KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2481
Reģ: 31.01.2023
BugsPony @ 25.04.2026 15:37
Nu ja Keitija šo vīkendu ciemojas kiviču bomžatņikā, tad Mia vismaz divas dienas neraudās, ka viņai vairāk neesot krustmāte.
Pēc tam raudās, ka nevarot satikt Kimu un tad atkal raudās, ka neesot krustmāte. Ja vēl vispār uzzinātu, ka vēl ir trīs pusmāsas un vēl viena ome, kiviču dzīvoklis būtu pieraudāts kā jūra.
Bet obligāti jāpiemin, ka šajā drāmā vainīgi visi citi.
Abi kiviči balti un pūkaini.
Plus vēl tante un onkulis un māsīcas un brālēni! Vo, vellos, tur asaru plūdi nonstopā garantēti.
25.04.2026 17:46 |
 
Reitings 2086
Reģ: 04.07.2024
Nez, Liene aizmirsusi, ka Miai ir arī brālis (nu labi, pusbrālis). Jeb tad, kad cilvēkam problēmas, tas vairs nav vēlams?
25.04.2026 18:25 |
 
10 gadi
Reitings 22424
Reģ: 21.03.2014
3 lieveņi šodien.
15.maijā olimpic kazino spēlēs. Uz kazino arī bērnu ņems lidz? Vai ļenka dabūs tupēt mājās?
25.04.2026 20:42 |
 
Reitings 176
Reģ: 25.04.2026
Adele4 @ 25.04.2026 20:42
3 lieveņi šodien.
15.maijā olimpic kazino spēlēs. Uz kazino arī bērnu ņems lidz? Vai ļenka dabūs tupēt mājās?

Olimpic Kazino ieeja ir no 18 gadiem. Mia nekādā gadījumā nevar tikt tur ielaista.
25.04.2026 20:52 |
 
Reitings 825
Reģ: 06.08.2024
Kivičs šodien pieprasītākais mūziķis Latvijā? Vai Mia šodien atstāta mājās? Kā nekā bezmaksas aukle Keitija ciemos. Jāizmanto izdevība.
Vai arī es kļudos un Mia lēkā pa deju placi? Neskatos visus tos storijus.
25.04.2026 21:52 |
 
Reitings 58
Reģ: 03.01.2024
Tas storijs ar Miu gadījumā nav novecojis? Man šķiet, ka analogu es esmu jau redzējusi agrāk (tikšanās ar Keitiju bērnu dārzā)! Saturs pilnīgi 1:1.
25.04.2026 23:01 |
 
Reitings 2433
Reģ: 19.05.2025
BugsPony @ 25.04.2026 21:52
Kivičs šodien pieprasītākais mūziķis Latvijā? Vai Mia šodien atstāta mājās? Kā nekā bezmaksas aukle Keitija ciemos. Jāizmanto izdevība.
Vai arī es kļudos un Mia lēkā pa deju placi? Neskatos visus tos storijus.

https://failiem.lv/u/kzgetad4nq
Lēkā, kur tad liksies. Gada ğimene 🥇
25.04.2026 23:40 |
 
10 gadi
Reitings 22424
Reģ: 21.03.2014
Gan motoklubā bijuši, gan kāzās!
26.04.2026 07:24 |
 
Reitings 5405
Reģ: 27.03.2023
Un lieveņiem tiešām nekas nav pretī, kad Kvieču tabors ieveļas viņu pasākumā? Vai tas tiek vispār iepriekš atrunāts? Viņiem ēst un dzert arī ir jādot, jo īpaši mazu bērnu nebadināsi badā. Noteikti, kad Mia iet pie kāzu galda ķeksēt ar karoti, neviens viņu nedzīs projām.
Tur no cenas jau vien ir jādot atlaide.
26.04.2026 09:23 |
 
Reitings 42403
Reģ: 21.10.2022
Nespēju pat iedomāties , goda viesi pie kāzu galda - Mija pufaikā un trenuškās + Leņķis ik nedēļas melnā bēru uniformā un smirdošais Ķīvītis 😟
26.04.2026 09:36 |
 
Reitings 735
Reģ: 13.01.2023
krmmm @ 25.04.2026 13:27

"Izrādās, arī Kiviču uzvārds ieviesies kļūdas dēļ. «Līdz 16 gadu vecumam mans uzvārds bija Ķīvītis. Bet Kuldīgas pasu galdā strādāja cilvēki, kas acīmredzami vāji orientējās latviešu pareizrakstībā. Kad saņēmu jaunu pasi, tajā pat nepaskatījos. Tolaik man bija citas prioritātes. Mana galva bija pilna ar vēju, tādēļ tikai vēlāk atklāju, ka Ķīvīša vietā pasē ierakstīts Kivičs.
Tā kā biju pamanījies pazaudēt savu dzimšanas apliecību, dzīvoju ar šo krustu visu savu mūžu,» nosmej Andris, kurš uz savas grāmatas vāka īpaši uzsvēris – tās autors ir Andris Kivičs seniors."
bet tad sanāk vins in nelegālis,jo tāds cilvēks neeksistē
Lūdzu atgrieziet Kivičam īsto uzvārdu,tas viņam piestāvētu daudz labāk🤣
26.04.2026 09:43 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 31.10.2010
Ja vīrs man uztaisītu pārsteigumu, uzaicinot uz kāzām visu smirdīgo Kiviču liekēžu taboru, es goda vārds, turpat uz vietas arī izšķirtos. Ka jau nav, tad nav kazai piena.
26.04.2026 10:42 |
 
10 gadi
Reitings 3510
Reģ: 20.06.2013
Blablablabla @ 26.04.2026 09:43
bet tad sanāk vins in nelegālis,jo tāds cilvēks neeksistē
Lūdzu atgrieziet Kivičam īsto uzvārdu,tas viņam piestāvētu daudz labāk🤣
Liene Ķīvīte. Izcili. Dzeguzīte gan būtu piemērotāk, bet arī Ķīvītei nav ne vainas!
Noskatījos ar aizkavēšanos Mias satikšanos ar Keitiju. Skumji palika. Tāds izmisums meitenei, pieķērās pie K kā slīcējs pie glābšanas riņķa. Tas daudz izsaka par Ķīvīšu mīlošo famīliju.
26.04.2026 10:58 |
 
Reitings 24288
Reģ: 01.07.2024
Blablablabla @ 26.04.2026 09:43
bet tad sanāk vins in nelegālis,jo tāds cilvēks neeksistē
Lūdzu atgrieziet Kivičam īsto uzvārdu,tas viņam piestāvētu daudz labāk🤣
nevajag viņam apkaunot ķīvītes. Tie ir jauki un savu ligzdu sargājoši putni... kliedz gan tā pa vidu starp Lienes hihī un Andra kviecienu. Bet par to Kuldīgas pasu galdu - ka tikai seniors nav tāds pats fantazētājs kā dēls un vedekla. Neticu, ka tajā laikā taisīja pasi bez dzimš.apliecības uzrādīšanas. Uz kāda pamata? Atnāk jaunietis, nošļupst uzvārdu, cilvēks pieraksta? Un lai kāds krievs vai uzbeks tur sēdētu, no Ķīvītis Kivičs nesanāk, tieši latviešu valodas nepratējam diez vai. Tas tā, manuprāt 😉
26.04.2026 11:31 |
 
Patīk
Reitings 29004
Reģ: 09.12.2015
Erna @ 26.04.2026 11:31
nevajag viņam apkaunot ķīvītes. Tie ir jauki un savu ligzdu sargājoši putni... kliedz gan tā pa vidu starp Lienes hihī un Andra kviecienu. Bet par to Kuldīgas pasu galdu - ka tikai seniors nav tāds pats fantazētājs kā dēls un vedekla. Neticu, ka tajā laikā taisīja pasi bez dzimš.apliecības uzrādīšanas. Uz kāda pamata? Atnāk jaunietis, nošļupst uzvārdu, cilvēks pieraksta? Un lai kāds krievs vai uzbeks tur sēdētu, no Ķīvītis Kivičs nesanāk, tieši latviešu valodas nepratējam diez vai. Tas tā, manuprāt 😉

Piekrītu.
Tagad ir skaidrs, no kurienes Kivim tā daiļdiršanas tentence iedzimusi.
26.04.2026 11:46 |
 
Patīk
Reitings 29004
Reģ: 09.12.2015
Vai tad Keitija arī vandījās papiņa taboram līdzi pa lieveņiem? Tas būtu totāls absurds. Vai tomēr meitene paciemojās dažas stundas un aizbrauca mājās? Jo, nu, es Madaras vietā neļautu vazāt bērnu pa svešiem tusiņiem.
26.04.2026 11:59 |
 
Reitings 2113
Reģ: 04.11.2022
Erna @ 26.04.2026 11:31
nevajag viņam apkaunot ķīvītes. Tie ir jauki un savu ligzdu sargājoši putni... kliedz gan tā pa vidu starp Lienes hihī un Andra kviecienu. Bet par to Kuldīgas pasu galdu - ka tikai seniors nav tāds pats fantazētājs kā dēls un vedekla. Neticu, ka tajā laikā taisīja pasi bez dzimš.apliecības uzrādīšanas. Uz kāda pamata? Atnāk jaunietis, nošļupst uzvārdu, cilvēks pieraksta? Un lai kāds krievs vai uzbeks tur sēdētu, no Ķīvītis Kivičs nesanāk, tieši latviešu valodas nepratējam diez vai. Tas tā, manuprāt 😉
Varētu gan būt taisnība. Arī zinu vienu cilvēku, kuram padomju gados tādējādi darbinieka lažas dēļ nomainīts vārds.
26.04.2026 19:54 |
 
Patīk
Reitings 73468
Reģ: 20.07.2021
VissIrSlikti @ 26.04.2026 19:54
Varētu gan būt taisnība. Arī zinu vienu cilvēku, kuram padomju gados tādējādi darbinieka lažas dēļ nomainīts vārds.

Ja teftelis, precoties ar Ļenku, būtu sagribējis pieņemt viņas māksliniecisko uzvārdu, vai tas būtu likumīgi? Tas taču skanētu tik lepni - LV mūzikas industrijas flagmanis Andris Skulme! 😀😀
26.04.2026 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 929
Reģ: 21.11.2009
Ar tiem uzvārdiem visādi var būt - zinu kundzi, kura pie pases maiņas netīšām tika pie vārda bez garumzīmes un arī gadījumu, kad uzvārds pazaudē kādu burtus, kas pilnīgi izmaina uzvārda būtību un skanējumu. Man pašai precoties mainot uzvārdu, dzimtsarakstu nodaļā darbiniece izdomāja uzvārdam beigās likt "a", lai gan citas šī uzvārda valkātājas ir ar galotni "e". Tas ar visu to, ka rakstot iesniegumu par laulību reģistrāciju, uzvārds tika norādīts ar pareizo galotni "e".
27.04.2026 22:14 |
 
Reitings 21721
Reģ: 21.09.2023
Paklausījos resnā Ķīvīša interviju ar kardiologu R.Federu. Tā arī nesapratu, kāpēc dakteris tērēja savu dārgo laiku šai intervijai. Pelmenis vairs nespēj izveidot nevienu saliktu pakārtotu teikumu līdz galam. Vervelē tik pat nesakarīgi kā kapitālā sieva. Dakteris vairākos piegājienis neaptēstajam mīziķim centās skaidrot, kāpēc Latvijā medicīna tik dārga. Bet nodokļu nemaksātājam tā arī nepielēca, ka arī viņš ir vainīgs pie tā.
28.04.2026 10:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits