KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Bjork @ 20.01.2022 21:15
Cik reizes viņa var pāršērot pāršērotus viņas storijus ? tas liekas tik... es pat nezinu kā to nosaukt, tāds pats līmenis kā pasūtīt likus priekš sevis.?

Nu bet.., kirš tad cits kucei asti cels, ja ne pati 🐩
20.01.2022 21:54 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
vivii @ 20.01.2022 21:15

Zinot to, ka viņai nav internets ārpus mājas un viņa liek story tikai, kad ir mājās, tad iespējams bija jau uzspējusi sapirkties.
Varbūt skrēja pēdējās minūtēs pakaļ ??
Interesanti, ja viņai ir auto, ko nebrauca ar auto ?
Kāds viņai auto? Muld abi kā apdirsušies.
20.01.2022 21:59 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
alex48 @ 20.01.2022 21:59
Kāds viņai auto? Muld abi kā apdirsušies.
Drīz jau Ļenka varēs atrādīt savu pašas nopelnīto Lexus, Porše vai Lambo. 😁
20.01.2022 22:31 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Ļenkai pašai ir kāda diagnoze un nezinu vai tā šoreiz ir šizofrēnija. Pavērojiet kā viņa runā storijos, ar aizturi, skatās riņķī, katru dienu viens un tas pats tiek malts uz riņķi. Tā sieviete tak ir galīgi sapi*usies.
20.01.2022 22:52 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Enazenaz @ 20.01.2022 22:52
Ļenkai pašai ir kāda diagnoze un nezinu vai tā šoreiz ir šizofrēnija. Pavērojiet kā viņa runā storijos, ar aizturi, skatās riņķī, katru dienu viens un tas pats tiek malts uz riņķi. Tā sieviete tak ir galīgi sapi*usies.
ir, ir ar dg.,domāju, ka Madara to agrāk jau saprata un tāpēc ieņēma tādu taktiku, nereaģēt, jo ar slimiem labāk pa labam.
Tikko skatījos tavavaloda profilam, jo pati sekoju jau ilgu laiku un Ļenka šēroja storijos un tavavaloda pāršēroja tos 🤮, domāju ik pa laikam, vai tādam profilam jāseko un tur bija posts, kur konta īpašniece iepazīstināja ar sevi un lūdza sekotājus komentārā iepazīstināt ar sevi. Ļenka tur ielikusi tikai "💯" galīgi ne pa ķeksi. Jā, un es ļoti krasi varu mainīt domas, ja Lenka kko reklamē, priekš manis tā ir antireklāma.
20.01.2022 23:01 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Un par Buli runājot…
Esmu vairāk kā pārliecināta, ka Ārēns Ļenku stutēja finansiāli un tur nebija ne kripatas mīlestības. Nauda nesmird un uz skaistumkonkursiem braukt gribējās 😁
Bulis, nu ir viņš izskatīgs vīrietis un noteikti mācēja arī runāt skaisti. Liene iemīlējās un beidzot uzzināja, kā tas ir mīlēt un gribēt cilvēku pa īstam, nevis tikai apreiķina dēļ. Bulis aizgāja un Liene palika ar salauztu sirdi. Pa īstam salauztu, kad nezini, kur likties aiz sāpēm. Tad arī sāka netīro veļu mazgāt publiski un iedzert aiz pārdzīvojumiem.
Un te priekšā Kivis, kurš sacerējies, ka būs lielumliels ministrs, vēlēšanas sagādā stresu, mājās sieva “zāģis”-nesaprot, ka Andžam gribējās izlakt vienu litriņu balzāma 😁 un Andžu izbalso, Andžam salauzta sirds-nācija viņu ir sāpinājusi, viņa sapņu pilis sabrūk, sieva nesaprot-neļauj dienām žēloties un slīcināt bēdas grādīgajā, tomēr divas meitas aug, viņām vēderi kurkst. Andža jūtās galīgi nesaprasts, līdz Liene saprot! Lieņuks saprot un galviņu paglauda, “tēju” kopā iedzer un lai galīgi priecīgs prāts-ļauj arī visos caurumos tvaiku nolaist.
Un te nu viņi ir-divi salauztu cilvēki, kas savas dzīves ir sadirsuši līdz pēdējam tā, ka šim vairs nav atpakaļceļa. Viņiem būtu labprātīgi Mia jāatdod citai ģimenei, Kivim vasektomiju, Ļenkai nosiet olvadus un prom uz citu valsti, izdzēsties no soc tīkliem un nomainīt vārdus.
20.01.2022 23:05 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Enazenaz @ 20.01.2022 22:52
Ļenkai pašai ir kāda diagnoze un nezinu vai tā šoreiz ir šizofrēnija. Pavērojiet kā viņa runā storijos, ar aizturi, skatās riņķī, katru dienu viens un tas pats tiek malts uz riņķi. Tā sieviete tak ir galīgi sapi*usies.

Par diagnozi nezinu, bet ir amizanti skatīties, kad Ļenka ar savu jūtami zemo intelektu mēģina stutēt savu piramīdu. Var redzēt, ka smadzenēm pārslodze.
20.01.2022 23:13 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Bez Līgas, izskatās zūma speciālizlaidumā Ļenku skatījās 7 jaunas vai ne-jaunas bitītes. 😁
Iepriekš bija 2, manuprāt. Būš jāpačeko. Man kā zinātniecei interesanti.
- Kaut kad jau izsīks brīvprātīgās, kāda vēl atbirs...
- un sāks laikotājām spamot
- tad klusajām storiju skatītājām
- tad pa otram lāgam draugiem, ģimenei, laikotājām, skatītājām
- Un tad ... pēdējā izmisuma pakāpe Piramīdshēmās - raksti Search logā "A" un sāc no alfabēta gala visiem uzmākties ar savu Healthy Lifestyle produkciju (ķipa spamo visam IG no Andra Andersona līdz Zentai Ziemītei)
20.01.2022 23:46 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Andža gan ar domāja, ka nu tik būs partnere. Sieviete ar sagrābstītām izglītībām un 101 darba pieredzi. Nu tik būs power couple. Liene tak nesēdēs uz kakla kā tā ļaunā Madara
… un še bija mirāža 🍾
21.01.2022 00:29 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
Man sāk rasties aizdomas, ka viens no viņiem guļ uz viesistabas dīvāna 🤔
21.01.2022 01:01 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
vivii @ 21.01.2022 01:01
Man sāk rasties aizdomas, ka viens no viņiem guļ uz viesistabas dīvāna ?

Kapec? 🧐
21.01.2022 01:27 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Atradu NL atmaksas kalkulatoru. 😁
https://business.nlstar.com/ru/ (jāpaskrullē uz leju)
OK...
Sākuma scenārijs (Ļenkai):
- Pašas pirkumi - teiksim 100 EUR
- Cik klienti? Teiksim 5
- Cik katrs klients iztērē - teiksim 100 EUR katrs
- Cik partneri (Medžikalberries) grupā? Grupā redzēju 9, tātad pieņemsim 9
- Cik katra menedžere iztērē? Pieņemsim 100 EUR
Par to pienākas alga: 343 EUR (mīnus 100 EUR, ko tu iztērēji produktiem, laikam).
"Dubaija mani gaida" scenārijs:
- Pašas pirkumi? tie paši 100 EUR, nafig pirkt vairāk kā menedžera kvalifikācijas minimumu
- Cik Klienti? teiksim 20 (nav nekas no Norges jāsūta, pietiek, ja lieto Ļenkas ID un pasūta sev no websaita)
- Cik katra aita/kliente iztērē mēnesī? Teiksim 100 EUR
- Cik grupā aitiņas/menedžeres? Teiksim 100
- Cik katra aitiņa iztērē/nopārdod? Teiksim 350 EUR (maksimālais daudzums, ko atļauj kalkulators)
Mēneša alga? 1'800 EUR
Nauda jau tā ļoti pieklājīgi, īpaši LV, bet cik ilgi Līga ir NLā, un izdevās labi ja 2-3 bitītes pieturēt? Kur nu vēl 100 bitītes, kas katra vidēji iztērē un nopārdod 350 Eiras katru mēnesi.
21.01.2022 01:40 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Latvijaa tagad cilveeki elektriibas reekjinus nevar nomaksaat, kur nu veel 100-350 meenesii par shljuraam izgaazt. Kas attiecas uz biezo galu, nopeerk salonaa, aptiekaa vai pasuuta lux klases produktus no normaaliem izplatiitaajiem, nevis lien kaut kaadaa pakulgalvas reklameetaa piramiidhuinjaa, kuraa tiek tirgots nekam nederiiga sastaava un apshaubaamas izcelsmes produkts.
Krievijas probleema ir taa, ka iistenaas krievenes, kuraam zems intelekts un kas galvu nav pabaazushas eiropaa, miizh biksiitees kaadu eiropas brendu vai suveniiru dabuujushas, un ja shljura naak no amerikas vai eiropas, taatad taa ir kruta, tas ir kruta, un to vajag, pat, ja peec suudiem garshotu, taapeec Krievijaa piramiidu huinjas aiziet. Atceramies padomijas sabrukumu, kad Latvijaa saaka ienaakt importa preces, ha ha, visaadas laka kurpes, dzhinsi, made in china feikaas maikas, plastmasas magnetofoni, veel visaadi katalogi, no kuriem visaadus kurbaazhnjus pasuutiit, koshljenes, taas pretiigaas paarcukurotaas, paarkraasotaas ar kolorantiem limonaades bundzhinjaas un lielajaas plastmasas pudelees, cilveeki kaa aptrakushi bija, imports peekshnji bija pieejams, tas nekas, ka viss peedejais suuds. kaut kaada liidziiba ar taam krieveneem, kas graabj to piramiidu shljuru, jo imports vinjaam.
A Latvijaa muusdienaas notirgot to huinju, nu taadas pashas salmugalvas jaameklee, bezgala stulbas un ar daasniem viiriem. Nifiga Dubajas Jekaterinai nebuus, ar kjebli pa galvu gan buus kaadaa briidii un tie nelaimiigie zobi arii labaaki nepaliks, tikai sliktaaki.
21.01.2022 02:08 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Man rēgojas vai priekšā tieši taisni apakšējais zobs ir jocigs?

Laikam ir pienācis tas brīdis, kad arī es teikšu - nopietni, Cosmo meitenes, vai ir jāpiesienas par vienu zobu, kas nav tik perfekts? (facepalm). Meitenes, man pašai ir labi, veseli, es pat teiktu skaisti zobi. Bet manai mammai un tantei un krustmātei nav viss tik perfekti. Kā ir jūsu radiniecēm, kurām 40+ ? Visi zobi kā pērles? Nedod dies nav taču apakšā viens nesmukais zobiņš kā Skulmei? Lai ko viņa tur būtu darījusi, likusi helio pārklājumu vai venīrus veiksmīgi vai neveiksmīgi, nu cmon. Jūsu piesiešanās ir par traku.
Tas ka viņai smaganas atkāpjas, par to nav runa.Te raksta meitenes, kurām besī, ka viņai apakšžoklī no zoba ir nogājis pārklājums. Manuprāt, tas nav tik akūti viņas situācijā, lai viņa ietu berzt podus Norway sava zoba dēļ. Par smaganām izskatās, ka ir jutīgas, bet nekas arī akūts nav, lai nevarētu pagaidīt kādu laiku.
21.01.2022 03:21 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
LaikamGarlaicigi @ 21.01.2022 01:40
Atradu NL atmaksas kalkulatoru. ?
https://business.nlstar.com/ru/ (jāpaskrullē uz leju)
OK...
Sākuma scenārijs (Ļenkai):
- Pašas pirkumi - teiksim 100 EUR
- Cik klienti? Teiksim 5
- Cik katrs klients iztērē - teiksim 100 EUR katrs
- Cik partneri (Medžikalberries) grupā? Grupā redzēju 9, tātad pieņemsim 9
- Cik katra menedžere iztērē? Pieņemsim 100 EUR
Par to pienākas alga: 343 EUR (mīnus 100 EUR, ko tu iztērēji produktiem, laikam).
"Dubaija mani gaida" scenārijs:
- Pašas pirkumi? tie paši 100 EUR, nafig pirkt vairāk kā menedžera kvalifikācijas minimumu
- Cik Klienti? teiksim 20 (nav nekas no Norges jāsūta, pietiek, ja lieto Ļenkas ID un pasūta sev no websaita)
- Cik katra aita/kliente iztērē mēnesī? Teiksim 100 EUR
- Cik grupā aitiņas/menedžeres? Teiksim 100
- Cik katra aitiņa iztērē/nopārdod? Teiksim 350 EUR (maksimālais daudzums, ko atļauj kalkulators)
Mēneša alga? 1'800 EUR
Nauda jau tā ļoti pieklājīgi, īpaši LV, bet cik ilgi Līga ir NLā, un izdevās labi ja 2-3 bitītes pieturēt? Kur nu vēl 100 bitītes, kas katra vidēji iztērē un nopārdod 350 Eiras katru mēnesi.

Muļķības! Tevis pieminētie varianti neatbilst realitātei, neviens tirdzniecības uzņēmums pie tādiem apgrozījumiem nemaksās tevis pieminētās algas. Tie NL kalklatori ir bullshit! 😁
Jau tevis pirmais minētais gadījums, kur Ļenka iegulda 100 eiro, 5 klienti arī pa 100 eiro un 9 partneri arī pa 100 eiro, kopējais grupas apgrozījums ir 1500 eiro. Lienes alga, pie šāda grupas apgrozījuma nekad nebūs 343 eiro, labākajā gadījumā 50 eiro izspiedīs.
Un papildus tam, tas ko NL pārdevējas tur norāda kā "kopējie ieņēmumi/alga", kad posto savus algas čekus, tā summa nav tīrā peļņa ko viņas saņem uz bankas kontu. Tur tā summa sastāv no: naudas ko NL pārskaitīs uz tavu bankas kontu, no kura tev vēl pašam jāmaksā pašnodarbinātā nodokļi, izdevumi, utt, tad viena daļa ir NL nauda kuru var iztērēt braucot uz NL sektas sapulcēm, viena daļa ir nauda virtuālā, kuru tu vari iztērēt tikai viņu veikalā iegādājoties viņu produkciju, tā teikt, ja gribi izņemt it kā nopelnīto, izņem produktos. Bet uzrāda tās visas summas kā "tavu atalgojumu/ieņēmumus".
Ak jā, un neaizmirsti, ka viņi norāda tajā kalkulatorā GRUPAS apgrozījumu. Grupas apgrozījums nozīmē, ka tas ir visu tavu bitīšu kopējais apgrozījums, nevis personīgais, jo bitītēm jau arī atlec atpakaļ kaut kādi tur cash back, utt.
21.01.2022 08:53 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Vispar, kur ir Lenkas NL pasutijums? Live ar Ligu lielijas, ka prece atnak max 5 dienu laiku, bet cik jau laiks pagajis. Ja nemaldos teica, ka Janvara sakuma veica pasutijumu.😄
Joprojam sez ti ar Ligas divinato detox masku un sos kremu. Masku fiksi noraklameja, ka afigenna (pec vienas lietosanas reizes). 🤡 Par sos kremu nekas nav dzirdets. 😄
21.01.2022 10:27 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Es vispār nesaprotu to Lienes biznesa plānu. Nevienu produktu nereklamē, tik vāvuļo par iestāšanos komandā. Tajā eiropas veikalā tik daži produkti pieejami un kāpēc kāds lai gribētu tur ko sūtīt ar viņas kodu. Ērtāk būs nopirkt no kādas kam jau tas produkts ir.Es arī esmu izmēģinājusi tiešām daudzus produktus no nl, bet nevienu neesmu gribējusi pirkt atkārtoti. Varētu pat teikt uzķērusies uz labas reklāmas ar domu, vai tiešām ta padarīšana ir tik superīga 🙈bet no Lienes neko pat neiedomātos pirkt, jo nav tak pat ko. Šodien rāda sauju ar kapsulām nu nekada reklāma. Jau cik dienas nav radījusi nevienu savu recepti Lienes gaumē, tad tiešām rij tin kapsulas?
21.01.2022 11:31 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Tiesam izskatas, ka Lenka tagad partiek no JP kapsulam. Sorit vel teica un radija, ka berniem ari ir pastilas. 🤦‍♀️
21.01.2022 11:47 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Filomena @ 21.01.2022 11:31
Es vispār nesaprotu to Lienes biznesa plānu. Nevienu produktu nereklamē, tik vāvuļo par iestāšanos komandā. Tajā eiropas veikalā tik daži produkti pieejami un kāpēc kāds lai gribētu tur ko sūtīt ar viņas kodu. Ērtāk būs nopirkt no kādas kam jau tas produkts ir.Es arī esmu izmēģinājusi tiešām daudzus produktus no nl, bet nevienu neesmu gribējusi pirkt atkārtoti. Varētu pat teikt uzķērusies uz labas reklāmas ar domu, vai tiešām ta padarīšana ir tik superīga ?bet no Lienes neko pat neiedomātos pirkt, jo nav tak pat ko. Šodien rāda sauju ar kapsulām nu nekada reklāma. Jau cik dienas nav radījusi nevienu savu recepti Lienes gaumē, tad tiešām rij tin kapsulas?
Bet jautājums,ko ēd mazā?
21.01.2022 12:40 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Karlsone @ 21.01.2022 03:21

Laikam ir pienācis tas brīdis, kad arī es teikšu - nopietni, Cosmo meitenes, vai ir jāpiesienas par vienu zobu, kas nav tik perfekts? (facepalm). Meitenes, man pašai ir labi, veseli, es pat teiktu skaisti zobi. Bet manai mammai un tantei un krustmātei nav viss tik perfekti. Kā ir jūsu radiniecēm, kurām 40+ ? Visi zobi kā pērles? Nedod dies nav taču apakšā viens nesmukais zobiņš kā Skulmei? Lai ko viņa tur būtu darījusi, likusi helio pārklājumu vai venīrus veiksmīgi vai neveiksmīgi, nu cmon. Jūsu piesiešanās ir par traku.
Tas ka viņai smaganas atkāpjas, par to nav runa.Te raksta meitenes, kurām besī, ka viņai apakšžoklī no zoba ir nogājis pārklājums. Manuprāt, tas nav tik akūti viņas situācijā, lai viņa ietu berzt podus Norway sava zoba dēļ. Par smaganām izskatās, ka ir jutīgas, bet nekas arī akūts nav, lai nevarētu pagaidīt kādu laiku.

Redzi, ja Jekaterina buutu vnk normaals cilveeks, vinja vispaar bez zobiem vareetu staigaat, nevienu tas neintereseetu. Tachu taa kaa vinja ir odze, kura regulaari kaaraas kaklaa preceetiem, jauca gjimenes, pameta beernus, uzeedaas tos preceetos sievaam, plus nevis kauneejaas par nozheeloto vai atvainojaas, bet gan gluzhi preteeji pasniedza kaa varonjdarbu, tad taadai odzei sabiedriiba piesiesies arii pie kreisaas kaajas iikshkja.
Kaa arii, ja ir grumbas, apshljukusi aada, beigtas smaganas, tad taas ir un viss, tad nevajag uzmaukt filtrus un baazt sevi IG kaa ahujenno baarbiju un izboliitaam aciim murgot, ka nelieto filtrus. Taa nav pat vairs vinjas seja, kas tiek publiceeta, tas ir avatars es teiktu, tur pat sejas forma un vaibsti mainiiti. Tas jau ir liidz liimenim kaa, piemeeram, iemaukt sev kaadas bunny ausis un deguntinju un spiitiigi apgalvot, ka taa izskatos, ka man ir taas bunny ausis vai uzlikt sunja feisu un apgalvot, ka esmu suns un iepuutiet man, jums skauzh, ka neesat. Taa filtreeshanaas, kad maaksliigais intelekts ar filtriem un kontureeshanu uzmeiko principaa citu personu, jo taa baarbija nav vairs Jekaterina, tas taa kaa buutu ok? 🤣🤣🤣
P.S. Var arii bez zobiem staigaat,protams. Ir sievietes, kas arii staigaa, jo nav naudas. Tikai vinjas sevi nebaazh instagramaa pashpasludinoties par skaistuleem. Un, jaa, es vinjas vietaa paberztu meeneshus 3 podus,ja nekaa cita labaaka tur nebuutu , nevis staigaatu smirdiigu muti.
21.01.2022 12:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits