uzrakstīt, ja kāds iepatikās. Ta jau kādus 2 mēnešus stalkoju kādu puisi soctīklos un bijām viens otram piesekojuši, likas interesants un “mana tipa”, uzrakstīju viņam pirmā privāti, piedavaju satikties un iepazīties dzīvē. Viņd izlasija un noignorēja. Saprotu, ka savstarpēja sekošana soctiklos ne par ko neliecina un varbūt ir draudzene, bet nepublicē to, varbūt citi iemesli, kāpēx negrib iepazīties, bet vismaz aiz cieņas jau varēja uzrakstīt, ka nav ieinteresēts....
Jautājums - ka jūs parasti iepazināt otrās pusītes?
Esat pirmās uzsākušas sarunu, vai puisis?
Kur un ka var šaja laikā iepazīties ar puisi?

Piereģistrējies iepazīšanās portālā. Tur nav nekas slikts vai nosodāms. Citādi pati sev liec sprunguļus riteņos. Filmas cienīgie iepazīšanas stāsti realitātē nenotiek.
18.08.2021 12:22 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.05.2021
Facebook domubiedru grupas. Man daudzi pazīstami cilvēki iepazinās tieši interešu grupās un forumos, kur cilvēkii meklēja kompāniju pārgājieniem, kāršu spēļu turnīriem utt.
18.08.2021 12:26 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Manuprāt, lielāks izmisums ir rakstīt čalim, kurš vienkārši tev pieseko kaut kur un uzprasīties satikties, nevis būt iepazīšanās vietnē, tajā pašā Tinderī. Manā draugu lokā ir ļoti daudz attiecības, kuras izveidojušās tieši tur, un, cik esmu runājusi ar draudzenēm par to - jā, tur ir dīvaiņi, tādi ir visur, bet, ja pieslēdz smadzenes un filtrēšanu, tad var satikt arī ļoti sakarīgus cilvēkus, kuri nemeklē mīļāko vai fwb variantu. Ja lec virsū pirmajam, kurš uzraksta, tad gan nevajag brīnīties un norakstīt pilnīgi visus.
18.08.2021 12:27 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Ja tev tādas emocijas izraisa ziņas, kā kāds no taviem draugiem precas, tad jāņem vērā, ka aptuveni tavā vecumā mūsdienās precas tikai ļoti maza daļa. Vidējais vecums, kurā stājas pirmajā laulībā šobrīd Latvijā ir 29-30 sievietēm un 32 vīriešiem. Tas ir vidējais vecums, nevis maksimālais...Tā ka, ja tev, piemēram, būtu interese tuvāko gadu laikā apprecēties, to izdarīt pat ar sakarīgu vienaudzi ir salīdzinoši maza iespējamība. Tad jau tas tavs 34 gadīgais pielūdzējs, kuru minēji citā tēmā, šajā ziņā ir daudz perspektīvāks...
18.08.2021 12:29 |
 
Reitings 507
Reģ: 05.08.2021
Cik tev ir gadu?
Mana pieredze - bija vairakas attiecibas 'dzīvajā', tad diezgan nepatīkama šķiršanās, kas lika izvērtēt vispār to, ko es gribu un kāpēc es vispār biju tajās attiecībās. Kādu gadu padzīvoju mēģinot saprast, ko un kā es gribu. Tad, kad sapratu, ka esmu gatava atkal iepazīties, piereģistrējos viena no aplikācijām. Neteiktu, ka sākuma bija laba pieredze, jo man gribējās kārtīgi iepazīties, pirms uzreiz mesties iekšā, kurpretī pārsvarā visi vīrieši gribēja satikties jau pēc pāris ziņu apmaiņas, kas mani vispār neuzrunāja, bet nu long story short - iepazinos tur ar savu draugu, ar ko esam kopā jau vairak kā četrus gadus, dzīvojam kopā, un viss ir diezgan forši. Starp pazīstamajiem ir vēl daudzi, kas tā iepazīstas.
Es īsti arī nesaprotu loģiku - stalkot soc tīklos tev liekas okay, bet reģistrēties aplikācijās, kur cilvēki registrējas ar tādu pašu mērķi, ir izmisums? Man liekas, ka stalkošana norāda uz daudz lielāku izmisumu :D
Pēc tava teiktā es arī ieteiktu uzmanities uz izvērtēt to, ko tu pati gribi. Ja vienīgais iemesls meklēt atteicības ir tas, ka citiem redzi kāzu un bēbīšu bildes, tad padomā vēl mazliet - vai tas ir arī tas, ko tu gribi vai tā vienkārši ir skaudība vai 'fear of missing out'. Gan kāzas, gan bēbīši ir smuki bildēs, bet tam klāt nāk daudz izmaiņas un izvēles, kas tomēr jāpārdomā ilgtermiņā.
Kā arī, ja vēlies stabilas attiecības ilgtermiņā, es ieteiktu sakārtot galvu ta, ka nav jājūtas slikti un vientuļi vienatnē. Citādi, tu kļūsti līdzatkarīgs attiecībām un tas ir diezan nogurdinoši, ja otras pusītes emocionālā labklājība ir atkarīga no tevis. man liekas, ka mums jāiemācās pašiem sevi emocionāli regulēt, nevis jāmeklē kāds, kuram to uzkraut :)
Pēdējais - vai tev ir hobiji/izklaides? Ko tu dari brīvaja laikā? Kā tu pati sevi piepildi un stimulē ikdienā?
18.08.2021 13:40 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
No pieredzes varu teikt, ka gan attiecības, gan draugi - atnāk īstajā brīdī, kad Tu par to vismazāk domāsi Situācijas ir dažādas.
Esmu gan pirmā kādu uzrunājusi, gan arī mani, kas noteikti neturpinājās ar attiecībām. Bet ar cilvēkiem vienkārši vajag veidot kontaktu/saskarsmi/sarunas.
Agrāk aŗi iepazinos vairāk internetā, jo dzīvē kaut kā nesanāca ( neizgāju diez ko sabiedrībā).
Pagāja gadi. Tad atkal otrādāk - iepazinos ar ļoti daudziem, gāju izklaidēties, uz pasākumiem, izglītoties utt.
Vīru iepazinu darbā, kur strādājām vienā uzņēmumā, bet pavisam atsevišķās nodaļās. :) un tas nebija skaitāms kā darba romāns.
Mūsdienas laikam atkal aizgājušas ir atpakaļ uz interneta pasaules iepazīšanos, bet ieteiktu pamēģināt tomēr dzīvē.
18.08.2021 13:58 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Nevienu puisi neuzrunās tukšs piedāvājums satikties. Atskaitot gadijumu, ja tas ir kādā iepazīšānās portālā.
Vislabākais scenārijs būtu bijis atbildēt uz storiju, pasmieties par kaut ko kopā un dabiski novirzīties līdz iepazīšanai.
Ja es būtu čalis, arī noignorētu. Izklausītos pavisam izmisusi. Iespējams, ja jūs satiktos dzīvē, tas būtu citādi, bet teksts no zila gaisa nerada labu pirmo iespaidu. Tik pat labi viņš domāja, ka tu tā raksti katram otrajam.
Es tavā vietā mēģinātu rakstīt otro reizi, mazliet paskaidrojot sevi. Bet nu nezinu, viss jau sačakarēts
18.08.2021 14:50 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Meitenex @ 18.08.2021 11:23
Hey!
Saprotu, ka esmu vēl jauna un panikā nekrītu, bet at vien biežāk mani piemeklē vientulība un sajūta, ka es jau nekas nedabūšu to “īsto”
Man pavisam ir bijušas vienas attiecības un tagad jau apmēram gadu esmu viena. Ik pa laikam Facebook kāds no maniem draugiem ieposto, ka saderinās, precās, cilvēki liek vienkārši mīlīgas bildes ar savu otro pusīti un man tas viss izsauc negatīvas emocijas un skumjas, lai gan ar prātu saprotu, ka man viss vēl priekšā....
Es nezinu kas ir tās meitenes, kurām nak klāt uz ielas, veikala utml un puisis iepazīstas, jo man tā nav bijis. Varbūt neesmu gana skaista, lai mani tā uzrunātu. Pašlaik covid laikā tik maz kur kas notiek(pazām atdzīvojas, jā, bet drîz atkal viss gan jau būs cits), ka nezinu kur es varētu iepazīties ar sakarīgu puisi...
Iepazīšanās portālos neesmu reģistrējusies, jo laikam neesmu vēl tik izmisusi un dodu priekšroku sākumā uzzināt par puisi, nostalkot, tad rakstīt.
Man nav problēmu pirmajai uzrakstīt, ja kāds iepatikās. Ta jau kādus 2 mēnešus stalkoju kādu puisi soctīklos un bijām viens otram piesekojuši, likas interesants un “mana tipa”, uzrakstīju viņam pirmā privāti, piedavaju satikties un iepazīties dzīvē. Viņd izlasija un noignorēja. Saprotu, ka savstarpēja sekošana soctiklos ne par ko neliecina un varbūt ir draudzene, bet nepublicē to, varbūt citi iemesli, kāpēx negrib iepazīties, bet vismaz aiz cieņas jau varēja uzrakstīt, ka nav ieinteresēts....
Jautājums - ka jūs parasti iepazināt otrās pusītes?
Esat pirmās uzsākušas sarunu, vai puisis?
Kur un ka var šaja laikā iepazīties ar puisi?

Cik var saprast pēc iepriekšējās tavas diskusijas, Tev ir 21g.
Baudi dzīvi, kur tik ļoti steigties meklēt attiecības?
Ja ir grūti būt vienai, tas Tev var nākotnē draudēt ar atkarīgām un neveselīgām attiecībām.
Ir jābūt labi pašai ar sevi.
Iepazīšanās portālam vajag daudz laiku un baigo filtrēšanu 😁
Tur gana daudz dīvaiņu, aizņemtu vīriešu.
Bet gan jau ir arī forši puiši/vīrieši, atkarībā kādu tu meklē vīrieti.
18.08.2021 17:07 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Nu, ja ļoti gribas attiecîbas, tad tinderis nav tik slikta vieta. Protams, daudz tur ir tirliņu, bet normālu arī var atast.
Bet vispār, saku no savas pieredzes, ka attiecības, kuras speciāli meklē un izmisumā krīt, ne vienmēr izdodas. Labāk pilnveido sevi, atpūties un īstais uzradīsies.
Pati esmu aplauzusies ar savu skriešanu pakaļ citiem. Visam savs laiks.
18.08.2021 22:58 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Ja tev tiešām ir tikai 21 g. Tad varu teikt, lai izbaudi šo laiku. Nesteidzies būt attiecībās, bet attīsti sevi, tiecies ar draudzenēm un dari to, kas patīk. Varbūt paceļot brīvajos brīžos? Vari apmeklēt pasākumus, kursus utt. Attiecības atnāks un nemeklējot tās, tas mirklis notiks pavisam maģiski. Ļaujies dzīvei. Attiecībās varēsi dzīvot visu mūžu. Izbaudi laiku sev :)
18.08.2021 23:45 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Bet kur iepazīties? Jebkur! Darot to, kas patīk, apmeklējot pasākumus, ejot uz veikalu 😀 ja būs dzirkstelīte, tad jebkurā vietā viens otru pamanīsiet :)
18.08.2021 23:47 |
 
10 gadi
Reitings 3041
Reģ: 13.11.2011
Es arī iepazinos tinderī, esam kopā jau 4gadus. Un kā jau iepriekš minēja, īstais atnāks, kad vismazāk to gaidīsi, tā arī man bija.
18.08.2021 23:53 |
 
Reitings 59
Reģ: 18.05.2020
Ja Tev ir bijušas tikai vienas attiecības un Tev ir 21, kā te raksta meitenes, tad es saku - baudi dzīvi. Jā,iepazīsties ar kādu...ballītē, klubiņā (kaut kas jau tomēr tagad notiek), patusē, izbaudi flirtu,romantiku, vasaras romāniņu,ja izdodas, bet neej ar mērķi uz kāzām un bērniem. Paspēsi, patiešām paspēsi. Brauc erasmusā, iemācies jaunus hobijus. Kad izšķiros no sava pirmā drauga, ilgi domāju - kapec es tik ilgi vilku? Varēju mest visam mieru ātrāk un baudīt dzīvi, bet kā bija tā bija. Kad izšķīros, tad varēju darīt ko vien vēlos. Izbaudīju to, tiesa, neplānoti ātri iepazinos ar savu tagadējo dzīvesdraugu. Absolūti nemeklēju attiecības, plūdu pa dzīvi,baudīju piedzīvojumus, kaifoju no tā,kā ir un tad negaidīti kā komēta no skaidrām debesīm viņš bija klāt. Vai tā toreiz bija īstā izvēle un brīdis,nezinu,bet attiecības atnāca tad,kad absolūti to negaidīju.
19.08.2021 00:30 |
 
Reitings 59
Reģ: 18.05.2020
Aizmirsu pierakstīt...
Protams, ja esi no meitenēm,kura skaidri zina, ka grib bērniņu tagad un vīru,kāzas utt. Tad nu jā, tad ir cita lieta un dzīves izbaudīšanas padomi nederēs 😁
19.08.2021 00:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits