KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 553
Reģ: 02.02.2023
sidzha @ 25.09.2024 13:06
Atradu
https://www.goodreads.com/book/show/204468032-31
Tie, kas iedevuši 5 zvaigznes, tiem ir sniegta tikai viena atsauksme (Lienītei gan jau pašas veidotu profili arī slavēs), kamēr tie, kas salikuši 1 zvaigzni ar desmitiem un simtiem grāmatu atsauksmēm.
Grāmata arī bijusi autora izdevums ? liene iedvesmas vadīta, varbūt savu grāmatu arī teiks, ka ir 1.daļa

Paskatījos - Ļenka, kas Ļenka. Nezinātu, kas ir komentāru autors, domātu, ka Ļenka raksta.
25.09.2024 16:56 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4283
Reģ: 31.10.2010
LabaDabaDa @ 25.09.2024 15:10

Es, jāatzīst, nosirmoju no apraksta vien. Uzrakstīts briesmīgi! Es tādā stiliņā rakstīju kādā 10. klasē, likās baigi cool. Bet, ja tā raksta pieaudzis cilvēks un vēl ar to lepojas, tad paliek baisi.
Komentāri gan superīgi :D

Tajā grāmatā ir vienas pareizrakstības šausmas uz citām. Es nekad neesmu neko izdevusi, bet domāju - kā var izdot grāmatu ar drausmīgu gramatiku? Vai tad to neviens neizkoriģē?🤔
25.09.2024 17:56 |
 
10 gadi
Reitings 5245
Reģ: 05.08.2013
 
Reitings 97
Reģ: 22.05.2022
maijpukjiite @ 25.09.2024 11:42
kur to cringe šovu var paskatīties? Es nevaru atrast ?

Tas konkrētais ir te: https://www.youtube.com/live/F2t25uNMm_g?si=2FaQFxxkyJ3Uwr9e
Bet zem tā "Lucky LAtvian" ir vēl vairāki, kur viņš kā vadītājs, tos neskatīšos - riebjas gan spēļu automāti, gan Kivičs, un nevaru saprast, kas vairāk :D
25.09.2024 18:28 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
yay @ 25.09.2024 18:22
https://failiem.lv/u/27cq5eh3v5

Žēl, ka šis skats nav Lienei pa logu. 😁😁😁😁
25.09.2024 18:44 |
 
Reitings 27795
Reģ: 06.11.2022
Minelūše @ 25.09.2024 17:56

Tajā grāmatā ir vienas pareizrakstības šausmas uz citām. Es nekad neesmu neko izdevusi, bet domāju - kā var izdot grāmatu ar drausmīgu gramatiku? Vai tad to neviens neizkoriģē??

Autora izdevumos visu nosaka pats autors. Respektīvi, ja pieaicina redaktoru vai vismaz korektoru, tas arī izķer visas blusas. Tikai par to, protams, jāmaksā.
Ja nepieaicina, to par baltu velti izdara lasītāji :D Viņi gan to dara, skaļāk vai klusāk smejoties. :D
25.09.2024 18:48 |
 
Reitings 296
Reģ: 13.06.2024
kapibara @ 25.09.2024 18:44

Žēl, ka šis skats nav Lienei pa logu. ????

Ja Lieņuks ko tādu redzētu pa savas guļamistabas logu, mīlējoties ar Kivi varētu skatīties uz Buli un iztēloties, ka mīlējas ar viņu. Varbūt pat orgasmu nenāktos tēlot. 😁
25.09.2024 22:05 |
 
Reitings 296
Reģ: 13.06.2024
Uzdūros vienai intervijai ar viņiem: https://jauns.lv/raksts/izklaide/323062-gimene-no-manis-ir-atteikusies-liene-skulme-par-kopdzivi-ar-kivicu-berniem-un-alimentiem Nu, visa tā intervija ir vienkārši drausmīga, bet dažas viņu atbildes ir tādas "pērles", ka nevar nepadalīties:
Vai nepatērējat daudz alkohola? Fotogrāfijās un video, kas redzami internetā, jūsu abu acis izskatās ļoti miglainas. No Mežezera tāda efekta taču nav!
Liene: Tas tā tikai izskatās. Runājot par fotogrāfijām, ir mirkļi, kad kadrs top brīdī, kad mirkšķini acis.
Vai jums mīlestībai vispār laiks paliek?
Andris
: Mēs daudz mīlējamies! Mūsu rekords ir 13 orgasmi.
Un kā ar cilvēcisko kontaktu? Nav tā, ka visu šo skandālu dēļ viņš nevēlas ar tevi runāt, tikties?
Andris:
Vienu reizi tā bija, jā. Pēc „vannas” sižeta. Tad viņš negribēja ar mani runāt – kad zvanīju, dēls nolika klausuli. Bet pēc tam noskaidroju, ka viņš dusmojās nevis par to, ka filmējos vannā, bet gan tāpēc, ka otrā dienā paskaidroju, ka „man nemaz nav maziņš”. Par to viņš bija dusmīgs. Īstenībā man nav maziņš – tik tiešām! Man vispār ir šoks par to, ka Latvijas sabiedrība neatšķir atslābušu dzimumlocekli karstā vannā no locekļa erekcijas stāvoklī. Tā ir pilnīga tumsonība!
😁😁😁
25.09.2024 22:24 |
 
Reitings 2670
Reģ: 22.03.2024
ronnie @ 25.09.2024 22:24
Uzdūros vienai intervijai ar viņiem: https://jauns.lv/raksts/izklaide/323062-gimene-no-manis-ir-atteikusies-liene-skulme-par-kopdzivi-ar-kivicu-berniem-un-alimentiem Nu, visa tā intervija ir vienkārši drausmīga, bet dažas viņu atbildes ir tādas "pērles", ka nevar nepadalīties:
Vai nepatērējat daudz alkohola? Fotogrāfijās un video, kas redzami internetā, jūsu abu acis izskatās ļoti miglainas. No Mežezera tāda efekta taču nav!
Liene: Tas tā tikai izskatās. Runājot par fotogrāfijām, ir mirkļi, kad kadrs top brīdī, kad mirkšķini acis.
Vai jums mīlestībai vispār laiks paliek?
Andris: Mēs daudz mīlējamies! Mūsu rekords ir 13 orgasmi.
Un kā ar cilvēcisko kontaktu? Nav tā, ka visu šo skandālu dēļ viņš nevēlas ar tevi runāt, tikties?
Andris: Vienu reizi tā bija, jā. Pēc „vannas” sižeta. Tad viņš negribēja ar mani runāt – kad zvanīju, dēls nolika klausuli. Bet pēc tam noskaidroju, ka viņš dusmojās nevis par to, ka filmējos vannā, bet gan tāpēc, ka otrā dienā paskaidroju, ka „man nemaz nav maziņš”. Par to viņš bija dusmīgs. Īstenībā man nav maziņš – tik tiešām! Man vispār ir šoks par to, ka Latvijas sabiedrība neatšķir atslābušu dzimumlocekli karstā vannā no locekļa erekcijas stāvoklī. Tā ir pilnīga tumsonība!
???

Un no tā laika apsēstība ar devītklasnieces izskatu..” Tagad sveru tik, cik svēru, kad mācījos 9. klasē. Kā tad, kad piedalījos skaistumkonkursos.”
25.09.2024 22:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4283
Reģ: 31.10.2010
ronnie @ 25.09.2024 22:24
Uzdūros vienai intervijai ar viņiem: https://jauns.lv/raksts/izklaide/323062-gimene-no-manis-ir-atteikusies-liene-skulme-par-kopdzivi-ar-kivicu-berniem-un-alimentiem Nu, visa tā intervija ir vienkārši drausmīga, bet dažas viņu atbildes ir tādas "pērles", ka nevar nepadalīties:
Vai nepatērējat daudz alkohola? Fotogrāfijās un video, kas redzami internetā, jūsu abu acis izskatās ļoti miglainas. No Mežezera tāda efekta taču nav!
Liene: Tas tā tikai izskatās. Runājot par fotogrāfijām, ir mirkļi, kad kadrs top brīdī, kad mirkšķini acis.
Vai jums mīlestībai vispār laiks paliek?
Andris: Mēs daudz mīlējamies! Mūsu rekords ir 13 orgasmi.
Un kā ar cilvēcisko kontaktu? Nav tā, ka visu šo skandālu dēļ viņš nevēlas ar tevi runāt, tikties?
Andris: Vienu reizi tā bija, jā. Pēc „vannas” sižeta. Tad viņš negribēja ar mani runāt – kad zvanīju, dēls nolika klausuli. Bet pēc tam noskaidroju, ka viņš dusmojās nevis par to, ka filmējos vannā, bet gan tāpēc, ka otrā dienā paskaidroju, ka „man nemaz nav maziņš”. Par to viņš bija dusmīgs. Īstenībā man nav maziņš – tik tiešām! Man vispār ir šoks par to, ka Latvijas sabiedrība neatšķir atslābušu dzimumlocekli karstā vannā no locekļa erekcijas stāvoklī. Tā ir pilnīga tumsonība!
???

Nu ja, visai Latvijai, bez šaubām, Kiviča dingdonga izmērs bija ļoti aktuāls jautājums🤦 Kā var nebūt kauns runāt tādas stulbības. Un pēc tam brīnās, kāpēc par viņiem ņirgājas. Kā lai neņirgājas par cilvēkiem, kuri paši sevi lohu pozīcijā noliek.
Viņu bērniem vispār tas bija šausmu laiks. Pietika ar vienu cilvēku klasē, kurš redzējis to vannā mērcēšanos, lai aizietu zviegšana. Gan jau Kristoferam kāds draugs iebāza sejā "Re, kā tavs tēvs par savu pinčuku skaidrojas". Es no kauna zemē ielīstu.
25.09.2024 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 1781
Reģ: 26.03.2010
"Bet pēc tam noskaidroju, ka viņš dusmojās nevis par to, ka filmējos vannā, bet gan tāpēc, ka otrā dienā paskaidroju, ka „man nemaz nav maziņš”. Par to viņš bija dusmīgs" - šeit pusaugu dēls pat ir krietni gudrāks un apzinājās, ka gudri būtu noignorēt un tur necensties kaut ko attaisnoties un sevi par vēl lielāku duraku nepataisīt.
Un nākamajā teikumā ("Īstenībā man nav maziņš – tik tiešām!") Andris apliecina, ka ir cirvis mīkstā kātā.
Kā var būt tāda pajolis 🤦🏻‍♀️
25.09.2024 23:18 |
 
Reitings 122
Reģ: 04.07.2024
Briesmīgi😠Iedomājieties, kā jutās Lienes meitas! Cik viņām tad bija gadu? Vecākās jau pusaudži.
26.09.2024 00:05 |
 
Reitings 296
Reģ: 13.06.2024
sidzha @ 25.09.2024 23:18
"Bet pēc tam noskaidroju, ka viņš dusmojās nevis par to, ka filmējos vannā, bet gan tāpēc, ka otrā dienā paskaidroju, ka „man nemaz nav maziņš”. Par to viņš bija dusmīgs" - šeit pusaugu dēls pat ir krietni gudrāks un apzinājās, ka gudri būtu noignorēt un tur necensties kaut ko attaisnoties un sevi par vēl lielāku duraku nepataisīt.
Un nākamajā teikumā ("Īstenībā man nav maziņš – tik tiešām!") Andris apliecina, ka ir cirvis mīkstā kātā.
Kā var būt tāda pajolis ??‍♀️

Piekrītu! Es vispār nesaprotu kā tēvs var savam 13 gadus vecajam bērnam stāstīt, ka viņam nav mazs loceklis! Wtf? Es nespēju iedomāties, ka normālā ģimenē tēvs ar saviem bērniem pārrunātu sava dzimumlocekļa izmērus. 😬
26.09.2024 00:40 |
 
Reitings 11261
Reģ: 10.11.2022
sidzha @ 25.09.2024 23:18
"Bet pēc tam noskaidroju, ka viņš dusmojās nevis par to, ka filmējos vannā, bet gan tāpēc, ka otrā dienā paskaidroju, ka „man nemaz nav maziņš”. Par to viņš bija dusmīgs" - šeit pusaugu dēls pat ir krietni gudrāks un apzinājās, ka gudri būtu noignorēt un tur necensties kaut ko attaisnoties un sevi par vēl lielāku duraku nepataisīt.
Un nākamajā teikumā ("Īstenībā man nav maziņš – tik tiešām!") Andris apliecina, ka ir cirvis mīkstā kātā.
Kā var būt tāda pajolis ??‍♀️
un turpina skaidrot, ka vien ir iespeja, atgadina un atgadina, ka veca plate. Taja pasa pedeja raidijuma kaut ko - galvenais jau nav garums, bet diameters. Cik var 😄 nepieminetu, cilveki sen jau butu aizmirsusi.
26.09.2024 01:15 |
 
Reitings 12204
Reģ: 06.07.2022
No tās intervijas: "Skaidrs, ka mēs iedzeram šampi, skaidrs, ka mēs dejojam, skaidrs, ka esam kaut kādā eiforijā. Bet ikdienā mēs nevaram kost, jo ir jāfilmējas."
Četrarpus gadi pagājuši. Eiforija pazudusi, jāfilmējas vairs nav, rezultāts uz abiem vizuāli redzams.
26.09.2024 09:57 |
 
Reitings 22208
Reģ: 16.04.2023
26.09.2024 12:00 |
 
Reitings 1160
Reģ: 31.08.2024
SantaC @ 26.09.2024 12:00
Haa haaaa...:D un to raksta 45 gadīga bezdarbniece, bez jebkādiem pienākumiem... :D
26.09.2024 12:08 |
 
Reitings 6418
Reģ: 19.04.2023
Mans akmens preses lauciņā. Pirms ciktur gadiem, kad Kivju epopeja bija sākumposmā, es par viņiem neko nezināju. Bija traki aizņemta diena, vakarā mājās ieslēdzu jaunākās ziņas, un man kā pirmā izlēca "Kivicam loceklis ir virs vidējā ". Nospļāvos un izslēdzu kompi.
Tikai vēlāk uzzināju, ka tajā dienā bija aizgājis Andrejs Žagars.
No comments.
26.09.2024 13:16 |
 
Reitings 27795
Reģ: 06.11.2022
Sapņu ķērājs @ 26.09.2024 12:08
Haa haaaa...:D un to raksta 45 gadīga bezdarbniece, bez jebkādiem pienākumiem... :D

Kā cilvēks, kas ir spējis salikt vārdus tik neloģiskā secībā, var uzskatīt sevi par rakstnieci? "Jābūt pretlikumīgi likt celties"?🕷 Pietiktu pateikt "Ar likumu vajadzētu aizliegt celties tik agri". Vai "man riebjas celties tik agri. To vajadzētu aizliegt!". utt. Ir ļoti daudz veidu, kā skaidri un loģiski izklāstīt domu. Bet te vienā teikumā salikts gan noliegums, gan pavēle, gan jābūtība, un vēl velns viņu sazin kas. Arī uz augstiem IQ tēmē, kā Čudere? 🥱
26.09.2024 13:16 |
 
Reitings 597
Reģ: 04.09.2024
LabaDabaDa @ 26.09.2024 13:16

Kā cilvēks, kas ir spējis salikt vārdus tik neloģiskā secībā, var uzskatīt sevi par rakstnieci? "Jābūt pretlikumīgi likt celties"?? Pietiktu pateikt "Ar likumu vajadzētu aizliegt celties tik agri". Vai "man riebjas celties tik agri. To vajadzētu aizliegt!". utt. Ir ļoti daudz veidu, kā skaidri un loģiski izklāstīt domu. Bet te vienā teikumā salikts gan noliegums, gan pavēle, gan jābūtība, un vēl velns viņu sazin kas. Arī uz augstiem IQ tēmē, kā Čudere? ?

Šis, man liekas, ka ir pārpostots no @latwiskey, kā redzams foto. Pati viņa noteikti neizdomāja.
Viņai patīk likt visādas quotes utml figņas storijos.
26.09.2024 13:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits