KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
0meitene0 @ 21.10.2021 19:47
Kāpēc Andrim feeda jāliek bildes ar dzīvokli??, tā kā pusaudzis, kas no mammas mājām pirmo reiz izvācās. Liene gan nepaspèja fonā kādu plīša mantiņu un jogas paklājiņu nolikt

Plankas jau tik džinsas vajag 😁👖
21.10.2021 20:09 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
*plankam
21.10.2021 20:09 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Tā sēņu salātu bilde izskatās diezgan labi un kārtīgi, pat ja ņem vērā tās lētās Vegetas visur pievienošana.
Jāfiltrē taču arī, kad uzbraukt ir par tēmu, bet kad jau nepamatoti. Ja šādu recepti, oook, bez Vegetas pasniegtu Freimane, čurātu karstu, ja, ja Kiviča, tad viss ir šausmīgi un fuj un pē?
Salīdzinājumā ar viņas parasti liktajām pļurām, šī bilde ir tiešām pieņemami estētiska. Un ne ar ko ne sliktāka ar jūsu pašu liktajām ēdiena bildēm Storijos :D
21.10.2021 21:12 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Kārtējie priecīgu prātu vēlējumi, salāti un laivu atrādīšana. Viņai pašai neapnīk, varu iedomāties cik viņai garlaicīga dzīve, būtu metusi mieru tam Instagramam, iekārtojusi Miu bērnudārzā (tie viņiem jau no 6 mēnešiem) un gājusi strādāt, savādāk katru dienu pavirina aizskarus ,apskatās uz laivām un iet taisīt salātus vai it kā planku. Laikam būs Lienītei jānosūta man zināmo meiteņu Instagrami, kas dzīvo Norvēģijā, lai apskatās, ko nozīmē atrādīt skaisto Norvēģiju, pie tam viņas nav ne tuvu influenceres, bet strādā normālā algotā darbā, bet brīvdienās apceļo Norvēģiju un dalās ar skaistajām vietām, tur tiešām var acis pamielot, nevis rāda vienu un to pašu ciematu, vai pārpublicē citu attēlus:D
21.10.2021 21:30 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Nepiekrītīšu gan, ka tie sēņu salāti ir labi. Pirmām kārtām, estētiski nebaudami! Otrām kārtām, salāti? Tas tiešām būtu jāatrāda, vai pasarg Dies' recepte! Sarežģītības pakāpe: augstākā!
Es personīgi neatrādu virtuvi, vai ko gatavoju, man pietiek, ka draudzenēm apmainamies ar bildem un kādiem knifiem! Vispār es daudz lasu par slaveniem pavāriem, paskatos viņu video! Ir vērts macities no tadiem kas ar Mišelina zvaigznēm darbojas, Jo ir kur tiekties un augt!
Lienes kulinārija ir vairāk kaut kādam pusaudzem, kuras sāk gatavot pašas! Pļiku pļeku varētu saukties Lienes recepšu grāmata!
Par Paulu Freimani, viņa iziet uz veselīgajam receptēm, un vegeta nav manīta! Vismaz par ko apsveicami ir Freimanei, tas maltīšu bildes ir loti skaistas un estetiski baudamas!
Vai čuraju karstu ko viņa gatavo? Laikam jau nē, bet bildes nenoliedzami skaistas!
21.10.2021 21:42 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
McSara @ 21.10.2021 21:42
Nepiekrītīšu gan, ka tie sēņu salāti ir labi. Pirmām kārtām, estētiski nebaudami! Otrām kārtām, salāti? Tas tiešām būtu jāatrāda, vai pasarg Dies' recepte! Sarežģītības pakāpe: augstākā!
Es personīgi neatrādu virtuvi, vai ko gatavoju, man pietiek, ka draudzenēm apmainamies ar bildem un kādiem knifiem! Vispār es daudz lasu par slaveniem pavāriem, paskatos viņu video! Ir vērts macities no tadiem kas ar Mišelina zvaigznēm darbojas, Jo ir kur tiekties un augt!
Lienes kulinārija ir vairāk kaut kādam pusaudzem, kuras sāk gatavot pašas! Pļiku pļeku varētu saukties Lienes recepšu grāmata!
Par Paulu Freimani, viņa iziet uz veselīgajam receptēm, un vegeta nav manīta! Vismaz par ko apsveicami ir Freimanei, tas maltīšu bildes ir loti skaistas un estetiski baudamas!
Vai čuraju karstu ko viņa gatavo? Laikam jau nē, bet bildes nenoliedzami skaistas!

bet ne visas tā domā kā tu. Es redzu to, ka IG dalās ar šāda tipa bildēm, nevis kā receptes šedevrs, bet vienkārši nošēro, ko pagatavoja, pierakstot klāt sastāvdaļas. Kur rakstīts, ka jāatrāda tikai Mišelin līmeņa ēdiena šedevrus? Visa parastā tauta liek storijos savus ēdienus, kurš vairāk, kurš mazāk un šāda bilde kā Lienei šie sēņu salāti jau noteikti ietilpst "estētiskajos" rāmīšos, jo tieši šādas liek arī visas citas, tajā skaitā arī daudzas te norējējas.
21.10.2021 21:47 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Seina @ 21.10.2021 21:47

bet ne visas tā domā kā tu. Es redzu to, ka IG dalās ar šāda tipa bildēm, nevis kā receptes šedevrs, bet vienkārši nošēro, ko pagatavoja, pierakstot klāt sastāvdaļas. Kur rakstīts, ka jāatrāda tikai Mišelin līmeņa ēdiena šedevrus? Visa parastā tauta liek storijos savus ēdienus, kurš vairāk, kurš mazāk un šāda bilde kā Lienei šie sēņu salāti jau noteikti ietilpst "estētiskajos" rāmīšos, jo tieši šādas liek arī visas citas, tajā skaitā arī daudzas te norējējas.

Es kaut ko rakstiju, ka tikai Mišelin zvaigžņu pavāriem jaatrada?
Man, paldies Dievam, IG šādas receptes neregojās!
Gribi būt influencere, tad mācies no citam influencerem! Mūžīgie filtri, ka vispār cilvēku nevar atpazit, deguns pazūd seja! Ja nevar bez filtra, varbūt vispār nevajag plosīties ar tam kolosālam dienas velejumiem!
4 bērnu mamiņai būtu jamak kaut kas baudamaks pagatavot!
Bet ja Tev patīk Lienes firmas salāti, uz priekšu! Sāc gatavot! 🍀
21.10.2021 21:56 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Labi, pati viņa ēd tos salātus un tajā šovā arī varēja redzēt, ka Andris arī neko jēdzīgu nedabū paēst. Loģiski, ka šmigā ir ļoti daudz kaloriju, kas visu laiku ir jāsadedzina, bet Mia? Viņai vajag kārtīgu un sabalansētu uzturu, nevis Ļenkas sēņu salātus!
Man ļoti žēl mazo Miu… ne viņai mantas kādas tiek nopirktas, ne drēbītes, senči plenči, kas kniebjās uz nebēdu un neticu, ka Liene baigi ar viņu darbotos, kad mājās ir viena! Viņa tak ir MomOf4! Būtu tad rādījusi kā ar Miu darbojās. Varbūt iekarotu citu mammu sirdis un būtu vēlviena instamamma.
Un strādāt viņa neies! Tā garā sistā Liene tak ir uzveikusi artrītu un neriskēs ar savu veselību. Sliņķe, kura neko negrib darīt, kā vien staigāt kā klauns apkārt
21.10.2021 23:46 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Manuprāt, lieki cepties par garlaicīgu saturu.
Labi vai slikti, garšīgi vai negaršīgi salāti, ar vai bez vegetas...
Plankot džinsās vai leggingos, kas tikai izskatās kā džinsas...
Jauns dzīvoklis vai no cita leņka istabas filmētas...
Bija laiks, kad man likās šī diskusija beigsies ar 1-3 nekrologiem. Tādā ziņā prieks, ka viss iegājis sliedēs, kur aprunājam salātus un sporta apģērbu, līdzīgi, kā meitenes aprunā ietekmeles otrā foruma diskusijā.
Ka tik Andra meitas, Madaru, Jāni no Cēsīm, Buli, un visus pārējos Latvijas, Norvēģijas un interneta iedzīvotājus liek mierā, lai mazāk dzer un lai Liene beidz patoloģiski melot par visu savā dzīvē.
21.10.2021 23:59 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Biju donājusi, ka šī tēma jau ,,mirusi,, , io tagad taču Agrita ar Jāni ir topā, ne Kiviči.
22.10.2021 00:10 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Kiviča atkal aicina "sportot" (pati tikko uztaisījusi slavenos 50 pietupienus). Speciāli uztaisīju, lai saprastu, cik tad tas aizņem laika. 1 minūti un 58 sekundes :D Jebal, Liene, beidz to saukt par sportošanu :D
22.10.2021 21:45 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Apple of my eye @ 22.10.2021 21:45
Kiviča atkal aicina "sportot" (pati tikko uztaisījusi slavenos 50 pietupienus). Speciāli uztaisīju, lai saprastu, cik tad tas aizņem laika. 1 minūti un 58 sekundes :D Jebal, Liene, beidz to saukt par sportošanu :D

Kur tad planks ir pazudis?? Kas ta nu!!?
Atrādīja arī auskaru!! Yeey kolosāli!
22.10.2021 22:51 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Apple of my eye @ 22.10.2021 21:45
Kiviča atkal aicina "sportot" (pati tikko uztaisījusi slavenos 50 pietupienus). Speciāli uztaisīju, lai saprastu, cik tad tas aizņem laika. 1 minūti un 58 sekundes :D Jebal, Liene, beidz to saukt par sportošanu :D

Mums skolas bij 100 pietupieni 100 sekundees jaauztaisa, uznjeema laiku un skaitiija. Un tas bija pie iesildiishanaas vingrojumiem.
Łena ir taaaaaaaada sportiste. Ha ha ha. 🤮🤮🤮 kuslā vārna.
22.10.2021 23:00 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Kuslā vārna 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
22.10.2021 23:04 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Vo vo! Kā iesildīšanos es vēl saprastu, bet, ja tas ir viss treniņš, tad wtf 😛
Es planku bieži taisu pēc skriešanas vai velobraukšanas (1-2h slodzītes). Bet nezinu, kam jānotiek, lai es TIKAI planku liktu katru dienu IG storijos kā lielo sportu :D
23.10.2021 12:55 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
LaikamGarlaicigi @ 21.10.2021 23:59
Manuprāt, lieki cepties par garlaicīgu saturu.
Labi vai slikti, garšīgi vai negaršīgi salāti, ar vai bez vegetas...
Plankot džinsās vai leggingos, kas tikai izskatās kā džinsas...
Jauns dzīvoklis vai no cita leņka istabas filmētas...
Bija laiks, kad man likās šī diskusija beigsies ar 1-3 nekrologiem. Tādā ziņā prieks, ka viss iegājis sliedēs, kur aprunājam salātus un sporta apģērbu, līdzīgi, kā meitenes aprunā ietekmeles otrā foruma diskusijā.
Ka tik Andra meitas, Madaru, Jāni no Cēsīm, Buli, un visus pārējos Latvijas, Norvēģijas un interneta iedzīvotājus liek mierā, lai mazāk dzer un lai Liene beidz patoloģiski melot par visu savā dzīvē.

Gribēju to pašu rakstīt, bet tad pamanīju tavu komentāru. Piekrītu! Man kaut kā galīgi vienalga vai tie "salāti" izskatās baudāmi vai ne, vai ir garšīgi vai nav, vai Andris atrāda savu dzīvokli vai ne, vai Liene sporto džinsās vai kaut vai kaila. Galvenais, ka, lai arī kāds, bet ir ēdiens uz galda, ka ir jumts virs galvas un, kā izskatās, nav alkohola. Vai bērnam ir mantiņas vai nav, tā ir viņu darīšana, bet bērns izskatās priecīgs, paēdis un ģērbts tīrās drēbītēs. Lai vai kāds Kivičs būtu, es neticu, ka viņš jebkad ļautu bērnam staigāt apkārt netīram vai neēdušam, jo bērnus viņš, tiesa gan, pa savam, bet mīl. Izskatās, ka Norvēģija viņiem nākusi par labu un kaut nu arī būtu tā, ka beidzot būtu nākuši pie prāta vismaz tādā ziņā, ka vairs neplosto apkārt, bet strādā, audzina savu bērnu un dzīvo normālu, sakārtotu dzīvi. Un es tiešām no sirds un bez jebkādas ironijas saku, ka novēlu, lai viņiem viss izdodas. Gan pašu, gan mazās meitiņas dēļ.
23.10.2021 22:45 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Atkal kotletes ar tiem sīpoliem.😂😳 vai arī sīpoli ar gaļu?😂
26.10.2021 18:13 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
AnnijaB @ 26.10.2021 18:13
Atkal kotletes ar tiem sīpoliem.?? vai arī sīpoli ar gaļu??

Man, piemēram, vienalga ko viņa ēd un cik pietupienus spēj izpildīt, bet atkal jau storijos uzpeld fragmenti no topošās grāmatas. Un viss pa vecam, tie teksti izklausās pēc kārtējās samazgu liešanas, kas ir vienkārši pretīgi. Viņa to vien dara kā visiem vēl priecīgu prātu un lej žulti.
26.10.2021 18:57 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
jenna @ 26.10.2021 18:57

Man, piemēram, vienalga ko viņa ēd un cik pietupienus spēj izpildīt, bet atkal jau storijos uzpeld fragmenti no topošās grāmatas. Un viss pa vecam, tie teksti izklausās pēc kārtējās samazgu liešanas, kas ir vienkārši pretīgi. Viņa to vien dara kā visiem vēl priecīgu prātu un lej žulti.

Jau kurais storijs (ar pāris mēnešiem starpā), kur izskan par dusmīgajām skaudīgajām meitenēm, kurām likās, ka Ļenka atņem "īstajām modelēm" darbu. Ļenka, pabeidz to nelaimīgo rindkopu beidzot!
26.10.2021 20:55 |
 
Patīk
Reitings 22509
Reģ: 27.01.2021
Ļenočka uzfilmēja pietupienus un lēcienus, bet savus bērpijus "nepaspēja". Drīzāk neuztaisīja vispār, jo ar saviem atrofētajiem muskuļiem vairāk neko nespēj izdarīt 😂 posts par plakano dibenu arī bija skaisti. vīnogas ir skābas, vai ne, Ļenka?
26.10.2021 21:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits