Plus vēl tante un onkulis un māsīcas un brālēni! Vo, vellos, tur asaru plūdi nonstopā garantēti.BugsPony @ 25.04.2026 15:37Nu ja Keitija šo vīkendu ciemojas kiviču bomžatņikā, tad Mia vismaz divas dienas neraudās, ka viņai vairāk neesot krustmāte.
Pēc tam raudās, ka nevarot satikt Kimu un tad atkal raudās, ka neesot krustmāte. Ja vēl vispār uzzinātu, ka vēl ir trīs pusmāsas un vēl viena ome, kiviču dzīvoklis būtu pieraudāts kā jūra.
Bet obligāti jāpiemin, ka šajā drāmā vainīgi visi citi.
Abi kiviči balti un pūkaini.
Adele4 @ 25.04.2026 20:423 lieveņi šodien.
15.maijā olimpic kazino spēlēs. Uz kazino arī bērnu ņems lidz? Vai ļenka dabūs tupēt mājās?
BugsPony @ 25.04.2026 21:52Kivičs šodien pieprasītākais mūziķis Latvijā? Vai Mia šodien atstāta mājās? Kā nekā bezmaksas aukle Keitija ciemos. Jāizmanto izdevība.
Vai arī es kļudos un Mia lēkā pa deju placi? Neskatos visus tos storijus.
bet tad sanāk vins in nelegālis,jo tāds cilvēks neeksistēkrmmm @ 25.04.2026 13:27
"Izrādās, arī Kiviču uzvārds ieviesies kļūdas dēļ. «Līdz 16 gadu vecumam mans uzvārds bija Ķīvītis. Bet Kuldīgas pasu galdā strādāja cilvēki, kas acīmredzami vāji orientējās latviešu pareizrakstībā. Kad saņēmu jaunu pasi, tajā pat nepaskatījos. Tolaik man bija citas prioritātes. Mana galva bija pilna ar vēju, tādēļ tikai vēlāk atklāju, ka Ķīvīša vietā pasē ierakstīts Kivičs.
Tā kā biju pamanījies pazaudēt savu dzimšanas apliecību, dzīvoju ar šo krustu visu savu mūžu,» nosmej Andris, kurš uz savas grāmatas vāka īpaši uzsvēris – tās autors ir Andris Kivičs seniors."
Liene Ķīvīte. Izcili. Dzeguzīte gan būtu piemērotāk, bet arī Ķīvītei nav ne vainas!Blablablabla @ 26.04.2026 09:43bet tad sanāk vins in nelegālis,jo tāds cilvēks neeksistē
Lūdzu atgrieziet Kivičam īsto uzvārdu,tas viņam piestāvētu daudz labāk🤣
nevajag viņam apkaunot ķīvītes. Tie ir jauki un savu ligzdu sargājoši putni... kliedz gan tā pa vidu starp Lienes hihī un Andra kviecienu. Bet par to Kuldīgas pasu galdu - ka tikai seniors nav tāds pats fantazētājs kā dēls un vedekla. Neticu, ka tajā laikā taisīja pasi bez dzimš.apliecības uzrādīšanas. Uz kāda pamata? Atnāk jaunietis, nošļupst uzvārdu, cilvēks pieraksta? Un lai kāds krievs vai uzbeks tur sēdētu, no Ķīvītis Kivičs nesanāk, tieši latviešu valodas nepratējam diez vai. Tas tā, manuprāt 😉Blablablabla @ 26.04.2026 09:43bet tad sanāk vins in nelegālis,jo tāds cilvēks neeksistē
Lūdzu atgrieziet Kivičam īsto uzvārdu,tas viņam piestāvētu daudz labāk🤣
Erna @ 26.04.2026 11:31nevajag viņam apkaunot ķīvītes. Tie ir jauki un savu ligzdu sargājoši putni... kliedz gan tā pa vidu starp Lienes hihī un Andra kviecienu. Bet par to Kuldīgas pasu galdu - ka tikai seniors nav tāds pats fantazētājs kā dēls un vedekla. Neticu, ka tajā laikā taisīja pasi bez dzimš.apliecības uzrādīšanas. Uz kāda pamata? Atnāk jaunietis, nošļupst uzvārdu, cilvēks pieraksta? Un lai kāds krievs vai uzbeks tur sēdētu, no Ķīvītis Kivičs nesanāk, tieši latviešu valodas nepratējam diez vai. Tas tā, manuprāt 😉
Varētu gan būt taisnība. Arī zinu vienu cilvēku, kuram padomju gados tādējādi darbinieka lažas dēļ nomainīts vārds.Erna @ 26.04.2026 11:31nevajag viņam apkaunot ķīvītes. Tie ir jauki un savu ligzdu sargājoši putni... kliedz gan tā pa vidu starp Lienes hihī un Andra kviecienu. Bet par to Kuldīgas pasu galdu - ka tikai seniors nav tāds pats fantazētājs kā dēls un vedekla. Neticu, ka tajā laikā taisīja pasi bez dzimš.apliecības uzrādīšanas. Uz kāda pamata? Atnāk jaunietis, nošļupst uzvārdu, cilvēks pieraksta? Un lai kāds krievs vai uzbeks tur sēdētu, no Ķīvītis Kivičs nesanāk, tieši latviešu valodas nepratējam diez vai. Tas tā, manuprāt 😉
VissIrSlikti @ 26.04.2026 19:54Varētu gan būt taisnība. Arī zinu vienu cilvēku, kuram padomju gados tādējādi darbinieka lažas dēļ nomainīts vārds.