KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
MissZanju @ 05.04.2022 12:21
Ceru drīzumā šī un didrihsones diskusija tiks laika gaitā dzēstas. Ir nosūtīta informācija trim, par droša interneta lietošanu, atbildīgajām iestādēm. Sūtītāji ir daudz. Ir nodota info par šeit zināmajām personām kuras domā, ka ir anonīmas. Jūsu pretigie izteikumi ir interneta bullyings un mobings. Naida kurināšana. Uz naidu vērstas sarunas. Mazgadigu bērnu iesaistīšana.
Un nē, lai kā jums gribas, es neesmu Andris. Šeit ir neskaitāmas klusās lasītājas, esam apvienojušās. Un daudzas ir senas foruma lietotājas, gluži kā es. Pirmsākumos šādi murgi šajā forumā nebija lasāmi. Administrācija izliekas neredzam.

Apdirst Madaru un savus bērnus Andžs var publiski?
Izklausās tas teksts tā - sēžu klusumā un telepātiski sasaucos ar klusajiem lasītājiem, mēs vienojamies sūdzēties - telepātiski..
05.04.2022 14:36 |
 
Reitings 4874
Reģ: 19.09.2016
Ko es tikko redzēju :D Liene dod mājienu ar mietu par jaku un cepuri, Andris pagriežas un aiziet un ko izdara....nopērk sev :D
05.04.2022 14:40 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Paga, bet kāpēc Liene nevar nopirkt sev apgērbu par savu biezā biznesa naudu?
Izskatās, ka ka viņu ģimenes budžetā vējš svilpo. Tad pasakiet man, kāpēc sieviete ar tik daudz izglītībām nevar pastrādāt un pelnīt savai ģimenei?
Tas ir nožēlojami, ja viss jāprasa vīram, kuram tāpat nav naudas, pie tam īpaši devīgs viņš nav bijis.
Bērns- bd, Lenka strādā, Kivis- strādā, i alimenti nomaksāti, i stulbas domas galvā nelien.
05.04.2022 15:04 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
alex48 @ 05.04.2022 14:14
Bet man šķiet tur kur, šī atkal sāka filmēt tās zivis,plancku patrieca! Šī vēl sory,sory hi hi hi!
nē, viņai nav nevienas valodas, tāpēc pat angliski, kad uzrunāta, bēg prom tik ar sorry sorry. Pārdevējs tik pasveicināja, a šī uzreiz liek leku. Jo pēc tam vīrietis piebilda, ka nav nekādu problēmu.
Tas sagurušais, hi hi hi, parāda cik sekla ir ļenka. Stulba aita. Tā ir statuja, "Bezpajumtnieks" ar vēstījumu. Nekas nav tikai tas, ko tu redzi. Bez vēstures vai kāda cita personīga stāsta, lai katrs pats nedaudz apstātos un aizdomātos.
Paldies, ļenka, tava attieksme nekas jauns nebija, un grūti tev domāt, ja nav tajā paurī ar ko domāt.
05.04.2022 15:13 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Meitenes, atsūtiet man skrīnus ar Miu nepiemērotajā sēdeklītī un ballītē. Uzrakstīšu vēl vienu vēstuli uz vietējo BT :)
Varbūt kāda, kura ir Norvēģijā var pat pastāstīt, kur atrast visas Norvēģijas galveno BT kontaktus? Uzrakstīšu arī viņiem.
05.04.2022 15:25 |
 
Reitings 570
Reģ: 28.05.2015
Bet ja jau slota tik ļoti grib to cepuri(ar kuru staigās vasarā) kādēļ nenopirka,tak plātās ka nu tik piķi pelna.Ne tik mici var atļauties,bet baltu jaku ar.
05.04.2022 15:30 |
 
10 gadi
Reitings 2733
Reģ: 29.01.2009
Vispār, kad tā paskatās viņas storijus, tad jūt tādu skumju vibe caur to visu.
Kaut kad nesen dzirdēju Z-scars dziesmas un nodomāju, kā tāda normāla grupa (lasi Kivičs) pats sevi noraka... Tā ir jāmāk!
05.04.2022 15:45 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
MissZanju @ 05.04.2022 12:21
Ceru drīzumā šī un didrihsones diskusija tiks laika gaitā dzēstas. Ir nosūtīta informācija trim, par droša interneta lietošanu, atbildīgajām iestādēm. Sūtītāji ir daudz. Ir nodota info par šeit zināmajām personām kuras domā, ka ir anonīmas. Jūsu pretigie izteikumi ir interneta bullyings un mobings. Naida kurināšana. Uz naidu vērstas sarunas. Mazgadigu bērnu iesaistīšana.
Un nē, lai kā jums gribas, es neesmu Andris. Šeit ir neskaitāmas klusās lasītājas, esam apvienojušās. Un daudzas ir senas foruma lietotājas, gluži kā es. Pirmsākumos šādi murgi šajā forumā nebija lasāmi. Administrācija izliekas neredzam.

Idiote 🤣🤣🤣 es tiešām gaidu, kā policija mani meklēs ārpus Latvijas, plus mana ārpus Eiropas IP adrese ir mainīta, uzlieku valsti, kāda ienāk prātā 🤣
Lai tas notiktu, man būtu jābūt vismaz starptautiska teroristu tīkla bosam, nevis jālamājas bābiešu forumā 🤣
Dura salasījusies, ka vienreiz menti pañēma priekšā tupu pensi, kurš no sava vārda un no sava dzīvokła IP lamāja gejus vai ko tur, un nu tik domā, ka nu tik tagad visus te tiesās.
Dura kas dura esi, patr sliktākais, kas var būt, tik dzēsta šī diskusija 🤣🤣🤣
05.04.2022 15:50 |
 
Patīk
Reitings 19361
Reģ: 09.12.2015
Kivičs nopelnījis honorāru steidz sevi apdāvināt. 🤣 Kā vienmēr. Bet Ļenka jau pati sevi ir parādījusi kā tupu vistu, kam it kā neko nevajag, galvenais, lai minisardele neizšļūk no tvēriena. Viss pie ex vīra esot bijis slikti, lupatas pārāk daudz, zelta būrītis, briesmīga dzīve. Tad nu tagad dabūjusi skopuli un pusbomzi par vīru, var tikai siekaloties veikalos. Pat lētu cepurīti nedabūs no šitā žmota.
05.04.2022 17:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5005
Reģ: 03.11.2012
Starpcitu, tā jaka ar kažokpūku viņai arī nav pirkta, to viņa toreiz dabūja kā sadarbību, kad vēl bija stāvoklī. Tā kā Liene var necerēt, ka Kivis viņai kaut ko nopirks… maku uzdāvināja - pietiks, lai priecājas par maku līdz Ziemassvētkiem, varbūt tad dabūs dāvanā cepuri vai jaunus zābakus!
Reāli skumji, bet pati dabūja ko gribēja, bija slikti, kad viss bija uz paplātas, tagad var priecāties par konkrētu ignōru no resnā vepra! Fascinē tā attieksme, Andža vienkārši pagriežas un aiziet, pilnīgi po**j par to Ļenku 😂😂👍🏻
05.04.2022 17:41 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
vivii @ 05.04.2022 17:41
Starpcitu, tā jaka ar kažokpūku viņai arī nav pirkta, to viņa toreiz dabūja kā sadarbību, kad vēl bija stāvoklī. Tā kā Liene var necerēt, ka Kivis viņai kaut ko nopirks… maku uzdāvināja - pietiks, lai priecājas par maku līdz Ziemassvētkiem, varbūt tad dabūs dāvanā cepuri vai jaunus zābakus!
Reāli skumji, bet pati dabūja ko gribēja, bija slikti, kad viss bija uz paplātas, tagad var priecāties par konkrētu ignōru no resnā vepra! Fascinē tā attieksme, Andža vienkārši pagriežas un aiziet, pilnīgi po**j par to Ļenku ????

Bet, ja viņa zin, ka Kivičam nav naudas, par pēdējiem grašiem tiek pirkta kafija, tad prasīt cepuri un jaku, ir stulbi.
Pie viņu ģimenes finansu stāvokļa Lenkas vietā skrietu uz darbu. Un ar viņas izglītībām viņai vajadzētu atkauties no piedāvājumiem- kas tik viņa tur nav? Nopelnīt vismaz 1000 viņai jābūt bijis kā uzlikt filtru.
05.04.2022 17:45 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5005
Reģ: 03.11.2012
Kaijulens @ 05.04.2022 17:45

Bet, ja viņa zin, ka Kivičam nav naudas, par pēdējiem grašiem tiek pirkta kafija, tad prasīt cepuri un jaku, ir stulbi.
Pie viņu ģimenes finansu stāvokļa Lenkas vietā skrietu uz darbu. Un ar viņas izglītībām viņai vajadzētu atkauties no piedāvājumiem- kas tik viņa tur nav? Nopelnīt vismaz 1000 viņai jābūt bijis kā uzlikt filtru.

Es domāju, ka ja viņa gribētu, tad gan jau atrastu tur uz vietas kādu darbu. Pieļauju domu, ka tur ir tāpat kā Vācijā, ja nezin valodu, tad var tikt strādāt kādā firmā kā Amazon, pārbaudīt pakas utt., cik esmu dzirdējusi, tad tādās darba vietās maksā tīri ok (ar visu to, ka nezin valodu) un ir arī pusslodzes, it īpaši sievietēm.
Un apgrozoties tajā vidē, ātri vien var tikt arī pie kāda ofisa darba, pie datora, ar klientu apkalpošanu utt. Bet Liene jau tā negribēs, labāk savas tabļetkas visiem iesmērēt :D
05.04.2022 18:18 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Viņa dzīvo miestā, laukos. Pat norvēģi pārvācās uz lielajām pilsētām dēļ darba. Nerunāsim, ka kas viņi tur ir, bez izglītības, pieredzes, valodas. Norvēģi zvana un prasa atsauksmes.
Kur tad viņas nekustamo īpašuma mākleres darbs 😄😄
Publiska mangošana no andžas jaku bija andžas dzīšana stūrī, jo andžam patīk spodrināt spalvas sabiedrības acīs. Tik šoreiz nenostrādāja tas.
Izskatās kā norvēģis... norvēģi neiepērkas suvenīru veikalos🤦‍♀️
05.04.2022 18:33 |
 
Patīk
Reitings 19361
Reģ: 09.12.2015
Protams, ka švabra nestrādās. Nekad arī nav īsti strādājusi. Vispirms sēdēja astē ex vīram, tad pāris gadus šur tur caur paziņām iekārtojās, bet šai vienmēr vairāk interesēja ballītes un apakšgala grozīšana nevis strādāšana, tāpēc ātri vien izlidoja no visām darbavietām.
05.04.2022 18:33 |
 
Reitings 2481
Reģ: 07.03.2022
Liene nepārprotami deva mājienu, ka viņa vēlas to cepuri. Andris paskatās un prom aiziet. 😂
05.04.2022 18:35 |
 
10 gadi
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Ak dies, izskatās, ka tas Kivičs vienkārši ņirgājas par to Ļenku un tā taka apdirsusies lēkā aiz priekiem😁 Šorīt jau arī tādā nievājošā attieksmē teica , jā jā MIELOJOS, apnicis, ka to kameru sejā bāž haha
05.04.2022 18:40 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
foella @ 05.04.2022 18:40
Ak dies, izskatās, ka tas Kivičs vienkārši ņirgājas par to Ļenku un tā taka apdirsusies lēkā aiz priekiem? Šorīt jau arī tādā nievājošā attieksmē teica , jā jā MIELOJOS, apnicis, ka to kameru sejā bāž haha

Izskatās, ka Ļenkai tāda neivājoša attieksme no Andra puses ir ok. Briesmīgo attieksmi jau varēja pamanīt viņu šovā, bet viņa tik - hihihihi. Vot pakulu man reāli nav žēl, ka viņai nenopērk kāroto cepuri un neaizved pat pasēdēt iedzert kafiju, jo viņa ir reāla riebekle ,kas to ir pelnījusi. Nav vairs vīrs, kurš var nopirkt dārgas kleitas un Manolo Blahnik kurpītes. Tagad ir vīrs, kurš pat ziemas cepurīti nevar nopirkt. Bet, nu Ļenka jau nebeidz skandināt, ka tagad ir patiesi laimīga! :D
05.04.2022 18:52 |
 
Reitings 2481
Reģ: 07.03.2022
Andris visādos veidos mēģina pateikt Lienei, ka viņam viņa zb! Andža pilnīgi bēg no Ļenas!
05.04.2022 19:08 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Noskatījos to cepures momentu. Oi, sāpīgi. Tā Lienes diedelēšana Amerikas veikaliņā un tai suvenīru veikalā... skumīgi priekš 40+ gadīgas sievietes. Manuprāt.
Bet varbūt Ļenka ir baigā tērētāja no dabas, un Andrim vnk zb, jo gribas tak paceļot kaut kur. Un Andrim laikam vienalga kādā kondīcijā Lienes mati, nagi, acu vēdekļi, šmotkas un grabuļi. Lai visu to Lienei "nepieciešamo apkopi" veiktu normālos salonos noteikti pietiek biļetēm uz Amēriku. Abiem.
05.04.2022 19:11 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.03.2022
A kur viņi abi palikuši? Tvnet tā jūsmoja par viņiem, ka bez maz vai lika 3 rakstus par viņiem katru dienu 😃 Un kas ar to nabaga sunīti notika?
05.04.2022 19:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)