KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 19453
Reģ: 09.12.2015
"Mēs vairs neklusēsim" -
kad tad tie cūkas ir klusējuši, ja regulāri smirdina gaisu ar savām "patiesībām"?
Un kur slampa pazudusi, ka jāliek 2 gadus vecas pļuras bildes? Aizvainotais cūktēviņš atkal ģīmi nozilinājis?
03.10.2024 08:53 |
 
10 gadi
Reitings 1788
Reģ: 26.03.2010
It kā Tu ko zinātu @ 03.10.2024 08:46
Kivis pamodies, pāris komentāri dzēsti…smagi pastrādājis, diena var sākties?. Nu šitādu vīrieša parodiju vēl pameklēt??‍♀️
ne pats stāsta patiesību, ne pašam patīk patiesību dzirdēt. Tik kompleksiem mākts vīrietis dzēš komentārus. Ja jau pārliecināts par savu taisnību, vai nav vienalga, ko citi saka?
Otrs, šie jūtas vajāti un fočēti. Bet salīdzinājumā ar Elīnu un Nauri Didrihsoni, šiem uzmanība ir ne lielāka kā Spānijas kailgliemezim, kamēr Didrihsonu bildes tiešām ir no visiem stūriem.
03.10.2024 10:12 |
 
Reitings 1000
Reģ: 15.09.2023
Debilazet @ 02.10.2024 20:17
https://failiem.lv/u/hnnhcwr7k4
2022.gada ?

Bet viņa jau nepasniedz to zupu kā tagad gatavotu. Viņa raksta, ka viņai sakārojās ķirbju zupu, viņas versijā un uzspiežot uz tās bildes aizved uz 2022.gada postu. Viņa tikai viņu ir pāršērojusi.
03.10.2024 10:13 |
 
Reitings 573
Reģ: 28.05.2015
Kamēr paciente pāris gadus murgo par grāmatu. Ievas Brantes grāmata ir viena no pārdotākajām. Nez cik ilgi Ieva rakstija?
03.10.2024 10:49 |
 
10 gadi
Reitings 423
Reģ: 29.01.2009
Dāmas, vai kāda var ielikt Kivja fb postu, lai bloķētie ar var redzēt?
03.10.2024 11:03 |
 
Reitings 51783
Reģ: 20.07.2021
Phenelopsis @ 03.10.2024 11:03
Dāmas, vai kāda var ielikt Kivja fb postu, lai bloķētie ar var redzēt?

Sākums: It kā pēc izskata tāda zolīda sieviete, bet patiesībā ļauna, augstprātīga, toksiska un rafinēta neliete. Miskastes lapeles kas ļauns GALVENĀ "redaktore", kas visu to tā saucamo biznesu uz meliem, nāvēm un citu cilvēku dzīvēm rūpīgi pieskata tieši žurnālā. Dzeltenās preses seja. Faktus nepārbauda, viss ir pohuj, un mauc pilnīgus melus. Bet vecmāmiņa viņai, kā es te papētīju vakar, bērnībā esot piekodinājusi, lai nedara cilvēkiem pāri. Viņai kaut kā tik slimi tā smadzene ir iekārtota, ka kā viņa man te nesen pa telefonu paziņoja, ir vienmēr jāceļ sveši nummuri, jo varbūt zvana kas ļauns! Lai viņas pakļautībā esošās kas ļauns padauzas, kas tur par kapeikām superindīgā un sarkastiskā manierē hujārī pilnīgus melus par mūsu ģimeni, varētu no manis kaut ko uzzināt vēl vairāk, ko sagrozīt pa savam.
Bet pats galvenais! Uzmanību! Mans pilnīgi tāds kā pienākums, viņasprāt, esot privātkantorim kas ļauns ATSKAITĪTIES par savu dzīvi, notikumiem tajā, saviem mājdzīvniekiem un visu pārējo. Tik nenormāli ir sakāpis paurī. Tur internetā, kaut kādos anonīmos heiteru profilos kaut kādas baumas esot, un ja es tās baumas tagad tūlīt neatspēkošu, uz sitiena ceļot nezināmus telefona nummurus, tad, značit, tā ir patiesība. Un tad viņi pilnīgā pohujā savā kas ļauns miskastē nepārbaudītas baumas močīs iekšā žurnālā ar 32 000 metienu. Vot tā.
03.10.2024 12:10 |
 
Reitings 51783
Reģ: 20.07.2021
Phenelopsis @ 03.10.2024 11:03
Dāmas, vai kāda var ielikt Kivja fb postu, lai bloķētie ar var redzēt?

turpinājums: Es domāju tā- ja mani, un manu ģimeni publiski demonizē pēdējos 4 gadus, uzbrūk mums no krūmiem ar saviem aparātiem 2 dienas pēc dzemdībām, kovida laikā pie dzemdību nama, utt, es domāju, ka kaut kas beidzot ir jādara. Ja mani taisa par dzīrotāju, babņiku, vai kausli, kas vēl daudzmaz atbilst patiesībai, tad apmelot par MOCĪTU DZĪVNIEKU PAMETĒJU- tas ir mazliet par tālu. Vairāk nebūs, tā kā agrāk. Varbūt būs jāmaksā, jo šitās cūkas ir iedomājušās, ka mana dzīve ir viņu bizness, pat tad, ja aprakstītais NEKAD nav noticis. Varbūt es, IESPĒJAMS, pazemošu viņus un viņu ģimenes sistemātiski savās platformās, apmēram 100k skatījumos mēnesī tieši tāpat, kā viņi to dara ar manu ģimeni savā kas ļauns miskastē. Es tā esmu iekārtots- ja manai ģimenei dēļ tavām darbībām sāp- sāpēs arī tavējai no manām darbībām. Man liekas, ka tas ir tikai godīgi.
Un ko es tikai tagad sapratu- kāpēc nepārbauda faktus?Nepiezvana uz to nelaimīgo Jelgavas patversmi, nepainteresējas, cik tam nelaimīgajam ne mūsu kaķim tur to gadu, piemēram, utt? Jo īstenībā patiesība nav svarīga, vajag, galvenais, uzcept superindīgu rakstu savā miskastē par to, ka Kiviču ģimene pamet mocītu savu mājdzīvnieku.
Es zinu, ka Jums, kas šo lasa, ir grūti rezonēt ar manām sajūtām, jo ar Jums šitie miskastes žurnālistu brīnumi nenotiek. Jūs domājat- Andža, neņem galvā. Bet es te redzu neveiksmīgus, bet centienus publiski iznīcināt manu ģimeni sabiedrības acīs. Bet kur ir problēma- dzeltenie pidarasi to mēģina jau 20 gadus, bet viņiem nekas nesanāk, jo es savu darbu daru ļoti labi, mans grafiks ir pilns, bet man ir svarīgi, lai Jūs redzat šo seju, ja nu sagribās iespļaut. Pilnīgs, tīrs, rafinēts ļaunums.
03.10.2024 12:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits