KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Skaistslaiks @ 16.05.2022 12:29
Kaijulens, ja Tev Madara ir par daudz, tad aizraksti Andrim, lai viņš pārstāj runāt par to Madaru. Vai tā ir Madaras vaina, ka Andris ar Lieni jau 3 vai cik jau tos gadus piemin viņu. Visi pēdējie raksti Kas jauns un kaut kādā vēl tur žurnālā par Madaru atkal bija no Andra puses, redz jau tika noziņots, ka rīt un parīt Slavenības bez filtra būs atkal stāsts par Madaru un meitenēm. Andris reāli ir slims, visa viņa dzīve griežas ap Madaru, un kamēr tas nebeigsies mēs atkal un atkal par to dzirdēsim. Jo, Madaras un meiteņu tēma ir vienīgais ar ko Andris spēj pievērst uzmanību un otrs, Andris vienkārši nespēj pieņemt un mierīgi naktīs gulēt, jo Madara ir laimīga visās dzīves jomās.
Bet vispār, mans ieteikums, atslēdzies no šī foruma, neseko Kirpičiem Facebook, Instagram, slavenības bez filtra un jau Madaras vārdu dzirdēsi 80% mazāk ?
💯💯💯
16.05.2022 12:34 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Skaistslaiks @ 16.05.2022 12:29
Kaijulens, ja Tev Madara ir par daudz, tad aizraksti Andrim, lai viņš pārstāj runāt par to Madaru. Vai tā ir Madaras vaina, ka Andris ar Lieni jau 3 vai cik jau tos gadus piemin viņu. Visi pēdējie raksti Kas jauns un kaut kādā vēl tur žurnālā par Madaru atkal bija no Andra puses, redz jau tika noziņots, ka rīt un parīt Slavenības bez filtra būs atkal stāsts par Madaru un meitenēm. Andris reāli ir slims, visa viņa dzīve griežas ap Madaru, un kamēr tas nebeigsies mēs atkal un atkal par to dzirdēsim. Jo, Madaras un meiteņu tēma ir vienīgais ar ko Andris spēj pievērst uzmanību un otrs, Andris vienkārši nespēj pieņemt un mierīgi naktīs gulēt, jo Madara ir laimīga visās dzīves jomās.
Bet vispār, mans ieteikums, atslēdzies no šī foruma, neseko Kirpičiem Facebook, Instagram, slavenības bez filtra un jau Madaras vārdu dzirdēsi 80% mazāk ?

un kāpēc Madara to visu skandē TV, piedalās TV projektos, stāstot atkal un atkal par grūto šķiršanos?
16.05.2022 12:36 |
 
Patīk
Reitings 19383
Reģ: 09.12.2015
Es kaut kādā ziņā piekrītu, ka Madarai nevajadzēja vispār vairs runāt par Kiviču, par to, cik bija vai nebija grūti. Saprotu, ka pēc visiem Kiviča izmētātajiem sūdiem, viņai gribas atmazgāties un pastāstīt savu versiju, bet tas tiešām pavelk līdzi aizvien jaunus mēslus no Andrīša puses.
Pats ļaunākais, ko Kivim var nodarīt - izlikties, ka viņš neeksistē, ka viņa domas un pļūtīšana nevienu neskar. Es nesaku, ka Madarai jālien kaktiņā un jāpazūd no publiskās telpas, lai jau tusē un radās savos šovos, bet, tiklīdz ir jautājums par Kivi - tā, stop - par to es nerunāju, tas man nav aktuāli, komentāru nebūs. Un punkts.
16.05.2022 12:43 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
LilyLady @ 16.05.2022 12:43
Es kaut kādā ziņā piekrītu, ka Madarai nevajadzēja vispār vairs runāt par Kiviču, par to, cik bija vai nebija grūti. Saprotu, ka pēc visiem Kiviča izmētātajiem sūdiem, viņai gribas atmazgāties un pastāstīt savu versiju, bet tas tiešām pavelk līdzi aizvien jaunus mēslus no Andrīša puses.
Pats ļaunākais, ko Kivim var nodarīt - izlikties, ka viņš neeksistē, ka viņa domas un pļūtīšana nevienu neskar. Es nesaku, ka Madarai jālien kaktiņā un jāpazūd no publiskās telpas, lai jau tusē un radās savos šovos, bet, tiklīdz ir jautājums par Kivi - tā, stop - par to es nerunāju, tas man nav aktuāli, komentāru nebūs. Un punkts.

Tbh, es neesmu redzējusi, ka viņa par kivicu runātu konkrēti. Tajā Santas rakstā viņa tikai teica, ka audzināja viena divas meitas, tāpēc nebija laika meklēt attiecības un iepazinās ar Jāni tad, kad izdevās mazliet atbrīvot laiku sev (es mazliet pārfrāzēju, bet nu apmēram ideja). Un Jānim uzdeva jautājumu par to, kā viņš uztvēra to, ka Madarai ir publiska pagātne, uz ko viņš arī atbildēja, nekur nepieminot Kiviču. Liekas, ka cilvēki ierauga virsrakstu un jau izdomā visu rakstu. Es arī nedomāju, ka Madara ir baigi priecīga vai pati prasījusi, ka viņu apraksta kā "Kiviča bijusī sieva", bet žurnāliem jau svarīgi ir klikšķi.
16.05.2022 12:49 |
 
Reitings 1178
Reģ: 03.10.2021
teberebe @ 16.05.2022 12:49

Tbh, es neesmu redzējusi, ka viņa par kivicu runātu konkrēti. Tajā Santas rakstā viņa tikai teica, ka audzināja viena divas meitas, tāpēc nebija laika meklēt attiecības un iepazinās ar Jāni tad, kad izdevās mazliet atbrīvot laiku sev (es mazliet pārfrāzēju, bet nu apmēram ideja). Un Jānim uzdeva jautājumu par to, kā viņš uztvēra to, ka Madarai ir publiska pagātne, uz ko viņš arī atbildēja, nekur nepieminot Kiviču. Liekas, ka cilvēki ierauga virsrakstu un jau izdomā visu rakstu. Es arī nedomāju, ka Madara ir baigi priecīga vai pati prasījusi, ka viņu apraksta kā "Kiviča bijusī sieva", bet žurnāliem jau svarīgi ir klikšķi.

Kur var atrast šo rakstu par Madaru? Varbūt iemet linku...
16.05.2022 13:02 |
 
10 gadi
Reitings 1056
Reģ: 08.05.2014
Pata https://www.santa.lv/raksts/privatadzive/madara-raabe-vienai-audzinat-divus-mazus-bernus--4-un-5-gadi--tas-nav-viegli-50108/
16.05.2022 13:14 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Kaijulens nomierinies! Laikam drausmīgi skauž,ka Madara arvien vairāk kļūst slavena?Vai arī ka Madaru aicina filmēties bet tevi ne?Jo skaudība tā vien lien no teksta pa visām vīlēm.
16.05.2022 13:24 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
*Cap @ 16.05.2022 13:14
Pata https://www.santa.lv/raksts/privatadzive/madara-raabe-vienai-audzinat-divus-mazus-bernus--4-un-5-gadi--tas-nav-viegli-50108/
baigi jau neka tur nav tajā rakstā.. es jau domaju, ka kaut ko baigi atklāj jaunu😀
Nu kurai būtu viegli tikt pamestai publiski ar diviem mazajiem. Nu patiesība vien ir🤷🏼‍♀️
16.05.2022 13:41 |
 
Patīk
Reitings 19383
Reģ: 09.12.2015
Protams, kopumā Madara ir malacis, iznesusi šo skandalozo šķiršanos godam. Man liekas neviena šķiršanās nav bijusi tik pretīga kā Kiviča publiskā pļūtīšana. No Madaras varētu pamācīties pacietību un savaldību. Madara nenolaidās līdz histērijai un apeņu purināšanai kā Ļenka savulaik, ar Buli šķiroties. Skaidri redzams, kura no abām īstenībā ir totāla lauķe.
Bet ieturēt pauzi no intervijām kā tādām, iespējams, būtu pareizāk, citādi nemitīgi tie bērni tiek vazāti pa presi - tad tētuka žēlabas, tad mammas stāsti, cik grūti bijis.
Nu, bet ok, iespējams, man nav taisnība.
16.05.2022 14:21 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
, man bija vairāki darbi un nekam citam vienkārši neatlika laika.
šeit ir atbilde par pašizaugsmi un strādāšanu. Tās vistas var atslābt.
16.05.2022 14:31 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nja, atceros sākumā viņa man liekas arī strādāja par auklīti, vēlāk man liekas viņai aizgāja tās reklāmas un sadarbības.
Nu man jau liekas, ka šajā rakstā vispār nekas nebija, viņa vairāk stāstīja kā sāka attiecības ar Jāni. Jā pieminēja, ka pirmos gadus īsti nebija gatava nopietnām attiecībām, jo bija jādomā par meitenēm, nu to es tā izlasu.
16.05.2022 14:45 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
Vispār tas raksts santa ir tāds izvilkums no raidījuma. Ja Madarai neprasītu par Kivicu visu laiku, viņa pati nemaz nerunatu, paskataties, visur vienmēr žurnālisti paši uzbāžas ar saviem jautājumiem par kirpicu!
Mila burbuli, ir vairāk par attiecībām ar Jāni, bet, protams, visus jau interese, kā tad tai Madarai gāja, kā tad tas Jānis uztvēra kirpica samazgas....nebeidzamie jautājumi! Tad arī rodas šitie papildus raksti pilnīgi par neko, izņemti no raidījuma! Nemaz tik daudz Madarai nav bijušas intervijas, vakardien kivim kārtējais Q&A, un kā liekas, protams, visu laiku pļutīšana par Madaru, ja noņem storijus par Madaru nekas jau pāri nepaliek!
Turklat Madara vispār neko sliktu publiski nav teikusi ne par Lieni, ne par Andri. Malacis arī Jānis, vienkārši par to visu pasmejas!
16.05.2022 14:54 |
 
Patīk
Reitings 19383
Reģ: 09.12.2015
Jā, Jāņa reakcija bija simpātiska. Tas ir tas, kas Kivi noteikti aizvaino līdz sirds dziļumiem - ka Madaras čalim vienkārši ir pie pakaļas vāvulis Kivičs ar savām histērijām un pļūtīšanu. Andrītis taču jūtas tik kruts, tāda slavenība, bet kaut kāds neslavens Jānis Sniedzāns uzspļauj šim no 5.stāva un kas visļaunāk - vēl iesmej par viņu.😂
16.05.2022 15:16 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
LilyLady @ 16.05.2022 15:16
Jā, Jāņa reakcija bija simpātiska. Tas ir tas, kas Kivi noteikti aizvaino līdz sirds dziļumiem - ka Madaras čalim vienkārši ir pie pakaļas vāvulis Kivičs ar savām histērijām un pļūtīšanu. Andrītis taču jūtas tik kruts, tāda slavenība, bet kaut kāds neslavens Jānis Sniedzāns uzspļauj šim no 5.stāva un kas visļaunāk - vēl iesmej par viņu.?

Tas moments, kur Jānis pasaka po... 😂Man lika kārtīgi pasmieties un tai pašā brīdī, vot šitā ir pareizā attieksmi. Domāju, arī Madaru emocionāli stutē, pasaka ejam likumiski, po.., ko viņš tur šļupst.
16.05.2022 15:21 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Šodien redzu, tēma turpinas. Madaras izglītība, darbs utt.
Radās jautājums, kā jums liekas, ko novērtēs meitenes izaugot? Kopā būšanu, blakus esamību vai to cik mammai diplomi, cik augstākās izglītības? Vai vispār, kamdēļ mamma Maxima kasē nevergoja vai maiņu darbā, kur redz meitas no rīta guļam, pārnākot guļ.
16.05.2022 15:25 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Pret Kiviču BTI iet lietvedība,atnāca no viņiem atbilde ka mana vēstule pievienota .
16.05.2022 15:25 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/slavenibas-bez-filtra-6/ka_naudu_pelna_andris_kivics-403249/
Redz, Kivičam var samaksāt par kopā dzeršanu un viņš atbrauc. Dāmas, sametamies, zvanam Kivičam, lai brauc ar mums dzert - BEZ ĻENKAS! 😁😁😁😁😁😁😁
16.05.2022 15:32 |
 
10 gadi
Reitings 1056
Reģ: 08.05.2014
Es arī īsti nesaprotu tos pārmetumus par to, ka Madara nestrādā “parastu darbu”. Es domāju, ka bērnu audzināšana jau ir kā pilns darbs un iespējams nopelna arī labi ar sadarbībām/reklāmāmām, kā arī nebūtu nekas nosodošs vai pārsteidzošs, ja Jānis Madaru uztur. Kas tur tāds?
16.05.2022 15:35 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Ko vispār nozīmē parasts darbs? Pārdevēja Maxima? Sekretāre?
Madarai ir savs bizness, viņa ar rokām darina gaismu virtenes. Viņai ir sadarbības. Viņa palīdz Jānim uzņēmumā. Viņa audzina bērnus, ved tos uz pulciņiem un citām nodarbībām.
Atslābstiet taču vienreiz ar to Madaras darbu. Vai arī dažai labai te skauž kaut kas? Vai kā to nosaukt?
16.05.2022 15:38 |
 
10 gadi
Reitings 1094
Reģ: 04.06.2012
kāpēc Madara to visu skandē TV, piedalās TV projektos, stāstot atkal un atkal par grūto šķiršanos?

Es domāju, ka Madara pati to neceļ augšā, bet gan šova veidotāji, kas atkal un atkal meklē veidus, kā noķert kādu skandalozu izteikumu, bet Madara vienkārši pēc iespējas neitrālāk cenšas uz to visu atbildēt - tā, lai ir atbilde bijusi, bet baigi nevienu nezākājot.
16.05.2022 15:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits