Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu izkrišana = vitamīni

 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
Sveikas!
Vēršos pēc ieteikumiem par labiem matu vitamīniem, bet ne par ūber lielām cenām.
Dotajā brīdī ir stipra matu izkrišana un mati stāv uz vietas, neaug. Kā arī lūzt virspusējie mati pa veselām šķipsnām. :( Tagad pati zinu, kāpēc tā, cenšos ar to strādāt, taču bez vitamīniem jūtu, ka nekas nemainīsies. Kā lai atrodu to, kas man tiešām palīdzētu, ja ir tik ļoti daudz variantu? Drošvien man nederēs, ja katra ieteiks kautko pilnīgi citu. Vislabāk būtu, ja varētu ieteikt kautko, par ko ir dzirdēts vairākkārt un/vai ir izmēģināts un pārbaudīts arī uz sevi, vai labu ārstu rekomendēts. Protams, nekad par sliktu nenāks arī ieteikumi par citiem pārbaudītiem veidiem, kā rūpēties par matiem, stimulēt augšanu, jo visu mūžu cīnos ar matiem, augšana vienmēr bijusi super lēna, bet tagad papildus no bieziem matiem esmu tikusi pie ļoti plāniem un ja nekas nemainīsies, palikšu ar pliku galvu..
Varbūt vislabāk būtu aiziet pie matu ārsta?
Liels paldies!
27.07.2021 13:43 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Kad sāku lietot D vitamīnu un dzelzi man pārstāja krist ārā mati. Viņi arī nav ļoti dārgi vitamīni. Varbūt palieto pilienos D vitamīnu, un dzelzi.
27.07.2021 14:07 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 05.02.2011
Manuprāt, prātīgāk būtu ja tu vispirms aizietu pie ģimenes ārsta, lai iesaka kā rīkoties. Jo ir daudz vitamīnu, kas var atbildēt par matu izkrišanu. Tikpat labi tas var būt stress vai kāda cita kaite. Katram tas var būt savs iemesls. Man atklājās ka ir obsesīvi kompulsīvie traucējumi, kā rezultātā krita ārā mati.
27.07.2021 14:18 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Priekš kam pirkt vitmamīnus, ja nezini vai tev tādi vispār organismam trūkst? Tikai lieka naudas izmešana. Sāc ar ārstu, analīzēm un tad domā par vitamīniem.
27.07.2021 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 96
Reģ: 28.05.2010
Vajag uztaisīt analīzes,lai saprastu,kas trūkst.Bet matiem selēns,D vitamīns,kalcijs un dzelzs ir ļoti svarīgs.
02.08.2021 17:11 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Vitamīni B, E un D.
Antioksidants: N-acetyl-L-cistein
Arī C vitamīns un kolagēns(buljoni)
02.08.2021 18:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits