Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezmiegs

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Hey!
Varbūt te kāds zinošs man pateiks kā cīnīties ar bezmiegu.
Jau kādus 2 mēnešus regulāri mokos ar bezmiegu. Man ir darba dienās ofisa sēdošs darbs, mājās eju ar kājām kustībai. Darba nogurstu, bet kā laiks gulēt tā aizmigt nevaru kaut vai šauj nost.
Vienigais, kad man labi nāk miegs ir tad, kad fiziski labi nogurstu - bijis 15km+ Ejamais pārgājiens, dzīvokļa uzkopšana, rušināšana mammas dārza utml. Tad no fiziska nogurma varu aizmigt ātri, bet darba dienās it kā ir nogurums, nezinu, iespējams, ka morāls, bet aizmigt nevaru.
Esmu domājusi varbūt kafija pie vainas. Dienā sanak 3 krūzes(bet ne stiprās, ar pienu). Pilnīgā atteikties nevaru, jo jau atkarība un bez būtu dārzenis, dzert mazāk?
Aptiekā pirkt speciāli aizmigšanas kait ko negribas. Ja nu vienīgi zāļu tējas, nevis kaut kadas tabletes
30.07.2021 23:33 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Esmu domājusi varbūt kafija pie vainas. Dienā sanak 3 krūzes(bet ne stiprās, ar pienu). Pilnīgā atteikties nevaru, jo jau atkarība un bez būtu dārzenis, dzert mazāk?

No savas pieredzes - ieteikums nedzert kafiju pēc pusdienlaika, nu piemēram, pēc plkst. 14.00.
30.07.2021 23:42 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kafija noteikti nav pie vainas. Tas ir mīts, ka no kafijas nevar aizmigt.
Varbūt alkoholu lieto pirms gulētiešanas? Alkohols rada bezmiegu un miega traucējumus.
Varbūt stress? Vakarā daudz domā par dienas notikumiem? Domas šaudās šurpu, turpu, kas neļauj smadzenēm atslābt.
31.07.2021 10:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Padomā, vai iemesls nav fizisks. Aknu traucējumi, piemēram, var dot bezmiegu. Tā bija mana problēma, kad bija aktīvs hepatīts.
31.07.2021 10:17 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
C00L Dzipsy @ 31.07.2021 10:13
Kafija noteikti nav pie vainas. Tas ir mīts, ka no kafijas nevar aizmigt.
Varbūt alkoholu lieto pirms gulētiešanas? Alkohols rada bezmiegu un miega traucējumus.
Varbūt stress? Vakarā daudz domā par dienas notikumiem? Domas šaudās šurpu, turpu, kas neļauj smadzenēm atslābt.

Iespējams alkohols. Kaut kā esmu pasākusi katru otro vakaru izdzert alus pudeli pirms gulētiešanas - galva nesāp nākamajā dienā, jūtos lieliski un domāju kāpēc gan ne. :D
Laikam jāpārtrauc
31.07.2021 10:38 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Naktsputns @ 31.07.2021 10:38

Iespējams alkohols. Kaut kā esmu pasākusi katru otro vakaru izdzert alus pudeli pirms gulētiešanas - galva nesāp nākamajā dienā, jūtos lieliski un domāju kāpēc gan ne. :D
Laikam jāpārtrauc

Pamēģini nedēļu nelietot alkoholu pirms gulētiešanas, redzēsi, ka būs labāks miegs.
31.07.2021 10:40 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Kafija noteikti nav pie vainas. Tas ir mīts, ka no kafijas nevar aizmigt.

Tas nav mīts. Vienkārši uz dažādiem cilvēkiem kafija dažādi iedarbojas. Kādam no kafijas ne silts, ne auksts, manā gadījumā - ja iedzeršu kafiju vakarā, 100%, ka nevarēšu aizmigt vismaz 3 h. Tā noprotams, Tu esi no cilvēkiem, kurus kafija neietekmē, līdz ar to uzskati, ka tas ir mīts.
31.07.2021 10:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits