KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Skaistslaiks @ 29.01.2022 20:22
Saknes taukainas, gali sausi, kas jau sen kliedz pēc aplīdzināšanas. Daudzās vietās aplūzuši, krāsa drausmīga, vienmēr izskatās nekopti, kas nepieklājas sievietei. Liene, zinu, ka lasi šo forumiņu, lūdzu nedalies atkal ar saviem pilnīgi greiziem padomiem, un tavas kapsulas arī nelīdzēs taviem matiem, ja interesē, es varu Tev dot padomu: apgriez matu galus, izvēlēlies saviem matiem pareizu šampūnu un kondicionieri (saknes pārāk ātri taukojas, bet gali sausi), kā arī, pārtrauc viņu balināt, pie tam vēl mājās apstākļos, bet nokrāso tonī, kas tuvāk dabīgajam tonim. Un jā, es Tev varu dot padomu, jo mani mati nestāv tuvu Taviem salmiem (sorry).

+++
Un vel gali oranzigi, dzelteni atkariba kadus filtrus uzlikusi. Briesmigs paskats. Lenka, ja gribi blondus matus, tad par tiem ari attiecigi jarupejas.
29.01.2022 20:25 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Atbildot Andrim... Man arī stāv dārgs alkohols tumbočkā (man, manuprāt, ir labāka kolekcija).
Bet, ko es darītu? Nebildētu, nepostotu un nesiekalotos, zb. Stulbais alkoholiķis...
29.01.2022 20:39 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
Muahahahaaa. Točna zosis. Paranoiskākas kā pati Liene. :D
Tas tāds īpašs sado mazo paveids? Stalkot instagramā personu kura tik ļoti riebjas!? Skatīties storijus, pētīt bildes, katru krunku apzēlēt. Jūs tak katru viņas purkšķi, katru atraugu apspriežat.
29.01.2022 21:51 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
Lienes sejas filtrus aprunājat katru mīļu brīdi. Bet to, ka filtri ietekmē viņas nīstās smaganas, to gan ignorējat. :D Ka tik pa***st. Nekādas loģikas.
Nelaimīgās samazgas. ;) muah, Liene. :D
29.01.2022 21:54 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
Susurrrrrs @ 29.01.2022 18:37

Vai tu vari nosaukt kaut vienu lietu, par ko Jekaterinu vareetu apskaust? Nu vismaz vienu, es reaali neredzu nevienu. Jaa, sabiedriiba un forums ir savaa zinjaa diezgan ljauni - smejamies par psihiski slimu cilveeku. Tachu njem veeraa, ka psihiski slimus var apsmiet, bet nu apskaust - nekad.
Es nezinu, cik lielu naudas summu man vajadzeetu, lai es parakstiitos uz nonaakshanuu Jekaterinas aadaa. Kaada nahui apskaushana. Varbuut pati esi no taas kategorijas, kas ir kaa no sibiirijas izbas izliidushas, ir tur vinjai faniites, kuraam liekas ka tas, ka viirietis speej nodroshinaat leetaas shmotkas un leeto paiku, tas ir taaaaaaaaads wow un kuras domaa, ka filtreetais purns ir realitaate.
jau tas vien, ka tu attaisnojies tik garā komentārā, pasaka visu kas par tevi jāzin :D tu esi nožēlojama..skauģe
29.01.2022 21:55 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
MissZanju @ 29.01.2022 21:51
Muahahahaaa. Točna zosis. Paranoiskākas kā pati Liene. :D
Tas tāds īpašs sado mazo paveids? Stalkot instagramā personu kura tik ļoti riebjas!? Skatīties storijus, pētīt bildes, katru krunku apzēlēt. Jūs tak katru viņas purkšķi, katru atraugu apspriežat.
bet ko tu šeit meklē? šeit taču viens negatīvisms! ej smelies to pozitīvismu no lienes! Hihihihi
29.01.2022 21:55 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
creamy80 @ 29.01.2022 18:13
Kas tad nu? Liene bija ienākusi paplosīties? ??
jā, jā, visu nokavēji. Viņas jaunāko storiju gan laicīgi nostalkoji. Vot tas ir skills.
29.01.2022 21:58 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Man patīk “nesekmīgā” padoms! 😁
29.01.2022 22:00 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
MissZanju @ 29.01.2022 21:51
Muahahahaaa. Točna zosis. Paranoiskākas kā pati Liene. :D
Tas tāds īpašs sado mazo paveids? Stalkot instagramā personu kura tik ļoti riebjas!? Skatīties storijus, pētīt bildes, katru krunku apzēlēt. Jūs tak katru viņas purkšķi, katru atraugu apspriežat.

A ko tu te dari? Nepatīk soliņa klačas - tad tinies. ZB. 😁
Lasīt diskusiju, kura besī ir kaut kāds mazohisms. Man neinteresē Didra vai Saulietes bitītes... un nelienu visas informēt, ka man neinteresē, un nafig visas tur jautrojas, vai skauž, vai nav nekā labāka ko darīt. Katram savas klaču intereses un brīvais laika iespējas.
29.01.2022 22:10 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
100% ciemos kiviči. Lepni cienā rokstārus - laša ikri, lašmaizītes. Nu forši. Pašai sagribējās. 😚
29.01.2022 22:14 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
LaikamGarlaicigi @ 29.01.2022 22:14
100% ciemos kiviči. Lepni cienā rokstārus - laša ikri, lašmaizītes. Nu forši. Pašai sagribējās. ?

Ooo.. Tad jau Kivuļiem rīt būs paģiras!
29.01.2022 22:20 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
MissZanju @ 29.01.2022 21:55
jau tas vien, ka tu attaisnojies tik garā komentārā, pasaka visu kas par tevi jāzin :D tu esi nožēlojama..skauģe
Atkal Ļenas teiciens-skauģes.Paklusē samazga.Ierauj sīvo,varēsi paklukstēt.
29.01.2022 22:27 |
 
Reitings 5606
Reģ: 20.08.2021
Lienukam svētki, atkal ciemos un atkal var pati negatavot!
Ka tik šovakar vēl neparādās Q&A 😂 Tā teikt drosmei būs uzņemts pietiekami
29.01.2022 22:37 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Tā Kviča alko bilde un teksts tik jocīgs liekas. Man lielākajai daļai pazīstamo cilvēku un pašai mājās ir līdzīgas kolekcijas. Liekas, ka, ja neesi alkoholiķis, tad nav īsti problēmu mājās alko turēt. Problēmas, manuprāt, ir tiem, kas kā Kivičs - kā ierauga pudeli, tā jādzer 🤦liekas ari dīvaini, ka pieaugušam cilvēkam tāds barčiks liekas instagram likšanas vērts
29.01.2022 22:51 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
MissZanju @ 29.01.2022 21:55
jau tas vien, ka tu attaisnojies tik garā komentārā, pasaka visu kas par tevi jāzin :D tu esi nožēlojama..skauģe

Protams, man skauzh Jekaterinas sapuvushaas smaganas, gribu sev taadas 🤣🤣🤣 Veel man skauzh, ka mani nesit ar tabureti, gribu Kivichu sev 🤣🤣🤣nu pilniigi nevaru uzskaitiit to visu, kas man skauzh Jekaterinas dziivee 🤣🤣🤣
Bet tu, aita, esi kuraa pastulbaa faniite? Tetoveetaaja vai zhurkasgjiimis graudinja? Vai pati pus Riigas izpistaa slampa? 🤣🤣🤣
29.01.2022 23:29 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
MissZanju @ 29.01.2022 11:03
Cik minūtes no Lienes dzīves redzat instagram? Kopējais laiks, ja nav live, ir cik? Un tagad padomājat, ka diennaktī ir 24 h no kurām jūs redzat īsus sakasītus fragmentus dažu min garumā.
Jūs jau sen vairs nezinat robežas. Neviens no jūsu - man liekas, es domāju, man šķiet, izskatās- vispār neiztur kritiku. Kura no jums stāv viņai ikdienā klāt? Davai, atbildat par bazaru pašas sev. Kura no jums viņu satiek ikdienā, lai jūsu - izskatās, ka meita vazājoties klusi pa māju - vispār būtu kaut nedaudz patiess. Kur tam ir pamats? Ja meitu reti kur mana? Jūs esat tās slimās jo citiem tā nav pirmā doma. Nu piedodiet ja jums bijusi slikta bērnība tāpēc tādas reakcijas. Par alko un maziem bērniem un bērniem in general. Jā, arī vecāki ir tiesīgi iedzert. Bet te komentē vai nu padsmit gadīgas bezbērnu meitenes vai pilnīgas svētās Marijas. Jā, bērns ielikts gulēt un gribam iedzeram kokteilīti. Dzimšanas dienas, svētki arī ir ar alko un ne 4%. Un? Tāpēc jau nekļūst par sliktu vecāku. Atkal jāsaka, varbūt asociējat ar savu slikto bērnību un savu vecāku alko paradumiem. Kad piedzimst bērns, dzīve neapstājas.
Kura no jums sēdējusi reāli dzīvē klāt viņu meitai Miai? Neviena. Tāpēc jums nav ne jausmas. Viss ir jūsu ilggadējs fantāziju auglis kurš radies no jums pamestajām info druskām.
Visu laiku dīcāt, ka Liene nekur nebrauc, neiet ciemos. Paņēma un aizbrauca, un jums atkal nebija labi. Mājās pie Andra esot jābūt jo nedod dievs, sieviete kautkur dodas viena. Un neredzēt bērnu, nedzirdēt bērnu kad kautkas tiek filmēts, ir normāli. Mātes parasti ieplāno savu laiku, lai bērns tai brīfi dara savas lietas vai guļ.
Gribat kautko man atmurkšķēt pretī, padomā vēlreiz. Vai esi tā kura Lienei bijusi klāt 24 stundas diennaktī nevis nostalkojusi tos storijus pāris min garumā ko jums pamet. Pārējais ir lirika.
P.S. tai kura te sāka aprunāt maza bērna izskatu uzstādot diagnozes pēc sejas, tu esi vai nu ļoti jauna vai vienkārši stulba. Tev vajadzētu uzšaut pa to muti, mazāk runāsi.
Tā kura atsauca savu iesniegumu, tas attaino jūs visas kopā. Nevarat atbildēt pašas par saviem vārdiem. Drosmes nav. Tā ir tikai anonīmā forumā. Ja jums tas bērns patiesi rūpētu, jums viss būtu vienalga. Ne jau bērna dēļ to darat, jums gribas jautrību, asas sajūtas.

Puk-puk-puk! Atnāci, papukstēji, nu un ko?
Neviena te nav nedz svēta, nedz balta, bet ir zināma atšķirība starp-iedzert svētkos vai katras brīvdienas pielikt seju tā, ka LIVEos kļūsti neadekvāts un visu laiku ķengā cilvēkus.
Vecam sunim jaunus teikus neiemācīsi!!! Ja Tu domā, ka viņi tur norvēģijā dzīvo jaunu dzīvi, Tu esi naiva muļķe! Andris ir atkarībnieks un tikai normāla sieviete ir bijusi spējīga nolikt viņu pie vietas un savākt.
Liene ir līdzatkarīga un uz to atī balstās viņu attiecības-uz glāzītes ieliešanu un vulgāru drāšanos, kā rezultātā tapa bērniņš, kurš ne pie kā nav vainīgs!
29.01.2022 23:32 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
MissZanju tomeer nav Jekaterina, stils savaadaaks, visdriizaak viena no piramiidu duraam 🤣🤣🤣 Ieliida slampu aizstaaveet. Neteeree energjiju, noziedo slampai zobu proteezeem, vairo labo shajaa pasaulee 🤣🤣🤣
29.01.2022 23:33 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Tikai skaties missZanju, ka lielaa draudzene jekaterina nepaplesh savu silto kaajstarpi tavam vecim 🤣🤣🤣🤣🤣
Piramiidaa jau ieliidi, tagad veel savu veci uzdaavini Ljenkai, mosh vairaak pelna kaa kivichs, sapuvushaas smaganas varees sadaktereet 🤣🤣🤣
29.01.2022 23:37 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Susurrrrrs @ 29.01.2022 23:33
MissZanju tomeer nav Jekaterina, stils savaadaaks, visdriizaak viena no piramiidu duraam ??? Ieliida slampu aizstaaveet. Neteeree energjiju, noziedo slampai zobu proteezeem, vairo labo shajaa pasaulee ???
Ļenka zin, ka "kautkad" un "kautkur" raksta atsevišķi. Tomēr ar gramatiku viņai noteikti nav tik slikti.
30.01.2022 00:25 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Es domāju, ka ne es viena varu šo teikt, bet man Ļenka neriebjās 😁 Apbrīnojami stulba sieviete, kura pati tic visam tam sūdam kuru stāsta citiem:
* cik gudra, lai gan realitātē nemāk pat skaļi izteikties. Cik fantastiski, hihii, jauki, hihii, lai jauka diena, hihii.
* cik kolosāla-īsts džekpots. Ļauj sevi izkniebt 30x dienā, nav pretenziju pret intīmu bilžu publiskošanas, kopā iebuhā. Tā sūdīgā gatavošana ir tikai sīkums uz šo plusu fona 😁
* cik harmoniska. Tik harmoniska, ka visu laiku ir jāgāna vīra bijusī un bērni. Tik harmoniska, ka jānobloķē puse Latvijas, jo neglauda pa spalvai. Tik harmoniska, hihiii.
Nu tā, ka tiešām īpaši stulba.
30.01.2022 00:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits