MATI- meitenes skaistākā rota!

 
10 gadi
Reitings 29
Reģ: 22.05.2013
Sveikas dārgās!
Vēlos parunāt par un ap matiem! Kā kopt, mazgāt, veidot un atveseļot!
Droši iesaisties- vēlos dzirdēt VISU!
12.08.2021 17:14 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Lietus_lāse @ 15.08.2021 12:00
Klau, kāda varbūt zina, kur var nopirkt Pantogar vitamīnus?

Daudzās aptiekās nemaz nav. Parasti aptiekāres Pantogar vietā iesaka Effluvium vitamīnus.
15.08.2021 14:45 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Agrāk arī ticēju visiem mītiem par to, ka fēnot nav ieteicams, jāmazgā pēc iespējas retāk, šampūni labāk bez silikoniem utt! Pilnīgas muļķības!
Šampūns jālieto atbilstoši savam galvas ādas tipam. Man ir sausa galvas āda, tādēļ lietoju maigāku šampūnu, kas nesausina manu galvas ādu vēl vairāk. Šampūns ir domāts tikai tam, lai notīrītu no tavas galvas netīrumus!
Kondicionieris ir jālieto atbilstoši tavam matu tipam un no silikoniem tajā nav jābaidās. Silikoni arī ir tie, kas matus padara gludus, spīdīgus un pasargā no tā, lai no mata tik ātri neiziet mitrums!
No silikoniem kā principā nav jābaidās. Interneti un sabiedrība ir visus tik ļoti sabiedējusi par silikoniem, sulfātiem, ka jau nelabi paliek. No tā nav jābaidās, tie neko sliktu nedara, tie ir labi komponenti. Mūsu mati jau tā ir miruši. Ja tie ir sabojāti, atjaunot tos vairs nevar. Var tikai uzlabot vizuālo izskatu vai nogriezt🙃
Keratīni, botoksi utt. neko neatjauno, tie tikai vizuāli uzlabo mata izskatu.
Pat lētākie šampūni ir normāli šampūni. Viss ir atkarīgs no tā, kas der tieši tev....tieši tavai galvas ādai. Nav bīstamu šampūnu, kas speciāli bojātu mūsu galvas ādu, matus utt. Dārgāks ne vienmēr nozīmē labāks un lētāks ne vienmēr nozīmē sliktāks.
Matus jāmazgā tik bieži, cik vajag. Ja vajag mazgāt katru dienu, tad mazgā. Jo nemazgājot galvas ādu pēc vajadzības, tu to bojā un riskē iegūt galvas ādas problēmas- blaugznas, matu izkrišanu!
Matu drīkst fēnot....pat vajag! Ne ar pašu karstāko gaisu, protams, bet ar remdenu, siltu. Matiem nepatīk ilgi būt slapjiem, tie bojājas. Jo ātrāk tie paliks sausi, jo labāk!
Es saprotu, ka mums visām gribas garus, biezus, kuplus un skaistus matus, bet ne visām tas ir dabas dots. Katrai no mums ir savi gēni un katrai no mums matu saknīšu skaits ir cits. Tas būtu tāpat kā gribēt olu kastē, kurā ir vieta 10 olām, ielikt 30 olas. Nesanāks, dobītes ir tikai 10.😁😁😁
Neprasiet man, kā es nonācu pie šiem secinājumiem. Vienkārši savulaik es arī gribēju, lai mani mati gari, biezi, skaisti un perfekti visos dzīves momentos, tāpēc es ļoti daudz par to interesējos un beigās sapratu, ka es īstenībā visu daru ne tā un vēlāk brīnos, kādēļ man ir tik aplūzuši mati, kādēļ man tik ļoti krīt mati. Es aizgāju, nogriezu karē (bija līdz viduklim) un centos prātīgāk kopt to, kas auga par jaunu😁😁
16.08.2021 10:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!