KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1859
Reģ: 19.07.2021
MelnāVārna @ 20.05.2022 08:20

Jā, bet Kambala to nekā nevarēja ietekmēt, jo beidzot ir jauns pētījums, kurā apstiprinājies, ka tas ir kaut kas smadzenēs. Bērns jau piedzimst ar tādu likteni, tagad mēģinās to novērst. Tā teikt mierinājums vecākiem, kuriem tas ir gadījies, ka tā nav viņu vaina.

Liekam mierā Kambalu un Tifāniju ( toreizējo sievu). Tas viņiem abiem bija drausmīgs triecins. Kaspars vēl nav atguvies.
Kivičiem nav ne grama no tā, kas ir Kambalā, attiecībā uz bērnkopību, atbildību.
20.05.2022 12:04 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
20.05.2022 12:10 |
 
Reitings 147
Reģ: 12.01.2022
Dzidra Zupa @ 20.05.2022 12:10

😂👍🏻
20.05.2022 12:13 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Ja paskatās, kuri tur aizgāja, tiem arī nav pilns rublis, tie saldāboli, nu tak paskatieties uz to Ivo, krietni trakāks par Nauri, kāds viņš tajā Kiopa video 🙈🙈🙈 tagad salika tiktokos video, ka filmēšana stv, arī trūkst uzmanības.
Tur neatbalsta neviens normāls cilvēks tāa plukatas
20.05.2022 12:25 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Magonei tikmēr video, ka bija ciemiņi un redzēsim šovā.
20.05.2022 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Good girl @ 20.05.2022 11:07
Viņi taču neko neteiks, jo bērnam it kā nekas slikts nav noticis. Viņu visur ņem līdzi, neatstāj vienu, ēst kko dot, hoķ to pašu pudeli.. nu it kā visu nodrošina tikai ļoti primitīvi un bezatbildīgi.. tā vismaz es domāju kā viņi uz to skatās..

Tā varētu būt. Un arī sarežģīti kivicu gadījumā, jo visi socdienesti, bāriņtiesas utt sadalīti pa rajoniem. Nav tā, ka būtu kkads "headquarters", kas visam seko līdzi. Parasti bērnus no dzērāju ģimenēm izņem, jo viņi atrodas uz ielas reibumā ar berniem, vai arī kaimiņi izsauc policiju. Šādā gadījumā bērni tiek nogādāti krīzes centrā. Ja policijai vai sociem atbraucot nenotiek nekas tāds ārkārtējs (vecāki pālī, māja kā miskaste, bērns badā, fiziska vardarbība utt) tad bērnu no ģimenes ārā neviens neņems, tikai pirkstu pakratīs. Bērni tiek entās reizes no ģimenēm izņemti un atkal atgriezti, jo vecākiem tiek dota iespēja "laboties". Lai arī tas mums šķiet drausmīgi, tā latiņa ir ļoti zema. Bet ir cilveki, kuriem nav pašsaprotamas elementāras lietas, kaut vai par bērnu barošanu. Nu tas tā.
Bet vienu gan es nesaprotu, piena maisījums ir dārgs. Nafig viņi to pērk? Daudz lētāk un veselīgāk būtu bērnam vnk dot normālu pārtiku. 🙄
20.05.2022 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 5007
Reģ: 29.01.2009
Anne Shirley @ 20.05.2022 12:48

Tā varētu būt. Un arī sarežģīti kivicu gadījumā, jo visi socdienesti, bāriņtiesas utt sadalīti pa rajoniem. Nav tā, ka būtu kkads "headquarters", kas visam seko līdzi. Parasti bērnus no dzērāju ģimenēm izņem, jo viņi atrodas uz ielas reibumā ar berniem, vai arī kaimiņi izsauc policiju. Šādā gadījumā bērni tiek nogādāti krīzes centrā. Ja policijai vai sociem atbraucot nenotiek nekas tāds ārkārtējs (vecāki pālī, māja kā miskaste, bērns badā, fiziska vardarbība utt) tad bērnu no ģimenes ārā neviens neņems, tikai pirkstu pakratīs. Bērni tiek entās reizes no ģimenēm izņemti un atkal atgriezti, jo vecākiem tiek dota iespēja "laboties". Lai arī tas mums šķiet drausmīgi, tā latiņa ir ļoti zema. Bet ir cilveki, kuriem nav pašsaprotamas elementāras lietas, kaut vai par bērnu barošanu. Nu tas tā.
Bet vienu gan es nesaprotu, piena maisījums ir dārgs. Nafig viņi to pērk? Daudz lētāk un veselīgāk būtu bērnam vnk dot normālu pārtiku. ?

Mēs jau nezinām kādās proporcijās viņi gatavo to maisījumu, varbūt pa ekonomisko, nevis kā norādīts uz iepakojuma 😰
20.05.2022 12:51 |
 
10 gadi
Reitings 5007
Reģ: 29.01.2009
Anne Shirley @ 20.05.2022 12:48

Tā varētu būt. Un arī sarežģīti kivicu gadījumā, jo visi socdienesti, bāriņtiesas utt sadalīti pa rajoniem. Nav tā, ka būtu kkads "headquarters", kas visam seko līdzi. Parasti bērnus no dzērāju ģimenēm izņem, jo viņi atrodas uz ielas reibumā ar berniem, vai arī kaimiņi izsauc policiju. Šādā gadījumā bērni tiek nogādāti krīzes centrā. Ja policijai vai sociem atbraucot nenotiek nekas tāds ārkārtējs (vecāki pālī, māja kā miskaste, bērns badā, fiziska vardarbība utt) tad bērnu no ģimenes ārā neviens neņems, tikai pirkstu pakratīs. Bērni tiek entās reizes no ģimenēm izņemti un atkal atgriezti, jo vecākiem tiek dota iespēja "laboties". Lai arī tas mums šķiet drausmīgi, tā latiņa ir ļoti zema. Bet ir cilveki, kuriem nav pašsaprotamas elementāras lietas, kaut vai par bērnu barošanu. Nu tas tā.
Bet vienu gan es nesaprotu, piena maisījums ir dārgs. Nafig viņi to pērk? Daudz lētāk un veselīgāk būtu bērnam vnk dot normālu pārtiku. ?

Mēs jau nezinām kādās proporcijās viņi gatavo to maisījumu, varbūt pa ekonomisko, nevis kā norādīts uz iepakojuma 😰
20.05.2022 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 5007
Reģ: 29.01.2009
Anne Shirley @ 20.05.2022 12:48

Tā varētu būt. Un arī sarežģīti kivicu gadījumā, jo visi socdienesti, bāriņtiesas utt sadalīti pa rajoniem. Nav tā, ka būtu kkads "headquarters", kas visam seko līdzi. Parasti bērnus no dzērāju ģimenēm izņem, jo viņi atrodas uz ielas reibumā ar berniem, vai arī kaimiņi izsauc policiju. Šādā gadījumā bērni tiek nogādāti krīzes centrā. Ja policijai vai sociem atbraucot nenotiek nekas tāds ārkārtējs (vecāki pālī, māja kā miskaste, bērns badā, fiziska vardarbība utt) tad bērnu no ģimenes ārā neviens neņems, tikai pirkstu pakratīs. Bērni tiek entās reizes no ģimenēm izņemti un atkal atgriezti, jo vecākiem tiek dota iespēja "laboties". Lai arī tas mums šķiet drausmīgi, tā latiņa ir ļoti zema. Bet ir cilveki, kuriem nav pašsaprotamas elementāras lietas, kaut vai par bērnu barošanu. Nu tas tā.
Bet vienu gan es nesaprotu, piena maisījums ir dārgs. Nafig viņi to pērk? Daudz lētāk un veselīgāk būtu bērnam vnk dot normālu pārtiku. ?

Mēs jau nezinām kādās proporcijās viņi gatavo to maisījumu, varbūt pa ekonomisko, nevis kā norādīts uz iepakojuma 😰
20.05.2022 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 5007
Reģ: 29.01.2009
Piedošanu, ka te piespamoju, kaut kas nogļukoja
20.05.2022 12:55 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Atkal dzērājpāris varēs lepni sist pa krūtīm, ka Mia tiek ļemta līdzi visur. Ja koncertā kāds sadzēries mauglis izdomās uzskriet uz skatuves un pliku pakaļu parādīt? Un bērns tur stērbelē pa skatuvi. Nu nav taču nekāds elitārs pasākums ar simfonisko orķestri un šampanieti 10€ par glāzi 🙁
20.05.2022 13:01 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4281
Reģ: 31.10.2010
Anne Shirley @ 20.05.2022 12:48

Tā varētu būt. Un arī sarežģīti kivicu gadījumā, jo visi socdienesti, bāriņtiesas utt sadalīti pa rajoniem. Nav tā, ka būtu kkads "headquarters", kas visam seko līdzi. Parasti bērnus no dzērāju ģimenēm izņem, jo viņi atrodas uz ielas reibumā ar berniem, vai arī kaimiņi izsauc policiju. Šādā gadījumā bērni tiek nogādāti krīzes centrā. Ja policijai vai sociem atbraucot nenotiek nekas tāds ārkārtējs (vecāki pālī, māja kā miskaste, bērns badā, fiziska vardarbība utt) tad bērnu no ģimenes ārā neviens neņems, tikai pirkstu pakratīs. Bērni tiek entās reizes no ģimenēm izņemti un atkal atgriezti, jo vecākiem tiek dota iespēja "laboties". Lai arī tas mums šķiet drausmīgi, tā latiņa ir ļoti zema. Bet ir cilveki, kuriem nav pašsaprotamas elementāras lietas, kaut vai par bērnu barošanu. Nu tas tā.
Bet vienu gan es nesaprotu, piena maisījums ir dārgs. Nafig viņi to pērk? Daudz lētāk un veselīgāk būtu bērnam vnk dot normālu pārtiku. ?

Tāpēc, ka maisījumu uzjaukt ir daudz ātrāk, nekā gatavot bērnam kārtīgu ēdienu. Liene līdz šim nekādas dižās mātes rūpes nav izrādījusi. Viņa tak neies stāvēt pie plīts un gatavot bērnam, tad zustu dārgais laiks, ko pavadīt goroties Instagramā un taisot storijus. Iegrūž fiksi maisījumu un miers no bērna.
20.05.2022 13:07 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Liene: "es neesmu no tām sievām, kas sēdes mājās visu dienu, gaidīs vīru un ceps pankūkas"
Liene, tu Norvēģijā biji tieši tāda sieva, tikai tu sēdēji mājās un nu pilnīgi neko nedarīji 😂
20.05.2022 13:11 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021

laikam izguļ paģiras, ja komentārs vēl nav izdzēsts 😁
20.05.2022 13:14 |
 
Reitings 147
Reģ: 12.01.2022
Es vispār atcerējos to ka Ļenka ļoti sen teica ,tas bija ap to laiku ,kad Mia bija dzimusi, viņa teica , kad bērnam iznāk pirmie zobi tad ir jādod desa un nav jāed nekāds piens vai tml. To viņa minēja laikam tur kur atbild uz jautajumiem IG
Ko tad viņa nedod desu un visu ko citu mazajam?
20.05.2022 13:15 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Ziema @ 20.05.2022 13:15
Es vispār atcerējos to ka Ļenka ļoti sen teica ,tas bija ap to laiku ,kad Mia bija dzimusi, viņa teica , kad bērnam iznāk pirmie zobi tad ir jādod desa un nav jāed nekāds piens vai tml. To viņa minēja laikam tur kur atbild uz jautajumiem IG
Ko tad viņa nedod desu un visu ko citu mazajam?

Vai ne.. tapat ka NLietes mokas ar tiem saviem pulveriem, laika ziņā uzjaukt ir tas pats, kas uzcept olu😄
20.05.2022 13:56 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
MikaR @ 20.05.2022 13:56

Vai ne.. tapat ka NLietes mokas ar tiem saviem pulveriem, laika ziņā uzjaukt ir tas pats, kas uzcept olu?

Viņām ne tikai jāsajauc kokteilis, bet tas viss vēl jānofilmē, jāuzliek filtrs, jāieliek Instagram. 😁😁😁
Es pa to laiku uzcepu vistas fileju vai lasi ar dārzeņiem.
20.05.2022 14:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5002
Reģ: 03.11.2012
MikaR @ 20.05.2022 13:56

Vai ne.. tapat ka NLietes mokas ar tiem saviem pulveriem, laika ziņā uzjaukt ir tas pats, kas uzcept olu?

Es gan nekad neesmu uzņēmusi laiku, bet uzvārīt auzu pārslu putru, man prasa max 5min! Tad kāda velna pēc man būtu jāēd auzu putra no paciņas, pie tam gatavota mikrenē? :D
Es saprotu, ka tādu pārtiku var izmantot pārgājienos, ja galīgi nav variantu utt. Kaut gan mana ģimene ir vienmēr iztikusi bez paciņēdiena un bez “neveselīgajām” maizēm, kad dodamies pārgājienos, kempingot utt.
Tas pats ar smūtijiem, uztaisi smūtiju un dodies savās gaitās.
Un vispār, ja dziļāk tā aizdomājas, NL galvenā doma ir tāda, ka tie paciņēdieni noder tad, kad nav laika un tu esi steigā utt. Bet redzot NLiešu dzīves veidu, es secinu to, ka viņas ir tā noskrējušās sava NLa dēļ, ka nekam nav laika un grib vai negrib jārij pacinēdiens, jo nav pat laika ieplānot savas maltītes. Viņas mākslīgi sēj cilvēkos pārliecību, ka ir jādzīvo “vāveres ritenī”, lai būtu vajadzība rīt savus kokteiļus un putras…
20.05.2022 14:27 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
vivii @ 20.05.2022 14:27

Es gan nekad neesmu uzņēmusi laiku, bet uzvārīt auzu pārslu putru, man prasa max 5min! Tad kāda velna pēc man būtu jāēd auzu putra no paciņas, pie tam gatavota mikrenē? :D
Es saprotu, ka tādu pārtiku var izmantot pārgājienos, ja galīgi nav variantu utt. Kaut gan mana ģimene ir vienmēr iztikusi bez paciņēdiena un bez “neveselīgajām” maizēm, kad dodamies pārgājienos, kempingot utt.
Tas pats ar smūtijiem, uztaisi smūtiju un dodies savās gaitās.
Un vispār, ja dziļāk tā aizdomājas, NL galvenā doma ir tāda, ka tie paciņēdieni noder tad, kad nav laika un tu esi steigā utt. Bet redzot NLiešu dzīves veidu, es secinu to, ka viņas ir tā noskrējušās sava NLa dēļ, ka nekam nav laika un grib vai negrib jārij pacinēdiens, jo nav pat laika ieplānot savas maltītes. Viņas mākslīgi sēj cilvēkos pārliecību, ka ir jādzīvo “vāveres ritenī”, lai būtu vajadzība rīt savus kokteiļus un putras…

Es auzu putru nekad nevāru. Ieberu bļodā, uzleju karstu ūdeni un gatavs. 😁 Es kaut kad pētīju sastāvus NL auzu putrai un parastām auzu pārslām. Parastajās auzu pārslās bija vairāk vitamīnu un uzturvielu nekā NL auzu putrā. Nu cik parastās auzu pārslas maksā, pāri pa eiro, man tā paciņa pietiek uz visu nedēļu. NL putra izmaksā 2.70 viena porcija, kas nedēļā sanāk 19 eiro par auzu putru. 😁😁😁😁 Nu i nafig.
20.05.2022 14:34 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Dzidra Zupa @ 20.05.2022 14:34

Es auzu putru nekad nevāru. Ieberu bļodā, uzleju karstu ūdeni un gatavs. ? Es kaut kad pētīju sastāvus NL auzu putrai un parastām auzu pārslām. Parastajās auzu pārslās bija vairāk vitamīnu un uzturvielu nekā NL auzu putrā. Nu cik parastās auzu pārslas maksā, pāri pa eiro, man tā paciņa pietiek uz visu nedēļu. NL putra izmaksā 2.70 viena porcija, kas nedēļā sanāk 19 eiro par auzu putru. ???? Nu i nafig.
Vēl var sausas pārslas apliet ar aukstu pienu vai jogurtu, atstāt uz kādu laiku, lai stāv, aizmirst, un tad vēlāk, kad sagribas našķi, putra jau gatava :)
20.05.2022 14:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits