KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 249
Reģ: 13.06.2024
salvija @ 21.08.2024 00:38

Tās mazpilsētas dāmas arī pašas visu laiku cenšas sev piesaistīt pēc iespējas lielāku uzmanību? Liek sevi un savu skaistumu slavējošus storijus, publiski apsaukā citas un briesmīgi izsakās par savu vīru bijušajām, protams, regulāri un publiski? Un ir pametušas savus bērnus. Tikai jautājums.

Nu, bet ja tā pavisam godīgi, kāda citiem daļa gar to, ko viņa publicē pati savā Instagram? Nu bet lai slavē sevi kamēr nelabi paliek. Ja publiski apsaukā citus, briesmīgi izsakās par savu vīru bijušajām vai aizskar citus cilvēkus, tad tā ir viena lieta. Bet, ja liek savu skaistumu slavējošus storijus par saviem matiem, ģērbšanās stilu vai kaut vai skropstām, kāda daļa citiem? Tas ir tieši tas, ko rakstīju savā komentārā Didrihsones diskusijā. Ja Didrihsone apkāš citus, jo viņas prece nav kvalitatīva vai arī nodokļi netiek maksāti, tad saprotams kāpēc cilvēki paliek dusmīgi. Bet kāda kuram daļa gar to, cik kvalitatīvs vai nekvalitatīvs ir viņas iedegums? Kāda daļa gar to, kādas viņai drēbes mugurā? Uzskatu, ka viņa ģērbjas ļoti labi, līdz ar to, ja viņas komentāru sadaļā ir neskaitāmi komentāri, kuros teikts, ka viņa ģērbjas kā "mauka", tad, piedodiet, atvainojiet, bet man uzreiz rodas zināms priekšstats par tām sievietēm, kuras citu sievieti viņas ģērbšanās stila dēļ var nosaukt par "mauku". Tas pats novērojams šajā diskusijā. Kopā sanākušas miss "pareizās", kuras katru sievieti, kura izskatās vai ģērbjas ne tā, kā "pareizajām" patīk, noliek līdz ar zemi.
Rakstat vēstules bāriņtiesai, sazinaties ar medijiem, ja kaut kas liekas nepareizi. Tad no jūsu pļurināšanas būs lielāka jēga. Bet nē, viss, ko māk, ir spiest mīnusiņus katram komentāram, kurš iet pretrunā ar vairākuma viedokli. 😀
21.08.2024 03:26 |
 
Reitings 2471
Reģ: 22.03.2024
ronnie @ 21.08.2024 03:26

Nu, bet ja tā pavisam godīgi, kāda citiem daļa gar to, ko viņa publicē pati savā Instagram? Nu bet lai slavē sevi kamēr nelabi paliek. Ja publiski apsaukā citus, briesmīgi izsakās par savu vīru bijušajām vai aizskar citus cilvēkus, tad tā ir viena lieta. Bet, ja liek savu skaistumu slavējošus storijus par saviem matiem, ģērbšanās stilu vai kaut vai skropstām, kāda daļa citiem? Tas ir tieši tas, ko rakstīju savā komentārā Didrihsones diskusijā. Ja Didrihsone apkāš citus, jo viņas prece nav kvalitatīva vai arī nodokļi netiek maksāti, tad saprotams kāpēc cilvēki paliek dusmīgi. Bet kāda kuram daļa gar to, cik kvalitatīvs vai nekvalitatīvs ir viņas iedegums? Kāda daļa gar to, kādas viņai drēbes mugurā? Uzskatu, ka viņa ģērbjas ļoti labi, līdz ar to, ja viņas komentāru sadaļā ir neskaitāmi komentāri, kuros teikts, ka viņa ģērbjas kā "mauka", tad, piedodiet, atvainojiet, bet man uzreiz rodas zināms priekšstats par tām sievietēm, kuras citu sievieti viņas ģērbšanās stila dēļ var nosaukt par "mauku". Tas pats novērojams šajā diskusijā. Kopā sanākušas miss "pareizās", kuras katru sievieti, kura izskatās vai ģērbjas ne tā, kā "pareizajām" patīk, noliek līdz ar zemi.
Rakstat vēstules bāriņtiesai, sazinaties ar medijiem, ja kaut kas liekas nepareizi. Tad no jūsu pļurināšanas būs lielāka jēga. Bet nē, viss, ko māk, ir spiest mīnusiņus katram komentāram, kurš iet pretrunā ar vairākuma viedokli. ?

Neviens vinai nepiesietos, ja nebūtu pati radījusi ap sevi skandālu, pametusi meitas (un meitu klātbūtne veikusi visādas darbības), vira bijušas apsmējuši par izskatu, izmēriem, bijušo jaunajiem partneriem, un tagad tēlo pareizo, skaisti, inteliģento, bet vienīgā meita, ko “audzina” staigā ar sliktiem zobiem, tepulepu drēbes, un tiek vilkta lidzi uz nakts koncertiem, un nekādas sirsnības arī pret šo meitu.
Bāriņtiesa jau ir pierādījusi, ka viss po! Un kaķis atradās, pateicoties šim forumam.
Piedod, viņa neko citu nav pelnījusi kā tik aplieta ar samazgām. Nedomāju, ka esam šeit visas pareizas, pat ne tuvu, bet nu savus bērnus nesam pametušas un arī kā vinas virs nerunājam un neizturamies.
Tagad jau Tu esi tā, kad tēlo pareizo un žēlo nabaga Lienuku. Tad, kad Liene apsmēja Madaru par vinas slimību un teica, ka tā ir viņas karma..tad Tev arī žēl Lienītes bija?
Un tas, ka Tev liekas, ka Didrihsone ar savam apakšbiksēm kā izejamo tērpu ģērbjas labi pasaka visu par Tavu stilu 😉 Domā, ka no Tavas pludināšanas liela jēga?
21.08.2024 04:03 |
 
Reitings 104
Reģ: 04.07.2024
Ik pa brīdim šī saruna aiziet uz bezjēdzīgiem vispārinājumiem. Kārtējo reizi jāatgādina, ka tad, ja Kiviči nebūtu pasludinājuši, ka ir īstie un patiesie, kam apkārt skauģi un lūzeri, ja Liene allaž neuzsvērtu savu daili un labo sirdi, pavāra talantus un stila izjūtu, kā arī gādīgās māmiņas lomu, ja nepasniegtu Kiviču kā izcilu mūziķi, neviens par viņiem neuzjautrinātos. Ir jau mums pietiekami daudz gan alimentu nemaksātāju, gan to, kas savu kaitīgo ieradumu dēļ nošļūkuši bedrē, bet Kiviči nepārtraukti ar to lepojas. Didras tēmu gan nelasu, bet , cik nu izlec viņas reklāmas, viņas apģērbi ir drausmīgi bezgaumīgi. Un tiešām nesaprotu, kāpēc sievietei jāģērbjas kā maukai, ja viņa tāda nav? Nezināju arī, ka vienīgā alternatīva ir sarafāns un vilnas kostīmiņš.
21.08.2024 06:01 |
 
Reitings 88
Reģ: 17.08.2024
Lulo9 @ 20.08.2024 21:57

Nopietni? Tikko paskatījos story, bet neko tādu, ko tu sarakstīji, neredzēju.
Normāli story ar Rīgas, Vecrīgas skatiem, Vanšu tilts, tālāk tur tie kanoe airētāji uz dabas fona.
KAS tieši ir tik neglīts, ka tu sarakstīji tādu murgu?
Neesmu Ļenkas fane, man arī viņa besij, bet daudzas lietas jūs te totāli 100x pārspīlējat.
Tādi story ar to kuģīti ir katrai otrai jūsu druškai salikti, ne labāki, ne sliktāki.
Tāpat tas ierēciens par to, kam viņa zvanīja par to kaķi klīstošo, smējās te par Paw Patrol.
Bet ir jau arī tāda Dzīvnieku policija. Re telefons 25473333.

Pieminēt Dzīvnieku policiju ir lieki, vēl pie tam, ka to tu pati izdomāji un Liene nekonkretizēja, kam zvana.
Dzīvnieku policija neķers kaķi, kam ir saimnieks, kurš zin kaķa atrašanās vietu un tā ir netālu no saimnieka.
Paw patrol ir smieklīgs joks, jo viņa iepriekš par negatīviem komentāriem tagoja Policijas koledžu.
Ja neseko Kiviču gaitām, tad var šausmināties, cik visi šeit ļauni.
21.08.2024 07:07 |
 
Reitings 88
Reģ: 17.08.2024
Sigita11 @ 20.08.2024 22:14

Nu jau, nu jau.. Man ir zināms vismaz 1 dzīvoklis, kas pieder Ārenam un kurā viņi paši nedzīvo - protams neesmu informēta uz kura vārda juridiski īpašums skaitās, bet pēc būtības ir. Un gan jau ir vēl kāds.

Kāpēc samīnusots? Tā varētu būt patiesība, nabags un pliks nebija. Visādos uzņēmumos bija. Man drīzāk neticami liktos stāsts par taksistu, jo jurists paņemot papildus darbus varētu nopelnīt vairāk kā taksists. Bet, ja tā ir, ka papildus ņēma taksista darbu, tas, protams, apsveicami, kā jebkas ko darīja meitu labā.
21.08.2024 07:14 |
 
Reitings 35233
Reģ: 11.02.2015
ronnie, tava virsdoma, protams, ir pareiza. Ja kaut kas kaitina, nepatīk, nešķiet pieņemams, tad gudrāk to sū*du nekustināt, lai pašam dzīvē nesmird.
No globālā viedokļa, jā, priekš kam MUMS to vajag. Tās gan ir varbūt 10minūtes dienā liekā laika, ko šim pārītim pievēršos - parēkt, pašausmināties par to, kā tas sū*ds cenšas iztaisīties par tauriņu.
Bet, mēs te arī altruistes savā ziņā nolasījušās 😁, kurām rūp kaķītis, Mia. Ir dienesti, ir kontrolējošās iestādes, bet ir pienesums arī sabiedrības spiedienam. Ja atstāt viņus pašplūsmā, tad tur būs krietni lielāks vājprāts.
Un ir vismaz pāris nianses, kas ar to mūsu "heitu" jeb sabiedrības spiedienu tomēr ir uzlabojušās - Miu nevadā pa bāriem, salaboja zobiņus, kaķīti neatstāja uz ielas, mazāk tomēr uz Madaru atļaujas spredžīt, savos briesmīgajos laivos pa pjaņai vairs neiet.
Arī ierēkšanai par ļenkas "stilu" ir dziļāka sāls - tā madāma jau GRIBĒTU, bet nevar atļauties neko modernu, saskaņotu, jo pati tā izvēlējusies dzīvot. Varbūt utopija tā domāt, bet 40+ madāma ar bērnu sabiedrības spiediena rezultātā varētu tomēr saņemties un izdomāt, kā pašai par sevi un bērnu parūpēties, atrast vismaz kādu darbiņu, novest vismaz kādu savu hobiju līdz galam.
Bet nu es arī nepiekrītu tam, ka te nevarētu pretējus viedokļus paust. Mīnusiņus lieku tikai klaji rupji noformulētiem viedokļiem.
Bet, ja reiz tā, kāpēc tad jūs krata mīnusiņi.. 🙈 tas arī ir vnk pretējs "viedoklis" jūsu paustajam viedoklim 🙂
21.08.2024 07:18 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Sigita11 @ 20.08.2024 22:14

Nu jau, nu jau.. Man ir zināms vismaz 1 dzīvoklis, kas pieder Ārenam un kurā viņi paši nedzīvo - protams neesmu informēta uz kura vārda juridiski īpašums skaitās, bet pēc būtības ir. Un gan jau ir vēl kāds.
Nu un? Kaut 10 dzīvokļi! Un lai arī lai uz Arena vārda. Kāds sakars ar to Lienei,lai viņa tur ievāktos?
21.08.2024 07:25 |
 
Reitings 88
Reģ: 17.08.2024
kuranavliene @ 21.08.2024 07:25
Nu un? Kaut 10 dzīvokļi! Un lai arī lai uz Arena vārda. Kāds sakars ar to Lienei,lai viņa tur ievāktos?

Kur tu redzi tai komentārā kaut ko par Lieni? Vispār neviens te neko tādu neteica, ka Lienei būtu tiesības uz ko pretendēt. Tā bija atbilde uz citu komentāru, kur teikts, ka viņš visu atstājis Lienei, sācis no 0 un piestrādājis tagad par taksistu. Cilvēks vienkārši pateica, ka Ārens atstāja Lienei dzīvokli u.t.t., bet nebija Ārens nabags aizejot no Lienes.
21.08.2024 07:39 |
 
Reitings 402
Reģ: 01.02.2024
Rozāforums @ 20.08.2024 19:45
nenoturējās blozga,tomēr vajadzēja iebāzt Keitiju savos debīlajos storijos...
tieši nācu šo rakstīt...
21.08.2024 08:11 |
 
10 gadi
Reitings 5157
Reģ: 05.08.2013
ronnie @ 21.08.2024 03:26

Nu, bet ja tā pavisam godīgi, kāda citiem daļa gar to, ko viņa publicē pati savā Instagram? Nu bet lai slavē sevi kamēr nelabi paliek. Ja publiski apsaukā citus, briesmīgi izsakās par savu vīru bijušajām vai aizskar citus cilvēkus, tad tā ir viena lieta. Bet, ja liek savu skaistumu slavējošus storijus par saviem matiem, ģērbšanās stilu vai kaut vai skropstām, kāda daļa citiem? Tas ir tieši tas, ko rakstīju savā komentārā Didrihsones diskusijā. Ja Didrihsone apkāš citus, jo viņas prece nav kvalitatīva vai arī nodokļi netiek maksāti, tad saprotams kāpēc cilvēki paliek dusmīgi. Bet kāda kuram daļa gar to, cik kvalitatīvs vai nekvalitatīvs ir viņas iedegums? Kāda daļa gar to, kādas viņai drēbes mugurā? Uzskatu, ka viņa ģērbjas ļoti labi, līdz ar to, ja viņas komentāru sadaļā ir neskaitāmi komentāri, kuros teikts, ka viņa ģērbjas kā "mauka", tad, piedodiet, atvainojiet, bet man uzreiz rodas zināms priekšstats par tām sievietēm, kuras citu sievieti viņas ģērbšanās stila dēļ var nosaukt par "mauku". Tas pats novērojams šajā diskusijā. Kopā sanākušas miss "pareizās", kuras katru sievieti, kura izskatās vai ģērbjas ne tā, kā "pareizajām" patīk, noliek līdz ar zemi.
Rakstat vēstules bāriņtiesai, sazinaties ar medijiem, ja kaut kas liekas nepareizi. Tad no jūsu pļurināšanas būs lielāka jēga. Bet nē, viss, ko māk, ir spiest mīnusiņus katram komentāram, kurš iet pretrunā ar vairākuma viedokli. ?

Oij nu tad kad Tev novēlēs, lai nokalst vagīna, dziedāsi citu dziesmu
21.08.2024 08:26 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Jasminaxoxo @ 21.08.2024 07:39

Kur tu redzi tai komentārā kaut ko par Lieni? Vispār neviens te neko tādu neteica, ka Lienei būtu tiesības uz ko pretendēt. Tā bija atbilde uz citu komentāru, kur teikts, ka viņš visu atstājis Lienei, sācis no 0 un piestrādājis tagad par taksistu. Cilvēks vienkārši pateica, ka Ārens atstāja Lienei dzīvokli u.t.t., bet nebija Ārens nabags aizejot no Lienes.
Varbūt palasi diskusiju,un tad komentē.Nevis izlasi vienu komentāru un tad bāz piecas kapeikas.
21.08.2024 08:29 |
 
Reitings 88
Reģ: 17.08.2024
kuranavliene @ 21.08.2024 08:29
Varbūt palasi diskusiju,un tad komentē.Nevis izlasi vienu komentāru un tad bāz piecas kapeikas.

Sekoju šai diskusijai un jautājums paliek tāds pats. Pati kaut ko izdomāji no tā viena konkrētā komentāra, kas tur nebija.
21.08.2024 09:03 |
 
Reitings 693
Reģ: 31.03.2023
Paldies Keitijai par foto.
Mati man izauguši ļoti gari.
@ Andriskivics
🤡🤡🤡🤡🤡
21.08.2024 09:30 |
 
Reitings 2802
Reģ: 14.09.2023
Ik pa laikam te atnak kāda sirdsšķīsta dāma pateikt, ka par gaumi jau nestrīdas un katrs jau filmē video kā prot. Es arī agrāk šad tad lasīju te un domāju, ka tiešām kaut kāds čūsku midzenis, bet ar laiku vērojot - te nu es esmu 🐍🐍
Neviens jau neteiktu neko par Lienes drēbēm tik izteikti, ja viņa netaisītu no sevis skaistuma karalieni, nebūtu komentāru par kabačpļurām, ja viņa neteiktu, ka visiem citiem viss ir pretīgs, bet viņa gan ir malacīte, saimniecīte. Par to, ka nestrādā mazāk piesietos, ja viņa nebūtu Madarai par šo kliegusi, kad Madara viņas mīļo Keitušku viena audzināja. Arī par tiem pohās trīcošajiem video mazāk teiktu, ja nesludinātu sevi par satura veidotāju. Līdzīgi kā ar Didrihsoni - ne jau viņa vienīgā ar pliku dirsu vien sekotājus vāc, bet viņa sevi pozicionē kā šķīstu un tiklu kristieti, kura gaidīja līdz kāzām un ko tik ne un tagad izrāda vairāk savas miesas kā daža cita savā OF kontā. Publiskas personas kritizē, viņi visi no tā barojas, viņiem gadiem slikta prese arī ir prese, jā mēs te ķeram pie savām pērlēm un šausminamies. Mēs te nosodām - gan biznesa haizivis, gan mājsaimnieces - visas redzam to cirku un vienojamies kopējā izbrīnā, ar kādu spilgtu epitetu, ar kādu trāpīgu joku vai pilnīgi saprotamu dzēlību aiz neizpratnes kā šis viss jau gadiem attīstās. Un var likt šim mīnusus - es arī reizēm domāju, ka nu jau par traku un ielieku mīnusu, tāda ir mīnusu funkcija :) Bet svēta mēs te neviena neesam, katrai būs kāds konkrēts aspekts, kas vairāk uzspiedīs pa pogām. Paldies par to lezbes, jo tikai tāpēc te bērnam ir kaut vai sava gultiņa un salaboti zobiņi.
21.08.2024 09:44 |
 
Reitings 35646
Reģ: 10.11.2022
Jā, liene, laimīgi cilvēki dzīvo savu dzīvi un audzina savus, liene, savus bērnus. Laimīgi cilvēki nenoniecina citus. Atceries to, liene, katru reizi, kad gribas uzbāzties svešam bērnam, atceries to, kad gribas runāt preteklības par Madaru un Jāni. Atceries, liene, un sāc ar sevi!
21.08.2024 09:54 |
 
Reitings 1347
Reģ: 05.12.2021
ronnie @ 21.08.2024 00:26

Beidzot kāds to pateica. ? Es pirms dažām dienām uzrakstīju, ka, lai arī nosodu gan Lieni, gan Andri, Kivičam tomēr ir taisnība par to, ko viņš bija rakstījis savos pēdējos Facebook ierakstos. Vēl speciāli piebildu, ka, ja izslēdzam faktu, ka to rakstījis Kivičs, visā visumā viņa teiktajam var piekrist. Bet tik un tā mani komentāri saņēma desmitiem mīnusu. Acīmredzot, ka neviens pat nedrīkst piekrist viņa teiktajam, pat ja reizēm viņš runā par tēmu, jo tas iet pretrunā ar šīs grupas nostāju.
Manuprāt, tas pats par Lienes ģērbšanās stilu. Nu, jā, arī man viņas stils liekas briesmīgs, taču es tādas "pērles" savā mazpilsētā esmu redzējusi teju visu laiku. Ļoti liela daļa sieviešu Latvijā ģērbjas briesmīgi, īpaši mazpilsētu kontingents. Reizēm rodas sajūta, ka spoguli nav savā dzīvē redzējušas. Bet, tikai tāpēc, ka tā ir Liene, uzreiz sākas ņirgāšanās un viņas nodiršana. Nu, bet ja viņai patīk tas, kā viņa izskatās, tad kur problēma? Lai jau viņa staigā tajā savā brūnajā blūzē un puķainajos svārkos. Ir lietas par kurām ir jēga viņiem klupt augumā - kaķis, bērnu audzināšana, dzeršana. Taču ņirgāšanās par apģērbu, skropstām vai matiem šķiet bērnišķīga un nožēlojama, ja ņem vērā to, ka puse Latvijas staigā apkārt ar pabriesmīgām skropstām, pieliktiem matiem un briesmīgu ģērbšanās stilu.
Pirms kāda laiciņa šajā pašā forumā bija diskusija par tēmu vai pēc 30 gadu vecuma drīkst vilkt šortus. Nebrīnīšos, ja lielākās stila "speciālistes" būtu tieši tās, kuras pašas Lienes vecumā jau staigā apkārt sarafānos un vilnas kostīmos. Bet, nu, jā, kad es izteicu līdzīgus komentārus Didrihsonu diskusijā, mani ātri vien sāka saukāt par Nauri. Nez, kas es būšu šoreiz? Kivis? Liene? Mia? Vai arī pats Pūciņš? Lai vai kā, gaidu savus mīnusus. ?

Bet tieši uz to pašu tevis teikto, lielākā daļa norādīja, ka ne jau tas, ko tas Kivičs saka ir nepareizi, bet viņš vienkārši nevar brūķēt muti par tādām lietām.
Man arī ir rada gabals, kas kruķī savu biznesu un nemaksā nodokļus pilnā apmērā - es maksāju pilnīgi visus nodokļus, un es viņam katru reizi, kad sāk savas gaudu dziesmas par valsti, norādu, ka pirms sākt par šo runāt, lai sāk maksāt nodokļus, tad varēs komentēt.
Kivičs vnk lai aiztaisa muti par visām tēmām, kas saistās ar nodokļiem, alimentiem, lai nekomentē kaut kādas krāpšanu tēmas, vardarbības utt. - visu, ko viņi paši dara. Tā ir tā milzīgā atšķirība situācijā, kurā piekritīs vai atbalstīs viņa viedokli. Savādāk bāžās par tapu tieši tajās tēmās, kuras viņa paša rīcība vai nu ietekmē, vai ir bijusi tāda vai līdzīga.
21.08.2024 10:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
yay @ 21.08.2024 08:26

Oij nu tad kad Tev novēlēs, lai nokalst vagīna, dziedāsi citu dziesmu

Nu tevi jau viss aizskar un trigerē 😂
Citas sievietes vienkārši pasmējās par tādiem lāstiem un dzīvo tālāk.
21.08.2024 10:17 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Liizha1 @ 21.08.2024 10:08

Bet tieši uz to pašu tevis teikto, lielākā daļa norādīja, ka ne jau tas, ko tas Kivičs saka ir nepareizi, bet viņš vienkārši nevar brūķēt muti par tādām lietām.
Man arī ir rada gabals, kas kruķī savu biznesu un nemaksā nodokļus pilnā apmērā - es maksāju pilnīgi visus nodokļus, un es viņam katru reizi, kad sāk savas gaudu dziesmas par valsti, norādu, ka pirms sākt par šo runāt, lai sāk maksāt nodokļus, tad varēs komentēt.
Kivičs vnk lai aiztaisa muti par visām tēmām, kas saistās ar nodokļiem, alimentiem, lai nekomentē kaut kādas krāpšanu tēmas, vardarbības utt. - visu, ko viņi paši dara. Tā ir tā milzīgā atšķirība situācijā, kurā piekritīs vai atbalstīs viņa viedokli. Savādāk bāžās par tapu tieši tajās tēmās, kuras viņa paša rīcība vai nu ietekmē, vai ir bijusi tāda vai līdzīga.

Kivičiem taču tā ir apzināta rīcība, komentēt un būt sašutušiem par tēmām un rīcību, ko paši piekopj, tādējādi it kā parādot, ka nav tādi, jo redz, kā atklāti par to runā. Kurš tad runā atklāti par to, ko pats reāli dara? Tā teikt, aizmālē acis un izliekas.
Nekas jauns. Bet sen jau atkosts.
21.08.2024 10:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4247
Reģ: 31.10.2010
Ja daži te plašāk atvērtu savas acis, tad ieraudzītu, ka Kiviči par šīs valsts iedzīvotājiem nekaunīgi ņirgājas. Viņi abi stāv UGF parādnieku reģistrā. Mēs visi, kuri strādājam un maksājam nodokļus, piedalāmies šo parazītu bērnu uzturēšanā. Kāpēc mums tas būtu jādara? Ir dzīva māte un dzīvs tēvs, kuriem abiem būtu melnām mutēm jāraujas un pašiem jāapgādā savi bērni. Bet nē. Tā vietā mātīte krata savas ļeškas Jūrmalā, audzē matus un nestrādā gadiem, bet tēviņš atklāti lepni stāsta, kā nemaksā nodokļus un tur kontu kaut kādā kaktu bankā, lai VID netiek klāt. Kā tādi cilvēki var neizsaukt pretīgumu? Šī foruma sarunas ir mazākais sabiedrības nosodījums, ko viņi ir pelnījuši.
Un starp citu, Lienes nosaukšana par mauku ir vienkārša fakta konstatēšana. Sieviete, kas jājas ar precētiem večiem, nav nekas cits.
21.08.2024 10:23 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Tonya @ 21.08.2024 09:30
Paldies Keitijai par foto.
Mati man izauguši ļoti gari.
@ Andriskivics
?????

Slimi. Reāli to biežā matu pieminēšana jau ir slimīga.
21.08.2024 10:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits