KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
kinderbueno @ 31.01.2022 10:11
Liene ļoti samāksloti ierunā tos storijus, kad filmē kopā ar Andri, runā tā itkā kautrētos vai ar bailēm nošaut greizi ar tekstu vai neveiksmīgi notēlot, var redzēt, ka ļoti cenšās būt labākā Andrim!

Jā. Šo es jau sen pamanīju, ka ļoti samāksloti.
31.01.2022 10:25 |
 
Reitings 5606
Reģ: 20.08.2021
Fui fui cik tā Liene ir pretīga sieviete!
Vienmēr tā sevi liela, būtu galdu kā cilvēkiem saklājusi "saimniece". Atkal pierada cik Liene ir slinka. Gan jau, lai nebūtu trauki jamazga. Es nebrinitos, ja viņi kaut ko noperk gatavu - droši vien tā arī ēd. Vai tad nav foršāk: uzklāt skaisti galdu un tad tiešām vakaru izbaudīt kā cilvēki?!
Viņi abi divi visā savā būtībā ir prasti kā vecs zabaku pāris. Paši saka, zivs tik laba, bez asakam, tad jau meitiņu arī mierīgi varēja sacienāt!
Kopš tās reņģu ēšanas viņi taču nav mainījušies ne par matu. Un es kaut kā tiešām domāju, ka tā Norvēģija viniem par labu nāk! Cik naivi....
31.01.2022 10:31 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Auto regjistreets uz firmas vaarda, tjipa darba auto, ar kuru vechi brauc uz mezhu? 🤣🤣🤣
Tas nu ir pizdzets, ja nu gadiijumaa kaadai viirs straadaa mentenee vai autoplacii, tad varat safocheeties pie katra auto un teikt, ka viirs uzdaavinaaja 🤣🤣🤣 ugunsdzeeseeji arii derees, bildi pie lielaa sarkanaa auto un tekstu, ka viirs uzdaavinaaja 🤣🤣🤣🤣 kas buus naakamais - saaks pirkt tukshas prada un lv kurpju kastes, lai “nomestu” fonaa?
P.S. Tiem vechiem tas liekeedis nav apnicis? Atrod darbu, atrod dziivokli, katru viikendu baro un dzirda ne tikai kivi, bet arii vinja blozgu, aizdod auto. Draudziiba manupraat ir ieguldiijumi no abaam puseem? Kivja ieguldiijums ir bauroshana gjitaaras pavadiibaa?
31.01.2022 10:37 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Susurrrrrs @ 31.01.2022 10:37
Auto regjistreets uz firmas vaarda, tjipa darba auto, ar kuru vechi brauc uz mezhu? ???
Tas nu ir pizdzets, ja nu gadiijumaa kaadai viirs straadaa mentenee vai autoplacii, tad varat safocheeties pie katra auto un teikt, ka viirs uzdaavinaaja ??? ugunsdzeeseeji arii derees, bildi pie lielaa sarkanaa auto un tekstu, ka viirs uzdaavinaaja ???? kas buus naakamais - saaks pirkt tukshas prada un lv kurpju kastes, lai “nomestu” fonaa?
P.S. Tiem vechiem tas liekeedis nav apnicis? Atrod darbu, atrod dziivokli, katru viikendu baro un dzirda ne tikai kivi, bet arii vinja blozgu, aizdod auto. Draudziiba manupraat ir ieguldiijumi no abaam puseem? Kivja ieguldiijums ir bauroshana gjitaaras pavadiibaa?

Ja brauc ar Normunda Zariņa firmas vāģi, tad varbūt domā, ka var dirst kā Zariņa govs 😁😁😁 Var jau melot, bet nevajag dirst.
31.01.2022 10:48 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Susurrrrrs @ 31.01.2022 10:37
Auto regjistreets uz firmas vaarda, tjipa darba auto, ar kuru vechi brauc uz mezhu? ???
Tas nu ir pizdzets, ja nu gadiijumaa kaadai viirs straadaa mentenee vai autoplacii, tad varat safocheeties pie katra auto un teikt, ka viirs uzdaavinaaja ??? ugunsdzeeseeji arii derees, bildi pie lielaa sarkanaa auto un tekstu, ka viirs uzdaavinaaja ???? kas buus naakamais - saaks pirkt tukshas prada un lv kurpju kastes, lai “nomestu” fonaa?
P.S. Tiem vechiem tas liekeedis nav apnicis? Atrod darbu, atrod dziivokli, katru viikendu baro un dzirda ne tikai kivi, bet arii vinja blozgu, aizdod auto. Draudziiba manupraat ir ieguldiijumi no abaam puseem? Kivja ieguldiijums ir bauroshana gjitaaras pavadiibaa?

Interesanti ar ko nodarbojas, tā firma? Kas reģistrēta uz Normunda Zariņa.
Diez līzingu Kivičš Norvēģijā, tik īsu laiku strādājot var dabūt?
31.01.2022 11:02 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Mežkopība, mežizstrāde, nu karoč saistība ar mežu
31.01.2022 11:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
Susurrrrrs @ 31.01.2022 10:37
Auto regjistreets uz firmas vaarda, tjipa darba auto, ar kuru vechi brauc uz mezhu? ???
Tas nu ir pizdzets, ja nu gadiijumaa kaadai viirs straadaa mentenee vai autoplacii, tad varat safocheeties pie katra auto un teikt, ka viirs uzdaavinaaja ??? ugunsdzeeseeji arii derees, bildi pie lielaa sarkanaa auto un tekstu, ka viirs uzdaavinaaja ???? kas buus naakamais - saaks pirkt tukshas prada un lv kurpju kastes, lai “nomestu” fonaa?
P.S. Tiem vechiem tas liekeedis nav apnicis? Atrod darbu, atrod dziivokli, katru viikendu baro un dzirda ne tikai kivi, bet arii vinja blozgu, aizdod auto. Draudziiba manupraat ir ieguldiijumi no abaam puseem? Kivja ieguldiijums ir bauroshana gjitaaras pavadiibaa?

Kolosāla ideja 😂😂😂
Šodien būs jāaiziet uz ugunsdzēsēju depo un jāsafočējas pie tiem autiņiem, varēšu Valentīndienā palielīties instagram, ka vīrs uzdāvinājis sarkanu mersi 😂😂😂😂😂😂🤔🤭
Bet tie divi auna pieres, vienkārši pārsit vai pārspļauj visus 🙈🙈🙈
31.01.2022 11:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
vivii @ 31.01.2022 11:15

Kolosāla ideja ???
Šodien būs jāaiziet uz ugunsdzēsēju depo un jāsafočējas pie tiem autiņiem, varēšu Valentīndienā palielīties instagram, ka vīrs uzdāvinājis sarkanu mersi ????????
Bet tie divi auna pieres, vienkārši pārsit vai pārspļauj visus ???

Žēl tik , ka man nav Aļika kurpes, jo es nestrādāju NLā un esmu slinka dīvānā sēdētaja - forumā 💩💩
Nebūšu kā Ļenka, reāli skauž…. 🥲
31.01.2022 11:18 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Kivis jau parādu dēļ nemaz nevar uz sava vārda neko ņemt un rakstīt, jo alimentus meitām nemaksā! Tamdēļ gan jau tas Zariņš tur dominē!
31.01.2022 11:52 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
kinderbueno @ 31.01.2022 11:52
Kivis jau parādu dēļ nemaz nevar uz sava vārda neko ņemt un rakstīt, jo alimentus meitām nemaksā! Tamdēļ gan jau tas Zariņš tur dominē!

Katrā ziņā, auto ja arī sarunāts savstarpēji ņemt nomaksā un pārrakstīt, kad būs samaksāts.
Auto nepieder ne Lienei, ne Adrim.. Ja būtu skaidrā naudā vai pārskaitījumu, oficiāli būtu pārrakstīta. Meliem īsas kājas.
31.01.2022 12:24 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Liene tik IG kladzina,ka ēd tikai dārzeņus.Ciemos kad par velti,nesmādē droši vien neko.Stum visu māgā.
31.01.2022 12:32 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Baltā škoda 13gadus veca, bet pasniedza, tā it kā baltu škodu no salona sievai būtu uzdāvinājis. Ja jau kauns un negrib atrādīt un palielīties, kā ar aļika zandalem, tad kāda velna pēc vispār , ta baltā škoda vajadzēja pieminēt. Ta viņiem vienmēr kaut ko mēģina izrādīties un beigu beigās paliek abi par izsmieklu.
Te vienmer uzrodas kāds kas aizstāv Lieni, ka iespējams nav tik traki ar mazo Miu, ka iespējams aiz kadra viss ir normāli. Tikai ka tas tā var būt, ka filmējot nez cik storijus dienā nu pilnigi nevienā nav redzams, ka Lienei viņa interesētu, ka Liene spēlētos ar mazo, ka Liene izrādītu interesi par mazo. Vienmer tads leduskaralienes vēsums pret mazās sirsniņas. Tā arī ir ka viņa tur klīst pa māju kā tāds mazs spociņš.
31.01.2022 12:57 |
 
Reitings 154
Reģ: 17.03.2021
Normāli, Lieņukam brokastis pus vienos pēc NO laika.
31.01.2022 14:10 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
Anta2021 @ 31.01.2022 14:10
Normāli, Lieņukam brokastis pus vienos pēc NO laika.

Alkašiem tā ir. No rīta poha, slikti, ēdiens negribas.
Kad sāk atiet poha, tad rij. 😁
31.01.2022 14:43 |
 
Reitings 121
Reģ: 20.07.2021
Es gribu pakomentēt to bērna rādīšanu/ nerādīšanu soc tīklos. Vai lielas brēkas sacelšanu par to, ka Liene bērnam zivi neiedeva.
Runa jau nav ne par to, ka nedod zivi, vai, ka mēs neesam 24 h blakām Lienei.
No tiem pāris video, kuri tiek parādīti publikai var just cik ļoti lieks ir tas mazais ciemiņš viņu ģimenē. Liene izstaro aukstumu visur, kur parādās Mia.
Un sekojot līdzi viņai kopš Mia dzimšanas, izanalizējot viņu ( ķermeņa valoda, balss, skatiens u.tt.) tas bērns ir viena maza pamesta dvēselīte!
Pirmkārt viņai ir veselības problēmas. Bērns viņas vecumā nu ir spējīgs pateikt kaut vienu divus vārdus. Parādīt emocijas. Ja būtu mantas spēlētos. Bet šobrīd iespaids ir radies, ka Mia ir apātiska, nerunā vispār, bērnam emocijas parādās svešu cilvēku klātbūtnē - tad kad tiek pievērsta viņai uzmanība.
Un es uzskatu, ka šai ģimenei ir jāpievērš uzmanība, ne dēļ abiem pieaugušajiem ,bet gan dēļ Mia. Jo ja ar viņu sāks tagad strādāt - nodarboties, visādas terapijas, iespējams lielu skādi nejutīs viņai pieaugot.
Vai abiem gada vecākiem tas interesē? Protams, ka nē! Labāk ir pašikot soc tīklos ( un kā izrādās melot), līst piramīdās nekā ieguldīt laiku un naudiņu Mia attīstībai.
Piemērs: Picērija! Ja Mia zinātu, kas ir zīmulis un papīra lapa un ja viņai momentā nebūtu iegrūsts telefons, bet mamma piesaistītu interesi lapai un zīmulīšiem, tad mēs redzētu, kā mamma zīmē kopā ar bērniņu. Nevis mamma zīmē un bērns telefonā.
Piemērs Nr. 2 : Mia pirmā gada jubileja! Tas bērns pat savā gada jubilejā klīda viens pats pa dārzu, kamēr vecākiem bija svaŗigākās darīšanas - piedzerties un taisīt live.
Piemērs Nr. 3 : Liene Miu visu laiku sauc par Bērniņu. Es tā parasti runāju par svešiem bērniem ( kaimiņienei bērniņš, draudzenei bērniņš, kolēģei bērniņš). Mani bērni man ir meitiņa, meituks, dēliņš, dēlēns, pelēns un visi citi mīļvārdiņi + bērna vārds. Liene par savu jau runājot runā kā par kaut kādu svešu.
Mia un mantas! Es savā dzīvē esmu satikusi, bijusi kopā ar dažādiem bērniem sākot no psihiskām saslimšanām un beidzot ar fiziskām saslimšanā. Teikšu godīgi vienīgie kuriem nav intereses par mantām, krāsām, grabuļiem, skaņuļiem ir bērni, kuri ir "dārzenīši" ( parasti tādi ir ar cerebriālo trieku saslimušie). Pārējie visi, bērni kā jau bērni priecājās un izrāda interesi par mantām, krāsām, skaņām. Un ja vēl ar to bērnu pasēž kopā un padarbojas - pilna laime.
Šeit bērnam interesē tikai pudele un pults! varbūt tapēc, ka mājās nekā cita nav? Tas ir viss, ko tas bērns pirmo dzīves gadu ir piedzīvojis. Bieži redzējis vecākus piedzērušos un spēlējies ar vecāku nomestu uzdzeramās colas pudeli.
Liene TV šovā nolika Madaru ( tad kad Madara pieprasīja alimentus). Citēšu Lieni:"Ir jau forši sēdēt uz kakla un nestrādāt un saņemt par to naudu! Būtu labāk strādāt gājusi! " TĀ TU LIENE IZTEICIES PAR MADARU!! Kad Tu pēdējo reizi esi strādājusi algotu darbu??? Un nedzīvojusi vīrietim uz kakla? Kamēr Tu šos vārdus teici, Tu pati nestrādāji un nepelnīji ne kapeiku, bet tā vietā izpārdevi visu savu iedzīvi!
31.01.2022 16:00 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Lenkas NL unpacking. 🤦‍♀️🤣🤣🤣
Pasutija Kivim V-dienas davanu par vinja naudu. 🤣🤣🤣
31.01.2022 16:18 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Tabitha @ 31.01.2022 16:00
Es gribu pakomentēt to bērna rādīšanu/ nerādīšanu soc tīklos. Vai lielas brēkas sacelšanu par to, ka Liene bērnam zivi neiedeva.
Runa jau nav ne par to, ka nedod zivi, vai, ka mēs neesam 24 h blakām Lienei.
No tiem pāris video, kuri tiek parādīti publikai var just cik ļoti lieks ir tas mazais ciemiņš viņu ģimenē. Liene izstaro aukstumu visur, kur parādās Mia.
Un sekojot līdzi viņai kopš Mia dzimšanas, izanalizējot viņu ( ķermeņa valoda, balss, skatiens u.tt.) tas bērns ir viena maza pamesta dvēselīte!
Pirmkārt viņai ir veselības problēmas. Bērns viņas vecumā nu ir spējīgs pateikt kaut vienu divus vārdus. Parādīt emocijas. Ja būtu mantas spēlētos. Bet šobrīd iespaids ir radies, ka Mia ir apātiska, nerunā vispār, bērnam emocijas parādās svešu cilvēku klātbūtnē - tad kad tiek pievērsta viņai uzmanība.
Un es uzskatu, ka šai ģimenei ir jāpievērš uzmanība, ne dēļ abiem pieaugušajiem ,bet gan dēļ Mia. Jo ja ar viņu sāks tagad strādāt - nodarboties, visādas terapijas, iespējams lielu skādi nejutīs viņai pieaugot.
Vai abiem gada vecākiem tas interesē? Protams, ka nē! Labāk ir pašikot soc tīklos ( un kā izrādās melot), līst piramīdās nekā ieguldīt laiku un naudiņu Mia attīstībai.
Piemērs: Picērija! Ja Mia zinātu, kas ir zīmulis un papīra lapa un ja viņai momentā nebūtu iegrūsts telefons, bet mamma piesaistītu interesi lapai un zīmulīšiem, tad mēs redzētu, kā mamma zīmē kopā ar bērniņu. Nevis mamma zīmē un bērns telefonā.
Piemērs Nr. 2 : Mia pirmā gada jubileja! Tas bērns pat savā gada jubilejā klīda viens pats pa dārzu, kamēr vecākiem bija svaŗigākās darīšanas - piedzerties un taisīt live.
Piemērs Nr. 3 : Liene Miu visu laiku sauc par Bērniņu. Es tā parasti runāju par svešiem bērniem ( kaimiņienei bērniņš, draudzenei bērniņš, kolēģei bērniņš). Mani bērni man ir meitiņa, meituks, dēliņš, dēlēns, pelēns un visi citi mīļvārdiņi + bērna vārds. Liene par savu jau runājot runā kā par kaut kādu svešu.
Mia un mantas! Es savā dzīvē esmu satikusi, bijusi kopā ar dažādiem bērniem sākot no psihiskām saslimšanām un beidzot ar fiziskām saslimšanā. Teikšu godīgi vienīgie kuriem nav intereses par mantām, krāsām, grabuļiem, skaņuļiem ir bērni, kuri ir "dārzenīši" ( parasti tādi ir ar cerebriālo trieku saslimušie). Pārējie visi, bērni kā jau bērni priecājās un izrāda interesi par mantām, krāsām, skaņām. Un ja vēl ar to bērnu pasēž kopā un padarbojas - pilna laime.
Šeit bērnam interesē tikai pudele un pults! varbūt tapēc, ka mājās nekā cita nav? Tas ir viss, ko tas bērns pirmo dzīves gadu ir piedzīvojis. Bieži redzējis vecākus piedzērušos un spēlējies ar vecāku nomestu uzdzeramās colas pudeli.
Liene TV šovā nolika Madaru ( tad kad Madara pieprasīja alimentus). Citēšu Lieni:"Ir jau forši sēdēt uz kakla un nestrādāt un saņemt par to naudu! Būtu labāk strādāt gājusi! " TĀ TU LIENE IZTEICIES PAR MADARU!! Kad Tu pēdējo reizi esi strādājusi algotu darbu??? Un nedzīvojusi vīrietim uz kakla? Kamēr Tu šos vārdus teici, Tu pati nestrādāji un nepelnīji ne kapeiku, bet tā vietā izpārdevi visu savu iedzīvi!

Lenka izlasija tavu komentaru, tikko Miu nosauca par meitinu.
31.01.2022 16:19 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Mia ir ļoti liela līdzība ar bērnu nama bērniņu,jo tur pat zīdainīši neraud.Jo nav jau jēgas,neviens nepienāks un nesamīļos.Kad blozga rija to zivi izklausijās,ka maziņais it kā gribēja ieraudāties,bet pēc tam apklusa vispār.Nu nevar tā būt,nu neticu.Un gada māte,pat uz mazo nepaskatās.Piedodiet,bet es pirmo reizi redzu ka ko tādu izliek publiski un vēl lepojas.Tāpēc jau nesaprot kādēļ vajadzētu rādīt darbošanos ar meitiņu,ka tādas nav pat tik cik melns aiz naga.
31.01.2022 16:25 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Lenka, es zinu, ka lasi seit komentarus. Labak velc ara berna kreslinu un paradi ka Mia ed pie galda ar jums.
31.01.2022 16:29 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Shayk @ 31.01.2022 16:18
Lenkas NL unpacking. ?‍♀️???
Pasutija Kivim V-dienas davanu par vinja naudu. ???

Ne tikai par viņa naudu, bet arī atrādīja visai pasaules un pašam Kivičam ko viņš saņems dāvanā. 😁😁😁😁😁 Būtu labāk ŠKODU uzdāvinājusi, nu šitādu. Vismaz šī būtu uz viņa vārda. 😁😁😁😁
Diez ko Kivičs Ļenkai dāvinās uz Valentīndienu? Māju? 😁
31.01.2022 16:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits