Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļošana ar auto

 
Reitings 686
Reģ: 20.10.2012
Sveikas!
Esmu matrača meklējumos, kurš noderētu automašīnai, tieši bagāžnieka daļai.
Ideāli, ja tas būtu ar iebūvēto elektrisko pumpīti.
Vai arī iesakiet idejas un padalieties, kā jūs guļat automašīnā. Ko jūs liekat apakšā, lai būtu pēc iespējas mīkstāk un ērtāk, cik nu tas ir iespējams. :)
04.08.2021 17:01 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Dormeo roll-up ir labs. Man personīgi liekas ērtāks par uzpūšamajiem matračiem. Vienīgi daudz vietas bagāžniekā aizņem.
04.08.2021 19:13 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Tagad ceļojot ar automašīnu pa Latviju, palieku tikai uz vienīgi viesu namos vai viesnīcās. Esmu sapratusi, ka man tomēr vajag komfortu, dušu, virtuvi un labi izgulēties.
Trīs gadus ceļoju pa Latviju ar auto, gulēju automašīnā vai teltī. Nu tur jābūt baigam entuziastam, lai šo mīlētu. Diskomforts tomēr ir mega liels. Pirmajos braucienos ņēmu līdzi piepūšamo matraci, neērti, čakars, bieži kaut kur uzplēš, lai vai cik kvalitatīvs. Visvairāk besīja, ka pēc pirmās izņemšanas no iepakojuma, pēc tam vairs nevar salikt atpakaļ tik pat mazā izmērā, par ievietošanu kastē nemaz nerunājot. Tad vienā naktspalikšanā pie radiniekiem, sanāca gulēt uz Dormeo virsmatrača. Lūk tas bija mans atklājums. Nopirku pati, ņēmu līdzi visos ceļojumos. Daudz ērtāk. Nu labi, jāiegulda mazliet vairāk sākumā naudas ziņā, bet tā cena ir to vērta. Sarullē, ieliec maisā. Toties komforts uz šiem matračiem ir daudz labāks nekā uz piepūšamajiem. Un noder arī mājās, bērniem kā rotaļlaukums, ja kādam viesim nav gultas vieta, var uz viņa vingrot. Dormeo virsmatracis ir mans vislabākais atklājums.
04.08.2021 19:27 |
 
Reitings 100
Reģ: 21.06.2021
C00L Dzipsy @ 04.08.2021 19:27
Tagad ceļojot ar automašīnu pa Latviju, palieku tikai uz vienīgi viesu namos vai viesnīcās. Esmu sapratusi, ka man tomēr vajag komfortu, dušu, virtuvi un labi izgulēties.
Trīs gadus ceļoju pa Latviju ar auto, gulēju automašīnā vai teltī. Nu tur jābūt baigam entuziastam, lai šo mīlētu. Diskomforts tomēr ir mega liels. Pirmajos braucienos ņēmu līdzi piepūšamo matraci, neērti, čakars, bieži kaut kur uzplēš, lai vai cik kvalitatīvs. Visvairāk besīja, ka pēc pirmās izņemšanas no iepakojuma, pēc tam vairs nevar salikt atpakaļ tik pat mazā izmērā, par ievietošanu kastē nemaz nerunājot. Tad vienā naktspalikšanā pie radiniekiem, sanāca gulēt uz Dormeo virsmatrača. Lūk tas bija mans atklājums. Nopirku pati, ņēmu līdzi visos ceļojumos. Daudz ērtāk. Nu labi, jāiegulda mazliet vairāk sākumā naudas ziņā, bet tā cena ir to vērta. Sarullē, ieliec maisā. Toties komforts uz šiem matračiem ir daudz labāks nekā uz piepūšamajiem. Un noder arī mājās, bērniem kā rotaļlaukums, ja kādam viesim nav gultas vieta, var uz viņa vingrot. Dormeo virsmatracis ir mans vislabākais atklājums.

Izklausās, ka dormeo roll ap reklāma diezgan atbilst patiesībai 😁
04.08.2021 19:32 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Cruell @ 04.08.2021 19:32

Izklausās, ka dormeo roll ap reklāma diezgan atbilst patiesībai ?

Man neviens par šo reklāmu nemaksā. 😁😁 Bet tiešām, saku no sirds, šis matracis ir ļoti labs. Man jau kalpo daudzus gadus, nekādu izgulsnējumu vai nodilumu un lietoju ļoti bieži šo matraci. Ir tās naudas vērts.
04.08.2021 19:37 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Jau otro vasaru ceļojot pa Latviju nedēļu pārnakšņojām mašīnā (pa vidam divas reizes palikām kādā viesnīcā nomazgāties). Tā kā mums ir paliela mašīna ar septiņām vietām, sataisījām gultu tā, lai tā nebūtu katru dienu jājauc ārā. Aizmugurējie krēsli mums ir nolaižami, taču vidējie izņemami, tādēļ pirmajā gadā no otras mašīnas izņēmām "dīvāniņa" daļu un uzlikām virsū, lai viss ir līdzens, otrajā gadā draugs uztaisīja speciālu cietu pamatni uz kuras izlikt matraci. Aiz priekšējiem krēsliem aizlikām lielas plastmasas kastes ar vākiem, kurās var salikt mantas, uz tām arī lieliski atbalstījās matracis. Mums bija ļoti ērti.
Idejas guļvietas iekārtošanai smēlāmies Youtubē, ierakstot konkrētās mašīnas marku. Ja ir universāla mašīna ar nolaižamiem aizmugurējiem sēdekļiem, tad vispār ideāla gulēšana. Labāk noteikti izvēlēties parasto, ne piepūšamo matraci. Tā kā neesam baigi izlepušie gulētāji, nopirkām visparastāko virsmatraci par kādiem 50-60 eiro, patika arī tas, ka tajā mājaslapā varēja izvēlēties jebkādus izmērus, nevis tikai standarta.
04.08.2021 20:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits