KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5014
Reģ: 03.11.2012
Lola Lō @ 27.08.2024 15:49
Man gan žēl nedaudz, ka Sendija tomēr reaģē uz viņa postiem un figņām. Dienasgramātā ir ieraksti. Varēja vienkārši ignoru uzlikt un viss, bet ja reaģē, tad Andris ir panacis savu.

Man arī liekas dīvaini, ka viņa uz to visu reaģē, likās tāda sakarīga sieviete.
Tagad sanāk tā, ka pati grib nolaisties uz viena viļņa ar Kivi, jo turpina tajā visā iesaistīties. Lai gan sākums bija labs…
27.08.2024 15:58 |
 
Reitings 1339
Reģ: 05.12.2021
TikiTaki @ 27.08.2024 15:47
Dāmas - ASV - ja cilvēks neadekvāti sāk uzvesties online, var zvanīt un pieteikt Welness check, kad policija aizbrauc un pārliecinās, ka viss ok.
Ja ir satraukums, vajag brīdināt atbildīgās instances, ka šobrid ir redzams, ka cilvēkam ir smaga agresijas lēkme. Un ir satraukums par to, kas notiek mājās ar bērnu.

Iedodiet kāds viņu adresi, pie nākamā plosta es uzrakstīšu pašvaldības policijai.
27.08.2024 16:04 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
qwe @ 27.08.2024 15:49
Atgādināšu kiwi sawļēm, ka sākotnēji abus primātus neviens neaiztika, viņi paši sāka šļakstīt sūdus internetā, aizskart citus, darīt pāri dzīvniekiem un bērniem.
Cik ilgi sabiedrībai jāpiever uz to acis? Reizi par visām reizēm mērs ir pilns un tiek celti gaismā visi kiwi sūdi, lai beidzot abi mēsli dabū pēc nopelniem.

Tur jau tā problēma, ka sabiedrība turpina pievērt acis un daļa Latvijas vēl atceras Andrīti ziedu laikos un domā, ka "Tu tuvojies sev" vēl skan tāpat. Aicina uz pasākumiem, viņiem dzīve turpinās. Nekas viņiem par to nav un nebūs. Un nebūs arī par to rupeklību čupu, ko sagāza tajā balss ziņā. Vairāk haipa un skatījumu. Un tikai. Dabūja no Sendijas, atkal sameta drazas virsū un ko provocē tagad Sendiju un viņa atbild, taisnojas par Andra drošajiem avotiem, tātad aizskāra.
Ar dieviešu cepšanos 4tk lapās viņam sliktāk nepaliek. Tas, ka sabiedrība kaut vai tajā pašā Threads daudzos postos šo forumu apsaukā tik pat, cik Kiviču, ja ne vairāk pat.
27.08.2024 16:07 |
 
Reitings 8060
Reģ: 13.04.2022
Oi bļa, ja kāda ko Ļenka ir saukājusi pa resnu, neglītu un vēl nez kā gānījusi aizies pakārties, tad būs “nu a ko viņa gribēja, zināja kam raksta, nu tāda ļenka ar savu resno pautusieru ir”.
Ja resnais bomzis aizies un nositīs savu pusdebīlo šmaru un savu mikro ballīšu iegriezēju, tad vainīgas būs forumnieces. :D
Tikai divi iemesli kāpēc to negribētos - žēl bērna un negribas to smirdīgo lopu vēl cietumā uzturēt.
27.08.2024 16:09 |
 
Reitings 35457
Reģ: 10.11.2022
Ar savu 17 gadīgo radinieci runājamies par mūsu kopējiem radiem, kuri nesmuki šķiras un dala bērnus. Viņa man saka, ka tas tāpēc, ka kivičs kazās spēlējis, ka baigi gribējuši un tāpēc esot tikpat neadekvāti kā kivičs. Es to nezināju, jo tajās kāzās nebiju. Tik nodomāju, ka pat jaunas meitenes saprot, ka kivičs nav jāaicina spēlēt kāzās. Ticējums- tie, kas kiviču kāzās aicina, tie ar skandālu šķiras🤣🤣🤣
27.08.2024 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 4984
Reģ: 29.01.2009
Un Madarai sakostiem zobiem ir jālaiž meita pie šāda “tētuka”, tās ir šausmas. Es viņas vietā ar visu ģimeni emigrētu no valsts, lai būtu tālāk no šī atkrituma (man patika šeit iepriekš izskanējušais “brāķis”). Un es neuzskatu, ka lai izaugtu par “pilnvērtīgu” sievieti, dzīvē ir nepieciešams ŠĀDS tēvs.
Meitenes, pieglabājam šo balss ziņu un citas preteklības kā pamatpaku, ko izsūtīt visiem turpmākajiem aicinātājiem, ar tekstu - lūk ko jūs aicināt uz saviem pasākumiem.
Paldies X Karalienei, ka šī balss ziņa ir palaista plašajā pasaulē, Andrītis var būt drošs, ka no visām cienījamām aprindām tiks izslēgts, lai pat nešaubās.
27.08.2024 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 2474
Reģ: 20.06.2013
Lola Lō @ 27.08.2024 16:07

Tur jau tā problēma, ka sabiedrība turpina pievērt acis un daļa Latvijas vēl atceras Andrīti ziedu laikos un domā, ka "Tu tuvojies sev" vēl skan tāpat. Aicina uz pasākumiem, viņiem dzīve turpinās. Nekas viņiem par to nav un nebūs. Un nebūs arī par to rupeklību čupu, ko sagāza tajā balss ziņā. Vairāk haipa un skatījumu. Un tikai. Dabūja no Sendijas, atkal sameta drazas virsū un ko provocē tagad Sendiju un viņa atbild, taisnojas par Andra drošajiem avotiem, tātad aizskāra.
Ar dieviešu cepšanos 4tk lapās viņam sliktāk nepaliek. Tas, ka sabiedrība kaut vai tajā pašā Threads daudzos postos šo forumu apsaukā tik pat, cik Kiviču, ja ne vairāk pat.
nu nezinu gan, pēdējā laikā tie lievenisi tādi gaužām reti un arvien lielākos ķāķišķos un stacijas ieksrietuvēs 😁
27.08.2024 16:13 |
 
Reitings 550
Reģ: 02.02.2023
vivii @ 27.08.2024 15:58

Man arī liekas dīvaini, ka viņa uz to visu reaģē, likās tāda sakarīga sieviete.
Tagad sanāk tā, ka pati grib nolaisties uz viena viļņa ar Kivi, jo turpina tajā visā iesaistīties. Lai gan sākums bija labs…

Nepiekritīšu. Viņa Kivi nobloķēja un viņam neko nesūta. Viņa pat nepublicē savā IG, but tajā diary. Un viņa vnk atrāda.
27.08.2024 16:13 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
TikiTaki @ 27.08.2024 16:13

Nepiekritīšu. Viņa Kivi nobloķēja un viņam neko nesūta. Viņa pat nepublicē savā IG, but tajā diary. Un viņa vnk atrāda.

Un skaidro Kiviča teiktu - par to, ka Kiviča drošie avoti ir Melderis, kam viņas pašas to ir teikušas utml. Nav tā, ka nekomentē. Ja pašas nelasa, tad kāds piegādā tos postus viņām tāpat.
varēja vienkārši uzlikt mīksto un viss...nu tā, ka tiešām vienalga.
27.08.2024 16:20 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
qwe @ 27.08.2024 16:13
nu nezinu gan, pēdējā laikā tie lievenisi tādi gaužām reti un arvien lielākos ķāķišķos un stacijas ieksrietuvēs ?

Nu nauda nāk tāpat. Pasākumi notiek, ik nedēļu kaut kur ir. Kāzās, ballītēs tāpat aicina. Es domāju, ka viņam jau sen nav iespēja izvēlēties vietas, kur dziedāt, bet jāņem, ko dod un tas tā ir jau krietnu laiku.
27.08.2024 16:24 |
 
Reitings 35457
Reģ: 10.11.2022
TikiTaki @ 27.08.2024 16:13

Nepiekritīšu. Viņa Kivi nobloķēja un viņam neko nesūta. Viņa pat nepublicē savā IG, but tajā diary. Un viņa vnk atrāda.
Es arī nepiekrītu. Līdz kādam kivja līmenim viņa ir nolaidusies? Un neko viņa netaisnojas un arī publiski neizlika. Viņa skaisti nolika mazā krāna īpašnieku pie vietas un ļoti argumentēti viņam atbildēja. Tāpēc jau viņš ārdās, ka viņu pataisīja par lohu, viņš to saprot un lipīgās siekalas šķīst uz visām pusēm.
27.08.2024 16:24 |
 
Reitings 51169
Reģ: 20.07.2021
Incognito @ 27.08.2024 16:12
Un Madarai sakostiem zobiem ir jālaiž meita pie šāda “tētuka”, tās ir šausmas. Es viņas vietā ar visu ģimeni emigrētu no valsts, lai būtu tālāk no šī atkrituma (man patika šeit iepriekš izskanējušais “brāķis”). Un es neuzskatu, ka lai izaugtu par “pilnvērtīgu” sievieti, dzīvē ir nepieciešams ŠĀDS tēvs.
Meitenes, pieglabājam šo balss ziņu un citas preteklības kā pamatpaku, ko izsūtīt visiem turpmākajiem aicinātājiem, ar tekstu - lūk ko jūs aicināt uz saviem pasākumiem.
Paldies X Karalienei, ka šī balss ziņa ir palaista plašajā pasaulē, Andrītis var būt drošs, ka no visām cienījamām aprindām tiks izslēgts, lai pat nešaubās.

Šodien arī Threads pamanīju ierakstu un komentāros kāds bija ielicis vienu no balss ziņām.👍
27.08.2024 16:25 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.06.2024
Palasīju komentārus pie KaraLienes ieraksta, kurā publicēta Kiviča "daiļā" runa. Nu, protams, ka komentāri no vīriešiem tādi, kādus jau tos varēja gaidīt:
"Tāds totāls cieņas trūkums pret mātēm ir iemesls, kādēļ mēs kā tauta izmirstam. Par tādām runām kā rakstītajā būtu jābūt reālām sekām."
un
"Nu... vispār iznēsāt bērnu ir varoņdarbs... un, jā, vispār tā meiča Sintija vai Sindija, līdz šim brīdim savā dzīvē nav neko sasniegusi."
Jejbogu, kā man riebjas, vienkārši rada reālu, fizisku riebumu tie (jo īpaši vīrieši), kuri uzskata, ka bērna iznēsāšana un piedzemdēšana ir drausmīgs varoņdarbs un ka visas tās sievietes, kurām nav bērnu, ir niecības, salīdzinājumā ar tām, kurām ir bērni. Ziniet, piedzemdēt var jebkura stacijas bomzene, jebkura alkoholiķe, narkomāne vai tāda amēba kā Lienīte. Lūk, izaudzināt bērnu ir varoņdarbs. Bet teikt, ka kāda sieviete nav dzīvē neko sasniegusi tikai tāpēc, ka nav dzemdējusi bērnu, ir vienkārši spļāviens virsū veiksmīgām, dzīvē dažādās jomās daudz ko sasniegušām sievietēm, kurām nav bērnu. Jo, redz, dzērājai Lienei ir bērni, tātad viņa ir sasniegusi vairāk kā, nez, piemēram, Dollija Pārtone, kurai bērnu nav, bet kura pasaules un daudzu svešu bērnu labā ir izdarījusi daudz vairāk kā atsevišķas mātītes, kuras tālāk par bērna izspiešanu nav tikušas, Liene tajā skaitā.
27.08.2024 16:27 |
 
10 gadi
Reitings 2474
Reģ: 20.06.2013
Lola Lō @ 27.08.2024 16:24

Nu nauda nāk tāpat. Pasākumi notiek, ik nedēļu kaut kur ir. Kāzās, ballītēs tāpat aicina. Es domāju, ka viņam jau sen nav iespēja izvēlēties vietas, kur dziedāt, bet jāņem, ko dod un tas tā ir jau krietnu laiku.
nāk nāk, re maukai tak vesels miljons zem matrača jau sakrāts.
Bet ja godīgi neizskatās, ka baigā nauda viņiem ir, alimenti nemaksati, īpašumi nav, plastmasas lēta redele mutē, mauka noplukusi, bērns kā bomzis kurkuras atdotajās drēbēs . Tik cik nodzert un noēst jā, primātam ar to pietiek
27.08.2024 16:28 |
 
Reitings 2017
Reģ: 21.04.2024
Liizha1 @ 27.08.2024 16:04

Iedodiet kāds viņu adresi, pie nākamā plosta es uzrakstīšu pašvaldības policijai.

Vēl jau šis plosts nav beidzies. Droši vari rakstīt.
27.08.2024 16:34 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
qwe @ 27.08.2024 16:28
nāk nāk, re maukai tak vesels miljons zem matrača jau sakrāts.
Bet ja godīgi neizskatās, ka baigā nauda viņiem ir, alimenti nemaksati, īpašumi nav, plastmasas lēta redele mutē, mauka noplukusi, bērns kā bomzis kurkuras atdotajās drēbēs . Tik cik nodzert un noēst jā, primātam ar to pietiek

Badu necieš, no dzīvokļa nav izlikti, ar auto brauc, kafūžos ēd, Dzer arī nav sācis mazāk, gan jau smēķē kā skurstenis, dārziņš jāmaksā, tāpat šādas tādas izklaides. Nagi, mati, skropstas... nekādu trūkumcietēju dzīvi arī īsti nedzīvo.
27.08.2024 16:38 |
 
Reitings 21950
Reģ: 16.04.2023
Lola Lō @ 27.08.2024 16:38

Badu necieš, no dzīvokļa nav izlikti, ar auto brauc, kafūžos ēd, Dzer arī nav sācis mazāk, gan jau smēķē kā skurstenis, dārziņš jāmaksā, tāpat šādas tādas izklaides. Nagi, mati, skropstas... nekādu trūkumcietēju dzīvi arī īsti nedzīvo.

Mati? 🤣
27.08.2024 16:49 |
 
Reitings 28828
Reģ: 14.05.2023
Lola Lō @ 27.08.2024 16:38

Badu necieš, no dzīvokļa nav izlikti, ar auto brauc, kafūžos ēd, Dzer arī nav sācis mazāk, gan jau smēķē kā skurstenis, dārziņš jāmaksā, tāpat šādas tādas izklaides. Nagi, mati, skropstas... nekādu trūkumcietēju dzīvi arī īsti nedzīvo.

pff, klasiskā dzērāju/studentiņu dzīve,kamēr nauda ir tikmēr kafenes, jūra utt,..bet primārais tāpat ir alko, lenķai 20 gadus vecas lupatas, bērnam nepilnvērtīgs uzturs, vienīgā rotaļļieta tukša kolas pudele utt, galvenais ka resnim sanāk jaunām šmotkām, alko un ''miltiem''......
27.08.2024 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 1703
Reģ: 26.03.2010
Lola Lō @ 27.08.2024 16:20

Un skaidro Kiviča teiktu - par to, ka Kiviča drošie avoti ir Melderis, kam viņas pašas to ir teikušas utml. Nav tā, ka nekomentē. Ja pašas nelasa, tad kāds piegādā tos postus viņām tāpat.
varēja vienkārši uzlikt mīksto un viss...nu tā, ka tiešām vienalga.
es to sapratu, ka viņa ierēca. Un ierēca arī par to, ka šis meklē kur parakt zem viņām, ka izrevidējis visu TikTok, šovus, IG un rakstus. Bet neko baigi jēdzīgu nevar atrast kā kaķis, stulbās idiotes, nav dzemdējušas utt.
27.08.2024 17:00 |
 
10 gadi
Reitings 339
Reģ: 27.08.2009
Leņķis pat nelaiko beloveda postus.. 🤔
27.08.2024 17:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits