Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kad brīvdienu par daudz

 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Labvakar!
Šī diskusija laikam vairāk skolniecēm, studentēm, kuras pa vasaru nestrādā uc., nu vai arī varbūt jums atvaļinājums un esat piedzīvojušas, ko līdzīgu.
Šajā vasarā izlēmu nekur nestrādāt, izbaudīt, atpūsties, pamācīties kaut ko priekš sevis, bet vasara pusē un es jau beidzos nost no garlaicības.
Atceros, ka iepriekšējā un vēl iepriekšējā vasarā strādāju, brīvdienas bija tikai nedēļas nogalē un pat gribējās, lai vairāk ir brīvs, bet tagad, kad tas piepildījies - nezinu ko iesākt.
Tagad es pamostos, ap 10.00, izdzeru kafiju, izeju pastaigāties un atnākot mājās parasti slēdzu iekšā seriālus. Uztaisu pusdienas, parasti mēginu katru reizi ko jaunu, tāpēc varētu teikt, ka pašlaik ēst gatavošana kļuvusi par manu hobiju. ''Pasēžu'' soctīklos, pieceļu savu slinko pakaļu un pavingroju kādas 10-15 min vai arī, ja ir gribēšana, treniņa vieta braucu ar velosipēdu. Atnāku mājās atkal kaut ko uzkožu, tāpat kaut ko pabakstos pa mājām - šo to piekārtoju un eju gulēt.
Grāmatas studiju laikā atlasījos un man vēmiens nāk no grāmatām, Podkāstus reizēm klausos, bet ne tā, ka guļu un klausos, parasti ejot pastaigās uc. Kad karstas dienas, tad eju peldēties, bet sauļošanās un gulēšana pludmalē mani nesaista
Škiet, ka esmu garlaicīgākais cilvēks kāds vien var būt. Man viss ātri apnīk. Esmu mēģinājusi iemācīties šajā vasarā franču valodu, nedēļu pamācījos un apnika. Domāju, ka sākšu par bakalauru, domāt, bet neiesāku. Negribas neko darīt, bet tajā pat laikā negribas sēdēt rokas salikušai klēpī. Draudzenes vai nu strādā, vai ir citā pilsētā. Pati arī pašlaik vasarā esmu pie vecākiem, ārpus Rīgas, esmu visu krustu šķērsu izstaigājusi te un tuvumā nav nekas interesants, kur aizbraukt.
Kā jūs aizpildāt savu brīvo laiku?(tās kurām ir daudz tā)
Patīk vispār garas, garas brīvdienas?
24.07.2021 19:27 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Izbaudi, kamēr vari - laiks, kad aiz garlaicības gribas pat strādāt. Kamēr nav jāuzkopj, jāmazgā viss, kamēr nav bērni, suņi/kaķi/kāmīši, dārzs, auto, tas viss jāuztur, jākopj, jāaudzina utt. Kamēr negribas braukt atvaļinājumā tikai uz all inclusive viesnīcu, kurai svarīgs kritērijs ir minimāls soļu skaits, kas jāmēro līdz pludmalei. Pārāk daudz brīva laika man šķiet vairs nebūs līdz pensijai...
24.07.2021 20:34 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Kad gāju skolā un nestrādāju, man arī likās šausmīgi gara vasara. Nekad nav patikušas tik garas brīvdienas, jo pa 3 mēnešiem manas smadzenes bija atrofējušās, aizmirsušas par skolu, atradusi agri celties un pati biji palaidusies slinkumā.
Tagad, kad ir darbs(no pusdienām līdz vēlam vakaram) es gribētu atpakaļ bezrūpīgu vasaru. Vienīgā laime, ka man agri nav jāceļas uz darbu, citādi nojūgtos, bet tāpat gribu vairāk brīvo dienu. Darbs nogurdina un brīvdienās jāuzkopj dzīvoklis. Un nākotnē, kad būs ģimene sava klāt, būs vēl mazāk laika, tāpēc jāizbauda kamēr var.
Cilvēksm vienmer nav labi un domā, ka labāk būtu citādi, bet, kad citādi, tad nav labi tāpat
24.07.2021 21:49 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
man vienmēr patikušas garas brīvdienas, bet vasarā nevis ziemā, gan skolas laikā, gan tagad. Nesen beidzās 4 nedēļu atvaļinājums, nu bāc tik ļoti ātri paskrēja, gribas vēl. Un nudien neesmu no tām, kas var nosēdēt mājās un noslinkot, ok kādu retu dienu tikai. Darīt ko atrodas, jo man ir dārzs un pagalms pirmokārt 😅 Un kad tādi mājas darbi nav prioritāte, tad aizbraucu ciemos, ar kādu kopā braucam atpūsties pie dabas utml, tad kāda ballīte kautkur, tad vnk izlemju aizbraukt kautko apskatīt. Bet jaam pārsvarā to daru ar kādu draudzeni vai mammu vai savu draugu. Bet jaam manis nosauktie tev īsti nederēs, jo man vnk ir savs auto un arī draugi un radi tuvu. Bet varbūt arī vari atrast veidu, kā biežāk pie kāda paciemoties, kautvai sestdienās un svētdienās, kad nestrādā lielākā daļa, tad jau kopā būs vieglāk izdomāt, ko darīt.
24.07.2021 23:16 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Man nekad nav garlaicīgi vienai pašai ar sevi. Es tikko 6 mēnešus nestrādāju, biju pilnīgi viena, nekur negāju, nevienu nesatiku un es biju sajūsmā. Man nav vajadzīgi citi cilvēki, darbs, lai sevi izklaidētu. Es pati to varu izdarīt daudz labāk
25.07.2021 17:04 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Ja negribas darīt neko fiziski aktīvu, lasīt un mācīties, tad labs variants ir dokumentālās filmas - atslēdz prātu kā seriāli, bet vairāk paplašina redzesloku.
25.07.2021 18:04 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3720
Reģ: 31.10.2010
Man nav vajadzīgi citi cilvēki, darbs, lai sevi izklaidētu. Es pati to varu izdarīt daudz labāk

Piekrītu. Tādam slinkuma maisam kā man brīvdienu nekad nevar būt par daudz.
25.07.2021 18:30 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Loreen @ 25.07.2021 17:04
Man nekad nav garlaicīgi vienai pašai ar sevi. Es tikko 6 mēnešus nestrādāju, biju pilnīgi viena, nekur negāju, nevienu nesatiku un es biju sajūsmā. Man nav vajadzīgi citi cilvēki, darbs, lai sevi izklaidētu. Es pati to varu izdarīt daudz labāk

Ļoti interesanti. Drīkst jautāt, ko Tu šos 6 mēnešus darīji? Reti kurš cilvēks var tik ilgi dzīvot pilnīgi viens (nevienu nesatiekot utt.) un būt laimīgs.
25.07.2021 19:18 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Loreen @ 25.07.2021 17:04
Man nekad nav garlaicīgi vienai pašai ar sevi. Es tikko 6 mēnešus nestrādāju, biju pilnīgi viena, nekur negāju, nevienu nesatiku un es biju sajūsmā. Man nav vajadzīgi citi cilvēki, darbs, lai sevi izklaidētu. Es pati to varu izdarīt daudz labāk

Man tieši tas pats, nav nekādu problēmu pašai sevi nodarbināt. Kā es gribētu brīvus 6 mēnešus 😃. Ir seni hobiji, kurus gribētu atsākt, bet nekad nav laika.
25.07.2021 19:34 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Ja man būtu daudz brīvais laiks, es:
* dotos pārgājienā un dabā
* brauktu pie jūras sauļoties, peldēties vai pastaigāties karstajā laikā
* apgūtu jaunas lietas un to kas interesē (kādi kursi online utt.)
* ceļotu, ja būtu līdzekļi (paskaties sev brīvos datumus + lētākās biļetes un dodies turp, ja neesi tur bijusi :) )
* brīvo laiku aizpildītu ar hobiju
* domātu par to, ko gribu sasniegt dzīvē, karjerā un mēģinātu to piepildīt
* Aizbrauktu uz ārzemēm brīvprātīgajā darbā
26.07.2021 00:42 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Izbaudi brīvību, jo tādu brīvo vasaru drīzāk vēl ilgi tev nebūs.
Kad bija skolas vasaras brīvlaiki es gāju ārā, pētīju dabu, man patika vērot pļavā augošās puķes, salīdzināt ar attēliem grāmatā, mācīties nosaukumus. Bieži viena gāju pikniku taisīt pie upes, tad attiecīgi ēdu, lasīju grāmatu. Vispār patika lasīt, daudz lasīju. Braucu ar velosipēdu. Satikos ar draudzenēm. Peldējos. Izgulējos.
26.07.2021 08:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits