KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2060
Reģ: 09.12.2021
LabaDabaDa @ 18.09.2023 12:03
Un par to reklāmu - ne visi māk pārdot. Arī tas ir darbiņš ar savu garoziņu. Diemžēl Ļenox visu dzīvi ir tirgojis tikai sevi un pēc paraduma turpina to darīt.

Man tāda sajūta, ka viņa vibratoru reklamē.
Ta sejas izteiksme. 😃
Smaida kā siltā sūdā iekāpusi.
18.09.2023 13:50 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10569
Reģ: 29.01.2009
melna_aronija @ 18.09.2023 12:55
Kirpičs no visiem saviem bērniem tikai Keitiju mūžīgi piesauc un man liekas, ka viņa ir vienīgā, kuru arī apsveic. Vismaz nevaru atcerēties Kimas dz.dienai veltītus postus. Noteikti vispār neatceras, ka Kristoferam dzimšanas diena. Bet pag, Lieņuks izlasīs forumā un noziņos, un tad gadsimta tēvs izvilks kādu pārfiltrētu bildi un sarakstīs kārtējo stulbumu kā viņš Kristoferam pamperus reiz mainījis, kāds tēvs-varonis.

Pag, kad Kristoferam mūzikā sāks veikties, tēvs visur par viņu skandinās, kā audzinājis, kā ieguldījies, katrā Dzimšanas dienā būs klāt.
18.09.2023 13:58 |
 
Patīk
Reitings 19629
Reģ: 09.12.2015
melna_aronija @ 18.09.2023 12:55
Kirpičs no visiem saviem bērniem tikai Keitiju mūžīgi piesauc un man liekas, ka viņa ir vienīgā, kuru arī apsveic. Vismaz nevaru atcerēties Kimas dz.dienai veltītus postus. Noteikti vispār neatceras, ka Kristoferam dzimšanas diena. Bet pag, Lieņuks izlasīs forumā un noziņos, un tad gadsimta tēvs izvilks kādu pārfiltrētu bildi un sarakstīs kārtējo stulbumu kā viņš Kristoferam pamperus reiz mainījis, kāds tēvs-varonis.

Par Kristofera audzināšanu resnais vepris baigi daudz nevaukšķ, jo pameta puiku vēl zīdaiņa vecumā un nekad neatrada iespēju uzņemties atbildību par dēlu. Tas ir skumji, ka puisis izaudzis bez abu vecāku gādības un mīlestības. Novēlu, lai viņam dzīvē veicas par spīti visam!
18.09.2023 14:04 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
Scandinavian @ 18.09.2023 13:58

Pag, kad Kristoferam mūzikā sāks veikties, tēvs visur par viņu skandinās, kā audzinājis, kā ieguldījies, katrā Dzimšanas dienā būs klāt.

O, šim gan es ticu. Būs visos portālos slavējot sevi un savu milzīgo, neatsveramo ieguldījumu viņa audzināšanā un muzikālo dotību stiprināšanā. Viņš 100% gribēs gozēties saulītē uz Kristofera rēķina un nedo dievs bāzties virsū ar kkādiem kopprojektiem, lai varētu līst priekšā un debīli izrādīties.
18.09.2023 14:08 |
 
Reitings 29986
Reģ: 14.05.2023
melna_aronija @ 18.09.2023 09:02
"It ain't always materialistic things that people be jealous of... it's your personality, energy and the way others love you''.
Pirmdiena sākas ar citātiem. Jā, jā, Lienīt, mums visām skauž tava sirdssiltā personība, enerģija un tas, cik ļoti beloved belašs tevi dievina. :D:D:D

beloved belašs :D:D::D:D:D:D:D::D;D:D;d;d;aaaaaa
18.09.2023 14:45 |
 
Patīk
Reitings 19629
Reģ: 09.12.2015
Tas bīloved belašs pat nepacentās uztaisīt jaunu laizīšanās bildi ar ciema slotu, bet publicēja vecu kadru. Tieši tik ļoti viņam negribas vairs līst virsū savai "mūža mīlestībai".😅
18.09.2023 15:46 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
LilyLady @ 18.09.2023 14:04

Par Kristofera audzināšanu resnais vepris baigi daudz nevaukšķ, jo pameta puiku vēl zīdaiņa vecumā un nekad neatrada iespēju uzņemties atbildību par dēlu. Tas ir skumji, ka puisis izaudzis bez abu vecāku gādības un mīlestības. Novēlu, lai viņam dzīvē veicas par spīti visam!
Nav tik traki!Tas ir daudz labāk,kā augt ar tādu tēvu.Mani arī māte piedzemdēja,aizveda pie tēva vecākiem,atstāja un aizlēkšoja savu dzīvi veidot.Pat juridiski no manis atteicās.Tēvs tāds pats jāklis kā Kivičs un alkonauts.To arī nekad praktiski neredzēju.Pazuda parādījās.Arī atrada un apmuļķoja jaunu meiteni un apprecēja,nodzīvoja 2 gadus un pazuda tālēs zilajās.Un mani audzināja vecvecāki un pēc tam jaunā tēva sieva.Piebildīšu ka beigās arī tēvs no manis atteicās juridiski.Un mana bērnība bija laimīga.Nedomāju ka tā būtu bijusi laba dzīvojot ar tādiem vecākiem.Un es esmu pateicīga saviem radītājiem ka viņi nečakarēja manu dzīvi,arī Kiviči varētu beigt līst pie bērniem kuri reāli viņiem nav vajadzīgi.Tikai tik daudz lai celtu haipu un pabojātu dzīvi bijušajiem
18.09.2023 15:54 |
 
Reitings 575
Reģ: 25.01.2023
Minelūše @ 18.09.2023 10:45
Madaru atbalsta ne tik daudz izskata, kā personības dēļ. Atšķirībā no Lienes, viņa nepameta savus bērnus, kad viņas dzīvē ienāca jauns vīrietis. Atšķirībā no Lienes, viņa nemētājas ar sūdiem, negānās, nelamājas un nakts vidū netaisa storijus par ļaunajiem bijušajiem. Atšķirībā no Kiviča, viņa rūpējas par meitām, visas lielākās ikdienas rūpes ir uz viņas pleciem, kamēr vislabākais tētis ielikts uzturlīdzekļu parādnieku sarakstā, jo negrib pat labprātīgi maksāt alimentus meitām, kuras tik bezgalīgi mīl. Manuprāt, tas viss ir pelnījis cieņu.
Un arī izskata ziņā Madara ir pārāka par Lieni. Jebkura kopta sieviete ir pārāka par to uzburbušo, sašpricēto, nodzerto fizionomiju, ko bez filtriem vispār nevienam rādīt nevar, skropstu birstēm, kraupaino raganas degunu un sausajām salmu pakulām.

un vēl visu cieņu Madarai, ka viņa vispār mentāli spēj normāli dzīvot tālāk. ja kaut uz mirkli jāiedomājas viņas situācija tajā brīdī…nelaba dūša paliek! dzelzs nervi viņai ir. a Ļenoks visu noskalo ar mežūdeni, kā zināms.
18.09.2023 16:27 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Kad Andris bija ar Madaru, viņš tāpat dzēra un laida ar citām tusiņos. Daudzi to zināja, bet nevienam tas nebija interesanti, jo pats neveidoja ap sevi ažiotāžu, vēlējās sānsoļus slēpt. Liene bija tikai kārtējais sānsolis un Andris nekad pie Lienes pats nebūtu aizgājis. Liene nopludināja kopīgo bildi, Madara konfrontēja Andri un tad aizveda Andri ar viņa parpalām pie Lienes. Vēl taču pēc tam Andris līda atpakaļ un viņa nepieņēma.
Madara turēja roku uz pulsu vismaz tik, lai neapkauno ģimeni publiski. Tad divi alkoholiķi satikās un bezgalīgi sevi apkauno, jo neviens nav skaidrā un adekvāts.
Madara ļoti apsveicami tika/tiek galā ar šo publicitāti - krāpšanu, šķiršanos, sūdu ventilēšanu.
18.09.2023 17:01 |
 
Reitings 1196
Reģ: 31.07.2023
Amber @ 18.07.2021 17:19
Manuprāt Andris Kivičš ir visseksīgākais un iekārojamākais vīrietis Latvijas šovbiznesā. Tā bārda un kepons arī ļoti piestāv, tā teikt, piedod viņam tādu īpašu “odziņu”! Kurai vēl sievietei ir tā paveicies kā Lienei? Nu nevienai! Tāpēc jau viņai ir tik daudz heiteres, jo visām skauž, ka Lienei ir tāds vīrs kā nevienai!

cik izsmalcināts sarkasms
18.09.2023 17:16 |
 
Reitings 2940
Reģ: 14.09.2023
Jūs smejaties par Lienes performanci, reklamējot jauno gadžetu, bet vai kāda pamanīja, ka viņai pēc tā fēna vienā matu pusē ir riktīga pūka? Un to slinkumu pat neuzrakstīti sākumā tekstu, bet filmēt tīru improvizāciju, nemaz nepārfilmēt un dod tik vaļā.
Starp citu, es arī paskatījos vecākas bildes, jā bija tievāka Norvēģijā, štrunts ar to, bet agrāk viņai vismaz bija mīļas bildes ar Miu. Kas notika? Ir pat bildes, kur tikai Mia. Labi, es nezinu visas detaļas, nesekoju tik daudz un varbūt, ka viņai ir vēl kaudze sudīgu iezīmju kā mātei, bet vismaz gadu, divus atpakaļ izskatās, ka viņai tas bērniņš bija mīļš. Nesen skatījos veco SBF un man liekas, ka s** sākās, kad Kivis sāka par Miu runāt, ka viņa domājot, ka Kivis pieder viņai un Liene tik esot kaut kāda sieviete, kas arī pretendē uz Kivi. Un jau tur Liene smejas, bet var redzēt acis tādas pretīgas. Un kopš ta laika tiešām arī bildes ar Miu nav. Varbūt palika greizsirdīga? Ir tādas sievietes, kam meita kaut kādā brīdī kļūst par konkurenci un nedod Dievs desiņa pat pašu bērnu turēs augstāk par viņu.
Es nesaku, ka viņa agrāk bija Montesori paraugmāmiņa, bet nu kaut kad tomēr izskatās, ka viņai Mia vismaz patika. Bet kad atgriezās Latvijā vairs nekur nebrauc izņemot lieveņus un vēl tas komentārs, ka Mia uzskata, ka Kivis pieder viņai… Ka tik nebūs bijis tas lūzuma punkts.. Diezgan traki, īstenībā :(
18.09.2023 18:32 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4324
Reģ: 31.10.2010
nutak @ 18.09.2023 18:32
Jūs smejaties par Lienes performanci, reklamējot jauno gadžetu, bet vai kāda pamanīja, ka viņai pēc tā fēna vienā matu pusē ir riktīga pūka? Un to slinkumu pat neuzrakstīti sākumā tekstu, bet filmēt tīru improvizāciju, nemaz nepārfilmēt un dod tik vaļā.
Starp citu, es arī paskatījos vecākas bildes, jā bija tievāka Norvēģijā, štrunts ar to, bet agrāk viņai vismaz bija mīļas bildes ar Miu. Kas notika? Ir pat bildes, kur tikai Mia. Labi, es nezinu visas detaļas, nesekoju tik daudz un varbūt, ka viņai ir vēl kaudze sudīgu iezīmju kā mātei, bet vismaz gadu, divus atpakaļ izskatās, ka viņai tas bērniņš bija mīļš. Nesen skatījos veco SBF un man liekas, ka s** sākās, kad Kivis sāka par Miu runāt, ka viņa domājot, ka Kivis pieder viņai un Liene tik esot kaut kāda sieviete, kas arī pretendē uz Kivi. Un jau tur Liene smejas, bet var redzēt acis tādas pretīgas. Un kopš ta laika tiešām arī bildes ar Miu nav. Varbūt palika greizsirdīga? Ir tādas sievietes, kam meita kaut kādā brīdī kļūst par konkurenci un nedod Dievs desiņa pat pašu bērnu turēs augstāk par viņu.
Es nesaku, ka viņa agrāk bija Montesori paraugmāmiņa, bet nu kaut kad tomēr izskatās, ka viņai Mia vismaz patika. Bet kad atgriezās Latvijā vairs nekur nebrauc izņemot lieveņus un vēl tas komentārs, ka Mia uzskata, ka Kivis pieder viņai… Ka tik nebūs bijis tas lūzuma punkts.. Diezgan traki, īstenībā :(

Domāju, ka tas mīļums pret Miu bija teātris. Sieviete, kura spējīga pamest trīs bērnus, nevar pēkšņi mīlēt ceturto. Mia vienmēr bijusi tikai instruments Kivja noturēšanā un nekas vairāk.
18.09.2023 18:55 |
 
Reitings 3216
Reģ: 29.12.2022
Minelūše @ 18.09.2023 18:55

Domāju, ka tas mīļums pret Miu bija teātris. Sieviete, kura spējīga pamest trīs bērnus, nevar pēkšņi mīlēt ceturto. Mia vienmēr bijusi tikai instruments Kivja noturēšanā un nekas vairāk.

Turklāt ļenai Norvēģijā nebija ar ko nodarboties, tāpēc arī bildējās ar Miu aiz bezdarbības un tēloja mīlošo māti. Bet Ziemassvētku fotosesija Norvēģijā izcili parādīja cik ļoti viņai rūp mīlestības bērns. Nekas viņai nerūp. Viņai rūp tikai viņa pati un kiviča mini Rakveres cīsiņš, un kivičs nodrošina , ka viņa var nestrādāt, tas jau nekas ka abiem parādi ir pilna pakaļa
18.09.2023 19:02 |
 
Reitings 2940
Reģ: 14.09.2023
Nu es neteiktu, ka viņš var nodrošināt, bet Norvēģijā jau viņai tikpat maz bija ko darīt kā te (nu izņemot šoferēšanu). Tur tomēr gan viņa, gan Mia bija daudz maz gaumīgi saģērbtas (es gan minu, ka varbūt tie sliktie kaimiņi ko aizlienēja, jo ceļā uz un pirms Norvēģijas viņa tiešām izskatījās traki, tagad atbrauca un atkal pēc 2000ā gada 13 gadnieces). Izskatījās, ka viņi vismaz kādreiz kaut kur izbrauca, kādas mīļas bildes bija ar mazo bērniņu, tagad pat neslēpj, ka pie d viņai. Kukū un hihī, bet tāda īsta smaida nav. Drausmīgi saskāba, kad atgriezās. Nu var saprast - tuvāk Madarai, vairs nav galvenā prioritāte, nauda domāju arī mazāk, jo tur vismaz bija kādas bildes no kafejnīcām, Mia silti saģērbta utt. Cik atceros Amerikā bija drausmīgi, bet nezinu vai tas bija pirms vai pēc Norvēģijas. Bet tur uz to vienu brīdi, vismaz bildes skatoties (un pat tekstus pie bildēm lasot) pat varētu noticēt, ka viņa bija mainījusies. Bet to fotosesiju es gan neesmu redzējusi, varbūt patinu garām, jo es atveru tieši dažas, kur viņa ar Miu mīļi sēž, tāpēc, ka tik spilgti iekrita acīs, cik neierasti … jauka? Nezinu kā pateikt, bet kaut kāda draudzīgāka viņa ar Miu bija. Domāju, kamēr Mia bija iemesls kivi pieturēt, tikmēr arī varbūt bija mīļa, bet kad Kivis sāka kaut ko par konkurenci runāt, tai atkal saslēdzās un sākās sacensība ar pašas bērnu. Pretīgi un žēl.
18.09.2023 19:13 |
 
Reitings 37054
Reģ: 10.11.2022
nutak @ 18.09.2023 18:32
Jūs smejaties par Lienes performanci, reklamējot jauno gadžetu, bet vai kāda pamanīja, ka viņai pēc tā fēna vienā matu pusē ir riktīga pūka? Un to slinkumu pat neuzrakstīti sākumā tekstu, bet filmēt tīru improvizāciju, nemaz nepārfilmēt un dod tik vaļā.
Starp citu, es arī paskatījos vecākas bildes, jā bija tievāka Norvēģijā, štrunts ar to, bet agrāk viņai vismaz bija mīļas bildes ar Miu. Kas notika? Ir pat bildes, kur tikai Mia. Labi, es nezinu visas detaļas, nesekoju tik daudz un varbūt, ka viņai ir vēl kaudze sudīgu iezīmju kā mātei, bet vismaz gadu, divus atpakaļ izskatās, ka viņai tas bērniņš bija mīļš. Nesen skatījos veco SBF un man liekas, ka s** sākās, kad Kivis sāka par Miu runāt, ka viņa domājot, ka Kivis pieder viņai un Liene tik esot kaut kāda sieviete, kas arī pretendē uz Kivi. Un jau tur Liene smejas, bet var redzēt acis tādas pretīgas. Un kopš ta laika tiešām arī bildes ar Miu nav. Varbūt palika greizsirdīga? Ir tādas sievietes, kam meita kaut kādā brīdī kļūst par konkurenci un nedod Dievs desiņa pat pašu bērnu turēs augstāk par viņu.
Es nesaku, ka viņa agrāk bija Montesori paraugmāmiņa, bet nu kaut kad tomēr izskatās, ka viņai Mia vismaz patika. Bet kad atgriezās Latvijā vairs nekur nebrauc izņemot lieveņus un vēl tas komentārs, ka Mia uzskata, ka Kivis pieder viņai… Ka tik nebūs bijis tas lūzuma punkts.. Diezgan traki, īstenībā :(
Ir arī jāņem vērā, ka lienei ir mentālas problēmas un lietojot alkoholu tās progresē.
18.09.2023 19:47 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Es ar novēlošanos tikai tagad noskatījos fantastisko iedvesmojošās matu dievietes reklāmu. Kā teiktu Samanta Tīna agrāk: Jei bogu :D:D:D:D
Tāds pazors.
Lienītei neviens nepateica, ka fēnu izmanto mitriem matiem, lai tos žāvētu? Nevis vnk pūstu gaisu sev sejā un uz savām jau sausajām pakulām? :D:D:D
18.09.2023 20:02 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Ja godīgi, video, kad viņa paātrinājumā pūta tos matus, viņi likās šķidrāki un īsāki, bet, kad beidza ventilēt, tie visi mati vai nu no aizmugures tika sakasīti vai no naktsskapīša izņemti un pielikti.
18.09.2023 20:40 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
elfa* @ 18.09.2023 20:02
Es ar novēlošanos tikai tagad noskatījos fantastisko iedvesmojošās matu dievietes reklāmu. Kā teiktu Samanta Tīna agrāk: Jei bogu :D:D:D:D
Tāds pazors.
Lienītei neviens nepateica, ka fēnu izmanto mitriem matiem, lai tos žāvētu? Nevis vnk pūstu gaisu sev sejā un uz savām jau sausajām pakulām? :D:D:D

Absolūta Anti reklāma tam pūtējam. Tik nemākulīgi un lēti noreklamēt ir jāmāk. Katrā viņas reklāmā jebkam sitas cauri 90 to gadu vaibs. Un par reklāmas video vizuālo kvalitāti vispār labāk neizteikšos. Vai tad tiešām nevarēja pacensties skaisti, eleganti un estētiski noreklamēt, ja tiek dota iespēja nopelnīt. Neticu, ka kaut viena nopirks. Sevišķi par tādu summu. lienei neseko turīgas apbrīnotājas. Tur viss ir lētais gals un mēs, dievietes.
18.09.2023 22:33 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Labs joks, Ļenka. Vari droši pie savām 101 profesijām un talantiem rakstīt klāt: klauns vai arī stand up komiķis.
18.09.2023 23:46 |
 
10 gadi
Reitings 5075
Reģ: 29.01.2009
sakuraszarins @ 18.09.2023 23:46
Labs joks, Ļenka. Vari droši pie savām 101 profesijām un talantiem rakstīt klāt: klauns vai arī stand up komiķis.

Nu tad lai arī nolasa labāko lekciju, nevis tikai uzskata 😃 sievišķības akadēmija arī vēl stāv gaisā karājoties. Kur lai mēs kolhoznieces smeļamies zinības un iedvesmu, ja Lieņuks patur visas gudrības pie sevis
18.09.2023 23:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)