KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 4977
Reģ: 01.04.2023
Tantuks grib izklausīties baigi progresīvais ar to kolu pie kotletēm. Nekādu modernu, foršu recepti jau nevar saņemties vismaz pamēģināt, kaut kur sagramstijusi to ideju par kolu un nu katrreiz tēlos dikti oriģinālo pavārīti. Tas pats princips, kas pieberot sodu, šausmīgs jau nu jaunums:D
https://www.delfi.lv/tasty/praktiski-padomi/dzerama-soda-kapec-ta-japievieno-saslikam-kotletem-gulasam-un-zupai.d?id=48872397
16.10.2023 02:33 |
 
Reitings 86
Reģ: 19.01.2022
Miuce @ 14.10.2023 19:04
Tie Mias mati ir šausmas, noskatieties storiju. Pus galva jau bez matiem. Kā pēc koncentrācijas nometnes daktera Mengeles spīdzināšanas.

Kur to var redzēt?Es askatījos storijus no Limonādes, ne Ļenkas mēnessseju, ne Miu neredzēju
16.10.2023 08:23 |
 
Reitings 10230
Reģ: 08.03.2021
Lienestante atkal sev pati vēstules raksta - “Ceru, ka Tavā vecumā spēšu izskatīties tāpat, Tu man esi liels paraugs, paldies!” 😂
16.10.2023 08:30 |
 
Reitings 228
Reģ: 28.02.2023
Tā kotlešu recepte viņai jau ir highlightos, bet nu mani vairāk cepī kā tas receptes tiek pasniegtas. No sērijas -izmantoju tādu gaļu, bet jūs varat arī citādāku, garšvielas tādas, bet jūs varat citādākas, lieku coca cola, bet jūs varat nelikt, lieku zaļumus, bet jūs varat citādāk.
Nu kas tās pa receptēm! skaidrs, ka neviena netaisīs tās viņas coca cola kotletes vai kabačus ar vistu, forumnieces ņiegājas
16.10.2023 08:37 |
 
Patīk
Reitings 19623
Reģ: 09.12.2015
Nastja32 @ 16.10.2023 08:30
Lienestante atkal sev pati vēstules raksta - “Ceru, ka Tavā vecumā spēšu izskatīties tāpat, Tu man esi liels paraugs, paldies!” ?

Aha, noticējām, ka noplukusī dzeguze kādam ir iedvesmas avots. Ja nu vienīgi, kā piemērs, cik nožēlojami izklausās 40+ sieviete, kurai visa pasaule griežas tikai ap viņas ārējo izskatu. Un, jo vairāk tas izskats sačākst, jo lielāka pašslavināšanās.
Un tā recepte..🤦‍♀️ nu, kurš liek 3 (!) olas kotlešu masā??? Tā nav pankūku mīkla! Pat veselam kilo gaļas pietiek ar vienu, VIENU, olu. Tak iemācies vienreiz gatavot, sliņķe, izlasi kaut visparastāko recepti, un seko tai, nevis lej kaut kādas kolas klāt un tēlo eksperti.
Jā, arī sīpoli ir par daudz. Kotletēm vispār vislabāk ir nevis griezts sīpols, bet sarīvēts. Un ar vienu pietiek atliektiem galiem. Un nafig tik daudz maizes? Nav tak padomju ēdnīca, kur vajag nozagto gaļu aizstāt ar ūdenī izmērcētu maizi. Atklāšu noslēpumu - klāt pierīvēts 1 zaļš kartupelis ir daudz gardāk.
16.10.2023 08:49 |
 
10 gadi
Reitings 11041
Reģ: 15.03.2012
LilyLady @ 16.10.2023 08:49

Aha, noticējām, ka noplukusī dzeguze kādam ir iedvesmas avots. Ja nu vienīgi, kā piemērs, cik nožēlojami izklausās 40+ sieviete, kurai visa pasaule griežas tikai ap viņas ārējo izskatu. Un, jo vairāk tas izskats sačākst, jo lielāka pašslavināšanās.
Un tā recepte..?‍♀️ nu, kurš liek 3 (!) olas kotlešu masā??? Tā nav pankūku mīkla! Pat veselam kilo gaļas pietiek ar vienu, VIENU, olu. Tak iemācies vienreiz gatavot, sliņķe, izlasi kaut visparastāko recepti, un seko tai, nevis lej kaut kādas kolas klāt un tēlo eksperti.
Jā, arī sīpoli ir par daudz. Kotletēm vispār vislabāk ir nevis griezts sīpols, bet sarīvēts. Un ar vienu pietiek atliektiem galiem. Un nafig tik daudz maizes? Nav tak padomju ēdnīca, kur vajag nozagto gaļu aizstāt ar ūdenī izmērcētu maizi. Atklāšu noslēpumu - klāt pierīvēts 1 zaļš kartupelis ir daudz gardāk.

Un atkal jau kā čerez žopu, kotletes Lienes "stilā", izskatās tik neapetītelīgas, bet hasbendam gan jau ka tik gaļa, ar aliņu aizies, ka šņakst, ar skaļu atraugu beigās
16.10.2023 09:40 |
 
Reitings 855
Reģ: 09.08.2020
Hermesmel @ 16.10.2023 08:37
Tā kotlešu recepte viņai jau ir highlightos, bet nu mani vairāk cepī kā tas receptes tiek pasniegtas. No sērijas -izmantoju tādu gaļu, bet jūs varat arī citādāku, garšvielas tādas, bet jūs varat citādākas, lieku coca cola, bet jūs varat nelikt, lieku zaļumus, bet jūs varat citādāk.
Nu kas tās pa receptēm! skaidrs, ka neviena netaisīs tās viņas coca cola kotletes vai kabačus ar vistu, forumnieces ņiegājas

Mani arī mazliet uzjautrināja tas - ņemiet to, bet var arī neņemt, pievienojiet to, bet var arī nepievienot. Tad receptes beigās pietrūka, lieciet cepties, bet var arī necept. 😄
16.10.2023 09:43 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
Varēja vismaz savu ģeniālo recepti uzfilmēt reeliņam. Tak kā pagatavot sviestmaizi ar avokado bija uzfilmējusi :D:D:D
To vēstuli vai nu viņa pati sev uzrakstījusi, vai arī kāda forumniece smieklu devai (kā tos jautājumus viņas Q&A :D).
16.10.2023 09:54 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Nu, ko Lezbas. Labrīt šai autentiskajā un estētiskajā rudens rītā. Hihihihi.😂😂
16.10.2023 10:09 |
 
Reitings 11459
Reģ: 21.09.2023
Ļenka atgādina ļoti manu darba kolēģi, kas vispār neuztver apkārtējo attieksmi pret sevi. Visi tā kā mazliet iesmej par viņu un noteikti negaida savā pulciņā, bet tā mana kolēģe atkal un atkal nāk ar savu garlaicīgo, infantilo personību citos kabinetos runāties. Lieņuks arī neatlaidīgi bāžas virsū ar savu pavārmākslu un skaistumkopšanas ieteikumiem, pati uzdod sev jautājumus, pati atbild utt. Un visu dara bez jebkāda progresa. Kādi tie storiji un reels, kā no seniem laikiem. Lai mācās no Madaras, no labākajiem, bet nē - mauc tik tālāk kā ierasts.
16.10.2023 10:23 |
 
Reitings 855
Reģ: 09.08.2020
Hermiine89 @ 16.10.2023 10:23
Ļenka atgādina ļoti manu darba kolēģi, kas vispār neuztver apkārtējo attieksmi pret sevi. Visi tā kā mazliet iesmej par viņu un noteikti negaida savā pulciņā, bet tā mana kolēģe atkal un atkal nāk ar savu garlaicīgo, infantilo personību citos kabinetos runāties. Lieņuks arī neatlaidīgi bāžas virsū ar savu pavārmākslu un skaistumkopšanas ieteikumiem, pati uzdod sev jautājumus, pati atbild utt. Un visu dara bez jebkāda progresa. Kādi tie storiji un reels, kā no seniem laikiem. Lai mācās no Madaras, no labākajiem, bet nē - mauc tik tālāk kā ierasts.

Cik zināma situācija! Laikam katram darbā ir tāda kolēģe 🙈
16.10.2023 10:27 |
 
Patīk
Reitings 19623
Reģ: 09.12.2015
Hermiine89 @ 16.10.2023 10:23
Ļenka atgādina ļoti manu darba kolēģi, kas vispār neuztver apkārtējo attieksmi pret sevi. Visi tā kā mazliet iesmej par viņu un noteikti negaida savā pulciņā, bet tā mana kolēģe atkal un atkal nāk ar savu garlaicīgo, infantilo personību citos kabinetos runāties. Lieņuks arī neatlaidīgi bāžas virsū ar savu pavārmākslu un skaistumkopšanas ieteikumiem, pati uzdod sev jautājumus, pati atbild utt. Un visu dara bez jebkāda progresa. Kādi tie storiji un reels, kā no seniem laikiem. Lai mācās no Madaras, no labākajiem, bet nē - mauc tik tālāk kā ierasts.

Es vispār nesaprotu, ko viņa uzbāžas saviem sekotājiem ar kotlešu un citu ēdienu receptēm? Vai tad pēc viņas teorijas nebija tā, ka skaistumkaralienes necep kotletes? Tak tikai lezbes un pelēkas pakaļas stāv pie plīts un šmorē, un no tādām vīri mūkot prom. 😅
Izskatās, ka Kivičs plancku vairs nestellē sunīšpozā, bet pasūta uz virtuvi, lai beidz parazitēt un taisa kungam rijamo.
16.10.2023 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 7035
Reģ: 17.09.2009
Tādu palagu recepti uzrakstīja kaut kādām gaļas bumbām 😂
16.10.2023 10:59 |
 
Reitings 11459
Reģ: 21.09.2023
LilyLady @ 16.10.2023 10:52

Es vispār nesaprotu, ko viņa uzbāžas saviem sekotājiem ar kotlešu un citu ēdienu receptēm? Vai tad pēc viņas teorijas nebija tā, ka skaistumkaralienes necep kotletes? Tak tikai lezbes un pelēkas pakaļas stāv pie plīts un šmorē, un no tādām vīri mūkot prom. ?
Izskatās, ka Kivičs plancku vairs nestellē sunīšpozā, bet pasūta uz virtuvi, lai beidz parazitēt un taisa kungam rijamo.
Nu kā, ir pagājuši 5 gadi. Tas kā operatīvajā līzingā- nolietojums jau vērā ņemams. Tad vai nu ņem jaunu modeli, bet ja nav iespēju -jāj to pašu tālāk. Tikai vairs bez regulāras apkopes un lutināšanas. Marš uz virtuvi, taisi rijamo! Turklāt Kivim vajag šoferi, kas izvadā.
16.10.2023 11:31 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
OlgaTi @ 16.10.2023 09:43

Mani arī mazliet uzjautrināja tas - ņemiet to, bet var arī neņemt, pievienojiet to, bet var arī nepievienot. Tad receptes beigās pietrūka, lieciet cepties, bet var arī necept. ?

Viņas iekšējā pasaule ir ļoti primitīva. Tā, ka ļoti. Viņai kotletes ir kaut kas tāds, kas citām steiks, kas patiešām ir jāmāk pagatavot. Un viņai tiešām šķiet, ka ir baigā influencere, ka citas no viņas iedvesmojas un apbrīno, kopē un lūdz padomus, naudu un palīdzību. Principā, mēs te šausminamies par garīgi slimu personu.
16.10.2023 11:41 |
 
Patīk
Reitings 19623
Reģ: 09.12.2015
Mini čibriks ziņo, ka esot uztaisījis jaunu mājas lapu ZScars "feisītī". Viss jaunākais par blici būšot tur. Vai tad šis nebūtu menedžeres lauciņš darboties ar grupas soctīkliem? 🤔
Bet vispār izskatās, ka profils ir tas pats vecais, tikai vepris izmisumā kļaņčī sekotājus klāt tiem pāris simtiem, kas tur jau ir. Varu iedomāties, kā resnis besās, ka nevienam tā viņa "blice" neinteresē. Kulta grupa.🤣 Pieprasītākais mūziķis Latvijā.🤣
16.10.2023 13:20 |
 
Reitings 8172
Reģ: 16.02.2021
Lienītei atkal so fresh so clean 😀 mani fascinē, ka viņai tas šķiet kaut kas instagram fakta cienīgs. Es vēl saprotu, ka filmē jaunākos mājas gadžetus, robotus, tvaika slotas, cleaning hacks, bet vienkārši atzīmēties par mājas uzkopšanu, ko jebkura sieviete ikdienā dara un uztur tīrībā savas mājas, Lienīt, time to grow up.
16.10.2023 13:23 |
 
Reitings 22322
Reģ: 16.04.2023
Nabaga kaķis tik klīst pa to tukšo dzīvokli. Ne viņam skrāpeklis, ne mājiņa. Savādāk jau būtu atrādījusi.
Vismaz vēl dzīvs.
16.10.2023 13:36 |
 
Reitings 11707
Reģ: 19.09.2023
Mercury6 @ 16.10.2023 13:23
Lienītei atkal so fresh so clean ? mani fascinē, ka viņai tas šķiet kaut kas instagram fakta cienīgs. Es vēl saprotu, ka filmē jaunākos mājas gadžetus, robotus, tvaika slotas, cleaning hacks, bet vienkārši atzīmēties par mājas uzkopšanu, ko jebkura sieviete ikdienā dara un uztur tīrībā savas mājas, Lienīt, time to grow up.

Viņa ir nofilmējusi netīru logu, netīru krēslu, apskrubinātu rokturi un sienu.. Arī tīrība ir fake.
16.10.2023 13:44 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Ļenka ir viena no sliktākajām personām, ko esmu dzirdējusi pēdēja laikā. Viņa uzvedība un attieksme ir apkaunojoša un nepieņemama. Viņa nav tikai nelaipna, bet arī ļauna un manipulējoša. Viņa kritizē un noniecina citus cilvēkus, neņemot vērā to jūtas un emocijas. Viņa nepiemīt nekāda cieņa, laipnība vai empātija pret citiem. Viņa vienmēr domā tikai par sevi un savu labumu, nemazinoties uz citu rēķina. Viņa ir nevēlama un negatīva klātbūtne, kas tikai sagrauj citu labo garastāvokli un enerģiju.
16.10.2023 13:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits