KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 51485
Reģ: 20.07.2021
Stella99 @ 03.02.2022 12:09
Kur jums ir kādi tieši pierādījumi, ka Kivičs nemaksā? Un kāpēc Madara kaut kā neapstrīd visas publiskās nomelnošanas? Kā jau teicu, neaizstāvu viņus, bez grēka nav neviens, bet es esmu pilnīgi drošs, ka gan Kivičs, gan Ļenka savus bērnus mīl un grib viņiem tikai labu.

Protams, Kivičs maksā! Pirms došanās uz Norvēģiju pats teica, ka ieskaitījis Madaras kontā 3 EUR! ! ! Tā viņš savus bērnus mīl. Dēlam uzturlīdzekļus maksā UGF, to arī pats teica. Madaras meitām nesamaksātā nauda nu jau būs pāri 10 000. Kivičs kvieca, ka nevarot samaksāt, jo valsts neļauj strādāt. Un atkal - kāpēc negāja uz tiesu un nepierādīja, ka ienākumi samazinājušies Covid dēļ? Tagad cer parazitēt uz draugu rēķina Norvēģijā. Bet daļa turienes latviešu jau ir sapratuši, cik derdzīgs tas pārītis ir.
03.02.2022 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 10880
Reģ: 15.03.2012
Tusnelda @ 03.02.2022 11:17

Ak, Andris stāstīja! Parazīts, melis un liekulis, kam vārdi parasti ļoooti atšķiras no darbiem, ir Tavs uzticamais informācijas avots? Starp citu, par alimentiem. Neviens netraucēja "gada tēvam" aiziet uz tiesu un apstrīdēt alimentu summu. Bet viņam acīmredzot tajā laikā svarīgāk bija kopā ar savu soulmaitu piespermot ūdens kublus appelējušos viesu namos. Viens no tiem jau nobankrotēja. Droši vien potenciālie klienti atsauca rezervācijas, uzzinot, ka kublā vārtījies Kivičs.

Par tiem viesu namiem runājot, piemēram, tas igluhut tāda feina vieta izskatās, bet kā iedomājos kā Kiviči tur uzdzīvojuši, tā fui 🤮 uz turieni točna negribas braukt
03.02.2022 12:25 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
LilyLady @ 03.02.2022 12:18

Aha, protams, ir viegli mīlēt bērnus no attāluma. Kad nav jāgādā ikdienā, nav jādomā, ko visa lielā ģimene ēdīs, ko vilks mugurā, nav naktīm jāsēž pie saslimuša bērna gultiņas, nav jāved pie ārstiem un jāpalīdz mācībās. Jebal tāda "mīlestība", tā nav neko vērta!
Abi Kiviči ir bezatbildīgi cūkas. Un punkts.

Nu paga, paga. Mīl jau ļoti, Liene taču Andra meitenēm matus ir mazgājusi pat ar KONDICIONIERI 😁
03.02.2022 12:31 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Un Madara ir 100% svētā, ne? Kāpēc tad viņas dzīvoklī bērns varēja tikt pie ieroča? Kāpēc viņa piespieda bērnu kā pantiņu pateikt Tēt es negribu tevi satikt?
03.02.2022 12:38 |
 
Reitings 1359
Reģ: 05.12.2021
Stella99 @ 03.02.2022 12:38
Un Madara ir 100% svētā, ne? Kāpēc tad viņas dzīvoklī bērns varēja tikt pie ieroča? Kāpēc viņa piespieda bērnu kā pantiņu pateikt Tēt es negribu tevi satikt?

Liene, beidz
03.02.2022 12:47 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Stella99 @ 03.02.2022 12:38
Un Madara ir 100% svētā, ne? Kāpēc tad viņas dzīvoklī bērns varēja tikt pie ieroča? Kāpēc viņa piespieda bērnu kā pantiņu pateikt Tēt es negribu tevi satikt?

Kā zini, ka piespieda?
03.02.2022 12:47 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Stella99 @ 03.02.2022 12:09
Kur jums ir kādi tieši pierādījumi, ka Kivičs nemaksā? Un kāpēc Madara kaut kā neapstrīd visas publiskās nomelnošanas? Kā jau teicu, neaizstāvu viņus, bez grēka nav neviens, bet es esmu pilnīgi drošs, ka gan Kivičs, gan Ļenka savus bērnus mīl un grib viņiem tikai labu.
Oi nevaru😁 kādēļ Madara neapstrīd? No kuras palīgskolas esi izmukusi? Adekvāti,normāli cilvēki netīro veļu nemazgā publiski un domā arī par bērniem.Un kur pierādijumi ka nemaksā? UGF parāds!
03.02.2022 12:49 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Stella99 @ 03.02.2022 12:38
Un Madara ir 100% svētā, ne? Kāpēc tad viņas dzīvoklī bērns varēja tikt pie ieroča? Kāpēc viņa piespieda bērnu kā pantiņu pateikt Tēt es negribu tevi satikt?

Par to ieroci jau sen skaidrs, ka tur bija viss uzpūsts. Gāzes pistole, pie tam nestrādājoša, nav nekas tik traks, kā Kivičs to pasniedza. Protams, var diskutēt to situāciju kā tādu, bet nevajag arī bļaut, ka bērni bija apdraudēti. Tik pat labi var teikt, ka bērni ir apdraudēti, jo nazis stāv atvilktnē vai tējkanna ar vārošu ūdeni stāv virtuvē.
Es Madaras vietā arī būtu bērnu ierosinājusi pasūtīt to psihopātu dirst. Viņa tie manipulatīvie "un tu gribi, ka tev tētis vairāk nav?" bija tik maksimāli pretīgi, ka man - svešām cilvēkam - tas uzdzina nelabumu. Būtu mazliet padomājis par to, kā tādi teksti var ietekmēt mazu bērnu, nevis postot to instagram kā kaut kādu varoņdarbu.
Te, forumā, jau vairākkārt ir pieminētās arī lietas un situācijas, kur Madara arī ir kaut ko darījuši nepareizi un neviens viņu par svēto nesauc, bet salīdzinājumā ar to, kā šis pāris viņai mēnešiem ilgi bruka virsū un terorizēja, viņa ir ļoti korekti spējusi tikt galā ar situāciju. Pieņemu, ka viņai ir kāds sakarīgs jurists, ar kuru viņa konsultējas, nevis sametas šampi un iet attiecības skaidrot instagram.
Varbūt neesi redzējusi, bet Madaras storijos ir saglabāti klipi, kur Liene pilnīgā lupatā nakts vidū viņai sūta balss ziņas WhatsApp, kur bauro virsū Madara par to, ka viņa ir lauķe. Un neaizmirsīsim, ka Kivičam ir aizliegums Madarai un viņas dzīvesvietai tuvoties. Nav tā, ka tos aizliegumus dod par neko. Pēc šī arī bija Kviča video par to, ka "100m ir tāds šāviena attālums" (konkrēti citātu neatceros, bet tāda bija doma). Kā var tādus cilvēkus aizstāvēt?
03.02.2022 12:55 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Stella99 @ 03.02.2022 12:09
Kur jums ir kādi tieši pierādījumi, ka Kivičs nemaksā? Un kāpēc Madara kaut kā neapstrīd visas publiskās nomelnošanas? Kā jau teicu, neaizstāvu viņus, bez grēka nav neviens, bet es esmu pilnīgi drošs, ka gan Kivičs, gan Ļenka savus bērnus mīl un grib viņiem tikai labu.
Madara neapstrīd, lai nenolaistos līdz viņu zemejam līmenim. Izmanto likumiskos instrememtus. Par to Madara ir cienīta, kamēr šis pārītis tiek aizmirsts vai pieminēts kā apsmiekla objekts!
03.02.2022 13:10 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Stella99 @ 03.02.2022 12:38
Un Madara ir 100% svētā, ne? Kāpēc tad viņas dzīvoklī bērns varēja tikt pie ieroča? Kāpēc viņa piespieda bērnu kā pantiņu pateikt Tēt es negribu tevi satikt?
bet kāpēc pats Kivis runāja ar meitu manipulējoši? Ja zini, ka kivis maksāja, tad jau ir tik pat spēcīgi pierādījumi, ka Madara ir IEMĀCĪJUSI teikt, ka negrib satikt.
Jau zb šitām verbālajām durām atbildēt. Kaut pašas būtu šeit atbildējušas uz mūsu uzdotajiem jautājumiem.
03.02.2022 13:13 |
 
Reitings 51485
Reģ: 20.07.2021
Stella99 @ 03.02.2022 12:38
Un Madara ir 100% svētā, ne? Kāpēc tad viņas dzīvoklī bērns varēja tikt pie ieroča? Kāpēc viņa piespieda bērnu kā pantiņu pateikt Tēt es negribu tevi satikt?

Tieši šī ieroča lieta parādīja Kiviča derdzīgumu visā krāšņumā. Bērns rakņājas pa skapīti un atrod ieroci. Stāsta tēvam kā lielu noslēpumu : 'tēt, es nevienam neteicu, tikai tev pastāstu!" Un tā vietā, lai jautājumu risinātu ar Madaru, mīlošais tēvs kārtējā dzērumā izkviec pa visu valsti to, ko bērns viņam uzticēja. Publiski paziņo, ka izsaucis policiju. Lai bērnam būtu vainas sajūta, ka viņas dēļ mammai nepatikšanas.
03.02.2022 13:14 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Stella99 @ 03.02.2022 12:09
Kur jums ir kādi tieši pierādījumi, ka Kivičs nemaksā? Un kāpēc Madara kaut kā neapstrīd visas publiskās nomelnošanas? Kā jau teicu, neaizstāvu viņus, bez grēka nav neviens, bet es esmu pilnīgi drošs, ka gan Kivičs, gan Ļenka savus bērnus mīl un grib viņiem tikai labu.

Jā, Kivičs ļoti savus bērnus "mīl". Patiešām. Ņemsim par piemēru Kristoferu, kuru vispār nekad nav audzinājis un kurš mētājas no vieniem vecvecākiem pie otriem. Vienīgais, ko Kivičs patiesi mīl, ir viņš pats!
03.02.2022 13:15 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Ojj, cik viegli, uztaisīt, piedzemdēt, pamest, bet galvenais, ka mīl. Redzēsim, ko tie bērni izaugot teiks tiem vecākiem, kad Andris un Liene pateiks, bet es tevi mīlēju, pffe. Labi, es vēl saprotu, ir apstākļi, ka nevar būt ar bērnu, ja tu apzinies, ka kaut kādu iemeslu dēļ bērnam būs labāk pie otra vecāka, bet Liene ir savas meitenes aizmirsusi pilnībā, Andris, izskatās, ka ik pa laikam uztaisa kaut kādu izrādi, ka it kā baigi rūp, bet tik pat ātri visas rūpes atkal noplok. Es kā vecāks varu apgalvot, ka cīnītos ar "nagiem", lai varētu savus bērnus satikt, ja arī esi citā valstī, tad sazvanītos katru dienu, mēģinātu noorganizēt tikšanās pēc iespējas vairāk, kā arī strādātu, lai finansiāli atbalstītu. Bet šeit, paziņo visai valstij, ka bērni ir tikai ciemiņi viņu dzīvē, ka gana ir rūpējušies, tagad ir pienācis laiks sev, tusiņi un atkailināties visas valsts priekšā, paziņot , ka bērni traucē nodarboties ar sex utt., Hallo, kā vispār vēl var nostāties tādu cilvēku pusē, atbilde, cilvēks ar tādu pašu domāšanu.
03.02.2022 13:34 |
 
Patīk
Reitings 19320
Reģ: 09.12.2015
Tusnelda @ 03.02.2022 13:14

Tieši šī ieroča lieta parādīja Kiviča derdzīgumu visā krāšņumā. Bērns rakņājas pa skapīti un atrod ieroci. Stāsta tēvam kā lielu noslēpumu : 'tēt, es nevienam neteicu, tikai tev pastāstu!" Un tā vietā, lai jautājumu risinātu ar Madaru, mīlošais tēvs kārtējā dzērumā izkviec pa visu valsti to, ko bērns viņam uzticēja. Publiski paziņo, ka izsaucis policiju. Lai bērnam būtu vainas sajūta, ka viņas dēļ mammai nepatikšanas.

Es zinu, ka īstenībā bija vēl pretīgāk - kad bērni bija palikuši vieni, Madara strādāja, Kivičs ar savu veco rozīni ielīda Keitijai līdzi dzīvoklī un visu izokšķerēja. Tāpēc arī bija tik informēts, ka ledusskapī esot daudz alko, zināja naktskapīšu saturu un murmulēja par sarkanām dokumentu mapēm. Un tad bija Lienei īss video, kur Kiviča mammja mājās ierodas dusmīga Madara un skaidrojas, jo beidzot nopietni izbesījās par abu alkonautu nekaunību.
Madara jau tā ilgi izturēja un bija iecietīga, ļaujot bērniem tikties ar dzērājtētiņu. Es viņas vietā krietni ātrāk būtu piegriezusi skābekli bērnu tikšanām ar Kivičiem - ko tie bērni tur redzēja vasarā: mūžam šmigainu/pohainu fāteri, kas lamājas savos laivos. Un visiem vēl vienā gultā bija jāguļ omītes būdā, un jādzird kā kukuška lien sipties pie Andrīša.
03.02.2022 13:57 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Lieņuks vēl nav modies šodien??
03.02.2022 14:00 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Stella99 @ 03.02.2022 12:38
Un Madara ir 100% svētā, ne? Kāpēc tad viņas dzīvoklī bērns varēja tikt pie ieroča? Kāpēc viņa piespieda bērnu kā pantiņu pateikt Tēt es negribu tevi satikt?

Ar deserta dakshinju var vairaak posta nodariit nekaa ar ieroci, kursh nav pielaadeets 🤣🤣🤣piemeera, izdurt aci 🤣 visas, kuraam maajaas ir deserta dakshinjas, taatad ir sliktas maates 🤣🤣🤣 ar pildspalvu un ziimuli arii var paveikt iepriekshmineeto 🤣🤣🤣
03.02.2022 14:02 |
 
Patīk
Reitings 19320
Reģ: 09.12.2015
Kivičiem aiz skaudības tik ļoti gribējās atrast kādu kompromātu par Madaru, abi ļoti cerēja tai dzīvoklī atrast pierādījumus tam, cik Madara un Jānis ir slikti cilvēki, bet nekas vairāk par nepielādētu rotaļu pistoli un sarkanām mapēm neatradās.😂
Bet laikam bija redzams, ka Madara dzīvo daudz labāk, ka ir laimīga, tāpēc jau Kivis pēc tam ārdījās laivos un kvieca, kā aizkauta cūka, jo saprata, ka smukā ex sieva šim ir zudusi. Citādi, nav šaubu - viņš, tāpat kā savulaik Bulis, aizdiebtu atpakaļ ģimenē pēc pirmā Madaras svilpiena.
03.02.2022 14:18 |
 
Reitings 51485
Reģ: 20.07.2021
LilyLady @ 03.02.2022 13:57

Es zinu, ka īstenībā bija vēl pretīgāk - kad bērni bija palikuši vieni, Madara strādāja, Kivičs ar savu veco rozīni ielīda Keitijai līdzi dzīvoklī un visu izokšķerēja. Tāpēc arī bija tik informēts, ka ledusskapī esot daudz alko, zināja naktskapīšu saturu un murmulēja par sarkanām dokumentu mapēm. Un tad bija Lienei īss video, kur Kiviča mammja mājās ierodas dusmīga Madara un skaidrojas, jo beidzot nopietni izbesījās par abu alkonautu nekaunību.
Madara jau tā ilgi izturēja un bija iecietīga, ļaujot bērniem tikties ar dzērājtētiņu. Es viņas vietā krietni ātrāk būtu piegriezusi skābekli bērnu tikšanām ar Kivičiem - ko tie bērni tur redzēja vasarā: mūžam šmigainu/pohainu fāteri, kas lamājas savos laivos. Un visiem vēl vienā gultā bija jāguļ omītes būdā, un jādzird kā kukuška lien sipties pie Andrīša.

Ahā, man jau bija aizdomas, ka pretekļi ložņāja par Madaras dzīvokli. Ceru, ka vismaz neko nenozaga. Atceros, ka Madara teica - Kivičs par to izjaukto gāzpistoli zinājis jau pāris mēnešus. Baurošana sākās pēc Mias dzimšanas dienas, kad Madara pēc pieprasījuma nepiegādāja meitenes kopā ar dāvanu un ēdienu mīlošajam tētukam, kurš sava bērna pirmo dzimšanas dienu svinēja ne jau ar torti, bet grādīgajiem dzērieniem.
03.02.2022 14:22 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Ā, tad tā radās tās Lienes slepenās bildes un info, ko viņa taisās publicēt savā bestsellerā. Nekauņas, kas nekauņas. Un viņi tiešām domā, ka tas viņus pacels saulītē, nē Lienīt, ja tiešām Tu atļausies publicēt citu personīgo dzīvi, Tu novilksi sevi vēl zemāk. Man personīgi ir gluži vienalga, kas atrodas Madaras ledusskapī, mapītēs, naktsskapītī vai veļas grozā. Bet par tādiem cilvēkiem kā Tu, kas ielien cita personīgajā teritorijā, lai pēc tam to nopublicētu un apmierinātu kaut kādas savas slimās fantāzijas, ka esi baigā rakstniece, no Madaras Tu saņemsi tiesas darbus, un no sabiedrības tomātus sejā.
03.02.2022 14:24 |
 
Reitings 570
Reģ: 28.05.2015
Neviens jau nesaka ka Madara ir svēta ,bet viņa vismaz ir adekvāta, atšķirībā no alkonautu pārīša.Un pareizi dara,ka nereağē uz stulbeņu izdarībäm. Kiveļi lai skatas uz sevi,ne uz citiem. Arī viņa draugam kurš tur visu palīdz,drīz acis atvērsies,un tad kaukdami varēs abi nesties uz nīsto ciemu atpakaļ.
03.02.2022 14:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits