Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik gadu starpība, jūsupràt, ir ok?

 
Reitings 356
Reģ: 07.07.2020
Labvakar, meitenes!
Man ir labs draugs jau vairākus gadus. Pazīstami 5 gadus, 2 pēdējos gadus esam vairāk satuvinājušies - kopā ejam pārgājienos, braucam tripiņos, varam izkratīt viens otram sirdi, ļoti komfortabli ar cilvēku.
Viņš ir šķīries, man nav druags pašlaik arī un katru reizi saprotu, ka pieķeros ar vien vairāk, jo tiešām ir komfortabli un brivi ar cilvēku kā nevienu citu.... es saprotu, ka man vins patīk vairāk neks tikai draugs, man ir labi ar cilveku, patīk viņa raksturs, izskats utml....un ja es būtu vecāka, tad gan jau sen agrsk būtu viņu sakolījusi
Redzu, ka arī viņam ir jūtas, jo ik pa laikam uzdāvina tā bez iemesla ziedus, ieminās, ka būtu forsi ar mani kopā dzīvot, stasta, cik es laba utml.
BET! Mums ir 13 gadu starpība... es it kā nedomāju, ka tādam lietam kā vecums ir liels svars,bet tomer 13 gadi škiet riktigi daudz...
Prāts saka, ka nevajag, jāpiebremzē, jāpasaka, ka nekas vairām nevar sanākt, bet sirds saka, ka būs īstais, jo tiešām es ne ar vienu tik brīvi, komfortabli, viegli neesmu jutusies kā ar viņu. Šķiet, ka varam runāt par jebko, braukt vistrakāk āķis piedzīvojumos un skumjas būt līdzi. Bez maz vai ka pasakā
01.08.2021 23:32 |
 
Reitings 356
Reģ: 07.07.2020
Un jā, man ir 21, viņam 34....
01.08.2021 23:33 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Kur problēma dzīvot? :D Maniem vecākiem ir 10 gadu starpība, kas arī nav maz, bet to pat nejūt. 21 un 34 nav šķērslis.
01.08.2021 23:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nesaskatu nekādu problēmu šādā gadu starpībā. Jo vecāks vīrietis, jo viedāks, seksīgāks un nobriedušāks. Man, personīgi, nekad nav saistījuši mana vecuma vīrieši, man ar viņiem nekad nav bijis par ko runāt, tādi tukšpauri vienmēr trāpījās. Arī tuvi draugi vīrieši, lielākoties ir vecāki par mani par 10-15 gadiem.
Viss atkarīgs no tā ko tu vēlies un ko vēlas viņš. Ja jums abiem vēlmes saskan, es saku "uz priekšu, nebremzē"!
01.08.2021 23:39 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Tev to nevajag. Tici man.
01.08.2021 23:42 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Man arī ir tik pat cik tev gadu, bet es laikam personīgi nevarētu būt kopā ar cilvēku, ja būtu 13 gadu atšķīrība.
Kamēr viņs domātu par precībām, bērniem, man vēl vējšs galva svilpo un gribas izklaidēties - aiziet uz klubu, aizbraukt padzīvot uz citu valsti, trakot ar draudzenem uc. (saprotu, ka tev neiet runa par precībām, tomēr tāpat šķiet, ka 34 gadi ir tāds brieduma vecums, kad cilvēkam citas intereses kā 21 gada vecuma)
Un iedomsjos, viņš novecotu agrāk!
+ personīgi es izskatos ļoti jauna un pat uz saviem 21 neizskatos, tāpēc ar tādu vīrieti būtu kā meita ar tēvu un tīti psiholoģiski man nebūtu ērti :D
Bet nu es neesmu tu un nezinu ne tevi, ne puisi, neuzskatu, ka gadu atšķirība ir kas briesmīgs, ja abas puses ir pilngadīgas, bet personīgi man 13 gadu starpība būtu par daudz.
01.08.2021 23:44 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Vispār neredzu problēmu. Man bija attiecības ar gandrīz divas reizes vecāku vīrieti un nevienā brīdī mani/mūs neuztrauca vecuma starpība. Ja jūs kopā jūtaties labi, kāda nozīme cipariem? Dzīvojiet tik nost! :)
Vienīgā problēma, kas varētu būt, vai Jums dzīvē nav pārāk dažādas laika joslas - tu esi savā labākajā jaunības posmā un vēlies maksimāli daudz paballēt, bet viņš tam visam jau izgājis cauri un vairāk vēlās mieru, divvientulību. Tu nevēlies vēl uzsākt ģimenes dzīvi, bet vīrietis krietni vecāks, pulkstenis tikšķ un grib jau nākamā gada laikā bērnu. Nu un tamlīdzīgi. Bet 21 un 34 nav tik krasi atšķirīgi vecumi, takā, ja jums viss ir ok, paši jūtaties labi, tad es tavā vietā par to vispār neiespringtu.
01.08.2021 23:46 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Man tieši kontakts labāk līmējas ar vecākiem vīriešiem un sava vecuma vispār neatzīstu par vērā ņemamiem.
Nezinu, vai pati prātā jūtos nobriedušāka vai kā, bet sava vecuma puiši škiet tik prasti, bērnišķīgi(apvainojas par niekiem, greizsirdības scēnas utml.)Vienmer ir paticis runāt ar vecākiem, draugi ir vecāki utml.
Turklāt, ja jums ir labi kopā, kāda nozīme kada starpiba?
02.08.2021 00:24 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
neuzskatu, ka tas ir kautkas traks. man māsīcai arī ar vīru ir 13 gadu starpība. Ja viss tik forši ir, tad nevajadzētu atteikties no iespējamām attiecībām tikai tā cipara dēļ.
02.08.2021 01:42 |
 
Reitings 745
Reģ: 14.05.2019
piekrītu, ka droši uz priekšu, ja vien jūsu dzīves mērķi un redzējums par tuvākajiem gadiem saskan. tas noteikti jāizrunā. zinu pāri, kas bija pat saderinājušies un kuriem bija 6 gadu atšķirība, bet meitene saprata, ka tomēr vēl nevēlas bērnus utt. bet puisim jau bija 34 un viņš tos vēlējās drīzumā. abi viens otru mīl, bet nācās šķirties, jo tomēr neskan vīzija par tuvākajiem gadiem. lai gan sākuma meitenei likās, ka saskan... līdz ar to uzmanīgi. būs diezgan sāpīgi, ja tagad domāsi vienu, bet pēkšņi pēc dažiem gadiem pārdomāsi.. :)
02.08.2021 03:00 |
 
Reitings 144
Reģ: 21.11.2017
Man zināma ir 20g.v meitene un viņas draugam ir 31g. Bet to cilvēku attiecībās ir tā, ka meitene ir vairāk prātā pieaugusi nekā puisis. Viņa ir tā, kura grib bērnus, kopīgu dzīvesvietu utt :D Puisim prātā ka tikai iedzert un patusēt :D
Bet, ja Tev pašai saskan ar to puisi un jūties laimīga, tad kāpēc gan ne? :) Vēlu tikai to labāko jums :)
02.08.2021 06:00 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Šķiries!
02.08.2021 06:02 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Nellija12 @ 02.08.2021 06:02
Šķiries!

Tu diskusijuas tekstu vispār lasi?
Viņi nav attiecībās....
Un tavs sauklis "šķiries" ir pilnīgi nevietā 😁
02.08.2021 08:03 |
 
Reitings 356
Reģ: 07.07.2020
Paldies par viedokļiem! :)
Pati jūtu, ka varētu mēģināt, jo cilvēku tiešām pazīstu ilgi un jūtos komfortabli, turklat neesmu ballētāja. Pa klubiem nestaigāju, man patīk vairāk mierīga atpūta kā viņam - zveja, pārgājieni, road tripi utml. Tāds ziņā intereses sakrīt. Par ģimeni neesam runājuši, ka tikai to, ka kadrei griberu savu ģimeni, bet konkrētāk nē.
Laikam esmu apr bailīgu, bet mani biedē arī ko citi padomās. Galvenokārt tuvākie. Atceros, kad māsai uzradas 9 gadus vecāks pielūdzējs, mamma nebija sajūsmā un visu laiku teica, ka varēja jau jaunāku atrast, nevis vecu kraķi. Tad par 13 gadus vecāku viņa ieplestu acis. :D Mana dzīve, izvēle, protams, uzskatu, ka vecskiem tādā veida nevajadzetu iespaidot, bet jau zinu, ka vajadzēs stāstīt, ka ilgi pazīstami, labs cilvēks, neesmu lēta ēsma gados vecākam vîrieitm utml, jo attiecības ar māti man nav tik tuvas. Viņa nezina manus draugus.
+ bail no tā, ja gadījumā viss sanāk, tad viņš vēlāk novecos, būs mazāk aktīvs, bet man vēl nosacīta jaunība kaulos un pēc 20 gadiem gribēsies piedzīvojumus, nevis mazdārziņā rušināties un pie tv sēdet(bet mu ticu, ka šie ir mani slimie murgi, vienkarsi parasti domāju uz prieksu)
02.08.2021 10:29 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Meitenex @ 02.08.2021 10:29
Paldies par viedokļiem! :)
Pati jūtu, ka varētu mēģināt, jo cilvēku tiešām pazīstu ilgi un jūtos komfortabli, turklat neesmu ballētāja. Pa klubiem nestaigāju, man patīk vairāk mierīga atpūta kā viņam - zveja, pārgājieni, road tripi utml. Tāds ziņā intereses sakrīt. Par ģimeni neesam runājuši, ka tikai to, ka kadrei griberu savu ģimeni, bet konkrētāk nē.
Laikam esmu apr bailīgu, bet mani biedē arī ko citi padomās. Galvenokārt tuvākie. Atceros, kad māsai uzradas 9 gadus vecāks pielūdzējs, mamma nebija sajūsmā un visu laiku teica, ka varēja jau jaunāku atrast, nevis vecu kraķi. Tad par 13 gadus vecāku viņa ieplestu acis. :D Mana dzīve, izvēle, protams, uzskatu, ka vecskiem tādā veida nevajadzetu iespaidot, bet jau zinu, ka vajadzēs stāstīt, ka ilgi pazīstami, labs cilvēks, neesmu lēta ēsma gados vecākam vîrieitm utml, jo attiecības ar māti man nav tik tuvas. Viņa nezina manus draugus.
+ bail no tā, ja gadījumā viss sanāk, tad viņš vēlāk novecos, būs mazāk aktīvs, bet man vēl nosacīta jaunība kaulos un pēc 20 gadiem gribēsies piedzīvojumus, nevis mazdārziņā rušināties un pie tv sēdet(bet mu ticu, ka šie ir mani slimie murgi, vienkarsi parasti domāju uz prieksu)

Tieši tāpēc arī rakstiju, ka tev to nevajag! Vienā brīdī tu to 13 gadu starpību sāksi just. Jūs principā esat no diviem dažādiem laikmetiem. Viņš novecos ātrāk, viņš paliks konservatīvāks daudz ātrāk, bet ko darīsi tu, brīdī, kad sāksi to pamanīt?
Bet par to ko domā citi pofig. Domā uz priekšu. Pakļauties šī brīža iekārei var. Bet beigās var sanākt sāpīgi, jo iztērēsi savu laiku, kura tev nav. Nevienam nav tik daudz, lai atļautos bezrūpību.
02.08.2021 10:34 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Meitenex, tev sava dzīve jādzīvo nevis mammai, tantei vai vēl kam. Man vispār makten jocīgi šķiet vecāki, kas savam atvasēm izvēlas pulciņus, karjeru, otrās pusītes utml. un tad brīnās kāpēc bērns nelaimīgs. Es uzskatu, ka pašam jāļauj apdedzināties un pašam pieļaut kļūdas, vecakiem vienkārši jābūt līdzās.
Turklāt tavā situācijā, tu esi pilngadīga. Viņs ir pilngadîgs. Jums ir labi kopā, tad kāpēc gan ne? Meklet citu, jo sim vienīgā vaina ir “par vecu”? Es laikam esmu par to, ka mīlestībā vecuma šķēršļu nav(ja vien meitenei nav 16 un draugam 32, tad gan aizdomīgi skatās)
02.08.2021 10:37 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Laikam esmu apr bailīgu, bet mani biedē arī ko citi padomās. Galvenokārt tuvākie... bail no tā, ja gadījumā viss sanāk, tad viņš vēlāk novecos, būs mazāk aktīvs, bet man vēl nosacīta jaunība kaulos un pēc 20 gadiem gribēsies piedzīvojumus, nevis mazdārziņā rušināties un pie tv sēdet(bet mu ticu, ka šie ir mani slimie murgi, vienkarsi parasti domāju uz prieksu)

Ja tu šādi runā, tad liec tam cilvēkam mieru un nebojā viņa dzīvi.
Mīļā meitene, ne visi cilvēki, kuri ir vecāki par tevi, ir arī gausāki un mazāk aktīvi. Dažs labs "pensionārs" ir aktīvāks par mūsdienu jaunatni. Ja tu baidies, ka viņš nomirs ātrāk un tu paliksi viena, tad zini, cilvēks plāno - Dievs dara. Neviens no mums nezin kurš nodzīvos ilgāk, tu vai par 13 gadiem vecāks vīrietis. 13 gadu starpīna, ja cilvēks patiesi mīl, ir vispār NEKAS!
02.08.2021 10:41 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Ja saskan, tad neredzu problemas. Varu piekrist viedoklim, ka tas, cik ļoti aktīvs ir cilvēks. bieži vien nav atkarīga no vecuma. Un to, vai kādā brīdī cilvēks krasi mainīsies, tu tāpat nekad neparedzēsi, pat ja būsiet vienaudži. Un, ja arī kāds mainās, paliek gausāks, nav jau tā, ka viss vienmēr jādara kopā un nekā savādāk.
02.08.2021 10:56 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Pēc tam uzraksti kādas jums attiecības un neaizmirsti piemetināt kāpēc izšķīrāties. 😀
02.08.2021 11:08 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Un jā, man ir 21, viņam 34....

Uz priekšu, ja arī pēc gada vai vairāk izšķirsieties, tā nebūs liela traģēdija, tāpat vēl būsi jauna un būs iegūta vērtīga attiecību pieredze, būsi vairāk iepazinusi sevi un uzzinājusi, kādas lietas Tev attiecībās nepatīk, kas ļaus veiksmīgāk izvēlēties nākamo partneri. Daudzas ap 20 gadu vecumu izveidotas attiecības izjūk kā vienaudžiem, tā cilvēkiem ar gadu starpību.
02.08.2021 12:07 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Gadu starpībai nav nozīme, ja esat pilngadīgi.
02.08.2021 18:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!