KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Aij, lieli onkuļi Norvēģijā arī par to skapja atrādīšanu ierēc un vēl par dažiem labiem viņu bomžu izgājieniem, bet, lai paliek tas uz viņu sirdsapziņas.
Kurš te aizstāvēja? Oij, ņemagu. Man ne skaust tur ko, bet reāli kauns kādas baznīcas žurkas viņi ir 🤣 tik fanēm Latvijā liekas, ka viņi ir stāri. Tādi parazīti un uz kakla sēdētāji kādi bija dzīvojot pie muteres, tādi paši arī Norgē.
30.01.2022 21:14 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
vivii @ 30.01.2022 21:06
Ja tā ir taisnība, ko runā cāli (un mana nojauta saka, ka ir taisnība ??), tad viņi abi ir vienkārši nožēlojami!
To noteikti izdomāja tāpēc, lai toreiz novērstu runas no tā skandāla ar fotogrāfijām…
Par zivs ēšanu un badaino bērnu nekomentēšu, vienīgais, ko varu pateikt - nav brīnums, ka Lienei kāds draudēja kaut ko izgriezt, lai nevairojas…
Mēs daudzas tak nezinam,ko runā cālī,jo tur jau neapstiprina vairs,kad tur viena dura ārdijās.Īsumā pastāsti.
30.01.2022 21:25 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
krixis3 @ 30.01.2022 21:13
Par šo konkrēto storiju. Vai Jums Nešķiet, ka ir pārprasts? Nav jau tā, ka viņa pasaka, ka nedos gabaliņu vai vispār bērns nav ēdis vai uzsit pa roku. Vnk bērns stāv pie galda un stiepj rokas. Varēja varbūt pateikt kaut ko, nevis turpināt runāt. Bet neviens taču nezinu, varbūt meitene pirms 10 min ir paēdusi. Vienkārši stiepjas pataustīt, kas tas ir. Man puika ir mēnesi jaunāks par Miu un viņš arī tā dara. Kaut ir paēdis, bet ja es ēdu, tāpat nāk paskatīties, kas man tur ir. Vai ja nolieku kaut ko uz galda, stiepjas pakaļ. Tas jau nenozīmē, ka nedodu ēst.
Varbūt tā zivs ļoti asakaina ir.

Ļenka tu?
Tak paskaties uz tā bērna sejas izteiksmi. Viņš grib ēst nevis viņam interesē kas tur ir.
30.01.2022 21:27 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
alex48 @ 30.01.2022 21:25
Mēs daudzas tak nezinam,ko runā cālī,jo tur jau neapstiprina vairs,kad tur viena dura ārdijās.Īsumā pastāsti.

Es arī nezinu, ko runā, neesmu tajā grupā- izlasīju te komentāru… Cālī runā, ka auto nav viņu, bet gan čoma, kurš Kivi iekārtoja darbā.
30.01.2022 21:30 |
 
10 gadi
Reitings 10880
Reģ: 15.03.2012
krixis3 @ 30.01.2022 21:13
Par šo konkrēto storiju. Vai Jums Nešķiet, ka ir pārprasts? Nav jau tā, ka viņa pasaka, ka nedos gabaliņu vai vispār bērns nav ēdis vai uzsit pa roku. Vnk bērns stāv pie galda un stiepj rokas. Varēja varbūt pateikt kaut ko, nevis turpināt runāt. Bet neviens taču nezinu, varbūt meitene pirms 10 min ir paēdusi. Vienkārši stiepjas pataustīt, kas tas ir. Man puika ir mēnesi jaunāks par Miu un viņš arī tā dara. Kaut ir paēdis, bet ja es ēdu, tāpat nāk paskatīties, kas man tur ir. Vai ja nolieku kaut ko uz galda, stiepjas pakaļ. Tas jau nenozīmē, ka nedodu ēst.
Varbūt tā zivs ļoti asakaina ir.

Paēdusi varbūt, maisījumu, bet ne to zivi, jo ne jau nu jau knibinātu zivi filmēs un ja redz, ka bērnam interesē un grib vai normāla mamma, pati pagaršojusi, pēc tam neiedos arī bērnam? Viņa, kā redzējām, bērnu nemaz neievēroja, turpināja tik ēst un jūsmot.
30.01.2022 21:32 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Es piekrītu,ka viņi nevar pretendēt uz gada vecāku titulu,bet nosūdzēt bāriņtiesai?Viņi JAU ir labāki,kā bija kad dzīvoja LV.Lai pabiedētu,varbūt,bet jūs laikam neziniet cik smaga dzīve ir bērnunamos vai labi audžu vecāki, liels retums.Man Kivičiene nepatīk,bet es zinu,ka bērnu namos bērni nāk no tiešām briesmīgām ģimenēm,kurās vecāki sit,dzīvo pritonos,seksuāli izmanto.Nu,sakiet ko gribiet,bet Andris savai meitai pari nedadītu.Neticu,ka Mia ir tik slikti apstākļi.Dariet protams ko gribiet,bet vienmēr atcerieties par karmu.Pieņēmumi nevar būt par argumentu tam,ka bērniņam atņems mammu un tēti.
30.01.2022 21:39 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Krizdole @ 30.01.2022 21:32

Paēdusi varbūt, maisījumu, bet ne to zivi, jo ne jau nu jau knibinātu zivi filmēs un ja redz, ka bērnam interesē un grib vai normāla mamma, pati pagaršojusi, pēc tam neiedos arī bērnam? Viņa, kā redzējām, bērnu nemaz neievēroja, turpināja tik ēst un jūsmot.

Viņa varēja paņemt bērniņu klēpī kā parasti mammas dara un nogaršotu kopā, līdz pirms pati, tad Miai,piedāvājot tēta noķerto zivtiņu pagaršot. Būtu daudz mīļāks un jaukāks story.Vismaz tēvs uzrunāja, māmiņai salta vienaldzība. Vajadzētu domāt abiem, ko izliek un kā izskatās no malas.
30.01.2022 21:42 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
AneteKlausās @ 30.01.2022 21:39
Es piekrītu,ka viņi nevar pretendēt uz gada vecāku titulu,bet nosūdzēt bāriņtiesai?Viņi JAU ir labāki,kā bija kad dzīvoja LV.Lai pabiedētu,varbūt,bet jūs laikam neziniet cik smaga dzīve ir bērnunamos vai labi audžu vecāki, liels retums.Man Kivičiene nepatīk,bet es zinu,ka bērnu namos bērni nāk no tiešām briesmīgām ģimenēm,kurās vecāki sit,dzīvo pritonos,seksuāli izmanto.Nu,sakiet ko gribiet,bet Andris savai meitai pari nedadītu.Neticu,ka Mia ir tik slikti apstākļi.Dariet protams ko gribiet,bet vienmēr atcerieties par karmu.Pieņēmumi nevar būt par argumentu tam,ka bērniņam atņems mammu un tēti.
esmu bijusi vairākkārt Latvijas bērnu namos, emmm... pilnīgi un galīgi nepiekrītu Tevis sacītajam. Pie tam Norvēģijā nav bērnu namu, otrkārt, dzīvojot pie bioloģiskajiem vecākiem arī bērni dzīvo krietni, krietni biežāk Tevis pieminētajos apstākļos. Treškārt, ja jau visd ir zahebis, par ko tad mīzt, atnāks tantes, paskatīsies, ka viss cool, paslavēs Lieni un aizies prom, a mēs paliksim ar garu bārdu.
Ceturtkārt, kur ir karma, kad viņi dirsa virsū Madarai un Buļa sievai? Kad izvazāja Andra meitas? Kad piedirsa Spānijas dzīvokli? Kad uzmeta latviešus Vācijā ar Jāņu pasākumu un visu avansa naudu nobuhāja? Kad arī Norvēģijā nagla (bezkaunīgi) ar saviem tikumiem dzīvo uz citu kakla, ka jāuzsauc šito uzdzīve. Žēl, ka šī nav slēgtā grupa un man gribētos ar cāļa meičukiem arī padiskutēt, jo tur brīvāk var stāstīt visus faktus.
30.01.2022 21:53 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Ja Andrim pie zivs nogaršošanas, redzot Miu, ir: "Maziņš arī grib..".,
tad Lienei nav vispār nekādas reakcijas uz zinkārīgo, izsalkušo mazo.
Ja mammai ir vienalga, ir jāatdod bērnu audžuģimenē. Visiem būtu labāk.
30.01.2022 21:59 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Bjork @ 30.01.2022 21:53
esmu bijusi vairākkārt Latvijas bērnu namos, emmm... pilnīgi un galīgi nepiekrītu Tevis sacītajam. Pie tam Norvēģijā nav bērnu namu, otrkārt, dzīvojot pie bioloģiskajiem vecākiem arī bērni dzīvo krietni, krietni biežāk Tevis pieminētajos apstākļos. Treškārt, ja jau visd ir zahebis, par ko tad mīzt, atnāks tantes, paskatīsies, ka viss cool, paslavēs Lieni un aizies prom, a mēs paliksim ar garu bārdu.
Ceturtkārt, kur ir karma, kad viņi dirsa virsū Madarai un Buļa sievai? Kad izvazāja Andra meitas? Kad piedirsa Spānijas dzīvokli? Kad uzmeta latviešus Vācijā ar Jāņu pasākumu un visu avansa naudu nobuhāja? Kad arī Norvēģijā nagla (bezkaunīgi) ar saviem tikumiem dzīvo uz citu kakla, ka jāuzsauc šito uzdzīve. Žēl, ka šī nav slēgtā grupa un man gribētos ar cāļa meičukiem arī padiskutēt, jo tur brīvāk var stāstīt visus faktus.

Takā izvazāja Madaru un meitenes, Liene būtu pelnījusi bāreņtiesas uzraudzību Mias sakarā, lai paskatās, kāda māte viņa ir.
Cālī es ar vēlētos būt grupā, tur esot diezgan daudz arī kādreiz rakstīts.
30.01.2022 22:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
Mazaa15 @ 30.01.2022 22:00

Takā izvazāja Madaru un meitenes, Liene būtu pelnījusi bāreņtiesas uzraudzību Mias sakarā, lai paskatās, kāda māte viņa ir.
Cālī es ar vēlētos būt grupā, tur esot diezgan daudz arī kādreiz rakstīts.

Piekrītu!
Manuprāt, ja abi vecāki plānoja nogaršot savas labās vakariņas, savu tā izslavēto kopdarbu, tad tikai loģiski būtu, ja vienam no viņiem bērns sēdētu klēpī!
Uztaisītu kopā ar mazo gan bildi, gan video, kur mazajai iedod nogaršot utt. Bet Kivim svarīgāk ir turēt rokā alus glāzi un Lienei vienkārši ignorēt savu bērnu, virpināt pirkstos dakšu un censties izskatīties sexy! Jūs arī sajutāt to Lienes vibe garšojot zivi? :D
Un jā, gribētos būt tajā grupā, lai var pārrunāt brīvāk vairākas lietas un varbūt pat kopīgi pakalt kādus plānus kā mazajai palīdzēt, jo sakat ko gribat, bet bērna dzīves apstākļi ir briesmīgi!
30.01.2022 22:12 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
AneteKlausās @ 30.01.2022 21:39
Es piekrītu,ka viņi nevar pretendēt uz gada vecāku titulu,bet nosūdzēt bāriņtiesai?Viņi JAU ir labāki,kā bija kad dzīvoja LV.Lai pabiedētu,varbūt,bet jūs laikam neziniet cik smaga dzīve ir bērnunamos vai labi audžu vecāki, liels retums.Man Kivičiene nepatīk,bet es zinu,ka bērnu namos bērni nāk no tiešām briesmīgām ģimenēm,kurās vecāki sit,dzīvo pritonos,seksuāli izmanto.Nu,sakiet ko gribiet,bet Andris savai meitai pari nedadītu.Neticu,ka Mia ir tik slikti apstākļi.Dariet protams ko gribiet,bet vienmēr atcerieties par karmu.Pieņēmumi nevar būt par argumentu tam,ka bērniņam atņems mammu un tēti.

Sliktu karmu no rūpēm par bērna labklājību nevar dabūt.
1) Kā Bjork teica - ja viss ok, tad atnāks tantes, pārbaudīs, paslavēs Ļenku un aizies. Visiem sirds mierīga.
2) Ja kaut kas ne tā šur tur - sastādīs plānu, palīdzēs ar resursiem, u.t.t. Bērnu tāpat 1 e-pasta sacerējuma dēļ no ģimenes ārā neņem.
3) Ja ir nopietnas problēmas, tad rezultāts būs kāds ir labāks bērnam. OK, bērnu nami un audžu ģimenes ne vienmēr ir labākie apstākļi, bet tais gadījumos tad NAV labāku alternatīvu.
Reāli būs 1. vai 2. gadījums, ticu.
30.01.2022 22:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
Starpcitu, mans bērns nekad tā nav snaikstījies pie galda kā izsalcis vilcēns! Nekad!
Vienmēr ir bijis tā, ka visi ēdam kopā maltīti, vai ja kaut ko nogaršojam starplaikos, bērns vienmēr ir bijis ar mums, kādam klēpī un arī visu esam nogaršojuši kopīgi.
Pat ja bērns bija jau paēdis un mēs vakariņojām (pavisam, kad bija maziņš), vienmēr sēdēja blakus krēsliņā un grauza kādu dārzeni vai augli, cepumu utt.
Es viņu ģimenei neredzu to kopības, ģimenes sajūtu…
30.01.2022 22:15 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
"Kivja auto" ir 2009. gada Škoda Octavia.
Atrast Īpašnieku var vai nu ar Norges (piem. bankas konta ID) vai sūtot SMS (norgē):
REGNR PP84253 uz 2292
30.01.2022 23:06 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.02.2021
vivii @ 30.01.2022 22:15
Starpcitu, mans bērns nekad tā nav snaikstījies pie galda kā izsalcis vilcēns! Nekad!
Vienmēr ir bijis tā, ka visi ēdam kopā maltīti, vai ja kaut ko nogaršojam starplaikos, bērns vienmēr ir bijis ar mums, kādam klēpī un arī visu esam nogaršojuši kopīgi.
Pat ja bērns bija jau paēdis un mēs vakariņojām (pavisam, kad bija maziņš), vienmēr sēdēja blakus krēsliņā un grauza kādu dārzeni vai augli, cepumu utt.
Es viņu ģimenei neredzu to kopības, ģimenes sajūtu…

Nav viņiem tā ģimenes sajūta, jo abiem ir savi EGO(kompleksu pilni) ko aktīvi rāda Instagram. Es ceru ka mazajai iedeva zivi pēc tam, bet vecākiem tajā brīdī prioritāte nebija meita, bet gan atradīt visiem ka Liene māk gatavot, bet Andris pats noķēra 26 zivis.. Ir lieki gaidīt,kad redzēsiet video kur ar Miu krāso ar zīmuļiem, skatās grāmatas vai vienkārši iesaista mājas darbos...
Varbūt mašīnu nopirka "līzingā" no draugiem. (Katru mēnesi tagad maksā kamēr izpirks)
30.01.2022 23:16 |
 
Reitings 4871
Reģ: 19.09.2016
vivii @ 30.01.2022 22:15
Starpcitu, mans bērns nekad tā nav snaikstījies pie galda kā izsalcis vilcēns! Nekad!
Vienmēr ir bijis tā, ka visi ēdam kopā maltīti, vai ja kaut ko nogaršojam starplaikos, bērns vienmēr ir bijis ar mums, kādam klēpī un arī visu esam nogaršojuši kopīgi.
Pat ja bērns bija jau paēdis un mēs vakariņojām (pavisam, kad bija maziņš), vienmēr sēdēja blakus krēsliņā un grauza kādu dārzeni vai augli, cepumu utt.
Es viņu ģimenei neredzu to kopības, ģimenes sajūtu…

Precīzi! Mums tāpat.Nevaru iedomāties citādi.
Un tas,kas te minēts,ka bērns varbūt nemaz negribēja,tik ziņkārības pēc stiepās-pats Kivičs pateica,ka bērns GRIB to zivi.Un mātei pilnīgi nulle reakcijas.
30.01.2022 23:20 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Tā mašīna ir uz sia "Fellfree AS: vārda no 28/09/21 nebrinītos, ja pēc reģistrācijas būtu tur, kur Lenka ciemojās un priecājās par dubļiem.
Pircējs un dāvinātājs joptv... Kivis 😆
30.01.2022 23:20 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Domāju pēc firmas reģistrācijas adreses, ka māja atrodas, kur Ļenka taisīja tos dubļu storijus
30.01.2022 23:21 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Bjork @ 30.01.2022 23:20
Tā mašīna ir uz sia "Fellfree AS: vārda no 28/09/21 nebrinītos, ja pēc reģistrācijas būtu tur, kur Lenka ciemojās un priecājās par dubļiem.
Pircējs un dāvinātājs joptv... Kivis ?

Vārdos nevaru aprakstīt, kā man skauž ka vīrs nav Normunda Zariņa 2009. gada Škodu uzdāvinājis.
https://www.1881.no/?query=feelfree
30.01.2022 23:26 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Paldies Bjork. Cerēju uz tavu līdzdalību. 😁
30.01.2022 23:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits