Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hobiji

 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sveikas! ;)
Pēdējā laikā kaut kā izjūtu tādu kā tukšuma sajūtu. Iepriekš mani kaut kā netraucēja fakts, ka man nav hobiju. Taču tagad jau krietnu laiciņu savās brīvdienās izjūtu, ka vajag ko vairāk par mājas uzkopšanu un visām pārējām elementārajām lietām.
Un tāpēc, jautājums Jums - Kāds ir Jūsu hobijs, kā līdz tam nokļuvāt?
Gribu smelties idejas.
Esmu domājusi par fotomākslu, taču vienīgais kas mani atgrūž ir fakts, ka vieta kur dzīvoju ir ļoti lietaina. Apkārtne ir ļoti skaista, taču nezinu cik kvalitatīvi un baudāmi būtu mūždien lietū bildēt apkārtni.
03.08.2021 19:45 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Labāk par hobiju laiku aizpilda kādi jauni kursi, apmācības. Tie piedod gan jaunu elpu, gan ļauj novērtēt brīvos mirkļus ;)
Starp citu, nesaprotu, kāpēc lietaina vide traucē apgūt foto mākslu? Varbūt tieši šādi laika apstākļi Tev ļaus apgūt noteiktu specifiku.
03.08.2021 21:07 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Scandinavian @ 03.08.2021 21:07
Labāk par hobiju laiku aizpilda kādi jauni kursi, apmācības. Tie piedod gan jaunu elpu, gan ļauj novērtēt brīvos mirkļus ;)
Starp citu, nesaprotu, kāpēc lietaina vide traucē apgūt foto mākslu? Varbūt tieši šādi laika apstākļi Tev ļaus apgūt noteiktu specifiku.

Laikam jau visvairāk tieši tāpēc, ka man besī pašai atrasties lietū. 😀
03.08.2021 21:13 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Mans hobijs ir gatavot ēst.
Parasti, kad ir brīvāks, tad mekleju interneta receptes un mēģinu. Citreiz lieku lietā iztēli - šodien, piemeram, izvārīju proteīna makaronus un pieliktu 2 karotes pesto, izmaisīju, pievienoju vēl saldētos dārzeņus, sezama sēklas un to visu sasildīju pannā, sajauktu kopā. Nebija nekas wow, bet vienkāršs un veseligs ediens.
No rīta taisīju smūtiju - pielēju mandeļu pienu, ieliku karoti zemesriekstu sviesta un pievienoju svaigās ogas, sablenderēju. Bija labs, bet iepriekš, kas taisīju ar vaniļas pienu, likās labāk
Nu tā kaut kā.
Patīk arī lasīt gramatas brīvaja laika
03.08.2021 22:35 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Vispār iespraukšos un pajautāšu te - kur jūs rodas iedvesmu un pacietību mācīties jaunas lietas? Piemēram, jaunu valodu mācīties, jo tas prasa TIIK daudz pūles un pacietību? :D vai jebko citu, kas prasa regulāri ieguldīties un milzu pacietību?
Man noderētu, piemēram, vācu valodas zināšanas, lai būvētu labāku karjeru, bet es vācu valodu pēdējo reizi skolā mācījos un tad atceros, ka man konkrēti negāja(vispār uz valodām man nav ķēriena) un tagad sēžu, domāju, ka vajadzetu atsākt mācīties, bet tad iedomājos - veee, cik ilgi tas būs un atmetu ar roku.
04.08.2021 00:33 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Valodas labi apgūstas, ja komunicē tajā valodā. Piemēram, ej ne tikai uz šo forumu, bet arī uz Vācija Cosmopolitena vai kāda cita žurnāla forumu. Lasi tēmas, raksti atbildes. Skaties kādu seriālu (vislabāk jau redzētu, lai vieglāk iebraukt) vācu valodā. Protams, ja nav pašu pamatu, tad to būs grūti darīt, tad būtu labāk sākt ar Duolingo - bet tur ir paši pamati.
04.08.2021 09:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits