KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Bjork @ 28.01.2022 18:35
oij, ja tur būtu ko skaust.

Ja nebūtu pilnīgi nekā, par šo cilvēku nebūtu teju 500 lappušu diskusija. Skatoties, lai arī trāpīgos, taču ārkārtīgi žultainos komentārus, nepamet sajūta, ka dziļumos kaut nedaudz paskauž.
28.01.2022 18:39 |
 
Reitings 3570
Reģ: 02.02.2015
Par ko gan šo sievieti var apskaust? Par to,ka pameta savus bērnus? Par to, ka jauca svešas ģimenes ārā? Varu tikai apbrīnot kā var dzīvot ar tādu sirdsapziņu? Kā var tēlot tik super laimīgu sievieti ja ir prom no saviem bērniem? Es šo vienkārši nespēju saprast.
28.01.2022 18:44 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
miss_grape @ 28.01.2022 18:39

Ja nebūtu pilnīgi nekā, par šo cilvēku nebūtu teju 500 lappušu diskusija. Skatoties, lai arī trāpīgos, taču ārkārtīgi žultainos komentārus, nepamet sajūta, ka dziļumos kaut nedaudz paskauž.

Kas tur ko skaust? Ka viņai ir tāds resns vepris pie sāniem, kuru visu laiku vaktē, jo nav droša, ka vienā jaukā dienā Kivis aizdesos pie citas? Tas, ka sava veča dēļ sadirsa attiecības ar draugiem un radiem, izpārdeva visas savas mantas, nevar salabot zobus un neko atļauties?
Es saprastu, ja Lienei būtu x5 labāks dzīves līmenis nekā pirms sagāja kopā ar Kivi, bet tā nav!
Piemēram, tai pašai Madarai var redzēt, ka dzīve iet tikai uz augšu… Bet Lienei?
Lienei ir meita, kurai diedelē drēbes un mantas no svešiem cilvēkiem… reāli , ko tur skaust?
28.01.2022 18:45 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Manam kaķim ir vairāk mantu nekā Kiviču bērnam.
Un vispaar, paskatoties apkaart, visaam koleegjeem, draudzeneem, radinieceem, kuras nav nekaadas miljonaares, nu ir taads leerums mantu beerniem, viss, saakot no mikstajiem dziivniekiem, beidzot ar lielgabariita mantaam, protams arii, kaudze ar graamatinjaam, kraasaam, kluchiem un veel visaadaam atiistoshajaam fiichaam. Miai izskataas, ka ir tikai tas, kas daavinaats. Neies jau plikos miesas goriitaaja ko ziimeet vai kraasot ar to beernu, taadas klapatas tachu, galds jaaapsedz, jaauzrauga, lai sienas neapziimee, peec tam rokas jaanomazgaa un dreebes jaanomaina, padomaajiet, cik shkjiibus pietupienus pa to laiku var uzfilmeet. Veel pljurkst peedeejaa postaa, kaa mazs beerns visu laiku panjemot, kaadu laiku, blje, pamperu nomaina, kad saak pa zemi vilkties un iegruuzh rokaas pudeli, viss, vairaak neko vinja nedara.
28.01.2022 18:45 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
miss_grape @ 28.01.2022 18:39

Ja nebūtu pilnīgi nekā, par šo cilvēku nebūtu teju 500 lappušu diskusija. Skatoties, lai arī trāpīgos, taču ārkārtīgi žultainos komentārus, nepamet sajūta, ka dziļumos kaut nedaudz paskauž.
to, "ka skauž" izmanto mūsdienās, kad nav nekādu argumentu, ko pretī likt. Iespējams, Tevi ir viņa iedvesmojusi būt mierā, kad bērns nav aprūpēts, kad sēž vienā miestā neizlienot pus gadu ārā no ūķa. Man viņa rada apbrīnu, kā var neprast gatavot ēst 40 gados, nolaisties tik zemu, bet joprojām visur bāzt pa priekšu titulus, ko sasniedza, kad dzīvoja ar bijušo vīru, tā nodzerties, ka izrubās kāpņu telpā. Jā, apbrīnas vērta sieviete!
28.01.2022 18:46 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Mantas kaut kādas ir, bet man tāda sajūta, ka Liene vienkārši viņai nedod spēlēties. Plus, kad viņa taisa storijus tur vienmēr viss ļoti kluss..pat ne smakas, ka tur bērns dzīvotu! Tur ieslēgtu guļamtelpā?
28.01.2022 18:48 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Tas, ka Lieņveidīgajiem cilvēkiem nevajag vairoties, ir vairāk kā skaidrs.
Mans arguments bija par to, ka, spriežot pēc komentāriem, daudzas arī šeit vēlētos ikdienā neiespringt un dzīvot pa plūsmai, neraujoties piecās miesās, kā Liene. Kas kuram morāli pieņemami, ir cits jautājums.
28.01.2022 18:57 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Es nekad neesmu teikusi, ka viņa neiespringst. Manuprāt, viņa pat ļoti iespringst un mēģina to plūsmu mainīt. Gan sabotējot Madaru, gan arī piedēvējot tās miljons profesijas sev.
Manā skatījumā tieši no morālā viedokļa daudzām liekās daudz kas šokējošs Lienes dzīvesveidā. Bet kā jau teici, viņa var dzīvot kā grib, bet šeit varam runāt un apspriest ko vēlamies. Pie tam Lienei ne aiz muguras, visu viņa te var izlasīt.
28.01.2022 19:03 |
 
10 gadi
Reitings 2486
Reģ: 20.06.2013
Pagaidām jau Lieņuks var plūst pa straumi,bet nav aiz kalniem diena,kad Kivis šo pametīs ... Un ko tad viņa darīs,kur liksies? Kam tāda veca pastala ar izpuvušu muti un piecām smadzeņu šūnām būs vajadzīga ? Ja nu vienīgi mamma apžēlosies paņemt pie sevis.
28.01.2022 19:04 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Kā jau kādreiz minēju, vecs norvēģis un lieta darīta. Viss nav tik bezcerīgi pie bagātīgiem vīriešu resursiem. :)
28.01.2022 19:16 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
Susurrrrrs @ 28.01.2022 17:55
Plastmasas spraudiites matos? Autisms redzami progresee. Vai arii taa ir paaragra vecuma demence? Gan jau esat redzeejushas vecas, demences mociitas kundziites, kuras uzvelk visu, ko var uzvilkt, stumj ritenjsomas apkaartas ar maaksliigajaam pukjeem vai miikstajiem dziivniekiem, nu bet parasti ljooooti vecas un ar demenci. Jekaterinai pirmaas paziimes, plastmasas knagji un spalvas, naakamaa stadija noteikti buus, ka vilks pavadaa kaadu miiksto rozaa suni.
Kompliments? Es domaaju, ka tas kompliments driizaak bija nevis kaa kompliments skaistai sievietei bet kaa ciema kjeemam, nu apmeeram taa, ka ciemaa ir ar kaads labdabiigs ar autismu sirgstoshs cilveecinjsh un kad shis izvaalee aaraa ar plastmasas pukju virteni ap kaklu, piemeeram, tad cieminieki ar sho parunaajas, pasaka, ka smuka pukju virtene ap kaklu. Te buus bijis liidziigi, onkulis ieraudziija saveceejushu pakulgalvu ar buldoga vaidzinjiem un plastamas knagjiem matos, komiski, izteica taada stila komplimentu, kaadu saka ciema pamuljkjiem vai mazaam meiteniiteem.
P.S. Pusakls pedofils shai tieshaam dereetu.

Nevajag aiztikt autistus, tie ir pavisam savādāki cilvēki, šitā vienkārši duma un nodzērusies. Autisti ir tiešām profesionāļi jomās, kuras viņus interesē un viņi nevienam nestāstīs, ka ir gleznotāji, jo gāja garām otiņai.
28.01.2022 19:35 |
 
Reitings 96
Reģ: 20.12.2019
Man izskatās, ka tās mantas ir nopirktas par kapeikām kaut kādā second hand veikalā. Tas galds taču ir tikai galds, bez jebkādām lietiņām virsū. Turklāt viss ir pilnīgi neatbilstošs vecumam, izņemot tās skanošās klavierītes. Kur kāda attīstošā manta - klucīši, koka puzle, grāmatiņas?
Es pat nebrīnītos, ja tas viss būtu savākts no kaimiņiem, kas izlikuši nevajadzīgo uz ielas.
Turklāt tiešām, KUR IR TAS BĒRNS? Man nebūtu laika tik daudz storijiem dienā. Un kad bērns gulētu, es noteikti piekārtotu māju, bet pie Kivičiem kā muzejā.
28.01.2022 19:56 |
 
Reitings 1
Reģ: 28.01.2022
Starp citu, jauna ziņa no dienestiem. Jau teicu, ka man prasīja "labu iemeslu, kāpēc es gribu būt anonīma". Uzrakstīju atpakaļ, ka vecāki ir publiski šeimojuši cilvēkus, kas neglauda pa spalvai saviem 13 tūkst. sekotājiem, ir prasījuši sekotājiem iet klāt uz ielas, sūtīt informāciju, u.t.t.
Izlasīja, bet anonimitāti tik un tā negarantē, jo tādi norvēģu likumi. Ja lieta nonāk līdz tiesai, tad tiesai un vecākiem dara zināmu ziņotāju.
Tad nu lai es atrakstu atpakaļ: vai nu es atsaucu ziņojumu vai paturu ziņojumu, saprotot, ka mans vārds var tikt izpausts. Ja es atsaucu savu ziņojumu, dienesti nevar izmantot informāciju, kuru esmu sniegusi.
Un... Es atsaucu ziņojumu. Izdarīju tiktāl, cik man tas bija iespējams. Bet nu negribu piedzīvot ne 10% no tā, kas bija Madarai vasarā.
28.01.2022 20:03 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Tipiski latviskā garā- atsaukt. Lielie komentāri paliek vien forumos, kamēr nīstie Liene&Andris living their best life, skaidri redzot, ka nospļaujoties par Miu.
28.01.2022 20:08 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Informants2 @ 28.01.2022 20:03
Starp citu, jauna ziņa no dienestiem. Jau teicu, ka man prasīja "labu iemeslu, kāpēc es gribu būt anonīma". Uzrakstīju atpakaļ, ka vecāki ir publiski šeimojuši cilvēkus, kas neglauda pa spalvai saviem 13 tūkst. sekotājiem, ir prasījuši sekotājiem iet klāt uz ielas, sūtīt informāciju, u.t.t.
Izlasīja, bet anonimitāti tik un tā negarantē, jo tādi norvēģu likumi. Ja lieta nonāk līdz tiesai, tad tiesai un vecākiem dara zināmu ziņotāju.
Tad nu lai es atrakstu atpakaļ: vai nu es atsaucu ziņojumu vai paturu ziņojumu, saprotot, ka mans vārds var tikt izpausts. Ja es atsaucu savu ziņojumu, dienesti nevar izmantot informāciju, kuru esmu sniegusi.
Un... Es atsaucu ziņojumu. Izdarīju tiktāl, cik man tas bija iespējams. Bet nu negribu piedzīvot ne 10% no tā, kas bija Madarai vasarā.

Ah.. 🤯 nu stulbums. Un pilnīgi saprotams, ka negribas iesaistīties ar viņiem, jo pēc tam publiska ķengāšana garantēta.
miss_grape @ 28.01.2022 20:08
Tipiski latviskā garā- atsaukt. Lielie komentāri paliek vien forumos, kamēr nīstie Liene&Andris living their best life, skaidri redzot, ka nospļaujoties par Miu.

Visas iespējas uzrakstīt vēstuli, minēt savu vārdu un piekrist tiesāties, ja tik tālu tas nonāks.👍🏻
28.01.2022 20:39 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
Liene, gan jau izlasīsi - iemetu tev pāris labas idejas Mias vecumam atbilstošām mantām (šīs ir manā gaumē, droši ņem trakākās krāsās, derēs). Storijos parādītās mantas, NAV vecumam atbilstošas.
Atradu uz ātru roku, pirmajā Norvēģijas online veikalā, kurā iegāju.
https://www.jollyroom.no/leker/babyleker/puttekasser/viga-plukkekasse
https://www.jollyroom.no/leker/spill-puslespill/barnepuslespill/smallstuff-trepuslespill-zoo
Ja nopietni, tad es tomēr esmu šokā, ka nav elementāru mantu. Nevajag kaudzi, čista nevajag, bet pāris basics...? Gan Liene, gan Andris taču šim vecuma posmam jau IR vairākas reizes gājuši cauri, nu nav tā, ka pirmais bērns un vispār 0 sajēga.
28.01.2022 21:27 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Galvenā bišu māte ir piesekojusi Kivičiem. 😁 Laikam grib redzēt Ļenkas reklamēšanas mākslu!
28.01.2022 21:53 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
A Ļenka jau saņēma pasūtītos NL produktus vai tā ir tikai plika diršana? Turpinās tik vienu kremu reklamēt. 😁
28.01.2022 21:54 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Informants2 @ 28.01.2022 20:03
Starp citu, jauna ziņa no dienestiem. Jau teicu, ka man prasīja "labu iemeslu, kāpēc es gribu būt anonīma". Uzrakstīju atpakaļ, ka vecāki ir publiski šeimojuši cilvēkus, kas neglauda pa spalvai saviem 13 tūkst. sekotājiem, ir prasījuši sekotājiem iet klāt uz ielas, sūtīt informāciju, u.t.t.
Izlasīja, bet anonimitāti tik un tā negarantē, jo tādi norvēģu likumi. Ja lieta nonāk līdz tiesai, tad tiesai un vecākiem dara zināmu ziņotāju.
Tad nu lai es atrakstu atpakaļ: vai nu es atsaucu ziņojumu vai paturu ziņojumu, saprotot, ka mans vārds var tikt izpausts. Ja es atsaucu savu ziņojumu, dienesti nevar izmantot informāciju, kuru esmu sniegusi.
Un... Es atsaucu ziņojumu. Izdarīju tiktāl, cik man tas bija iespējams. Bet nu negribu piedzīvot ne 10% no tā, kas bija Madarai vasarā.

Vajadzēja ziñot ar izdomātu vārdu, lai tad saka, ka “anna liepiña” ziñoja, ja tiešām ir tā tiesa 🤣🤣🤣 un tad lai kiviči meklē neeksistējošu” annu liepiñu”. Tak nav tam dienestam nekādas pieejas LV iedz.registram.
28.01.2022 22:32 |
 
Reitings 35306
Reģ: 11.02.2015
Visām kritizētājām/ieteicējām visas iespējas noziņot 👍
28.01.2022 22:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits