KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
C00L Dzipsy @ 08.08.2021 22:27

Hujavejs! ?

Hujavejs viņai nav, tas jau pa dārgu, diez pasarg nesanāks šmigai😂
08.08.2021 22:30 |
 
Patīk
Reitings 685
Reģ: 11.04.2019
sola1 @ 08.08.2021 20:12
Ātri pārskrēju viņu šovam, bet tur nav 18. sērijas. Kas tajā sērijā tāds bija?

Vakar skatījos, man rādīja. Bija runāt par kāzām, Liene pārdeva savas drēbes, abi vannojās, zem putiņām "masēja" viens otru ar kājām un nemaz nenojauta, ka vannai ir lodziņš.
https://xtv.lv/stv/video/56QpR132GXd-kivics_pavisam_privati_1_sezona_18_epizode
08.08.2021 22:30 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Viņai attiecību sākumā saprotu bij iPhone

Tas jau sen sadauzīts pret viņas tukšo pauri. 😁
Vienīgi vai caur to pakulu sajuta. 😄
08.08.2021 22:30 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.07.2021
Tā gaidīju kad Kivis piekristu live,bet to viņš toč nevarētu, jo Sauljukas teica-bez bijušo pusīšu nolikšabas. To Kivis nevarētu,jo kas tas būtu pa live,ja nenoliktu Madaru..
08.08.2021 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Shameon @ 08.08.2021 22:15
Es gan neesmu speciāliste, beeet
vai tik košu grimmu vispār ir piedienīgi likt jau no rīta? ? Es nez, man tas pēc kāda oldschool striptīzkluba izskatās. Es jejbogu gribētu redzēt kā Ļenka 10 no rīta pērk Sovetskoe šampi ar tiem rozā gliteriem un pakulu ? es pat varētu samaksāt par to ?
Es vispār gaidu, kad vēl kāda publiska persona, vēlams kāds ar attiecīgo izglītību izanalizēs bomžaras.
Es nevaru, labāk par Netflix ? bet nu ko tad mēs, mēs jau nejēdzam pat komatus salikt ??????

Viņa taču dzīvo pagātnē. Tas jau vizuāli redzams - (bez)stils ar gliteriem, viņas make up, muzikālā gaume, lepošanās ar dalību aizvēsturiskā skaistumkonkursā un citi seni notikumi, veids kā viņa apstrādā savus foto (“datormāksla” 😬). Tikai esot kopā ar Kivi nodzērās un strauji degradējās, bēdīgi, ka tā. Viņa bija diezgan sieviete, bet ..bija. Te jau atpakaļceļa vairs nav, pat ja atvainotos visiem, kam darījusi pāri, viņu tāpat neviens neuztvertu nopietni un necienītu.
08.08.2021 22:32 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
C00L Dzipsy @ 08.08.2021 22:29

Kivim arī bija solīds paskats. Ejot prom no Madaras, bija diezgan glīti saģērbts, tagad kā pumpains tīnis no Purčika. Bija gan iPhone, gan Apple planšete, utt.

Tas gan, tur nu jā pasakas Madarai jaunā meitene no laukiem, bet bij krampis riktīgs šo turēt un sabiedrības acīs, vismaz varēja teikt solīds cilvēks. Bet, tagad rensteles žurka. Kuram plika pakaļa, labi ka māmiņa paņem pajumtē.
08.08.2021 22:33 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Es vienreiz tos insta filtrus izmeegjinaaju, nu vaaks, reaali sevi atpaziit nevar, seju sashaurina, visu nomatee, nu prieksh kam 🤣🤣🤣 Tur pat pensionaareem sejas uztaisa kaa jaunaam meiteneem, ha ha. Ljenka atkal iebliezusi story, acu eenas, ha ha. Un, protams, sveetais filtrs bonusaa 2kg shpaktelja.
Tak shii pa nakti shpaktelii gulj un uz juuru braucot mauc virsuu vakara grimmu. Nozheelojami, taa vietaa buutu paarstaajusi zhuupot.
08.08.2021 22:34 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
ganesha @ 08.08.2021 22:30

Tas jau sen sadauzīts pret viņas tukšo pauri. ?
Vienīgi vai caur to pakulu sajuta. ?

Ak jē, smejos kā jukusi😂Šis labs👍
08.08.2021 22:35 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2016
Man liekas, ka Madara šodienas atklāsmi bija tik ilgi (2.5 gadus!!) lolojusi nebaltai dienai, lai būtu visgraujošākais efekts 😀 visu šo laiku Kirpiči ar putām uz lūpām kliedza, ka alkatīgajai Madarai dod 300-400 EUR mēnesī alimentos, bet tomēr izrādās, ka ne tikai tos maksā UGF, bet teftelis turpina audzēt savu parādu valstij bez sirdsapziņas pārmetumiem. Tikai Minhauzena prātā naudiņu Madarai viņš skaita no savas, ne valsts kabatas... Iespējams, tāpēc viņi ar Lieni nopārdeva to dzīvokli, lai nav citu veidu, kā oficiāli piedzīt alimentus. Un šodienas storijos turpina melot, tikai nu jau savaldīgāk, jo aizvien grūtāk šos melus pasniegt saviem uzticīgajiem faniem, un aizvien vieglāk Madarai viņu atmaskot. Visironiskākais šajā strīdā ir tas, ka viņš to pasniedza kā paraugcīņu pret briesmīgajām ex-sievām, kas nedod tēviem bērnus. Tikmēr izrādās, ka viņš ir šo "tēviņu" visklišejiskākais paraugs- abi dzērāji tusē pa viesu namiem, ķer orgasmus, nevar atkauties no koncertiem un izbauda "finansiālo labklājību", kamēr bērniņus mammai palīdz uzturēt valsts, un nekas no aprūpes un izglītošanas, pat peldkostīma vai legingu iegāde, uz viņu neattiecas. Cik labi, ka vismaz Liene cēlsirdīgi matus meitenēm ar kondicionieri izmazgā.
Un, jā, brīžos, kad liek mierā Madaras izskatu un attiecības, tikai Keitija, Keitija, Keitija....😕
08.08.2021 22:38 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Pārskrēju ar acīm pāri tam Kiviču šovam, kaut gan biju jau skatījusies. Īpaši interesanta tā vieta, kur Kivičs neizpratnē par to, kā Madara būtu varējusi dabūt bildi, kura atradās viņa telefonā un kura paroles zina tikai viņš. Tā Lienes neveiklā taisnošanās: "Viņa zināja tavas paroles... es nezinu... es nezinu, bet kāds to dara." Pēc nolaistā acu skatiena, murmulēšanas, balss pacelšanas un izmisīgiem centieniem it kā attaisnoties un reizē vainot Madaru, taču pilnīgi skaidrs, ka pati arī to bildi nosūtīja. Cilvēkus, kuri nemāk melot, var ļoti viegli un ātri atkost. Un tas, ka Liene ir vainīga pie bildes nopludināšanas, ir vairāk kā skaidrs, domāju, ka jebkurš cilvēks, redzot to neveiklo taisnošanos, to saprot. Līdz ar to vai vēl kādam rodas jautājumi par to, kurš tajā pārī ir tas, kurš dara visu iespējamo, lai sabojātu otra dzīvi, attiecības ar bērniem, draugiem un visiem cilvēkiem, kuri otram jebkad bijuši tuvi?
08.08.2021 22:45 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.07.2021
Miaa @ 08.08.2021 22:45
Pārskrēju ar acīm pāri tam Kiviču šovam, kaut gan biju jau skatījusies. Īpaši interesanta tā vieta, kur Kivičs neizpratnē par to, kā Madara būtu varējusi dabūt bildi, kura atradās viņa telefonā un kura paroles zina tikai viņš. Tā Lienes neveiklā taisnošanās: "Viņa zināja tavas paroles... es nezinu... es nezinu, bet kāds to dara." Pēc nolaistā acu skatiena, murmulēšanas, balss pacelšanas un izmisīgiem centieniem it kā attaisnoties un reizē vainot Madaru, taču pilnīgi skaidrs, ka pati arī to bildi nosūtīja. Cilvēkus, kuri nemāk melot, var ļoti viegli un ātri atkost. Un tas, ka Liene ir vainīga pie bildes nopludināšanas, ir vairāk kā skaidrs, domāju, ka jebkurš cilvēks, redzot to neveiklo taisnošanos, to saprot. Līdz ar to vai vēl kādam rodas jautājumi par to, kurš tajā pārī ir tas, kurš dara visu iespējamo, lai sabojātu otra dzīvi, attiecības ar bērniem, draugiem un visiem cilvēkiem, kuri otram jebkad bijuši tuvi?

Jā, starpcitu, es arī šo ievēroju, kad Kivis stāstījs Skulmei ka Madarai ir tā bilde,Skulme uzreiz iekliedzās:es taču teicu ka to dara viņa, tapēc tev Ig ir izdzēsts. Tagad pilnīgi skaidrs ka to izdarīja Madara”
Un Skulme to darīja tik uzkrītoši,ka varēja just,ka tur pati visticamāk ir iesaistīta.
08.08.2021 22:55 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Un Skulme to darīja tik uzkrītoši,ka varēja just,ka tur pati visticamāk ir iesaistīta.

Nabadzīte to izdarīja pamatīgā pālī un skaidrā nezin kā izlocīties.
Vai nu arī abi uztaisīja teātri. 🤮
08.08.2021 23:01 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Melisandra @ 08.08.2021 22:55

Jā, starpcitu, es arī šo ievēroju, kad Kivis stāstījs Skulmei ka Madarai ir tā bilde,Skulme uzreiz iekliedzās:es taču teicu ka to dara viņa, tapēc tev Ig ir izdzēsts. Tagad pilnīgi skaidrs ka to izdarīja Madara”
Un Skulme to darīja tik uzkrītoši,ka varēja just,ka tur pati visticamāk ir iesaistīta.
Jā. Tas iekrita acīs. Moš ieraudzīja Madaras bildes vai vienkārši nojūdzās šurījot pa Andra telefonu un kontiem, ka vienu vakaru izdzēsa kontu un nomainīja Paroli.
Tā tiešām izklausījās pēc glupas taisnošanās un bumbu velšanas uz Madaru. Gossip Girl wannabe Liene.
08.08.2021 23:05 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Melisandra @ 08.08.2021 22:55

Jā, starpcitu, es arī šo ievēroju, kad Kivis stāstījs Skulmei ka Madarai ir tā bilde,Skulme uzreiz iekliedzās:es taču teicu ka to dara viņa, tapēc tev Ig ir izdzēsts. Tagad pilnīgi skaidrs ka to izdarīja Madara”
Un Skulme to darīja tik uzkrītoši,ka varēja just,ka tur pati visticamāk ir iesaistīta.

Jā! Un vēl tas, ka Kivičs saka, ka, labi, skaidrs par Instagram, bet kā Madara varējusi tikt klāt bildei, kas ir telefona galerijā, uz ko šī atkliedz "Nezinu, bet kāds to dara!" un pēc tam aiziet uz guļamistabu un ielien gultā, un vēl pasaka, ka, ai, viņu vispār neuztraucot tas, ka tā bilde ir nopludināta. Nu, bāc, es nezinu kādam hakerim jābūt, lai no cita cilvēka telefona galerijas attālināti izzagtu tur esošu bildi. Un priekš kam Madarai to darīt? Visticamāk pašai Lienītei gribējās aizsūtīt to bildi Madarai, lai, pirmkārt, šai ieriebtu un parādītu, ka, redz, kādas viņiem kaislīgas attiecības un, otrkārt, pēc tam varēja visu vainu novelt uz Madaru, tādā veidā viņu padarot par vainīgo. Un tie Lienes mati tajā epizodē... es brīnos kā tur putni vēl ligzdu nevij uz tās galvas. 🤦
08.08.2021 23:18 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Miaa @ 08.08.2021 23:18

Jā! Un vēl tas, ka Kivičs saka, ka, labi, skaidrs par Instagram, bet kā Madara varējusi tikt klāt bildei, kas ir telefona galerijā, uz ko šī atkliedz "Nezinu, bet kāds to dara!" un pēc tam aiziet uz guļamistabu un ielien gultā, un vēl pasaka, ka, ai, viņu vispār neuztraucot tas, ka tā bilde ir nopludināta. Nu, bāc, es nezinu kādam hakerim jābūt, lai no cita cilvēka telefona galerijas attālināti izzagtu tur esošu bildi. Un priekš kam Madarai to darīt? Visticamāk pašai Lienītei gribējās aizsūtīt to bildi Madarai, lai, pirmkārt, šai ieriebtu un parādītu, ka, redz, kādas viņiem kaislīgas attiecības un, otrkārt, pēc tam varēja visu vainu novelt uz Madaru, tādā veidā viņu padarot par vainīgo. Un tie Lienes mati tajā epizodē... es brīnos kā tur putni vēl ligzdu nevij uz tās galvas. ?

Andris tak vēl tajā brīdī teica, ka nomainījis visas paroles divas nedēļas atpakaļ. Vienīgie kas varēja piekļūt Andra kontiem ir Liene un Andris.
08.08.2021 23:24 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.07.2021
LaikamGarlaicigi @ 08.08.2021 23:05
Jā. Tas iekrita acīs. Moš ieraudzīja Madaras bildes vai vienkārši nojūdzās šurījot pa Andra telefonu un kontiem, ka vienu vakaru izdzēsa kontu un nomainīja Paroli.
Tā tiešām izklausījās pēc glupas taisnošanās un bumbu velšanas uz Madaru. Gossip Girl wannabe Liene.
Miaa @ 08.08.2021 23:18

Jā! Un vēl tas, ka Kivičs saka, ka, labi, skaidrs par Instagram, bet kā Madara varējusi tikt klāt bildei, kas ir telefona galerijā, uz ko šī atkliedz "Nezinu, bet kāds to dara!" un pēc tam aiziet uz guļamistabu un ielien gultā, un vēl pasaka, ka, ai, viņu vispār neuztraucot tas, ka tā bilde ir nopludināta. Nu, bāc, es nezinu kādam hakerim jābūt, lai no cita cilvēka telefona galerijas attālināti izzagtu tur esošu bildi. Un priekš kam Madarai to darīt? Visticamāk pašai Lienītei gribējās aizsūtīt to bildi Madarai, lai, pirmkārt, šai ieriebtu un parādītu, ka, redz, kādas viņiem kaislīgas attiecības un, otrkārt, pēc tam varēja visu vainu novelt uz Madaru, tādā veidā viņu padarot par vainīgo. Un tie Lienes mati tajā epizodē... es brīnos kā tur putni vēl ligzdu nevij uz tās galvas. ?

Jā,meitenes,es piekrītu pilnīgi šim visam,pluss pati dzīvē esmu redzējusi draudzeni(no vidusskolas laikiem) kas savam čalim gribēja murgus iestastīt,un to sēriju redzot,tik ļoti to meiteni atgādināja,ka sapratu,nu Liene pati to bildi nopludinājusi un pati to ig izdzēsusi. Var jau būt ka kļūdos,bdt iekšējais ferlings saka, ka Liene 99% vainīga pie tā.
08.08.2021 23:25 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.07.2021
Oij,atvainojos par kļūdām 🙈☺️
08.08.2021 23:27 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Dalbajobs!
08.08.2021 23:33 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
C00L Dzipsy @ 08.08.2021 23:24

Andris tak vēl tajā brīdī teica, ka nomainījis visas paroles divas nedēļas atpakaļ. Vienīgie kas varēja piekļūt Andra kontiem ir Liene un Andris.

Gan jau paši izdarīja, jo sērijā debīls smīniņš Kivičam,kurš nebūt nejūtas sagrauts. Un pēc tam bildi ar pacilātību publicēt ļāva grāmatā.
Madarai labprāt iebāza acīs, re cik mums labi-nosūtot paši.
08.08.2021 23:35 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
C00L Dzipsy @ 08.08.2021 23:33
Dalbajobs!

Laikam Siguldas policija pasūtīja ar savu 174.pantu un 2 izgrieztajām whatsapp sarakstēm?
08.08.2021 23:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)