KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 10888
Reģ: 15.03.2012
LilyLady @ 22.02.2022 17:27
Tai šovā tak Ļenkai pat vēl nebija 40 gadu. Kāpēc viņa ir tik krunkaina un savītusi 38-39 gadu vecumā? Man paziņas, kam 42, 43 gadi, labāk izskatās. Vai alkohols varētu būt pie vainas tik straujai savecēšanai?

Nu taču jā, viņai tur riktīga alkoholiķes seja
22.02.2022 17:48 |
 
Reitings 570
Reģ: 28.05.2015
alex48 @ 22.02.2022 15:00
Atceros gadus atpakaļ apgriezienus bija uzņēmis Herbolife.Man gribējās notievēt vēl vairāk,un es kā saka uzķēros,bet ne ilgi.Vispirms man sāka likties dīvaini tā slavināšana nu cik labs,no audzējiem izārstē,no visa sliktā izglābj.Tika rādītas vēstules,kur pateicība ka no 4 stadijas audzēja izārstējās.Mērija mani,cm kaut kur zuda,bet uz drēbēm es to nejutu.Tad ieteica arī vitamīnus kuri mēnesim maksāja 30 lati,piemēram-aptiekā identisku sastāvu-5 lati.Pasūtiju labi tālu. Tagad arī nopērciet multivitamīnus aptiekā par 10 eur nevis mēslus par 100 eur.
Varbūt jau mēsli īsti nav,brīnumlīdzekļi jau noteikti ne.Par kuriem tādas summas maksāt nav vērts. Nu tūlīt mati augs,seja izgludināsies un jaunība atgriezīsies.Ķeram ciet.😂😂😂😂
22.02.2022 17:50 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Tai šovā tak Ļenkai pat vēl nebija 40 gadu. Kāpēc viņa ir tik krunkaina un savītusi 38-39 gadu vecumā? Man paziņas, kam 42, 43 gadi, labāk izskatās. Vai alkohols varētu būt pie vainas tik straujai savecēšanai?

Man vēl ir laiks līdz 40, un grumbu vēl nav, bet diemžēl vaigi jau slīd uz leju un veido marionetes līnijas, kaut alko lietoju ļoti reti un dzeru tēju vairākas reizes dienā no puslitra krūzēm. Laikam jau ģenētika un stress, un tur daudz neko nevar darīt.
22.02.2022 17:53 |
 
Reitings 1368
Reģ: 05.12.2021
Dzidra Zupa @ 22.02.2022 17:20
Nesaprotu priekš kam cilvēkam dienā vajag 30 ogas, 30 dārzeņus un 30 augļus apēst?! ??‍♀️

Zobi sāp un nevar apēst 😀
Oi, es pārlasījos jautājumu 🤦‍♀️ Nu moš cilvēki, kuri uzturā nelieto NEVIENU augli un dārzeni, tiem varētu vajadzēt tādas kapuslas. Bet nu es tāpat teiktu - sāc vnk ēst augļus un dārzeņus.
Es intereses pēc paskaitīju, ko es un cik ēdu (es gan ņemu nedēļas griezumā un es tiešām to visu apēdu katru nedēļu n-tajās variācijās) - kartupelis, burkāns, kāposts, puķkāposts, pupas, bietes, redīss, gurķis, tomāts, avokado, sēnes, cukini, paprika, salāts, loks, sīpols, ābols, bumbieris, banāns, mango, mandarīni, apelsīni, citrons. Jomajo, trūkst, jāpērk tabletes
22.02.2022 17:54 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Tak nekas cits kaa viena saauksteeshanaas peec otras sho Norges klimataa negaida, rij kapsulas, kuraas nekaa nav, tur sastaavs vispaar neatbilst sludinaatajam, taapeec taas kapsulas nemaz oficiaali netika apstiprinaatas. Dzer spaini kafijas, uudeni nedzer, eedienu normaalu neeed, kaadu vitamiinu vai mineraalvielu truukst - nezina. Un izboliitaam aciim tik dzen savu papagailja dziesmu.
Priecaajas par savaam S/32 dzhinsaam, vispaar jau kubusaa S ir stabils 36, 32 ir garums, bet pakulgalva laikam sadomaajaas, ka shai uuber mazs izmeers un prieciigi noforografeeja pareizajaa lenjkjii un rakursaa 🤣🤣🤣
Renstelee nogaajusi sabiedriibas daama savaa trakumaa peec ciisinja. Sajuusma par katru leetos shmotku gabalu un plastmasas karekljiem pa 2-3 eiro gabalaa. Kivis gan sev peerk dreebes, kaadas veelas un eedienu noteikti arii gatavu peerk uz darbu, ne jau burkaanpljuras shis eed, mezhaa straadaajot un ar vinja svaru un miesasbuuvi. Kafiju ar shai nenopeerk aarpus maajas, un restoraanaa pie tuksha galda nofotografee….. Taada nu ir taa lielaa miila. Bet vispaar Kivichs ir skops peec velna, Madarai daargaakas dreebes paraadiijaas tikai peec tam, kad izshkjiiraas ar to kapeikpiseeju.
22.02.2022 17:55 |
 
Reitings 1368
Reģ: 05.12.2021
Liizha1 @ 22.02.2022 17:54

Zobi sāp un nevar apēst ?
Oi, es pārlasījos jautājumu ?‍♀️ Nu moš cilvēki, kuri uzturā nelieto NEVIENU augli un dārzeni, tiem varētu vajadzēt tādas kapuslas. Bet nu es tāpat teiktu - sāc vnk ēst augļus un dārzeņus.
Es intereses pēc paskaitīju, ko es un cik ēdu (es gan ņemu nedēļas griezumā un es tiešām to visu apēdu katru nedēļu n-tajās variācijās) - kartupelis, burkāns, kāposts, puķkāposts, pupas, bietes, redīss, gurķis, tomāts, avokado, sēnes, cukini, paprika, salāts, loks, sīpols, ābols, bumbieris, banāns, mango, mandarīni, apelsīni, citrons. Jomajo, trūkst, jāpērk tabletes

Ā nu vo, man nav ogas 🤦‍♀️😄
Es gan tieši tgd ēdu grieķu zemenes, tīri labas, bet jā, ziemā man ir izteikts ogu deficīts, jo mums nav un vīnogas negaršo. Kaut gan, pusi ziemu ēdu savas saldētās
22.02.2022 18:03 |
 
Reitings 1859
Reģ: 19.07.2021
Nu, ja tā padomā- ja cilvēks diendienā sutina burkānpļuras, cep salātlapas un katliņā met dārzeņus ar gaļu vienlaicīgi, nu tur var arī nesanākt uzņemt tos vitamīnus, jo viss vērtīgais jau sen ir izkūpējis gaisā. Un tad arī tiešām sanāk tā, ka tās kapsulas mūsu saimniecītei būs tieši laikā. Beibe visu ir pareizi sapratusi.
22.02.2022 18:13 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Riebjas klausīties tās gudrās uztura speciālistes Ļenkas storijus. Pārslēdzu.
22.02.2022 18:14 |
 
Reitings 1859
Reģ: 19.07.2021
Aamelija @ 22.02.2022 17:53

Man vēl ir laiks līdz 40, un grumbu vēl nav, bet diemžēl vaigi jau slīd uz leju un veido marionetes līnijas, kaut alko lietoju ļoti reti un dzeru tēju vairākas reizes dienā no puslitra krūzēm. Laikam jau ģenētika un stress, un tur daudz neko nevar darīt.
Tu te tagad negaudies, ja?! Visu vēl vari paspēt!
Tātad- pa punktiem:
*Kosmētiku no feisa vakarā tīrīt nevajag. Pietiek, ka no rīta pielabosi.
*Seju regulāri izmīci un izrīvē ar sausu dvieli
*Nedzer ūdeni! Tas ir mārketings!!
*Dzer īstu mantu! Dzer kā zirgs!
...un tu būsi kā Karaliene! Tik pat žilbinoša. Ja būsi rūpīga, nolaidīsies, tas ir, efekts būs ļoti ātri!
22.02.2022 18:18 |
 
Reitings 51529
Reģ: 20.07.2021
Dzidra Zupa @ 22.02.2022 17:36

Viņa nedzer ūdeni, jo tas esot mārketinga triks. Lēnām izžūst kā rozīne.

Nabaga Ļenka simtiem tējas porciju izdzēra, naktīs pa Rīgas bāriem vazādamās un tādu muļki kā Kivičs meklēdama. Nav brīnums, ka tagad vairs nevar ūdenim pat virsū paskatīties.
22.02.2022 18:33 |
 
Patīk
Reitings 19340
Reģ: 09.12.2015
Tusnelda @ 22.02.2022 18:33

Nabaga Ļenka simtiem tējas porciju izdzēra, naktīs pa Rīgas bāriem vazādamās un tādu muļki kā Kivičs meklēdama. Nav brīnums, ka tagad vairs nevar ūdenim pat virsū paskatīties.

Laikabiedri gan atceras, ka tās nebija gluži tējas, ko sabiedrības dāma lēja sev iekšā, večus medīdama. No tējām neviens grīļīgi nesteberē un gar stenderēm nerīvējas.🥴
22.02.2022 18:49 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Susurrrrrs @ 21.02.2022 21:55
Taas pakulas vismaz bizee sapiitu, ja izmazgaat nejeedz.
Aljika grabulji vispaar raud peec psihenes. Taa sevi pat pusaudzes neapkar ar kjiinieshu plastmasas suudiem.
Naakamaa stadija buus rozaa pliisha suniits un uz ritenjiem stumjama rozaa soma, psiho kaites progresee.
Teftelis ar debiils, draazh ar savu sardeli to psihiski slimo sievishkji, vai tieshaam nav nojeegas, ka tas spoks pie aarsta jaaved, kameer nav par veelu.
❤❤❤
22.02.2022 19:24 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
efeja35 @ 22.02.2022 09:16
Protams ka Kivis ir debils,ja šo drāž. Bet viņš ir arī :gudrs: drāzt duru ir izdevīgi! Pasaki dažus saldus vārdus,kājas uzreiz plati śai,laipni lùgti. Nopērk Aļika grabuļus ,uzreiz laimīga bezgala.Pa reizei atmet kādu peso,šī vispār starā.Ja sāk muldēt pretim,iemet ar ķebli un miers.Ar normālu sievieti tas neies cauri.Pats atrausies ar pannu un p.st nedabūs.A te pat kāzas ar Ļenku nevarēja normālas noorganizēt,visu vajadzēja kļančīt un ubagot.
Tiešām savai patiesajai mīlai nevarēja naudu kāzām nopelnīt,un vakarā jau abi gaudoja live.
22.02.2022 19:27 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Lesbietes un mau** (c) Kivičs,
Es atradu izskaidrojumu Ļenkas patikai pret grabuļiem un spalvām. Ļenka ir augsāmcēlusies sengrieķu dieviete Isīze (Isis). 😁 Isīze bija auglības, maģijas un veselības dieviete. Viss atbilst: spalvas, vitamīni, veselīgais dzīvesveids un vēlme visus pievērst veselīgam dzīvesveidam, sportošanai, maģiskie pietupieni, utt. 😁
22.02.2022 19:42 |
 
Reitings 35365
Reģ: 11.02.2015
Aamelija @ 22.02.2022 17:53

Man vēl ir laiks līdz 40, un grumbu vēl nav, bet diemžēl vaigi jau slīd uz leju un veido marionetes līnijas, kaut alko lietoju ļoti reti un dzeru tēju vairākas reizes dienā no puslitra krūzēm. Laikam jau ģenētika un stress, un tur daudz neko nevar darīt.

Ja pa nopietno un no sirds var ieteikt - taisi katru dienu 5minūšu sejas masāžas. Pilni ig reels. Pati nesen sāku. Man arī tieši tās "nasolabial" rievas palikušas izteiktākas, bet pašmasāžas (ar elļu vai krēmu) palīdz samazināt. Rezultātu jau esmu pamanījusi, un ļoti easy.
22.02.2022 19:59 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Šī vēstule Ļenkas storijā ož pēc vai nu pašrakstītas vai viena JuicePlusiete raksta otrai.
"Uztaisīju asins analīzes. Tagad viss bija ideāli. Iepriekš nebija tik labas."
KAS nebija labi? Ja nebija Labi, tad vai ārsti neizrakstīja dzelzi, vitamīnus, kaut ko, lai labotu to, "kas nebija labi". Man ir bijušas problēmas ar asins analīzēm (dzelzs, baltie asinsķermenīši, ...) dažkārt, un man besī šie vispārīgie "nebija labas". Tagad ar šīm kapsulām - IDEĀLAS.
Cik redzu uz etiķetes visās bundžās ir tikai ACE vitamīni un Folate.
22.02.2022 20:12 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Taas kapsulas asinsanaliizeem jebkuraa poziicijaa dod tieshi NEKO pozitiivu, taapat kaa visam paareejam - tieshi NEKO. Sen ir oficiaali paarbaudiits sastaavs un nekaa tur nav no sludinaataa. Nav nekaada pozitiiva efekta uz veseliibu nevienaa laucinjaa. Viena otrai pakulgalvas drukaa freikas zinjas un feikas atsauksmes, un taadas pashas pakulgalvas iespeejams uzkjeras. Placebo tur kaadai durai vareetu psihologjiski nostraadaat, tjipa tic, ka energjija naaks un naak placebo rezultaataa k.kas tamliidziigs.
22.02.2022 20:47 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Noklausījos Ļenkas storijus. Viena (tikai viena?) lieta, kas mulsina Ļenku - "kā cilvēki, kas nelieto gaļu un zivis var uzņemt kolagēnu? Viņi lieto kolagēnu, kuros ir šīs lietas"
1) ne visos kolagēnos izmanto zivis vai dzīvniekus, vegānu kolagēnu gatavo ar baktērijām
2) Ne visi veģetārieši un vegāni iesprigst par pilnīgi visu. Zāles un vitamīni, datori, auto, naudaszīmes bieži to starpā.
Gribējās izklausīties gudri, bet sanāca kā parasti - debili. Izklausās pēc kārtējā Andra "pārgudrā" domugrauda.
22.02.2022 21:03 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Ieraudzīju tviterī šodien. Iedomājos mūsu Ļenku.
22.02.2022 21:08 |
 
Reitings 1368
Reģ: 05.12.2021
LaikamGarlaicigi @ 22.02.2022 21:03
Noklausījos Ļenkas storijus. Viena (tikai viena?) lieta, kas mulsina Ļenku - "kā cilvēki, kas nelieto gaļu un zivis var uzņemt kolagēnu? Viņi lieto kolagēnu, kuros ir šīs lietas"
1) ne visos kolagēnos izmanto zivis vai dzīvniekus, vegānu kolagēnu gatavo ar baktērijām
2) Ne visi veģetārieši un vegāni iesprigst par pilnīgi visu. Zāles un vitamīni, datori, auto, naudaszīmes bieži to starpā.
Gribējās izklausīties gudri, bet sanāca kā parasti - debili. Izklausās pēc kārtējā Andra "pārgudrā" domugrauda.

Es to atkal sapratu, ka tip neēd dzīvnieku valsti, bet lieto kolagēnu.. Kā tas iet kopā ar filozofiju.
22.02.2022 21:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits