KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
alex48 @ 06.05.2022 09:26
Bet tas, ka viņi visas valsts priekšā stāsta ka pa māju staigā pliki-respektīvi bērna klātbūtnē,laikam visiem ok? Galvenais blozgas ģīmis.

To tacu jau 100x te pieminēja, ka tas NAV ok.
06.05.2022 09:44 |
 
Patīk
Reitings 19378
Reģ: 09.12.2015
Andrītis atkal sācis kost gaišā dienas laikā. Tādiem alkāniem maz vajag, lai būtu iereibuši. Man, piem, riebtos, ja vīrs nemitīgi strēbtu alu. Bet var just, ka Kivis ir sajūsmā par šādu dzīvi, piķis parādījies, nekas nav jādara, tik vāvuļo tuftu kameru priekšā.
Kopumā par viņu šovu - visas epizodes ir ļoti samākslotas, abi ir sūdīgi aktieri, pārspīlēti tēlo, pārcenšas, visi dialogi ir nedabiski. Un cik booooring sižeti - aukstās zupas gatavošana, mini dzīvokļa iztādīšana. Gan jau paši saprot, ka nav interesanti un ar to kailuma piesaukšanu cenšas radīt intrigu. Viņu šovu var glābt tikai "mežezera" kaste, tad atklātos pajoļu īstā daba. No šiem jau arī negaida neko citu, jo neviens normāls cilvēks netic iestudētajai paraugģimenei.
06.05.2022 09:52 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Kaijulens @ 06.05.2022 09:09
Izskatās, ka Lenka ne tikai neko negatavo bērnam, bet arī nedod ēst. Dabū tik, cik Kivis no sava šķīvja iedod, bet zinot, ka viņš ēd daudz, mazajai labi, ja 2 karotes tiek. Tas ir nožēlojami. Tur taču vajag sociālajam izveikt pārrunas, Lienei iet mācīties bērnu aprūpi un audzināšanu.
Un, ja veikalā nopirka sev marinētus gurķus, lokus, ntās alus pudeles un bērnam neko!!! Tas taču nav ok, pie tam TV to rāda.
Cik no jums iet veicī ar bērnu kopā un neko nenopērk? Gandrīz tā nenotiek, pie tam Mia tik mierīgi sēdēja tajos ratos.
Bet te neko pat ēdienreizēm nenopirka, pat uz šķīvja neuzlika, pat šķīvis nebija!

Kad Kivis meklēja alu un grāba pudeles, bērns ratos sāka raudāt un rociņas stiepa, izskatījās, ka arī kaut ko vēlas. Baigi ātri, kameru norāva nost un skaņa bij noņemta.
Jā, es nekad no veikala neiznāktu, bērniem nesapirkusies ir viņi līdz vai nav.
06.05.2022 09:58 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Kopumā par viņu šovu - visas epizodes ir ļoti samākslotas, abi ir sūdīgi aktieri, pārspīlēti tēlo, pārcenšas, visi dialogi ir nedabiski. Un cik booooring sižeti - aukstās zupas gatavošana, mini dzīvokļa iztādīšana. Gan jau paši saprot, ka nav interesanti un ar to kailuma piesaukšanu cenšas radīt intrigu.

Piekrītu, vakar noskatījos šovu un pie sevis nodomāju kādas 10 reizes- wtf!😀👀 Ja meitene nebūtu ierakstījusi Youtube, es nekad netērētu savu laiku skatoties tās visas reklāmas, lai tikai sagaidītu Ķivičus. Par olām un gurķiem runā visu ētera laiku!Bet te nu arī pierādās īstā daba- bez Mežezera un pielietām sejām, šiem cilvēkiem nav ko piedāvāt.😬 Garlaicīgi! Magone šos pārspēj x100000
Un Liene ir cringe iemiesojums! Nu pateici Lienīt jau vienu reizi, ka staigā kaila, pietiks!😀 Visi dzirdējām, arī Madara gan jau dzirdēja😀😀😀🏅
Mazais bērns kā tāds mauglēns dzīvo savā dabā, kad jūs abi staigājat kailām dir.... bērns arī tur pat pa vidu? Vai arī jums tik ļoti poooo par viņu, ka lai jau, galvenais, ka jums labi? Lai gan maz ticu tai kailuma pasaciņai, tā pat kā 16 O dienā🍾😀
06.05.2022 10:11 |
 
10 gadi
Reitings 463
Reģ: 21.11.2009
06.05.2022 10:20 |
 
Reitings 139
Reģ: 24.09.2020
Ammm.. Mēs ģimenē ari pliki mājās staigājam ;/// . 5 gadniece vecākā... 2gadnieks jaunākais. Amm, kas tur slikts?
P.s. loģiski, ka fukāties bērnu priekšā nedrīkst. Bet dušā ejam visi kopā, jo mums milzīga duša un ir jautri.
06.05.2022 10:34 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Bērnam jau šie ne lūdzami neko nepirks. Es vispār nesaprotu, kā SAVAM bērnam var negribēt neko nopirkt. Kad es esmu veikalā un paredzēts tikties ar draudzenēm vai radiniecēm, kurām ir bērni, es automātiski metu grozā ko bērnam, pat atceros, kuram patīk peppa pig, kuram minnija u.tml. Te ir savs bērns, bet izturas kā pret traucēkli. Nu tādi pretekļi.
Liene Norgē salielījās, ka šai gluda seja un grumbas visi piezīmē, tagad būs krējusi uz kādu kaktu kantori špricēties, rezultātā dabūjusi pūpēdi sejas vietā. Iepriekšējā šovā bij aizpampusi no alko un bija izteiktas grumbas pierē, pie acīm. Te “lielākās” grumbas ir nost, taču pampums tāds, ka deguns izskatās mini un ačteles iegrimušas kā sivēnam.
Skaistumkaralienei gribētās maigās bārbijas ar bembija acīm sejas vietā sanācis buldogs ar iegrimušām sivēnteļa ačtelēm. Un tas skatiens, tas skatiens, tas ļaunais starojums nav aprakstāms 🤣🤣🤣🤣🤣
06.05.2022 10:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
Par to kailuma pieminēšanu es gan nesaprotu, nu nav tas nekas traks! Traki ir tas, ka Liene to tik ļoti piemin un bāž acīs. :D
Vai tad jūs neviena , nekad nestaigājat pa māju plikas, piemēram, no rīta, vai pārģērbjoties, pēc dušas?
Es jā un man ir mājās mazs dēls, bet kas tur tāds?
06.05.2022 10:38 |
 
Reitings 139
Reģ: 24.09.2020
Haizivs @ 06.05.2022 10:34
Ammm.. Mēs ģimenē ari pliki mājās staigājam ;/// . 5 gadniece vecākā... 2gadnieks jaunākais. Amm, kas tur slikts?
P.s. loģiski, ka fukāties bērnu priekšā nedrīkst. Bet dušā ejam visi kopā, jo mums milzīga duša un ir jautri.

p.s. loģiski, ka puikam biš paaugoties pliki nevazāsimies , bet kamēr mazi - who the fuck cares
06.05.2022 10:39 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
kaili viņi staigājot pa māju...šas :D :D
tajā pašā laikā liene apkārusies ar grabuļiem un pat ar saulenēm kaklā griež gurķus.
06.05.2022 10:44 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Haizivs @ 06.05.2022 10:34
Ammm.. Mēs ģimenē ari pliki mājās staigājam ;/// . 5 gadniece vecākā... 2gadnieks jaunākais. Amm, kas tur slikts?
P.s. loģiski, ka fukāties bērnu priekšā nedrīkst. Bet dušā ejam visi kopā, jo mums milzīga duša un ir jautri.

Nekā slikta, taču neko apsveicamu arī neredzu. Divgadnieku, protams vieglāk nomazgāt, mazgājoties kopā, taču piecgadniece jau ir paliela meitene un viņai nav jāmazgājas, kad acu līmenī karājas tēva dzimumorgāni. Kā arī retu reizi ieskriešana dušā kopā ar vīru var būt interesanta, taču patstāvīgi? Es dušā lieku matu masku, epilēju kājas, savedu kārtībā intīmo zonu utt, tiešām tam visa varza un skatītāji vajadzīgi?
Un staigāt pilnīgi plikiem? Ok, aiziet no dušas līdz drēbju skapim vai līdz dušai. Bet patstāvīgi? Pieaugušiem, veseliem cilvēkiem visiem no dzimumorgāniem ir izdalījumi, vairāk vai mazāk, tas tiešām viss jāizsmērē pa krēsliem un dīvānu viesistabā? Ne jau nu peļķe, bet tāpat minimāli ir, neko higiēnisku neredzu.
06.05.2022 10:47 |
 
Reitings 1377
Reģ: 05.12.2021
vivii @ 06.05.2022 10:38
Par to kailuma pieminēšanu es gan nesaprotu, nu nav tas nekas traks! Traki ir tas, ka Liene to tik ļoti piemin un bāž acīs. :D
Vai tad jūs neviena , nekad nestaigājat pa māju plikas, piemēram, no rīta, vai pārģērbjoties, pēc dušas?
Es jā un man ir mājās mazs dēls, bet kas tur tāds?

man jau liekas dīvaini (ja tā patiešām ir), ka tu teiksim gatavo kaila bērnu priekšā vai vazājies random plika pa māju. pat ne tas, ka jākaunās no sava ķermeņa un jāslēpj tas, bet vnk tā dienas laikā vazāties plikam :D
tas, ka mēs arī - iznākam no dušas vakarā, līdz gultai aiziet pliki, jo guļam vnk kaili, tāpat brīvdienu rītos ieiet virtuvē maikā un apakšbiksēs, lai uzliktu teiksim ūdeni vārīties, ieliktu olas cepties, bet tāpat tak pēc tam aiziet apģērbties, nevis Jēzuliņā sēž pie galda un brokasto :D
06.05.2022 10:49 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Jēzuliņā sēž pie galda un brokasto

Es nespēju nesmieties! 😀
06.05.2022 10:56 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
kiviči teica,ka ikdienā staigā pliki pa māju - tipa katru dienu. šeit noteikti neviena nestaigā kaila katru dienu pa māju. tā kā nesalīdzinat un nenovirzaties no tēmas :D
06.05.2022 10:59 |
 
10 gadi
Reitings 31
Reģ: 22.05.2013
Es jau sen sekoju Madarai un uzgāju vienu meiteni, kura kopā ar viņu trenējās. Skaista meitene, viņai bija ap 3k sekotāju Instagramā. Cik sapratu, viņa iepazinās ar vīrieti (izpētīju, ka Azerbaidžānis) un visus no Insta izdzēsa. Jau gadu nav neko likusi un izdzēsusi gandrīz visas savas bildes. Jautājums- vai tiešām vīrietis var tā ietekmēt meitenes sociālos tīklus?
06.05.2022 11:05 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Tie ir Kiviči.. es pat ciemos braucot pie draudzenēm viņu mājdzīvniekiem aizvedu pa našķim. Tie savam mierīgāk bērnam nav neko spējīgi nopirkt
06.05.2022 11:16 |
 
Patīk
Reitings 19378
Reģ: 09.12.2015
Charl0tte @ 06.05.2022 11:05
Es jau sen sekoju Madarai un uzgāju vienu meiteni, kura kopā ar viņu trenējās. Skaista meitene, viņai bija ap 3k sekotāju Instagramā. Cik sapratu, viņa iepazinās ar vīrieti (izpētīju, ka Azerbaidžānis) un visus no Insta izdzēsa. Jau gadu nav neko likusi un izdzēsusi gandrīz visas savas bildes. Jautājums- vai tiešām vīrietis var tā ietekmēt meitenes sociālos tīklus?

Nu, protams, ka tā mēdz notikt. Paskatieties uz ex svarcēlāju Rebeku Kohu. Bija tik talantīga sportiste, bet satika musulmani un viss - ietinās hidžābā, sports pamests, tagad tik mājās jātup un 5x dienā jālūdzas Allāham.
Un mūsu pašu agrāk tik elegantā Lienīte par ko ir pārvērtusies kopā ar Kivi? Bērnus pametusi dzeguze, spoks ar bling bling keponu.
06.05.2022 11:21 |
 
Reitings 38
Reģ: 18.04.2022
woman_wonderland @ 06.05.2022 10:59
kiviči teica,ka ikdienā staigā pliki pa māju - tipa katru dienu. šeit noteikti neviena nestaigā kaila katru dienu pa māju. tā kā nesalīdzinat un nenovirzaties no tēmas :D

Nu, tagad, kopš apkures sezonas beigām, ir diezgan drosmīgi staigāt plikiem pa māju. Respect! 😜
06.05.2022 11:27 |
 
Patīk
Reitings 19378
Reģ: 09.12.2015
MikaR @ 06.05.2022 11:16
Tie ir Kiviči.. es pat ciemos braucot pie draudzenēm viņu mājdzīvniekiem aizvedu pa našķim. Tie savam mierīgāk bērnam nav neko spējīgi nopirkt

Tipiska alkānu ģimene. Bērna vēlmes tiek ignorētas. Mans vīrs reiz pie kases mazam puišelim nopirka našķi, ko viņš lūdzās savam dzērājtētiņam, bet nedabūja, jo papiņam naudas pietika tikai dienišķajam aliņam un cīgām.
06.05.2022 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 31
Reģ: 22.05.2013
LilyLady @ 06.05.2022 11:21

Nu, protams, ka tā mēdz notikt. Paskatieties uz ex svarcēlāju Rebeku Kohu. Bija tik talantīga sportiste, bet satika musulmani un viss - ietinās hidžābā, sports pamests, tagad tik mājās jātup un 5x dienā jālūdzas Allāham.
Un mūsu pašu agrāk tik elegantā Lienīte par ko ir pārvērtusies kopā ar Kivi? Bērnus pametusi dzeguze, spoks ar bling bling keponu.

Toč! Aizmirsu par Rebeku. Tad visticamāk šis ir tas pats gadījums.
P.s. Instā var atrast kā @veiide
06.05.2022 11:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits