KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 11749
Reģ: 17.09.2009
Redzējāt cik nekārtīgs storijs ar rosolu? 🫪 Viņa laikam komā ka neredz ko posto.
24.06.2026 21:14 |
 
Patīk
Reitings 28986
Reģ: 09.12.2015
Ariete @ 24.06.2026 21:14
Redzējāt cik nekārtīgs storijs ar rosolu? 🫪 Viņa laikam komā ka neredz ko posto.

Noteikti parazīti rīt kaut kur uzaicināti. Visticamāk, uz memmes jubileju. "Čaklā" vedekliņa dāvanā rasolu atnesīs, jo haļavno kūku nedabūja.😁
Un kviecis mazgā savu auto grabažu, jo rīt radiem jāizrādās.😆
Gan jau no dēliņa dāvanā būs kvieciens uz ķeblīša ar akustisko (!) ģitāru.😅
24.06.2026 22:37 |
 
Reitings 217
Reģ: 19.09.2024
Tas, ka mātei ir vainags, bet meitēnam nav ir izcils piemērs tam, ka taralienei mātes gēna vnk nav. Es saprotu, ka visi neprot un varbūt nemaz negrib pīt, bet no tā paša viņas iemīļotā temu vai Shein par 2 eur var nopirkt plastmasas vainagu, kuru līdz pilngadībai varētu valkāt. Tas vnk parāda to, cik ļoti viņai ir vienalga tas bērns. Drīz būs meitai dzimšanas diena un tad leņķis sāks 365 dienu atskaites maratonu līdz dienai, kad bērnam paliks 7 un varēs pēc likuma vienu atstāt mājās. Tad varēs savu mazdesiņu vaktēt pilnīgi netraucēti
24.06.2026 22:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4958
Reģ: 31.10.2010
Bet nu ok, 7 gadīgs bērns var likumīgi palikt viens mājās, bet cik ilgi? Ne jau diennaktīm. Taču ļoti maza vēl.
24.06.2026 23:32 |
 
10 gadi
Reitings 22387
Reģ: 21.03.2014
Jā, laikam neviena nepiekrita pa svētkiem cept kūku uz 25.jūniju. tad nu meistaro rasolu rītdienai.
25.06.2026 00:08 |
 
Reitings 217
Reģ: 19.09.2024
Minelūše @ 24.06.2026 23:32
Bet nu ok, 7 gadīgs bērns var likumīgi palikt viens mājās, bet cik ilgi? Ne jau diennaktīm. Taču ļoti maza vēl.
beidz, septiņgadnieks tak liels cilvēks, var atstāt tik ilgi, cik vien nepieciešams un vēl zvērus pieskatīs, tas tā iesmejot. Tomēr šis pāris sevi jau sen ir parādījis kā tādu, kuram veselā saprāta ir gauži maz, tāpēc patiešām nebrīnos, ka dienā, kad Miai sitīs 7 gadi, viņa pārtrauks "iegriezt" ballītes, jo viņu vnk atstās mājās
25.06.2026 06:57 |
 
Reitings 447
Reģ: 09.09.2024
Adele4 @ 25.06.2026 00:08
Jā, laikam neviena nepiekrita pa svētkiem cept kūku uz 25.jūniju. tad nu meistaro rasolu rītdienai.
rosols ir maksimāli šajā gadījuma dīvaini. 80 gadu jubilejā mātei jau varēja restorānu uzsaukt.
25.06.2026 09:01 |
 
Reitings 447
Reģ: 09.09.2024
Rumblerx @ 24.06.2026 19:12
Bēdīgi, tik tautā mīlēts muzikants, un karaliene visu apjūsmota, mīlēta, ar baznīcu sirdī, bet ne radu saimes, ne draugu, ar ko kopā svinēt, ja paši neko nejēdz…
A obligāti visiem baros jāsvin? 🧐
Savukārt par to gatavošanu līgo galdam..priekš kam? Šašliks,arbūzs,zemenes, desa,gurķi,čipsi, tomāti,siers un rupmaize pilnīgi pietiek. Šašliku vairāk ,vēl saldajā saldējums. Mēs uz ziemassvētkiem gatavojam..Vasarā noteikti nē.
Ko jūs gatavojat ?
25.06.2026 09:07 |
 
Reitings 447
Reģ: 09.09.2024
Liene-rosols vasarā uz jubileju ir liels RED FLAG!
Augļu plati skaisti noformē, sieru plati un sāļās uzkodas var daudz mini un dažādas skaisti pasniegt. Kundzēm patiktu kliņģeris vai rabarberu plātsmaize. Receptes taču proti atrast intermetā?
25.06.2026 09:21 |
 
Reitings 2565
Reģ: 03.10.2021
VistaVita @ 25.06.2026 09:21
Liene-rosols vasarā uz jubileju ir liels RED FLAG!
Augļu plati skaisti noformē, sieru plati un sāļās uzkodas var daudz mini un dažādas skaisti pasniegt. Kundzēm patiktu kliņģeris vai rabarberu plātsmaize. Receptes taču proti atrast intermetā?

Liene taču ēdienus taisa ķep ķep. Kad viņa reāli tiešām ko skaistu pagatavojusi?
Ja atceramies tās renģu ēšanas pie poda, nupat Līgo bildē pavīdēja doktordesas gabals, un tad neskaitāmi ēdieni, kurus atrādīja un kas vispār izskatās drausmīgi.
Lienei ir mentālas problēmas un vēlāk tās būs vēl vairāk, ja neārstēsies.
Nevienu lietu viņa nenoved līdz galam. Viss apstājas pusratā.
Andrim viss ir pie vienas vietas. Vienīgi varbūt domā , kā tikt no viņas vaļā.
25.06.2026 10:04 |
 
Reitings 447
Reģ: 09.09.2024
Pata @ 25.06.2026 10:04

Liene taču ēdienus taisa ķep ķep. Kad viņa reāli tiešām ko skaistu pagatavojusi?
Ja atceramies tās renģu ēšanas pie poda, nupat Līgo bildē pavīdēja doktordesas gabals, un tad neskaitāmi ēdieni, kurus atrādīja un kas vispār izskatās drausmīgi.
Lienei ir mentālas problēmas un vēlāk tās būs vēl vairāk, ja neārstēsies.
Nevienu lietu viņa nenoved līdz galam. Viss apstājas pusratā.
Andrim viss ir pie vienas vietas. Vienīgi varbūt domā , kā tikt no viņas vaļā.
nu kivics varēja 1x mūžā mātei uzkodu galdu pasūtīt ja reiz grib dārzā svinēt. Var arī galda klājumu no restorāna pasūtīt un viesmīli kas apkalpos.
25.06.2026 10:20 |
 
Patīk
Reitings 28986
Reģ: 09.12.2015
VistaVita @ 25.06.2026 09:07
A obligāti visiem baros jāsvin? 🧐
Savukārt par to gatavošanu līgo galdam..priekš kam? Šašliks,arbūzs,zemenes, desa,gurķi,čipsi, tomāti,siers un rupmaize pilnīgi pietiek. Šašliku vairāk ,vēl saldajā saldējums. Mēs uz ziemassvētkiem gatavojam..Vasarā noteikti nē.
Ko jūs gatavojat ?

Nu tikai nevajag. 3/4 no nosauktā nebija uz tā galda. Bomžu tusiņš, nevis svētki.
Muzikants ar savu taboru skrien uz vistālākiem miestiem, kur tik šim sapiķo par blēšanu un kārtīgi pabaro. Tur i rasols tiek izrīts, i vēl tiek līdzi paņemti saimnieku sagādātie gardumi. Vēja ātrumā būtu aizpirduši uz svešu tusiņu. Bet šoreiz atlika tikai garlaikoties memmes pagalmā pie tukša galda.🤡
25.06.2026 10:25 |
 
10 gadi
Reitings 22387
Reģ: 21.03.2014
VistaVita @ 25.06.2026 10:20
nu kivics varēja 1x mūžā mātei uzkodu galdu pasūtīt ja reiz grib dārzā svinēt. Var arī galda klājumu no restorāna pasūtīt un viesmīli kas apkalpos.
var jau kaut maximā uzkodu plati nopirkt :D
25.06.2026 10:35 |
 
Reitings 1607
Reģ: 11.08.2022
VistaVita @ 25.06.2026 09:07
A obligāti visiem baros jāsvin? 🧐
Savukārt par to gatavošanu līgo galdam..priekš kam? Šašliks,arbūzs,zemenes, desa,gurķi,čipsi, tomāti,siers un rupmaize pilnīgi pietiek. Šašliku vairāk ,vēl saldajā saldējums. Mēs uz ziemassvētkiem gatavojam..Vasarā noteikti nē.
Ko jūs gatavojat ?
Es vismaz desu sagriežu šķēlēs un uz sķīvja uzlieku 😁
25.06.2026 10:47 |
 
Reitings 447
Reģ: 09.09.2024
Rumblerx @ 25.06.2026 10:47
Es vismaz desu sagriežu šķēlēs un uz sķīvja uzlieku 😁
Es pat negriežu ,pērku sagrieztu.
Augļus sagriežu,lai ērtāk.
Taču ideja par rosolu parsteidza. Vasarā ,ārā majonēzes salāti,un vēl uz jubileju.
25.06.2026 10:54 |
 
Reitings 447
Reģ: 09.09.2024
A par to Lienes kroni uz galvas nebrīnos. Arī redzēts tukšs galds ,kamēr citi nesaklāj dāmai po. Uzliek kroni galva, uzvelkt kleitu un safočē smaidīgas intsagramam foto, vīram ar jāsmaida. Tad novelk kleitu,uzvelkt trenuškas un tup 24 st neapmierinātu ģīmi,jo viss slikti,un visi slikti. Pati slinka ,nekas neinteresē.Lienei ,galvenais sevi ar kroni smaidīgi atrādīt insta. Feik dzīve...
25.06.2026 11:16 |
 
Reitings 447
Reģ: 09.09.2024
Taču kivis ar lops. Sev alu var nopirkt,mātei un meitai vainadziņus nevar..Dīvains skats,tas nopietnais kronis mammai piestāvētu,nevis lienei..Tukšs galds un vienīgā sēž ar huiņu uz galvas.Pat ziedus vāzē nevar sarūpēt uz līgo.
Besī tādas aitas kam izņemot instagram notēlot smuku foto pārējais pilnigi pofig.
25.06.2026 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 22387
Reģ: 21.03.2014
VistaVita @ 25.06.2026 11:26
Taču kivis ar lops. Sev alu var nopirkt,mātei un meitai vainadziņus nevar..Dīvains skats,tas nopietnais kronis mammai piestāvētu,nevis lienei..Tukšs galds un vienīgā sēž ar huiņu uz galvas.Pat ziedus vāzē nevar sarūpēt uz līgo.
Besī tādas aitas kam izņemot instagram notēlot smuku foto pārējais pilnigi pofig.
bija tak papardes lapas uz galda. Smyki! :D
25.06.2026 11:43 |
 
Reitings 447
Reģ: 09.09.2024
Adele4 @ 25.06.2026 11:43
bija tak papardes lapas uz galda. Smyki! :D
neredzēju..
25.06.2026 12:21 |
 
Reitings 447
Reģ: 09.09.2024
Gribēju to bildi vēlreiz paskatīties,bet vairs nav..
Kur ta viņa papardes nemtu pilsētā, pirkt tak par skopu
25.06.2026 12:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits