KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 12554
Reģ: 22.03.2024
Draudzenīte @ 25.04.2026 00:16
Tas bērns uzvedas kā psihiski nevesels māsu satikšanās storijā. Par izskatu nav ko piebilst…

Es domaju, ka vecaki vinu neapkampj un nesamilo tad nu vina skrien pie tiem, kas sniedz sadu uzmanibu. Bet ta ka vina to regulari nesanem tad vina neprot to normali izradit, tad nu izskatas crazy. Un Mia butu smuka meitene, bet vinas seja un zobos, apgerba, uzvediba redzama visa vecaku izpratne par “milestibas bernins”
25.04.2026 00:48 |
 
Reitings 161
Reģ: 22.05.2022
Beidziet taču reiz braukt virsū tam nabaga bērnam!! Arī video ar māsu nekā šausmīga nav. Šausmīgi ir tas, ka acīmredzami trūkst siltuma, mīļa fiziskā kontakta, tāpēc aŗī pieķeras kā dadzītis.
25.04.2026 02:35 |
 
Reitings 12554
Reģ: 22.03.2024
Zapte @ 25.04.2026 02:35
Beidziet taču reiz braukt virsū tam nabaga bērnam!! Arī video ar māsu nekā šausmīga nav. Šausmīgi ir tas, ka acīmredzami trūkst siltuma, mīļa fiziskā kontakta, tāpēc aŗī pieķeras kā dadzītis.

Tad Tu vari teikt “ pieķeras kā dadzītis” , kas ari nekads kompliments nav, bet teikt, ka Mias uzvediba un izskats norada uz vecaku milestibas trukumu nevar 🤷‍♀️
25.04.2026 06:43 |
 
Reitings 5405
Reģ: 27.03.2023
Atkal jau Kviečiem visi citi vainīgi. Viņiem tak ir izskats, prāts un labestība, kas jau pa gabalu ir redzama un tik netaisnā pasaulē jādzīvo.
Interesanti šodien sagaidīsim vēl kādus labestīgos postus? Par cik sestdiena ir klāt, laiks atkorķēt pudeli un sūdu ventilatoru palaist uz Madaru.
25.04.2026 07:21 |
 
Reitings 2481
Reģ: 31.01.2023
Zapte @ 25.04.2026 02:35
Beidziet taču reiz braukt virsū tam nabaga bērnam!! Arī video ar māsu nekā šausmīga nav. Šausmīgi ir tas, ka acīmredzami trūkst siltuma, mīļa fiziskā kontakta, tāpēc aŗī pieķeras kā dadzītis.
Tajā video viņa uzvedās kā bērns ar īpašas diagnozes kodu. Un nevajag izlikties pārāk politkorektiem, redzot acīmredzamo. Neapskaužu nākamos skolasbiedrus un pedagogus, tur gan ar krēslu pa galvu iegāzīs, gan rokā iekodīs. Līdz 5 g.v. dažreiz vēl darbojas korekcija ar speciālistiem un medikamentiem, bet te viss ir diezgan nokavēts.
25.04.2026 08:17 |
 
10 gadi
Reitings 22424
Reģ: 21.03.2014
Un cik reizes gadā Mia satiek pārējās pusmāsas? Tās, kuras Lienes meitas???
25.04.2026 08:41 |
 
Reitings 543
Reģ: 22.02.2026
Draudzenīte @ 25.04.2026 00:16
Tas bērns uzvedas kā psihiski nevesels māsu satikšanās storijā. Par izskatu nav ko piebilst…

Davai nevajag. Tas bērns ir izdzīvošanas režīmā, nevis kādā kūrortā. Nu nav ok par cilvēku, kurš ir grūtā situācijā, tā runāt.
25.04.2026 09:54 |
 
Reitings 280
Reģ: 23.05.2023
Draudzenīte @ 25.04.2026 00:16
Tas bērns uzvedas kā psihiski nevesels māsu satikšanās storijā. Par izskatu nav ko piebilst…

Vairāk gan izskatās pēc cilvēka pilnīgā izmisumā, kuram uz brīdi uzspīdējis cerības stariņš. Par šo gan man reāli sirda aptecējās, cik nožēlojama un izmisusi mazā meitene izskatās un Keitija acīmredzami saprot un nezin neko darīt ar izmisuši bērnu, ne debīlo filmētāju, kurš viņas abas pazemo, tikai katru savā veidā. Kiviču pārītis tomēr ir reti derdzīgi, pretīgi deģenerāti.
25.04.2026 10:03 |
 
Reitings 864
Reģ: 26.07.2022
Redzēju to pēdējo video ar Miu skrienot pie masas…. Sorry bet kivičš fonā tās skaņas izdveš , tik loti nirgajoties par miu. Neviens normals vecaks tadas skanas neizdves… briesmigs video , briesmigs paskats ka no nelabveligas gimenes.
25.04.2026 10:05 |
 
Reitings 5405
Reģ: 27.03.2023
Īstenībā pretīgi skatīties, cik ļoti pēdējā laikā viņi iesaista Miu pašu sataisītajos sūdos un manipulācijās.
Tiešām paliek bailīgi par tā bērna mentālo stāvokli.
25.04.2026 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 1655
Reģ: 22.10.2009
baidos,ka velak Miai paaugot,vina piekersies pirmam virietim,kas vinai izradis uzmanibu..izmantos vinu un pametis...jo tadas meitenes,kas nav jutas vecaku milestibu,to mekles viriesos....ja paveiktos atrast normalu,varbut vel izdotos izveidot labas attiecibas...bet zinot to,ko vina redz ikdiena,laba gimene visdrizak vinai skaitisies tada ka kiviciem
25.04.2026 10:29 |
 
Reitings 22710
Reģ: 08.03.2021
Kiviča seniora stāsts daudz ko atklāj - savu tēvu vispār nezina (tātad jākļi un spermas donori jau kurā paaudzē), māte agri mirusi, audzinājuši vecvecāki (tātad arī pārlutināts līdz bezjēgai), un īstais uzvārds Ķīvītis - kur nu vel precīzāk (Andrulis savu seksti akurāt pieskaņojis uzvārdam).
25.04.2026 11:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 31.10.2010
Viņi joprojām sauc viņu par maziņš. Nopietni, maziņš. Meitenei pēc nepilna pusotra gada jau skolā jāiet. Kāds, ellē, vairs maziņš?
25.04.2026 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 2717
Reģ: 11.04.2010
yay @ 23.04.2026 13:59

Liene un darbs? Nekur tā alga neaizietu, jo tās vienkārši nebūtu. Viņa neko neprot, ir tizla un patiesi dumja. Fiziskam darbam pa slinku. Jebkura maximas plauktu krāmētàja vai pārdevēja ir advancētāka par pļocku.

Tādā ziņā liekas vienkārši nenormāli, ka savulaik apollo vai kas tur bija ielikuši viņu par interviju raidījuma vadītāju! Kaut kāds trakums. Tieši kurš tur redzēja potenciālu? Neko daudz gan viņa nepaspēja novadīt, bet tāpat...
25.04.2026 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 22424
Reģ: 21.03.2014
Nastja32 @ 25.04.2026 11:25
Kiviča seniora stāsts daudz ko atklāj - savu tēvu vispār nezina (tātad jākļi un spermas donori jau kurā paaudzē), māte agri mirusi, audzinājuši vecvecāki (tātad arī pārlutināts līdz bezjēgai), un īstais uzvārds Ķīvītis - kur nu vel precīzāk (Andrulis savu seksti akurāt pieskaņojis uzvārdam).
tad Kiviču uzvārds no kurienes radies? Ķīvītis nepatika un pārtaisīja?
25.04.2026 12:56 |
 
Reitings 46181
Reģ: 14.05.2023
Omniva55 @ 25.04.2026 10:05
Redzēju to pēdējo video ar Miu skrienot pie masas…. Sorry bet kivičš fonā tās skaņas izdveš , tik loti nirgajoties par miu. Neviens normals vecaks tadas skanas neizdves… briesmigs video , briesmigs paskats ka no nelabveligas gimenes.

Laukos vecmammai kādreiz bija tāds milzīgs vepris kūtī, izdeva līdzīgas skaņas
25.04.2026 12:57 |
 
10 gadi
Reitings 2717
Reģ: 11.04.2010
Adele4 @ 25.04.2026 12:56
tad Kiviču uzvārds no kurienes radies? Ķīvītis nepatika un pārtaisīja?

"Izrādās, arī Kiviču uzvārds ieviesies kļūdas dēļ. «Līdz 16 gadu vecumam mans uzvārds bija Ķīvītis. Bet Kuldīgas pasu galdā strādāja cilvēki, kas acīmredzami vāji orientējās latviešu pareizrakstībā. Kad saņēmu jaunu pasi, tajā pat nepaskatījos. Tolaik man bija citas prioritātes. Mana galva bija pilna ar vēju, tādēļ tikai vēlāk atklāju, ka Ķīvīša vietā pasē ierakstīts Kivičs.
Tā kā biju pamanījies pazaudēt savu dzimšanas apliecību, dzīvoju ar šo krustu visu savu mūžu,» nosmej Andris, kurš uz savas grāmatas vāka īpaši uzsvēris – tās autors ir Andris Kivičs seniors."
25.04.2026 13:27 |
 
Reitings 825
Reģ: 06.08.2024
Nu ja Keitija šo vīkendu ciemojas kiviču bomžatņikā, tad Mia vismaz divas dienas neraudās, ka viņai vairāk neesot krustmāte.
Pēc tam raudās, ka nevarot satikt Kimu un tad atkal raudās, ka neesot krustmāte. Ja vēl vispār uzzinātu, ka vēl ir trīs pusmāsas un vēl viena ome, kiviču dzīvoklis būtu pieraudāts kā jūra.
Bet obligāti jāpiemin, ka šajā drāmā vainīgi visi citi.
Abi kiviči balti un pūkaini.
25.04.2026 15:37 |
 
Reitings 566
Reģ: 30.01.2026
Domāju ja jau K ciemos tad visi dosies uz kādu izklaidi,bet nē visi ir aizbraukuši uz svešu cilvēku lieveni un "izdegusi" lienittwe var ievilkt elpu, jo ir kas vaktē bērnu (kaut arī viņai tāpat bija pHoh un sīkais darīja ko gribēja lievenis) #richlaifsryle #queen
25.04.2026 17:25 |
 
Reitings 16456
Reģ: 06.07.2022
Nastja32 @ 22.04.2026 10:25
Kāda ir izlasījusi interviju ar Kiviča senci, neatceros kurā no klaču žurnāliem - Privātā Dzīve vai Kas Jauns? Varbūt varat atstāstīt, ja kas interesants? Vakar pār plecu sabiedriskajā redzēju, kkas ka esot žēl dēla u.tml.

Nu viņš tur daudz runā par dēlu. Ka esot izmantojis visu iespējamo vārdu krājumu (un tas neesot nabadzīgs, viņš saka), lai mēģinātu ieskaidrot kaut ko, bet bezcerīgi. Tāpēc tagad šad tad sazvanās un pa retam satiekās
25.04.2026 17:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits