KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
Castorella @ 25.07.2024 22:59
Ak Kivičs taisīs filmu par sliktajām exsievām un viņam vajag materiālu? Abet lūdzu, tepat blakus ir lielisks piemērs, lai pajautā savai trešajai sievai, kā viņa izmantoja bijušā vīra dāsni un regulāri maksātos alimentus tai laikā, kad "viena pati audzināja 3 meitas".Kādos ceļojumos aizveda meitas, kādus pulciņus un nometnes apmaksāja? Lai palūdz bankas izrakstus, gan jau tur būs daudz interesantu izdevumu.
Kivim lenčuks ir 4ta oficiālā sieva. Pirms Madaras bija uz īsu brīdi divas sievas, ar kurām bērnu nebija. Ar Danu no kuras dēls, nebija precējies,bet krāpa savu pirmo sievu ar viņu. Pēc Danas bija aprecējies ar kaut kādu sievieti, źurnālos rakstīts bija, ka modele šī. Es par to modeli neko nebiju dzirdējusi. Kā ātri aprecējās, tik pat ātri izšķīrās. Esot dzēris un sitis to sievu. Un tad nāca Madara. Ar Madaru kivis bija nomierinājies un puslīdz savākts.
25.07.2024 23:36 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
lindyyte @ 25.07.2024 21:25
Gan jau šī visa izrādīšanās ir priekš kivja "filmas" ko solīja uzfilmēt, lai parādītu kāds best dad viņš ir. Cik žēl ka Mia un Kristoferam tik daudz mīlestības un uzmanības netiek ikdienā veltīts.

Tādā gadījumā tā būtu totāla sava bērna izmantošana savtīgiem nolūkiem.
25.07.2024 23:53 |
 
Reitings 332
Reģ: 13.10.2023
Anna.Boleina @ 25.07.2024 23:36
Kivim lenčuks ir 4ta oficiālā sieva. Pirms Madaras bija uz īsu brīdi divas sievas, ar kurām bērnu nebija. Ar Danu no kuras dēls, nebija precējies,bet krāpa savu pirmo sievu ar viņu. Pēc Danas bija aprecējies ar kaut kādu sievieti, źurnālos rakstīts bija, ka modele šī. Es par to modeli neko nebiju dzirdējusi. Kā ātri aprecējās, tik pat ātri izšķīrās. Esot dzēris un sitis to sievu. Un tad nāca Madara. Ar Madaru kivis bija nomierinājies un puslīdz savākts.

Tai sievai kura starp Danu un Madaru, cik zinu tagad viss OK. Viņi abi bija diezgan skaļi un nemierīgi, bet pret viņu Kivis neko īsti pasākt nevarēja - viņai stingra vecāku aizmugure, dzīvoja viņas vecāku pirktā labā dzīvoklī, finansiāli no vīriņa neatkarīga, tā ka Kivim tur balsstiesību nebija.
25.07.2024 23:58 |
 
Patīk
Reitings 19240
Reģ: 09.12.2015
MeltedCheese @ 25.07.2024 22:12
Kas Andri padara par vislabāko tēti? Tas ka reizi gadā Keitiju aizved izklaidēties? Ne viņš alimentus maksā, ne viņu uztrauc viss pārējais! Wow. Vienreiz gadā nopirka cukurvati - vislabākais tētis! ??????????????

Cik tas vispār ir slimi no slampas puses - sajūsmināties, ka Kivis esot labākais tētis vienai savai vismīļākajai meitai, kamēr Lienes meitas viņš faktiski brutāli izdzīvoja no mājas. Un arī abu mīlestības bērniņš nekad no Andra neizpelnās tādus tēriņus un tādu sajūsmu kā Keitijas ciemošanās..
26.07.2024 00:00 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2024
Ja es būtu Madaras vietā, es nedotu Ketiju šim deģenerātu pārim.
Trinās, ka tāds marta kaķis ap viņu, bet Mia tiek pilnībā pamesta novārtā. Gan, jau paspēlēsies un izmetīs, ka atkritumu. Tāpat, ka visas savas nodarbes un dzīvniekus. Viņa nav spējīga par kādu rūpēties un mīlēt.
Nevajag, izslēgt arī to versiju, ka vecā odze saskata Ketija- Madaru (jo, viņas pat tīri vizuāli ir līdzīgas), grib ievilināt savos tīklos un pēc tam, ka manipulatore vai enerģētiskais vampīrs, sagraut viņu pilnībā.
26.07.2024 02:32 |
 
10 gadi
Reitings 5156
Reģ: 05.08.2013
Bet kiwis arī izskatās tā normāli patērējies.
Labi, ka Lienītei nopirka jaunas kurpītes, būs ar ko uz dārziņu septembrī meitenītei iet.
Es ceļojumos (blin nu kas Palanga pa celojumu :D) neatlaujos bērniem pirkt tos plastmasas vienreiietojamos sūdus un tik daudz.
26.07.2024 08:15 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Anette5 @ 25.07.2024 23:09

Ko Tu te runā??? Bija taču aukstā zupa 'Lienes gaumē', rīrē, ceptas olas, varbūt vēl kaut kas... vēl lašmaizes svētkos (ja ir lasis) ļoti bagātīga ēdienkarte. Zupas, dārzeņus, kotletes, karbonādes un daudz ēdienu ar kuru receptēm pilnas pavārgrāmatas jau nevienā tādā smalkā ģimenē kā viņi savā virtuvē negatavo???
Oi jā! Tev tainība!😂😂😂Ko es te muldu,lai mūsu "'karaliskā"' ģimene smērētos ar tik prastiem ēdieniem.Un koncertos visiem ir pienākums viņus pabarot un līdzi iekraut.Par lasi atceros,kā Liene gar vitrīnām siekalojās un stiklus laizīja kur lasis atradās.Bet kad pārdevējs ko pajautāja,tad muka ko kājas nes.😂😂
26.07.2024 08:23 |
 
10 gadi
Reitings 2482
Reģ: 20.06.2013
Mākoņu Dejotāja @ 26.07.2024 02:32
Ja es būtu Madaras vietā, es nedotu Ketiju šim deģenerātu pārim.
Trinās, ka tāds marta kaķis ap viņu, bet Mia tiek pilnībā pamesta novārtā. Gan, jau paspēlēsies un izmetīs, ka atkritumu. Tāpat, ka visas savas nodarbes un dzīvniekus. Viņa nav spējīga par kādu rūpēties un mīlēt.
Nevajag, izslēgt arī to versiju, ka vecā odze saskata Ketija- Madaru (jo, viņas pat tīri vizuāli ir līdzīgas), grib ievilināt savos tīklos un pēc tam, ka manipulatore vai enerģētiskais vampīrs, sagraut viņu pilnībā.
šādā vecumā jau nav vairs tāds - māte nedotu. Bērns pats izlemj vai grib tikties vai negrib. Un ja bērns gribēs tikties, tad māte nevarēs stāvēt ceļā
26.07.2024 09:09 |
 
10 gadi
Reitings 2482
Reģ: 20.06.2013
Anette5 @ 25.07.2024 23:09

Ko Tu te runā??? Bija taču aukstā zupa 'Lienes gaumē', rīrē, ceptas olas, varbūt vēl kaut kas... vēl lašmaizes svētkos (ja ir lasis) ļoti bagātīga ēdienkarte. Zupas, dārzeņus, kotletes, karbonādes un daudz ēdienu ar kuru receptēm pilnas pavārgrāmatas jau nevienā tādā smalkā ģimenē kā viņi savā virtuvē negatavo???
sērļenka vēl tak arī bija 🤣
26.07.2024 09:11 |
 
Reitings 73
Reģ: 05.03.2024
Oi, meitenes, nespēju skatīties to pretīgo Kivičienes divkosību, bāžot savos storijos 100 un 1 bildi ar Madaras meitu. Tas tiešām ir pretīgi, nožēlojami, un tik pārspīlēti, ka ticamības moments tām emocijām ir nulle. Kam ko mēģina pierādīt. Viņa tiešām domā, ka kāds tam notic? Viņas "mīlestībai" pert Madaras meitām? Kā zeme tādas nes.
Es vienu tādu Kivičienes prototipu zinu dzīvē - mana bijušā tagadējā sieva, kas pret mani izvērš visu to pašu, ko Kivičiene pret Madaru, atšķirība tikai tajā, ka neesam populāri. Tāpēc līdz kaulam izjūtu, kā jūtas Madara. Līdz kaulam jūtu Kivičienes čūskas izgājienus.
26.07.2024 09:17 |
 
Reitings 6638
Reģ: 05.03.2024
Fak, es to jau vairākkārt teicu, bet kā man riebjas, ka vecā šmara pielien un izmanto citas sievietes meitu.. Un tas ir 100% skaidrs, ka savas domas par M. abi pretekļi nav mainījuši, meitene pa lielam švabrai ir poo, tā ir tikai pakazuha mums skauģēm, heiteriem, pašai M. un otrai kivja meitai 🤮 Redz cik labs tētis un viņa foršā sieviņa 🤮
Nu gaidīšu tikpat krutus ikdienas storijus ar Mia dzīvi!! Kas tur, plancka teica, ka vairs nedalīsies? Bet kamēr K. var iebāzt katrā storijā un uzsvērt, ka tusnis ir best holiday dad, tikmēr dalīsies? Iecepos..
Bet nu nekas, tā kā K. vēl ir tikai bērns, visas atklāsmes par savu best dad viņai vēl priekšā. Agrāk vai vēlāk, bet atnāks.
Ā un ļenka, baudi tefteļa dāsnumu kamēr vari, cilvēkiem ar tavām diagnozēm, pēc lidojuma perioda diezgan droši seko piezemēšanās bedrē, it sevišķi, atgriežoties realitātē. Varu saderēt, ka atgriežoties Rīgā, Q&A un Mežezera plūdi nebūs ilgi jāgaida.
26.07.2024 09:41 |
 
Reitings 104
Reģ: 04.07.2024
Var jau bildēs pēc meitenes ķermeņa valodas redzēt, ka viņai nepatīkama tā līšana klāt, nav jau viņa tik mazs bērns. Un , kā jau raksta Maija Pienene, šādas dāmas ir diezgan bieži sastopamas. salda mēle, tā sakot, visos laikos bijs labs kapitāls.
26.07.2024 09:56 |
 
Reitings 104
Reģ: 04.07.2024
susla @ 25.07.2024 23:53

Tādā gadījumā tā būtu totāla sava bērna izmantošana savtīgiem nolūkiem.
Kad Kivičam ir bijušas problēmas personīgo dzīvi izmantot savtīgiem nolūkiem?
26.07.2024 09:59 |
 
Reitings 6638
Reģ: 05.03.2024
Tējnīca @ 25.07.2024 14:01
Eu, varam sarunāt meitenes neķidāt? Nedomāju, ka Keitijai ar Kimu ir baigās domstarpības, ka Keitijai ir par daudz vai nav nemaz empātijas, ka Kima ir gudrāka vai cietsirdīgāka utt. Kura vēl pasarg Dievs mežezeru drīz dzers, jau te dažas nolēmušas, kur kura pārvāksies utt. Viņām ir sarežģīti šajā situācijā, nevajag vēl forumam balsot, kura tad nu ir labāka un gudrāka, kura skarba, kura manipulatore. Tas jau ir drusku par traku. Vēl fantazēt kā Madara viņas nostāda vienu pret otru, mīļās, kas te notiek? Katrai meitenei ir savi iemesli darīt tā kā dara. Kā nu jau pieaugusi alkoholiķa meita, kura dažādos dzīves posmos ir gan uzturējusi, gan lauzusi, gan atjaunojusi kontaktu - tā ir smaga izvēle, tas ir grūti jebkurā gadījumā. Īpaši pusaudzēm, bet arī tagad, jau kā pieaugušai sievietei man ir grūti tā kā ar nazi ņemt un nogriezt, lai gan kontakta mums praktiski nav tāpat. Grūti bija, arī kad kā ar nazi nogriezu. Grūti ir tā vai tā, tāpēc nevajag vēl meitenēm šūt klāt papildus motivāciju vai veidot rakstura un personības musturus no vēlmes satikt savu tēvu (lai vai kāds viņš ir) vai no nevēlēšanās to darīt. Liene ir lose, jā. Kivičš ir izsmiekls, kas lec no čurainās bikses laukā, imitējot to, ko mēs ikdienā redzam, ka viņi savai vienai meitai pat nespēj sniegt. Viņu nožēlojamie centieni - apspriežam. To kā Kiviči šobrīd blamējas - ok. Bet ne jau kaut kādas spekulācijas par divām pusaudzēm. Gribat drāmu - tad neaizmirsīsim par Pūciņu, pafilozofēsim, kur šādas aktivitātes ir nedēļas nogalēs ar mazo meitiņu, kāds būs budžeta robs atlikušajai vasarai, kad putniņš tartatus saēdies tā it kā nebūtu rītdienas, bet dažas te iet ārpus rāmjiem.

+++
Pati kā izbijuša alkoholiķa meita Tevi ļoti saprotu un piekrītu katram vārdam. Kaut kādā brīdī tēvu aizstāvi, kaut kādā ienīsti, nekontaktējies, tās ir smagas izvēles. Atceros no pusaudža gadiem, man tēvs riebās, kad bija piedzēries, bet no otras puses viņš bija tas labais, jo ļāva tusēties ar draugiem, pievēra acis uz daudzko, iedeva lielāku kabatas naudu (kad viņam bija lieka un nebija nodzēris).
Kaut kādā brīdī tas viss saliekas pa plauktiņiem un tu saproti realitāti, bet tas neko nepadara vieglāku.
Atkāpjoties no šī - Pūciņš laikam pats sevi ir atradis, ka vairs nav jāmeklē?
26.07.2024 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 6856
Reģ: 17.09.2009
LilyLady @ 26.07.2024 00:00

Cik tas vispār ir slimi no slampas puses - sajūsmināties, ka Kivis esot labākais tētis vienai savai vismīļākajai meitai, kamēr Lienes meitas viņš faktiski brutāli izdzīvoja no mājas. Un arī abu mīlestības bērniņš nekad no Andra neizpelnās tādus tēriņus un tādu sajūsmu kā Keitijas ciemošanās..
Super toksiska mātīte!!!!
26.07.2024 10:45 |
 
Patīk
Reitings 19240
Reģ: 09.12.2015
Viss, ko slampa ar vepri vēlas - ir saniknot Madaru. Ķip, redz, tu neko nepanāci, Keitija pie mums ciemojas un viņai te iet ļoti labi. Andrītis vispār no biksēm lec laukā, izdabājot meitēnam, kamēr mauka bildē to Keitiju no visiem pakšiem un lien virsū. Abi izpildās pa pilnu programmu ne jau tāpēc, ka tētuks dikti mīl to bērnu, bet tīri, lai ieriebtu Madarai.
26.07.2024 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 6856
Reģ: 17.09.2009
Nemūžam nesapratīšu kā tāda zaraza var būt. Liek laimes storijus, kamēr viņas meitas skumst bez abiem vecākiem. Padla, goda vārds.
Iedomājies, pļenka, ja tavas meitas redz šos storijus. Kā viņas šobrīd jūtās? Pamestas un nevajadzīgas.
26.07.2024 10:49 |
 
Reitings 1898
Reģ: 25.07.2024
Ariete @ 26.07.2024 10:49
Nemūžam nesapratīšu kā tāda zaraza var būt. Liek laimes storijus, kamēr viņas meitas skumst bez abiem vecākiem. Padla, goda vārds.
Iedomājies, pļenka, ja tavas meitas redz šos storijus. Kā viņas šobrīd jūtās? Pamestas un nevajadzīgas.

Es domāju, ka viņām ir vienalga, jo blakus ir tēva sieva, kas pilda mammas funkciju.
26.07.2024 10:55 |
 
Patīk
Reitings 19240
Reģ: 09.12.2015
Ariete @ 26.07.2024 10:49
Nemūžam nesapratīšu kā tāda zaraza var būt. Liek laimes storijus, kamēr viņas meitas skumst bez abiem vecākiem. Padla, goda vārds.
Iedomājies, pļenka, ja tavas meitas redz šos storijus. Kā viņas šobrīd jūtās? Pamestas un nevajadzīgas.

Nu, šis ir tiešām prātam neaptverami. Meitas pārdzīvo tuvākā cilvēka zaudējumu, bet slampa turpina svinēt dzīvi Kolkā un ekskursijās ar vīra meitu. Tiešām būtu aizvērusies vismaz uz mēnesi, izrādot cieņu un līdzjūtību par notikušo nelaimi. Tik publisks cinisms pret saviem bērniem vēl nav redzēts..
26.07.2024 11:03 |
 
Reitings 44
Reģ: 09.01.2022
Babadžiga @ 26.07.2024 10:55

Es domāju, ka viņām ir vienalga, jo blakus ir tēva sieva, kas pilda mammas funkciju.

Varbūt, tas pēdējais posts par ļaunajiem cilvēkiem ir saistīts ar meitām un Bāriņtiesas lēmumu. Jo šajā gadījumā, Bāriņtiesai jārīkojas uzreiz un jāieceļ bērniem aizbildnis. Tā kā meitas nav pie Lienes, bērniem, visticamāk, ir cits aizbildnis.
26.07.2024 11:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)