KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Bet par to darbu, kad, tad Liene ir strādājusi, vismaz neesmu dzirdējusi kopš ir ar Andri, jo tad tak patstāvīgi dzerstījās, bija tas šovs, katru dienu sēdēja live utt, tad vēl tie braucieni laimi meklēt. Tak Liene nav tas materiāls, man jau liekas, ka tāpēc viņa visu laiku leca virsū zināmiem vīriešiem, lai varētu būt tikai "sabiedrības dāma"
04.10.2021 11:18 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
50 pietupieni un planks, nu reaali stulba. Lai uztaisa storiju, kaa padirsa uz poda.
Pamatskolaa sporta stundaas 100 pietupieni bija viens no iesildiishanaas vingrinaajumiem. Te, blje, 50 pietupieni, treniņš vesels pakulgalvai.
Ar beernu labaak buutu izvilkusies aaraa uz kaadu rotalju laukumu, kur citas maates. Nevis valkaajusi beernu uz krogiem un lielveikaliem.
04.10.2021 12:01 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.08.2021
Andris dara tieši to pašu, ko Madara teica savā intervijā. Kad šiem biju attiecību krīze, tad Madara arī sāka iet uz sporta zāli. Te jau izskatās, ka kas līdzīgs notiek.
04.10.2021 15:13 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Ļenai, kuru neinteresee brendi, ap kaklu apviikstiita feikaa LV šalle. Feiku karaliene. Nu vai tad nevar pirkt to, ko var atljauties, piemeeram Guess šalli, tai tak nauda sanaaktu, kad ir atlaides. Neee, ķiiniešu feiks, bet zato LV 🤣🤣🤣
Kaa arii izvilkusies aaraa ar ratiem, re kaa, shis forums nav tik slikts, stimulee Ļenu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
04.10.2021 18:05 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Kivene speciāli šodien atrādīja pastaigu ar bērnu? 😀
Bet ja godīgi, tad viņas telefona kamera ir briesmīga priekš video. Nu ja pikseļi nevelk video, bet labāk taisīt bildes? Lai gan ar bildēm līdzīgi, īpaši tie ēdienu foto, kas apetīti neraisa 🙄😀😀
04.10.2021 21:44 |
 
10 gadi
Reitings 4659
Reģ: 29.01.2009
Pievienojos sarunām, jo arī man skauž un esmu heitere.😆 Pat nezināju, ka esmu šeit reģistrējusies un pat paroli atcerējos😆 Bet dikti gribējās uzrakstīt, lai paskataties cik Ļenkai komentāru pie viņas konkursa🤣🤣🤣 Nesanāk viņai galīgi. Viņai gan izskatās, ka ir uzlikts, lai var komentēt tikai viņas sekotāji, bet ņemot vērā, ka viņai ir ja nemaldos 13 tūkstoši sekotāju (nevar precīzi paskatīties, neiet ig) tad komentāri ir tikai 38 un visi lielākoties no vieniem un tiem pašiem cilvēkiem🤣 Kopā salasās vrb kādi 10. Un tad te rodas jautājums, viņu tak visi tā atbalsta, sūta atbalsta un uzmundrinājuma vēstules, visiem pat nespēj atbildēt, kur tad ir tie atbalstītāji? Konkursā neviens nepiedalās.
04.10.2021 22:12 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Hanah @ 04.10.2021 21:44
Kivene speciāli šodien atrādīja pastaigu ar bērnu? ?
Bet ja godīgi, tad viņas telefona kamera ir briesmīga priekš video. Nu ja pikseļi nevelk video, bet labāk taisīt bildes? Lai gan ar bildēm līdzīgi, īpaši tie ēdienu foto, kas apetīti neraisa ???

Atradija pastaigu, nez kad bija pēdējā reize? Augustā? Jo beidzot ir tie rati vismaz bērnam!
Liels varoņdarbs - izvest bērnu pastaigāties! Bravo, Liene!
04.10.2021 22:50 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Es domāju, ka Ļenka ir diezgan slīpēta manipulatore un Andža tik viegli neaizies no viņas.
Tas jau ir pamatu pamatos iemesls, kāpēc viņa dabū tos vīriešus-jo galviņu paglauda, paslavē un dod viņiem to, ko nav devusi mājās esošā sieviete.
Bulis savācās un saprata, ka tās ir tikai laicīgas emocijas un arī tās noplaks, tāpēc aizlīda atpakaļ pie sievas, kura piedeva. Andrim nav vaira atpakaļceļa, jo Madara jau ir aizņemta un no viņa puses pazemota.
04.10.2021 23:05 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Ļenka, pa taisno forumā posto apdeitus. IG un FB jau vairākas stundas neiet. Bet pirksti droši vien niez.
04.10.2021 23:32 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Vai tik Madara atkal neprasa alimentus no Andžas...
Lienes dziļās pārdomas 2 naktī.


05.10.2021 03:14 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Pusaudža līmeņa pārdomas 🙄
05.10.2021 07:50 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Pamanījāt, ka viņa sev jaunu vārdu izdomāja? :D Liene Katerīna
05.10.2021 08:51 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Lienīte atkal tikusi pie savām leļļu skropstām, laikam kaut kādas pielīmētās atrada:D
Bet vispār tā sevis slavināšana pie katra posta, cik es pozitīva, cik es mīlestības pilna, harmoniska, patiesa utt. Laikam neviens nekad to Lienītei nav teicis, tāpēc viņai šādi kompleksi un, tad jāizsaka komplimenti sev pašai 2:00 naktī, es nezinu, es parasti tajā laikā guļu, nevis esmu pārdomās cik es mīlestības apgarota:D
05.10.2021 09:17 |
 
Patīk
Reitings 22509
Reģ: 27.01.2021
woman_wonderland @ 05.10.2021 08:51
Pamanījāt, ka viņa sev jaunu vārdu izdomāja? :D Liene Katerīna
nu klau, ja jau Madara var sev paņemt dzimtas uzvārdu, tad taču Lienīte arī var sev no pakaļas izvilkt vai izdomāt jaunu vārdu, lai nebūtu ne drusciņas sliktāka par Madaru
05.10.2021 09:31 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Jaashanaas ar preceetiem tachu taads miilestiibas, pozitiivisma un harmonijas paraugs 🥰🥰🥰
05.10.2021 10:31 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Ļenkai nepielec, ka špakteli dereetu vismaz uz nakti nomazgaat, gaida liidz nakts diviem ar kg shpaktelja, kad insta saaks darboties. Nekas, nekas, zem taas 24/7 shpaktelja kaartas driiz buus ģīmis kaa Mias omiitei ne kaa maatei un Andris taadu vecu, nojaatu grabažu apmainiis pret jaunaaku.
05.10.2021 10:36 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Skaistslaiks @ 05.10.2021 09:17
Lienīte atkal tikusi pie savām leļļu skropstām, laikam kaut kādas pielīmētās atrada:D
Bet vispār tā sevis slavināšana pie katra posta, cik es pozitīva, cik es mīlestības pilna, harmoniska, patiesa utt. Laikam neviens nekad to Lienītei nav teicis, tāpēc viņai šādi kompleksi un, tad jāizsaka komplimenti sev pašai 2:00 naktī, es nezinu, es parasti tajā laikā guļu, nevis esmu pārdomās cik es mīlestības apgarota:D

Laikam Andris nesaka komplimentus! Pašai sevi jāslavē
05.10.2021 13:06 |
 
Reitings 16
Reģ: 09.10.2019
Negribas jau to Lieni aizstāvēt, bet ļoti iespējams kāda paņems no mana komentāra tikai to.
Līdz šim, lasot, lielākoties gribējies piekrist par Lienes intelektu, izgājieniem, Andra drāmām un grādiem. arī fakts, ka viņa vilka to meitenīti uz bāriem un ballītēm neliecina neko labu, bet šodien nedaudz samulsu par jūsu pārmetumiem Lienes audzināšanas modelī. Pazīvojot pašai kādu laiku Norgē, līdzīgā pilsētā, kā šobrīd dzīvo mūsu Kivičpāris, man šī bilde iezīmējas nedaudz citādāk.
Iesākumam - nu neturpināsim greizo PSRS domāšanu vai konsumērisma pieeju par bērnu audzināšanu. No pedagogiem un psihologiem daudz esmu dzirdējusi un lasījusi, ka bērniem līdz 2 gadu vecumam komunikācija ar citiem bērniem NAV obligāta lieta. Bērnam vissvarīgākais ir vecāks, pieaugušais - 1:1 komunikācija. Drošības sajūta. Obligāti iet uz bērnu laukumiņu nav OBLIGĀTA PRASĪBA! Latvijā BKA standartā ir pieejams 1,5g, protams ir iespēja arī ņemt īsāku, bet tas atkarīgs no mātes nevis "normāla darba". Darba devējs nevar liegt vecākiem izmantot maksimālo laiku, ko dod valsts, lai pavadītu laiku ar mazo.
Tāpat par tām mantām - Montessori mums māca, ka bērnam mantas nav svarīgas, viņam ir svarīga pasaule. Priekšmeti, ar ko darbojas vecāki (mūsdienās diemžēl telefoni). Mans mazais 90% mājās spēlējas ar kastaņiem, skrūvītēm (jo ir remonts) un krājkasīti, kur met monētas. Svarīgas ir škiet divas mantas, parējās ir interesnatas varbūt 10 min, pēc tam ātri vien aizmirst. tad kad atrāda, meitēns izskatās priecīgs. Iespējams, ir pirktas mantas un mazā vnk uzmetusi mīksto un aizgājusi spēlēties ar lejkanniņu vai slotiņu un liekšķeri. 😀
Un par tām pastaigām. Ok, es tiešām nesaku, ka tas ir Mias variants, jo Liene jau publicē visu (bet varbūt tomēr nē), BET.. Mia jau kādu laiku staigā, labprāt skrien apkārt. Ļoti iespējams, ka viņi dzīvo mazdzīvokļu mājā ar pagalmu, kur nav mašīnu apdraudējuma un tad kad Liene mums sūta savus sveicienus un kolosālās dienas, Mia dzīvojas pagalmā un Liene viņu vēro.
Latvijā taču privātmājā, ja ir žogs, mēs nesēžam blakus bērnam 24/7. Galvenais,lai ir redzes lokā un nav apstākļu, kas varētu apdraudēt mazā dzīvību.
Un galu galā - ja iet pastaigās ar Andri - viņš viņu nes ergosomā. Zinu ļooooti daudzas ģimenes, kur vecāki vispār nepērk ratus, jo var iztikt ar somu. Un ja vispārīgi - ir tik daudzi bērni, kas līdz ko sāk staigāt, kategoriski atsakās sēdēt ratos.
Cerēsim, ka kaut daļa no tā, ko es te uzrakstīju, ir patiesība un Andris vienkārši Lienei ir aizliedzis bērnu publicēt priekšā un pakaļā.
Lai gan sķiet ļoti zīmīgi, bet iespējams, ka ratus arī tagad paņēma tikai tāpēc, ka Andrim daudz darba un Mia kļuvusi tik smaga, ka Lienīte nevar pastiept.
05.10.2021 13:55 |
 
Patīk
Reitings 22509
Reģ: 27.01.2021
Sauleszakjis @ 05.10.2021 13:55
Negribas jau to Lieni aizstāvēt, bet ļoti iespējams kāda paņems no mana komentāra tikai to.
Līdz šim, lasot, lielākoties gribējies piekrist par Lienes intelektu, izgājieniem, Andra drāmām un grādiem. arī fakts, ka viņa vilka to meitenīti uz bāriem un ballītēm neliecina neko labu, bet šodien nedaudz samulsu par jūsu pārmetumiem Lienes audzināšanas modelī. Pazīvojot pašai kādu laiku Norgē, līdzīgā pilsētā, kā šobrīd dzīvo mūsu Kivičpāris, man šī bilde iezīmējas nedaudz citādāk.
Iesākumam - nu neturpināsim greizo PSRS domāšanu vai konsumērisma pieeju par bērnu audzināšanu. No pedagogiem un psihologiem daudz esmu dzirdējusi un lasījusi, ka bērniem līdz 2 gadu vecumam komunikācija ar citiem bērniem NAV obligāta lieta. Bērnam vissvarīgākais ir vecāks, pieaugušais - 1:1 komunikācija. Drošības sajūta. Obligāti iet uz bērnu laukumiņu nav OBLIGĀTA PRASĪBA! Latvijā BKA standartā ir pieejams 1,5g, protams ir iespēja arī ņemt īsāku, bet tas atkarīgs no mātes nevis "normāla darba". Darba devējs nevar liegt vecākiem izmantot maksimālo laiku, ko dod valsts, lai pavadītu laiku ar mazo.
Tāpat par tām mantām - Montessori mums māca, ka bērnam mantas nav svarīgas, viņam ir svarīga pasaule. Priekšmeti, ar ko darbojas vecāki (mūsdienās diemžēl telefoni). Mans mazais 90% mājās spēlējas ar kastaņiem, skrūvītēm (jo ir remonts) un krājkasīti, kur met monētas. Svarīgas ir škiet divas mantas, parējās ir interesnatas varbūt 10 min, pēc tam ātri vien aizmirst. tad kad atrāda, meitēns izskatās priecīgs. Iespējams, ir pirktas mantas un mazā vnk uzmetusi mīksto un aizgājusi spēlēties ar lejkanniņu vai slotiņu un liekšķeri. ?
Un par tām pastaigām. Ok, es tiešām nesaku, ka tas ir Mias variants, jo Liene jau publicē visu (bet varbūt tomēr nē), BET.. Mia jau kādu laiku staigā, labprāt skrien apkārt. Ļoti iespējams, ka viņi dzīvo mazdzīvokļu mājā ar pagalmu, kur nav mašīnu apdraudējuma un tad kad Liene mums sūta savus sveicienus un kolosālās dienas, Mia dzīvojas pagalmā un Liene viņu vēro.
Latvijā taču privātmājā, ja ir žogs, mēs nesēžam blakus bērnam 24/7. Galvenais,lai ir redzes lokā un nav apstākļu, kas varētu apdraudēt mazā dzīvību.
Un galu galā - ja iet pastaigās ar Andri - viņš viņu nes ergosomā. Zinu ļooooti daudzas ģimenes, kur vecāki vispār nepērk ratus, jo var iztikt ar somu. Un ja vispārīgi - ir tik daudzi bērni, kas līdz ko sāk staigāt, kategoriski atsakās sēdēt ratos.
Cerēsim, ka kaut daļa no tā, ko es te uzrakstīju, ir patiesība un Andris vienkārši Lienei ir aizliedzis bērnu publicēt priekšā un pakaļā.
Lai gan sķiet ļoti zīmīgi, bet iespējams, ka ratus arī tagad paņēma tikai tāpēc, ka Andrim daudz darba un Mia kļuvusi tik smaga, ka Lienīte nevar pastiept.
ļoti gribētos, lai Tevis teiktais būtu taisnība. bet ņemot vērā Lienes šizīgo personību, varētu būt arī krietni bēdīgāk. ja jau tik uzkrītoši atrādīja tās kleitiņas, kad forumā gāja runas, ka Miai viena maiciņa tikai, kāpēc vēl nav kāda lelle atrādīta? nevajag jau bērnam simt un vienu attīstošo rotaļlietu, jo pilnīgi mierīgi bērns var spēlēties ar katliem, putraimiem, sadzīves mantām un attīstīties, bet nu kaut kādas mantiņas pāris arī vajag. jācer, protams, ka viss tas ir, nevaram arī tikai pēc insta zināt. Andris ir lecīgs gailis, bet vismaz bērni viņam rūp, par Miu noteikti rūpējas. un Liene vismaz tup mājās un kopā ar mazo 24/7, tā ka galīgi novārtā tas bērns pamests nav, galvenais, lai neuzkāpj abi uz korķa atkal
05.10.2021 14:42 |
 
Reitings 16
Reģ: 09.10.2019
Es reizēm aizdomājos ka iespējams tās visas lietas atrāda foruma lasītājām, jo katrs šeit izteiktais komentārs var kaitēt šiem tiesas procesā. Gan jau Madaras advokāti - precīzāk viņu padotie vāc pierādījumus par vecāku nekompetenci - nedod Dievs kkas nav kā vajag - uzreiz var aizrādīt. Tā nu tiek atrādīts pa vidu stulbajiem storijiem, ka par Miu nav jāuztraucas. Tajā pat laika protams filtrs viņiem pašiem ir sū** tāda gadījumā - arī dzērumā iefilmetais un uzrakstītais kaitē tieši tāpat.
05.10.2021 15:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits