KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 2480
Reģ: 20.06.2013
Vecā plekste raksta tā it kā viņai bērna nebūtu, bērns viņas dzīvē neeksistē, pats kkur maisās pa kājām savā nodabē....vīrs....grāmata ....meditācija ....viss ko viņa runā.kur paliek laiks ar bērnu. Par to ne vārda.
06.01.2022 23:12 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Jajaja2 @ 06.01.2022 23:09
kas tur rakstīts?


lienekivica Virtuve ir viena no manām iemīļotākajām vietām mājās. Tur es gatavoju, rakstu, strādāju, dzeru kafiju, domāju.
Ziniet, es neesmu nekāds eņģelis, tomēr gribas domāt, ka esmu jēdzīgs, gaišs cilvēks, tāpat kā lielākā daļa no mums. Kāpēc to saku? Kad sakārto vidi ap sevi, lielā mērā sakārto sevi, par ko izvērsās diskusija manos storijos un vēstulēs.
Man šķiet, ja mēs dalītos tikai labajā, proti, dotu cilvēkiem tikai labo, pozitīvo, cik laba būtu pasaule! Cilvēki būtu draudzīgi un atbalstoši, nevis nosodoši. Ja mēs apspriestu notikumus, nevis cilvēkus... Būtu tik daudz prieka! Arī skumjais būtu vieglāk panesams - daloties priekā.
Man ir tik daudz jaukas sekotājas, ar kurām mēs ikdienā sazināmies, uzmundrinām cita citu, pasmejamies par niekiem, un tad atkal kāda, kurai atkal kaut kas nepatīk. 1%, bet vienalga. Raksta, ka viņai mājās bērni un bardaks, un ko es te ar savu kārtību. Man tad kļūst tik dīvaini, un es nodomāju, kādēļ cilvēks nesakārto bardaku savā mājā, savā dzīvē, bet sēž internetā? Naidīgos forumos, komentāros, portālos, nevis kārto savu dzīvi? Komentē citu dzīves, kamēr bērni un pati bardakā sēž? Dažas sievietes neatšķir kārtību no tīrības, neatšķir elementāras lietas. Kāpēc vispār kaut ko darīt, ja var nedarīt, ne? Vieglāk kārtot citu dzīves, ne savējās, vieglāk apspriest svešas aprises, ne savas. Cik daudzas no mums var paskatīties spogulī un redzēt patīkamu sievieti?
Manuprāt, ir fantastiski, ka ir sociālas platformas kā šī, kur mēs dalāmies, atbalstām viena otru, atgādinām, cik esam foršas sievietes, un daudz ko varam uzlabot, mainīt. Mēsli jāatstāj tur, kur tiem vieta. Viena tīra māju, lai tā būtu tīra, otrā ar lupatu uz ceļiem pēc Zinģītes metodes - lai kustu kalorijas, nesāpētu mugura un būtu izvingrojusies. Katrai sava motivācija, un, vella milti, kāda kuram darīšana?
Vairosim prieku! Varbūt dažreiz seriālu vai ambīcijas jānomaina pret ko citu, piemēram, apskaujot vīru un pasakot kādu labu vārdu, izejot pastaigā, paņemot rokās grāmatu... Vienmēr kādai grīdas lupata būs par slapju, citai par sausu, ja sapratāt manu domu gājienu. :)
Mīlestību. ❤️
#lienekivica #motivation #womanpower #strength”
06.01.2022 23:13 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
LaikamGarlaicigi @ 06.01.2022 23:13


lienekivica Virtuve ir viena no manām iemīļotākajām vietām mājās. Tur es gatavoju, rakstu, strādāju, dzeru kafiju, domāju.
Ziniet, es neesmu nekāds eņģelis, tomēr gribas domāt, ka esmu jēdzīgs, gaišs cilvēks, tāpat kā lielākā daļa no mums. Kāpēc to saku? Kad sakārto vidi ap sevi, lielā mērā sakārto sevi, par ko izvērsās diskusija manos storijos un vēstulēs.
Man šķiet, ja mēs dalītos tikai labajā, proti, dotu cilvēkiem tikai labo, pozitīvo, cik laba būtu pasaule! Cilvēki būtu draudzīgi un atbalstoši, nevis nosodoši. Ja mēs apspriestu notikumus, nevis cilvēkus... Būtu tik daudz prieka! Arī skumjais būtu vieglāk panesams - daloties priekā.
Man ir tik daudz jaukas sekotājas, ar kurām mēs ikdienā sazināmies, uzmundrinām cita citu, pasmejamies par niekiem, un tad atkal kāda, kurai atkal kaut kas nepatīk. 1%, bet vienalga. Raksta, ka viņai mājās bērni un bardaks, un ko es te ar savu kārtību. Man tad kļūst tik dīvaini, un es nodomāju, kādēļ cilvēks nesakārto bardaku savā mājā, savā dzīvē, bet sēž internetā? Naidīgos forumos, komentāros, portālos, nevis kārto savu dzīvi? Komentē citu dzīves, kamēr bērni un pati bardakā sēž? Dažas sievietes neatšķir kārtību no tīrības, neatšķir elementāras lietas. Kāpēc vispār kaut ko darīt, ja var nedarīt, ne? Vieglāk kārtot citu dzīves, ne savējās, vieglāk apspriest svešas aprises, ne savas. Cik daudzas no mums var paskatīties spogulī un redzēt patīkamu sievieti?
Manuprāt, ir fantastiski, ka ir sociālas platformas kā šī, kur mēs dalāmies, atbalstām viena otru, atgādinām, cik esam foršas sievietes, un daudz ko varam uzlabot, mainīt. Mēsli jāatstāj tur, kur tiem vieta. Viena tīra māju, lai tā būtu tīra, otrā ar lupatu uz ceļiem pēc Zinģītes metodes - lai kustu kalorijas, nesāpētu mugura un būtu izvingrojusies. Katrai sava motivācija, un, vella milti, kāda kuram darīšana?
Vairosim prieku! Varbūt dažreiz seriālu vai ambīcijas jānomaina pret ko citu, piemēram, apskaujot vīru un pasakot kādu labu vārdu, izejot pastaigā, paņemot rokās grāmatu... Vienmēr kādai grīdas lupata būs par slapju, citai par sausu, ja sapratāt manu domu gājienu. :)
Mīlestību. ❤️
#lienekivica #motivation #womanpower #strength”
oi, ņemagu. Viņa tak pati neredz sevi no malas, it nemaz. Paldies par tekstu.
06.01.2022 23:17 |
 
Reitings 1429
Reģ: 01.08.2021
LaikamGarlaicigi @ 06.01.2022 23:04
Sveiciens Ļenkai no naidīgā foruma ?...

Oi vecā plekste Ļenka laikam jau aizmirsusi, kādu pritonu reiz Tenerifē atstāja pēc kārtējās uzdzivošanas. Tagadp uz vecumu, laikam iemācījusies aiz sevis traukus nomazgāt un šausmīgi lepojās ar to 😀
06.01.2022 23:28 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Vienīgā sekotāja, kura Lieni uztver nopietni
, ir Sigita Valtere. Pārējie 90% sekotāji vienkārši ierēc par viņu. Pāris reizes izmazgājusi grīdu un slavina sevi. Tenerifē pat elementāru kārtību nemācēja atstāt, kad izvācās.
06.01.2022 23:36 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Kurš normāls cilvēks katru otro dienu paziņo ka satīrījis māju, tas kā tāds sasniegums? Miss Vegetai laikam jau. Nevienu instagram neesmu redzējusi kas sevi tā uzslavē par mājas satirisanu.
06.01.2022 23:40 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Miss Vegeta! 🤣 I like it. Vinai piestav.
Vinai vispar kadreiz ir bijusas attiecibas ar brivu virieti? Varbut ar Arenu bija, nezinu.
Ka Kivis teiktu "It ka tu, mauka, kaut ko zinatu". 🤣
Beidzot pilote, Liene, tikusi pie sava kukuruznika (Andra). 🤣
Es te ta padomaju, viniem tak tur ir vanna. Mes tak storijos redzejam, kur Lienuks dvieli bija notinies, noveleja mums Laimigu Jauno Gadu. Kapec vairs nav parraides no vannas? Vai romantika abu starpa ir mirusi?
06.01.2022 23:45 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Nu ja, vai tik tas nav kā mājiens, ka ciemiņi (cūkotāji, it īpaši vīrene) aizbraukuši, nabaga Lienei jāberž māja, vaiga sviedros!
06.01.2022 23:45 |
 
Reitings 5602
Reģ: 20.08.2021
Laikam Vegetas kundzei būs jāaizsūta tas raksts un bildes ar to pritonu!
Atradusies svētā! Tik derdziga sieviete
06.01.2022 23:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Un par vannu…
Pieļauju, ka Andžam ir paranoja iet vannā un atkal, netīšām noplivināt savu rakveres cīsiņu.
06.01.2022 23:49 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Ha, ha posts pa rubli. Lieņuks, jau mums atkal svētā avs, aizmirsusi jau kā pati noliek visas, kas nav kauli un āda, un nav miss konkursiņā piedalījušās. Uzlikusi kārtējo filtru un lej kārtējās samazgas. Labāk būtu iekāpusi savā jaunajā auto un aizbraukusi izvēdināt galvu sev un bērnam, nevis lielījusies Instagram, ka iztīrījusi māju, nu ir līmenis, kā tāda maza meitene dod atskaites, mamma es iztīriju savu istabu:D:D:D es nevaru tāda influencere. Un viņa var tur neliet, ka saņemot tik daudz pozitīvas vēstules, kā tad, kā sieviete, kas šitā ir nolaidusies var saņemt ikdienā pozitīvas vēstules? Diez kādas ir tās pozitīvās vēstules, malacīte, ka pameti savus bērnus, malacīte, ka gulēji ar precētiem vīriešiem, tāda malacīte, ka Lienīte iztīrījusi māju un uztaisījusi 50 pietupienus. Es nevaru, tā vietā, lai atrādītu skaito Norvēģiju (ne tikai ielas, laivas) viņa sēž un stāsta kā izberzusi dzīvokli. Būtu labāk mazo Miu laidusi uz dārziņu, lai meitenīte spēlējas ar bērniem, dzīvojas pa lauku un pati gājusi strādāt, kaut vai tīrīt, ja reiz tik ļoti patīk tīrīt, arī tas ir darbs, nevis degradējusies Instagram, kaut kāds sviests.
Un jā atkal apskaujot vīru, un kur ir apskaujot savus bērnus, nu i māte!
06.01.2022 23:50 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Skaistslaiks @ 06.01.2022 23:50
Ha, ha posts pa rubli. Lieņuks, jau mums atkal svētā avs, aizmirsusi jau kā pati noliek visas, kas nav kauli un āda, un nav miss konkursiņā piedalījušās. Uzlikusi kārtējo filtru un lej kārtējās samazgas. Labāk būtu iekāpusi savā jaunajā auto un aizbraukusi izvēdināt galvu sev un bērnam, nevis lielījusies Instagram, ka iztīrījusi māju, nu ir līmenis, kā tāda maza meitene dod atskaites, mamma es iztīriju savu istabu:D:D:D es nevaru tāda influencere. Un viņa var tur neliet, ka saņemot tik daudz pozitīvas vēstules, kā tad, kā sieviete, kas šitā ir nolaidusies var saņemt ikdienā pozitīvas vēstules? Diez kādas ir tās pozitīvās vēstules, malacīte, ka pameti savus bērnus, malacīte, ka gulēji ar precētiem vīriešiem, tāda malacīte, ka Lienīte iztīrījusi māju un uztaisījusi 50 pietupienus. Es nevaru, tā vietā, lai atrādītu skaito Norvēģiju (ne tikai ielas, laivas) viņa sēž un stāsta kā izberzusi dzīvokli. Būtu labāk mazo Miu laidusi uz dārziņu, lai meitenīte spēlējas ar bērniem, dzīvojas pa lauku un pati gājusi strādāt, kaut vai tīrīt, ja reiz tik ļoti patīk tīrīt, arī tas ir darbs, nevis degradējusies Instagram, kaut kāds sviests.
Un jā atkal apskaujot vīru, un kur ir apskaujot savus bērnus, nu i māte!

100% Lenka viriesa del atteiktos no Mias, pat acis nepamirkskinot! Vienigi tagad vinai vairs nav kam vinu iegrust, jo visi ir no vinas pasas atteikusies un Kivis jau nu tiesam neaudzinatu vinu viens. Atnaks vinam nakamq muza milestiba un Lienei atnaks Karma!
07.01.2022 00:01 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Es viņai uzrakstīju. Vienkārši pieriebusies tā viņas diršana.
07.01.2022 00:04 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Pajautāju vai aizmirsa, kādu pritonu atstāja Tenerifē. 😆
07.01.2022 00:05 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Shayk @ 07.01.2022 00:01

100% Lenka viriesa del atteiktos no Mias, pat acis nepamirkskinot! Vienigi tagad vinai vairs nav kam vinu iegrust, jo visi ir no vinas pasas atteikusies un Kivis jau nu tiesam neaudzinatu vinu viens. Atnaks vinam nakamq muza milestiba un Lienei atnaks Karma!

Kā "nav kam iegrūzt"? Miai ir 2 vecāki.
Pusotru gadu tak "viena pati" audzināja Miu.
Momentā iegrūstu Andrim, lai dara ko grib, tāpat kā Ārenam, un aiztecētu pakaļ kādam naftas magnātam Norgē.
10+ gadus atpakaļ Ļenkai pat bija jaunība, augums un skaista seja, lai mēģinātu. Tagad, oi... yikes. Žēl, ka dzīvē nevar sejai FaceApp uzstellēt. Dieviņš krunkas Ļenkai sazīmējis. 😜
07.01.2022 00:09 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
creamy80 @ 07.01.2022 00:05
Pajautāju vai aizmirsa, kādu pritonu atstāja Tenerifē. ?

😄 🤣 😂
Tulin tevi noblokes.
07.01.2022 00:19 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Labi, lai tak Ļenka nestrādā, ja reiz kauli tā sāp un principi neļauj, bet mazo Miu gan varēja laist dārziņā. Vai nelaiž tāpēc, ka pēc Mias uzvedības varēs saprast, ka kaut kas nav labi tajā famīlijā.
Es saprotu, ka ne visi bērni ir smaidīgi, bet mazā izskatās super pasīva un neieinteresēta nekamā.
Paskatījos šodien to tatušku “meistari”, kas tā slavina Ļenku. Viņa tak pati garā sista! Es nekad mūža neietu pie tāda tetovēties.
07.01.2022 00:27 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
runājot par miss vegetas ēstgatavošanu-vai kāds kādreiz ir redzējis ko ēd mazā meitiņa? maz sanāk sekot līdzi aizraujošajai ikdienai,bet cik redzēju,tad fonā bija tikai mākslīgais piena maisījumus. es gan nezinu tā 100%, bet liekas,ka 1,5 gadīgam bērnam vajadzētu ēst kaut ko normālāku par mpm.
07.01.2022 00:27 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
creamy80 @ 07.01.2022 00:05
Pajautāju vai aizmirsa, kādu pritonu atstāja Tenerifē. ?
izskatās, ka šodien neesi grīdu ar lupatu izberzusi! Hihi
Redzēs vai ko atbildēs..
07.01.2022 00:28 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Enazenaz @ 07.01.2022 00:27
Labi, lai tak Ļenka nestrādā, ja reiz kauli tā sāp un principi neļauj, bet mazo Miu gan varēja laist dārziņā. Vai nelaiž tāpēc, ka pēc Mias uzvedības varēs saprast, ka kaut kas nav labi tajā famīlijā.
Es saprotu, ka ne visi bērni ir smaidīgi, bet mazā izskatās super pasīva un neieinteresēta nekamā.
Paskatījos šodien to tatušku “meistari”, kas tā slavina Ļenku. Viņa tak pati garā sista! Es nekad mūža neietu pie tāda tetovēties.
Jā, par Miu piekritīšu. Bērns sēž istabā visu laiku. Ar citiem bērniem nekomunicē. Kaut uz bērnu laukumiņu būtu aizvedusi. Arī storijos nav redzama gandrīz vispār..
07.01.2022 00:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits