Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šķiršanās

 
Reitings 6
Reģ: 09.08.2021
Tad nu īsumā pastāstīšu par savu sāpi.Meginaju pārvarēt visu viena,bet tomēr nespēju un skatoties manas sāpes cieš arī bērni.Tatad stāsts ir tāds,ar vīru esam precējušies jau 6 gadus.Maija sākās strīdi un atsvešināšanās,mēģināju ar viņu runāt,bet sarunas nesanāca,visu laiku kautkads atrunas,tā nu dzīvojam,kamēr 2 dienas pirms Līgo sastridejamies pamatigi,es aizbraucu ar lielajiem bērniem pie teta dzīvot,virs lūdzas kā mainīsies,mēģinājām parunāt pa telefonu,jo tā bija vieglāk.Sarunajam kā padzivosim atsevišķi līdz skola sāksies.Peksni 2 nedēļas atpakaļ es uzzināju ka manam vīram ir jau citā sieviete(Pats protams to neatzina,teica ka esot baumas),no sākuma mēģināju neticēt,kamēr viņš sāka rupji atbildēt,sāka ka nemīl mani un lai lieku miera,pie maza bērna vairs nebrauc,jo viņam esot pateikšu ka tas neesot viņa,beigās nobloķēja visur lai es neko neprasot.Vins pēkšņi mainījās,lai arī solījumi no viņa puses bija citi.Ka tikt pāri šim visam?Ko man darīt tālāk,gaidīt vai samierināties?Katru nakti redzu viņu sapņos,dzīvoju kā robots katru dienu.Domaju kā paliks vieglāk,bet paliek aizvien smagāk.😭😭
09.08.2021 15:54 |
 
Reitings 5
Reģ: 09.08.2021
Un ko tu gaidīji, kad aizbrauci? Ir pagājuši 2 mēneši viņam apnika gaidīt. Problēmas ir jārisina nevis no tam jāmūk.
Kad aizbrauci, tad sapņos nerādījās? Tā ir klasika, ka tiklīdz zaudē tā saproti, ka tomēr bija vajadzīgs.
09.08.2021 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 4004
Reģ: 02.01.2011
Ko tur vairs gaidīt ja uzsācis jaunas attiecības? sniedz uz alimentiem un plāno savu turpmāko dzīvi bez viņa
09.08.2021 16:23 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Lai arī cik grūti būtu, strādā pie sevis, attīsti sevi. Ej vakaros skriet vai vingrot kaut kur. Fiziskās aktivitātes vispār ļoti palīdz izslēgt prātu no domām. Man tas palīdz. Dodies brīvdienu izbraucienos ar bērniem. Tik daudz foršas vietas, ko apskatīt Latvijā. Ar draudzeni uztaisi pikniku kaut kur.
Vīrs nožēlos, tas jau tagad ir zināms. Viņi visi vienmēr aizskrien atpakaļ pie sievām. 😄 bet tā vietā, lai nogulētu visu laiku gultā un kristu depresijā, cīnies pretī savām sajūtām un ej izbaudi dzīvi!
09.08.2021 16:25 |
 
Reitings 6
Reģ: 09.08.2021
POKO @ 09.08.2021 16:19
Un ko tu gaidīji, kad aizbrauci? Ir pagājuši 2 mēneši viņam apnika gaidīt. Problēmas ir jārisina nevis no tam jāmūk.
Kad aizbrauci, tad sapņos nerādījās? Tā ir klasika, ka tiklīdz zaudē tā saproti, ka tomēr bija vajadzīgs.

Viņš jau pats piedāvāja padzīvot atsevišķi,nebija runā par muksanu vai tamlīdzīgi.No sākumā mēģinām risināt runājot,bet nesanāca.
09.08.2021 16:30 |
 
Reitings 6
Reģ: 09.08.2021
začeits @ 09.08.2021 16:23
Ko tur vairs gaidīt ja uzsācis jaunas attiecības? sniedz uz alimentiem un plāno savu turpmāko dzīvi bez viņa

Es jau arī ta sāku domāt ka jāsniedz šķiršanās.Ta jau nebija mīlestība,kā atrod citu,pat ne atrod,es to sievieti pazīstu un nekad nedomāju ka viņš varētu saiet kopā ar tādu sievieti.Soks liels.
09.08.2021 16:32 |
 
Reitings 5
Reģ: 09.08.2021
tā nu dzīvojam,kamēr 2 dienas pirms Līgo sastridejamies pamatigi,es aizbraucu ar lielajiem bērniem pie teta dzīvot,virs lūdzas kā mainīsies,mēģinājām parunāt pa telefonu
Nu šeit tu raksti, ka vienkārši aizmuki un viņš sauca atpakaļ, bet tu nepiekriti. Sarunājāt, ka atgriezīsies uz septembri, kāpēc? Bija doma, ka vajadzīgs laiks vienam bez otra, vai cits iemesls?
09.08.2021 16:33 |
 
Reitings 6
Reģ: 09.08.2021
cutiecutie @ 09.08.2021 16:25
Lai arī cik grūti būtu, strādā pie sevis, attīsti sevi. Ej vakaros skriet vai vingrot kaut kur. Fiziskās aktivitātes vispār ļoti palīdz izslēgt prātu no domām. Man tas palīdz. Dodies brīvdienu izbraucienos ar bērniem. Tik daudz foršas vietas, ko apskatīt Latvijā. Ar draudzeni uztaisi pikniku kaut kur.
Vīrs nožēlos, tas jau tagad ir zināms. Viņi visi vienmēr aizskrien atpakaļ pie sievām. ? bet tā vietā, lai nogulētu visu laiku gultā un kristu depresijā, cīnies pretī savām sajūtām un ej izbaudi dzīvi!

Ja pa to skriešanu es sāku domāt,tikai nevaru saņemties,man tieši blakus ir stadions.Brivdienas katras braucam ar bērniem viskautkur,bet vislielākās skumjas uznāk kad palieku vakarā istabā viena,visādas domas galva.Ka mulke skatos watsappa varbūt kautko atsutis,varbūt pazvanis.Jutos kā mulke,kurā noticēja solījumiem.Saubos kā es varēšu piedot nodevību,jo tomēr mēs esam precējušies.Mana mamma teica ka jau tas otras sievietes bērnu uz bērnu dārzu vada.Riebigi ka tā var izdarīties.
09.08.2021 16:36 |
 
Reitings 6
Reģ: 09.08.2021
POKO @ 09.08.2021 16:33
tā nu dzīvojam,kamēr 2 dienas pirms Līgo sastridejamies pamatigi,es aizbraucu ar lielajiem bērniem pie teta dzīvot,virs lūdzas kā mainīsies,mēģinājām parunāt pa telefonu
Nu šeit tu raksti, ka vienkārši aizmuki un viņš sauca atpakaļ, bet tu nepiekriti. Sarunājāt, ka atgriezīsies uz septembri, kāpēc? Bija doma, ka vajadzīgs laiks vienam bez otra, vai cits iemesls?

Ja viņš prasīja lai braucu atpakaļ kā mainīsies,bet takā pēdējā laikā mums bieži ir strīdi,es viņam paskaidroju ja grib parunāt lai brauc un runā,nevis vienmēr man jaludzas un jarunajas par problēmām,kaut strīdus es neuzsaku.Taka manam tētim sieva ir skolotāja izdomājām ka bērni lielie kopā ar mani padzivos tur,lai viņus pamaca,jo skolā slikti gāja un uzvedība klibo.Peksni viena diena viss mainījās un tad arī viss sākās.
09.08.2021 16:42 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Iesniedz shkjirshanos un pieprasi alimentus. Viss. Kas veel te jaadara? Nekas. Pashcienja ir kaut kaada?
09.08.2021 17:51 |
 
Reitings 6
Reģ: 09.08.2021
Susurrrrrs @ 09.08.2021 17:51
Iesniedz shkjirshanos un pieprasi alimentus. Viss. Kas veel te jaadara? Nekas. Pashcienja ir kaut kaada?

Tā laikam arī būs jādara.Man liekas ka pašlaik mana pašcieņa un nervi ir noskaloti tualetes poda 🤯
09.08.2021 18:04 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
SkyStaaaar @ 09.08.2021 15:54
Tad nu īsumā pastāstīšu par savu sāpi.Meginaju pārvarēt visu viena,bet tomēr nespēju un skatoties manas sāpes cieš arī bērni.Tatad stāsts ir tāds,ar vīru esam precējušies jau 6 gadus.Maija sākās strīdi un atsvešināšanās,mēģināju ar viņu runāt,bet sarunas nesanāca,visu laiku kautkads atrunas,tā nu dzīvojam,kamēr 2 dienas pirms Līgo sastridejamies pamatigi,es aizbraucu ar lielajiem bērniem pie teta dzīvot,virs lūdzas kā mainīsies,mēģinājām parunāt pa telefonu,jo tā bija vieglāk.Sarunajam kā padzivosim atsevišķi līdz skola sāksies.Peksni 2 nedēļas atpakaļ es uzzināju ka manam vīram ir jau citā sieviete(Pats protams to neatzina,teica ka esot baumas),no sākuma mēģināju neticēt,kamēr viņš sāka rupji atbildēt,sāka ka nemīl mani un lai lieku miera,pie maza bērna vairs nebrauc,jo viņam esot pateikšu ka tas neesot viņa,beigās nobloķēja visur lai es neko neprasot.Vins pēkšņi mainījās,lai arī solījumi no viņa puses bija citi.Ka tikt pāri šim visam?Ko man darīt tālāk,gaidīt vai samierināties?Katru nakti redzu viņu sapņos,dzīvoju kā robots katru dienu.Domaju kā paliks vieglāk,bet paliek aizvien smagāk.??

Pievērsies sev un savai dzīvei.
Dari kaut ko, kas tevi novēš no domām, dari kaut ko, kas tevi aizrauj.
Attīsties-dari sevi laimīgu un bērnus.
Nav jāskrien pakaļ un jālūdzās vīrietim,ņemot vērā apstākļus...
10.08.2021 08:34 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Šis reāli ir tavs laiks! Kārtīgi izraudies, izbesies, izdusmojies, pēc tam pacel galvu un dodies tālāk. Attīsti sevi, dari kaut ko ko iepriekš biji nolikusi malā :)
Un ja viņš atsakās apciemot bērnus - šķiršanās uzreiz + alimenti. Lai nesāk tērēt visu jaunajai meičai, un lai turpina uzņemties atbildību.
Būs labi, šis trakais periods pāries. Citas ir ar to tikušas galā, tu arī tiksi. Noteikti neko negaidi, viņš jau visu ar savu attieksmi ir pateicis, dzīvo savu dzīvi.
POKO @ 09.08.2021 16:19
Un ko tu gaidīji, kad aizbrauci? Ir pagājuši 2 mēneši viņam apnika gaidīt. Problēmas ir jārisina nevis no tam jāmūk.
Kad aizbrauci, tad sapņos nerādījās? Tā ir klasika, ka tiklīdz zaudē tā saproti, ka tomēr bija vajadzīgs.

Sviestains komentārs, tādu lūdzu neņem vērā.
Ir pilnīgi normāli iepauzēt attiecībās, ja viena no pusēm vispār nav pretimnākoša otrai nav pienākums gaidīt un visu labot.
Nejau viņš citu sieviet atrada, jo 2 mēnešus sieva nebija mājās.
10.08.2021 08:50 |
 
Reitings 5
Reģ: 09.08.2021
Ir pilnīgi normāli iepauzēt attiecībās, ja viena no pusēm vispār nav pretimnākoša otrai nav pienākums gaidīt un visu labot.
Jā ir normāli iepauzēt attiecības abiem vienojoties par pauzes ilgumu, tikai jāņem vērā, ka iepauzējot var gadīties arī, ka tas otrs tomēr pārdomā atkal saiet kopā. Tā diemžēl biezi gadās. :(
10.08.2021 15:12 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Galvenais atceries, ka cilvēki nemainās, un ikreiz kad sāc raudāt par viņu, vienkārši iesit sev un stāsti sev skaļi visu, ko viņš darīja Tev pāri un padomā par to, ka tā esošā sieviete arī nokļūs velāk turpat kur tu, un viņš skries solīt, ka mainīsies.
10.08.2021 15:22 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Un labāk uzreiz iesniedz par visiem bērniem uzturlīdzekļos viņu, lai katru mēnesi zini, ka 100% saņemsi naudiņu. Nevis ik mēnesi domāt vai tiks kāds atbalsts no viņa un pat ja lūdzās, ka maksās, negaidi, sniedz iekšā!
10.08.2021 15:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits