KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
C00L Dzipsy @ 20.08.2021 22:12

Pirms tam te kāda rakstīja par pieburšanu un tādām lietām.
Vai tādas lietas tiešām strādā? ? Esmu dzirdējusi dažādus nostāstus, bet nu negribas ticēt, ka tiešām var cilvēku sev pieburt ar zālītēm un ko tur vēl.

Nu nestrādā pieburšanas. Bet ir cilvēki kuriem ir harizma un prot pārliecināt cilvēkus. Andrim ir harizma, kas labi strādā uz noteiktu sieviešu daļu (piem. tās viņa aitas FB).
Liene prot sev pievilināt vīriešus, kas ir rutīnas, darba, ģimenes problēmu nomākti. Pēkšņi kā gaismas stariņš dzīvē uzrodas smuks (vismaz agrāk) blonds zaķis kas tevī ieklausās, visam piebalso un par visu smaida smejas un “viss kolosāli”.
20.08.2021 22:30 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Vest 2 sievas pēc kārtas uz to pašu klinti Norvēģijā ar 3 gadu atstarpi tomēr ir nedaudz stulbi.
20.08.2021 23:07 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
LaikamGarlaicigi @ 20.08.2021 23:07
Vest 2 sievas pēc kārtas uz to pašu klinti Norvēģijā ar 3 gadu atstarpi tomēr ir nedaudz stulbi.

Nez Lienei tas ir pieņemami?🤔
Man laikam nepatiku, ja manējais vestu uz tām pašām vietām kur bijis kopā ar savu bijušo sievu! Drīzāk uz citiem kalniem vai vienalga, gan jau Norvēģijā to skaisto vietu un skatu netrūkst!
20.08.2021 23:39 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
McSara @ 20.08.2021 23:39

Nez Lienei tas ir pieņemami??
Man laikam nepatiku, ja manējais vestu uz tām pašām vietām kur bijis kopā ar savu bijušo sievu! Drīzāk uz citiem kalniem vai vienalga, gan jau Norvēģijā to skaisto vietu un skatu netrūkst!
Es pat saprastu OK, Parīzē no Eifeļa neizvairīties. Bet ved uz tām pašām valstīm un vietām (Spānija, Itālija, tagad Norvēģija).
Noteikti jau bliež plānus Briselei un Ķelnei (ja toreiz stopojot un diedelējot ceļazīmi atpakaļ uz LV nepaspēja)... pilnam komplektam.
Liene noteikti mācēs jaudīgāk no alko atrubīties Briseles plazā nekā 18 gadīgā Madara (kā Andris vairākkārt visiem atgādināja).
20.08.2021 23:54 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
C00L Dzipsy @ 20.08.2021 22:12

Pirms tam te kāda rakstīja par pieburšanu un tādām lietām.
Vai tādas lietas tiešām strādā? ? Esmu dzirdējusi dažādus nostāstus, bet nu negribas ticēt, ka tiešām var cilvēku sev pieburt ar zālītēm un ko tur vēl.
kāda minēja, ka ar mēnešreižu asinīm varot pieburt vīrieti. 🤣🤣🤣
20.08.2021 23:56 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
creamy80 @ 20.08.2021 23:56
kāda minēja, ka ar mēnešreižu asinīm varot pieburt vīrieti. ???

Jēzus Marija!!!
21.08.2021 00:03 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
LaikamGarlaicigi @ 20.08.2021 23:54
Es pat saprastu OK, Parīzē no Eifeļa neizvairīties. Bet ved uz tām pašām valstīm un vietām (Spānija, Itālija, tagad Norvēģija).
Noteikti jau bliež plānus Briselei un Ķelnei (ja toreiz stopojot un diedelējot ceļazīmi atpakaļ uz LV nepaspēja)... pilnam komplektam.
Liene noteikti mācēs jaudīgāk no alko atrubīties Briseles plazā nekā 18 gadīgā Madara (kā Andris vairākkārt visiem atgādināja).

Pareizi, bija taču Itālija vēl! Arī Itālijā netrūkst skaistas vietas un pilsētas! 🤦‍♀️
Par to Briseli, lai vai kāda Madara būtu, viņa ir un paliek bērnu mamma, un teikt visai pasaulei: redz kā viņa tur uzvedās! Fui, kas tas par vīrieti! Varēja jau paklusēt, ļoti nesmuki. Varētu padomāt, ka tā Liene ir baigais eņģelis, gan jau ex-vīram būtu ko pateikt, tik viņš izskatās nepadodas provokācijām un ietur distanci no tās Kiviču drāmas!
21.08.2021 00:08 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Nav domāts kā #hate# komentārs, bet jūs arī neējat uz veikaliiem vai jebkuru citu vietu uz kuriem esat bijuši ar saviem ex???🤣🤣🤣 Nopietni?😊🤣
Neuzskatu, ka tur ir kas slikts, ka ar Andris tur gribēja otreiz atgriezties..💁‍♀️
Un runājot par Lienes wooow katrā storijā, arī man bija gana intereanti redzot ko Norvēģīijā.. kautvai tās pašas klintis redzēt ārpus Larvijas.😊.
Un jā, nevienu es NEAIZSATĀVU, jo visi trīs ir #vienāmaisābāžami
💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️
21.08.2021 02:48 |
 
Reitings 2
Reģ: 15.02.2021
Par Lieni- vina ir slima.. tik uzskataami to paraada.. bet juus jau to zinat :D kaa vina nodirsa Madaru.. dusmaas vaaroties savos storijos.. un tad pēkšņi - im too good for this drama:D un liek savas quotes no interneta un dzen kaut kaadu motiveejoshas, laimigas sievietes murgu. Vienigais kas neredz tam visam cauri ir Andris..
Bet kaut ka liekas ka Norvegijas kalni vinam nedaudz skaidro praatu- kadu cusku azote vins tur..
Man isteniba ir zeel Tiesi vina- jo vins del vienas sievietes ir zaudejis saikni ar meitam .. ok vinam ir tie putni galva, bet lielaakais no tiem putniem -ir veca, riebiiga ragana Liene..
cik briesmigi sis viss draamas staasts paraada ko dzive nozime sieviete- vai nu vina viirieti ievirza pareiza gultne un motive un atbalsta un kopa abi plaukst, vai palidz rakt bedri..
diemzel Andris vel neapjedz ka vina uzburta laime un milestiba ir slimas sievietes veidojums- jo ko tad taadam Macho vairak vajag- liene vinam tak ar savu seksu ir izskalojusi praatu, iedomajaties cik maz tadam gailim vajag- ka viena vista kluks ka vinai nekad nav bijis labaks seks, ka tu gultaa esi Dievs, 13 orgasmi. Vecis no saadaas nurdesans ir debesis 7, kaada pasapzina.. tikai skumji, ka taa vecaa zurka jau ir ar staazu un taa ir vinas maaaka kaa nozvejot viriesus- un izskalot viniem praatus.. to tiesam vina labi pieprot- un ja vel alkohols pa vidu- tad ilgi var nodzivot taada Pritona staavokli un tiesam domat ka taa ir laime..
Man patik ka Andris dzied un uzstajas un dara to no sirds un es ceru ka vins kadreiz so visu tiesam spes saskatit caur citu prizmu .. ko ar vina dzivi ir izdarijusi taa vecaa dzeguze..
Liene laima tiesam megina lidzinaties Madarai- kaa jau vecaa zurka maak pieskanoties, juutot ka Andra sirsnina kaut kas tur pret vinu palicis.. tad nu Liene buus Madaras wanabe copypaste :D
21.08.2021 02:49 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Cosmochic @ 21.08.2021 02:48
Nav domāts kā #hate# komentārs, bet jūs arī neējat uz veikaliiem vai jebkuru citu vietu uz kuriem esat bijuši ar saviem ex?????? Nopietni???
Neuzskatu, ka tur ir kas slikts, ka ar Andris tur gribēja otreiz atgriezties..?‍♀️
Un runājot par Lienes wooow katrā storijā, arī man bija gana intereanti redzot ko Norvēģīijā.. kautvai tās pašas klintis redzēt ārpus Larvijas.?.
Un jā, nevienu es NEAIZSATĀVU, jo visi trīs ir #vienāmaisābāžami
?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️

Neņemat tās gramatikas kļūdas nopietni- It's friday night, opss sorry, saturday niiiiiiiiight.😊🤣
21.08.2021 02:51 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Bingoo @ 21.08.2021 02:49
Par Lieni- vina ir slima.. tik uzskataami to paraada.. bet juus jau to zinat :D kaa vina nodirsa Madaru.. dusmaas vaaroties savos storijos.. un tad pēkšņi - im too good for this drama:D un liek savas quotes no interneta un dzen kaut kaadu motiveejoshas, laimigas sievietes murgu. Vienigais kas neredz tam visam cauri ir Andris..
Bet kaut ka liekas ka Norvegijas kalni vinam nedaudz skaidro praatu- kadu cusku azote vins tur..
Man isteniba ir zeel Tiesi vina- jo vins del vienas sievietes ir zaudejis saikni ar meitam .. ok vinam ir tie putni galva, bet lielaakais no tiem putniem -ir veca, riebiiga ragana Liene..
cik briesmigi sis viss draamas staasts paraada ko dzive nozime sieviete- vai nu vina viirieti ievirza pareiza gultne un motive un atbalsta un kopa abi plaukst, vai palidz rakt bedri..
diemzel Andris vel neapjedz ka vina uzburta laime un milestiba ir slimas sievietes veidojums- jo ko tad taadam Macho vairak vajag- liene vinam tak ar savu seksu ir izskalojusi praatu, iedomajaties cik maz tadam gailim vajag- ka viena vista kluks ka vinai nekad nav bijis labaks seks, ka tu gultaa esi Dievs, 13 orgasmi. Vecis no saadaas nurdesans ir debesis 7, kaada pasapzina.. tikai skumji, ka taa vecaa zurka jau ir ar staazu un taa ir vinas maaaka kaa nozvejot viriesus- un izskalot viniem praatus.. to tiesam vina labi pieprot- un ja vel alkohols pa vidu- tad ilgi var nodzivot taada Pritona staavokli un tiesam domat ka taa ir laime..
Man patik ka Andris dzied un uzstajas un dara to no sirds un es ceru ka vins kadreiz so visu tiesam spes saskatit caur citu prizmu .. ko ar vina dzivi ir izdarijusi taa vecaa dzeguze..
Liene laima tiesam megina lidzinaties Madarai- kaa jau vecaa zurka maak pieskanoties, juutot ka Andra sirsnina kaut kas tur pret vinu palicis.. tad nu Liene buus Madaras wanabe copypaste :D

Gan Dombrovska, gan Raābe( vai kāds tas dīvainais family name), gan Liene zināja zem kā guļas apakšā
🤣💁‍♀️
Visas vienādas un no katras pa bērnu/iem.💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️
21.08.2021 02:54 |
 
Reitings 2
Reģ: 15.02.2021
Man zel taa berna ka vinam janikst cik h taja kengursoma
21.08.2021 03:00 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Bingoo @ 21.08.2021 03:00
Man zel taa berna ka vinam janikst cik h taja kengursoma

Tici man, tik mazam bērnam tas neko īsti neizsaka.. un diezvai Jūs pati savu mazo (ja tāds ir) laistu gar klints malām skraidīt.😬😁🤣
21.08.2021 03:12 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Cosmochic @ 21.08.2021 02:48
Nav domāts kā #hate# komentārs, bet jūs arī neējat uz veikaliiem vai jebkuru citu vietu uz kuriem esat bijuši ar saviem ex?????? Nopietni???
Neuzskatu, ka tur ir kas slikts, ka ar Andris tur gribēja otreiz atgriezties..?‍♀️
Un runājot par Lienes wooow katrā storijā, arī man bija gana intereanti redzot ko Norvēģīijā.. kautvai tās pašas klintis redzēt ārpus Larvijas.?.
Un jā, nevienu es NEAIZSATĀVU, jo visi trīs ir #vienāmaisābāžami
?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️

Gan jau rimi vai maxima neradīs lielas atmiņas par attiecībām😆
Bet ja godīgi, točna nebraucu uz tām pašām vietām, kur esmu bijusi ar savu bijušo. Reiz gadījās viena pilsēta gan, bet ta ir viena no Eiropas lielajām metropolēm, easy, ar tagadējo draugu citā pilsētas galā😆😆😆
Varbūt, ka tas ir pavisam normāli, bet es laikam negribētu foršu pārgājienu ar tādiem skatiem un tad atkal pa otram lāgam ar nākamo, tad jau nākamā reizē viena braucu!
Norvēģija noteikti skaista
21.08.2021 03:32 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Cosmochic @ 21.08.2021 02:48
Nav domāts kā #hate# komentārs, bet jūs arī neējat uz veikaliiem vai jebkuru citu vietu uz kuriem esat bijuši ar saviem ex?????? Nopietni???
Neuzskatu, ka tur ir kas slikts, ka ar Andris tur gribēja otreiz atgriezties..?‍♀️
Un runājot par Lienes wooow katrā storijā, arī man bija gana intereanti redzot ko Norvēģīijā.. kautvai tās pašas klintis redzēt ārpus Larvijas.?.
Un jā, nevienu es NEAIZSATĀVU, jo visi trīs ir #vienāmaisābāžami
?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️

Gan jau rimi vai maxima neradīs lielas atmiņas par attiecībām😆
Bet ja godīgi, točna nebraucu uz tām pašām vietām, kur esmu bijusi ar savu bijušo. Reiz gadījās viena pilsēta gan, bet ta ir viena no Eiropas lielajām metropolēm, easy, ar tagadējo draugu citā pilsētas galā😆😆😆
Varbūt, ka tas ir pavisam normāli, bet es laikam negribētu foršu pārgājienu ar tādiem skatiem un tad atkal pa otram lāgam ar nākamo, tad jau nākamā reizē viena braucu!
Norvēģija noteikti skaista
21.08.2021 03:33 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
LaikamGarlaicigi @ 20.08.2021 23:07
Vest 2 sievas pēc kārtas uz to pašu klinti Norvēģijā ar 3 gadu atstarpi tomēr ir nedaudz stulbi.
tās tak ir Lienes iegribas. Andris tikai izpilda.
21.08.2021 08:12 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
C00L Dzipsy @ 20.08.2021 22:12

Pirms tam te kāda rakstīja par pieburšanu un tādām lietām.
Vai tādas lietas tiešām strādā? ? Esmu dzirdējusi dažādus nostāstus, bet nu negribas ticēt, ka tiešām var cilvēku sev pieburt ar zālītēm un ko tur vēl.

Es domaju ka, ja cilveks tam tic, tad strada. 😄
21.08.2021 08:58 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Varbut stulbi izklausas, bet man liekas, ka tas "piebursanas" strada tikai tad, ja tam tic. Tapat ka Voodoo, only works if you believe in it.
Lienuks jau pati viena intervija teica, ka esot lasts vinai uzlikts ar sali. Gan jau saprot, ko runa.
Tomer saja gadijuma es domaju, ka apvardoja ar saldiem vardiem. Andris ka normals mirstigais bija rutina iestidzis un peksni uzradas Lienuks un iedeva 'adrenalinu '. Braukaja pa hosteliem pa klusam utt
Bet nu Andrim jau si riciba vnm ir bijusi, ka pamet sievu. Pats jau lielijas, ka nekad nav bijis pamests. Es nedomaju, ka nodzivos ar Lieni 'happily ever after '.
21.08.2021 09:07 |
 
Reitings 22
Reģ: 09.08.2021
LaikamGarlaicigi @ 20.08.2021 23:07
Vest 2 sievas pēc kārtas uz to pašu klinti Norvēģijā ar 3 gadu atstarpi tomēr ir nedaudz stulbi.
Es par šo tā aizdomājos, man ir vairākas ļoti tuvas vietas kur esmu bijusi ar bijušo draugu, un es ļoti gribētu uz turieni aizbraukt atkal ar tagadējo otro pusīti. Jo tās attiecības mums bija pāraugušas vairāk platoniskas un nekā romantiska vairs nebija. Tomēr vietas liekas tik skaistas, ka gribas tās izbaudīt ar īsto cilvēku blakus.
BET es būtu nenormāli dusmīga ja viņš mani vestu uz vietām kur atpūties ar bijušajām😂
21.08.2021 09:13 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Vinja noteikti aiz laimes sit plaukstas, ka tiek vesta uz taam pashaam vietaam, jo savaa slimajaa galvaa pashaapliecinaas, ka izkonkureejusi Madaru, ka viss, kas bija Madarai, ir shai taagd. To Madaras dzhemperi arii ilgi neesaaja, kaut gan zinaaja,ka Madaras. Nee, nee, vinju tas neaizvaino, vinju tas iepriecina, ja tiktu pie Madaras apeneem, uzvilktu arii taas. Jo shii sieviete nav iisti psihiski vesela, es jums dodu 100%, ka ir kaut kaads autisma paveids, kas vinjas laikaa, kad bij siika, veel, neskaitiijaas diagnoze, muusdienaas noteikti tiktu konstateets. Vinju vienkaarshi grozhos tureeja gjimenes un tad uzreiz viirs, tika nodroshinaati labi apstaaklji un ierobezhoti stulbi izgaajieni. Ja tai blozgai nebuutu bijusi laba gjimene un gudra, naudiigs pirmais viirs, vinja buutu tieshi taada kaa Kombulju Inese vai Magone, tagad pamazaam iet uz to pusi. Visa taa kaarshanaas kakla aiznjemtiem vechiem, tad thioa nervu sabrukumi, muldeeshana par savu labo sirdi un ka taas exsievas negrib izrunaaties, cik vinja laba utt, ak dievs, aizvelk veci no gjimenes un tad kaa maza meitene uzmet luupu, ka ar vinju nedraudzeejas. Tad tie 2 kg kosmeetikas visur, juuraa, kalnos utt, filtri nenormaalie, rozaa un spiidiigaas planckas ikdienaa, juus tur tieshaam redzat normaalu cilveeku? Hroniskaa meloshana, faktu sleepshana, aizmirshana, algrieshana otraadaak. Nu nav vinja vesela, labs psihiatrs uzreiz iedotu diagnozi. Plus tas trakais libido un vieglu roku dzemdeshana, kad pashai tie beerni pie kaaajas, arii velk uz psihiski kaiti. Taa aita ir jaarstee, kad Kivim pavisam nikritiis rizaa brilles, tad varbuut sapratiis, ka nu nav ok.
P.S. Kivi, nopeerc savai blozgai mugursomu, termojaku, trekkinga krosenes, paargajienu bikses, ja jau paredzeets baudiit Norveegjijas dabu. Pasham nav kauns, ka spoks blakus spiidiigos grabuljos un disko shmotkaas?
21.08.2021 09:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits