KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
ŽaneteG @ 18.01.2022 13:24

Re ka var normāli atbildēt bez apvainojumiem, ja grib. Saprotu Tavu domu un piekrītu, ja viņai reāli ir garīgās veselības problēmas (un es atvainojos tām, kas par to kaut ko vairāj zin, jo nesekoju viņai ikdienā) tad iejaukšanās no malas būtu adekvāts un loģisks solis. Es nespēju iedomāties situāciju, kad manam bērnam nebūtu rotaļlietas, nodrošināti hobiji, komunikācija ar vienaudžiem, pilnvērtīgs uzturs utt., tādēļ es tik tiešām acīmredzot pielietoju "strausa tehniku", jo pieņēmu, ka visi šie aspekti vienkārši netiek attēloti publiski.
abas sacepāmies. Piedod, lūdzu!
Bet tieši sobrīd tieši tika aizskarts šis jautājums par pašu Miu. Mēs daudzas sekojam ilgu laiku, Liene nedara pareizi to, nedara šito, viņa ir tāda un šitāda. Neviena neko neteica par Miu, lai neaizskartu nevainīgu bērnu. Un tad notika aptuveni tā... Viena ieminējās, ka nav kaut kas kārtībā, un ja būtu mēs visas vienā telpā, tad saskatītis viena ar otru un pieklusināti pateiktu, bet šajā formātā nācās rakstīt, jā, ka man arī liekās, ka kaut kas nav kārtībā. Beigās izrādās, ka katrai ir licies, ka nav labi ar Miu, bet neviena neuzdrošinājās to skaļi teikt. Nav tā, ka tikai man liekas, ka nav ok, te ļoti daudzas meitenes izteica savu viedokli. Ja tiktu heitots bērns, tad jau sen tas te būtu apzelēts no visām pusēm. Bet neviena nevēl sliktu Miai, neviena.
18.01.2022 13:36 |
 
Reitings 120
Reģ: 20.07.2021
Pierādījumi nekādi nav vajadzīgi, lai vērstu BT uzmanību uz attiecīgo ģimeni. Pietiek tikai ar aizdomām. Un bērna drošības dēļ šī ģiemene izzies pārbaudi. Un vai tas ir slikti? Noteikti nē. Ja traģēdiju var novērst jau saknē, kapēc to nedarīt? Ja tādā veidā kaut drusku var palīdzēt mazajai, tad labāk, lai 2 un 3 reizes pārbauda, bet kāds būs vērsis uzmanību problēmām. Un ar autisma iezīmēm bērniņiem ir valodas aizture, anti socializācija ( labāk patīk būt savā nodabā), apātiskums u.tt. Tieši tas ir viss, ko es saskatu tajā mazumiņā ar ko Kiviči dalās savās soc pllatformās.
18.01.2022 13:40 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Esmu vairākas reizes šur tur redzējusi rakstus par Norvēģijas bērnu tiesību aizsardzību un ir radies priekšstats, ka ne viss tur ir tik rožaini. Bērni ir atņemti tikai uz aizdomu pamata, kāds domā, ka bērnu sit, bērnu izņem. Ir atzinums, ka bērns neesot sists, bet tēvam tāpat jāsēž cietumā. Vai skolā bērns streso par sliktu novērtējumu, viņam pajautā, kāpēc. Saka, ka vecāki dusmosies. To kaut kādu iemeslu dēļ interpretē kā "vecāki mani sitīs" un bērns ir ārā no ģimenes. Un dabūt atpakaļ ir teju neiespējami. Kā arī audžuģimenēm finansiāli izdevīgi ir tikt pie tādiem bērniem. Vēl jau arī esot pedofilija izplatīta audžuģimenēs. Nedzīvoju Norvēģijā, nezinu, vai tā visa ir patiesība, bet nu tiešām vairākas reizes šāda informācija ir redzēta
18.01.2022 13:48 |
 
Reitings 120
Reģ: 20.07.2021
Bjork @ 18.01.2022 13:36
abas sacepāmies. Piedod, lūdzu!
Bet tieši sobrīd tieši tika aizskarts šis jautājums par pašu Miu. Mēs daudzas sekojam ilgu laiku, Liene nedara pareizi to, nedara šito, viņa ir tāda un šitāda. Neviena neko neteica par Miu, lai neaizskartu nevainīgu bērnu. Un tad notika aptuveni tā... Viena ieminējās, ka nav kaut kas kārtībā, un ja būtu mēs visas vienā telpā, tad saskatītis viena ar otru un pieklusināti pateiktu, bet šajā formātā nācās rakstīt, jā, ka man arī liekās, ka kaut kas nav kārtībā. Beigās izrādās, ka katrai ir licies, ka nav labi ar Miu, bet neviena neuzdrošinājās to skaļi teikt. Nav tā, ka tikai man liekas, ka nav ok, te ļoti daudzas meitenes izteica savu viedokli. Ja tiktu heitots bērns, tad jau sen tas te būtu apzelēts no visām pusēm. Bet neviena nevēl sliktu Miai, neviena.

Es domāju, ka daudzas ( tai skaitā es arī) baidījās uzsākt tēmu: Mia! Jo kā saka, runājam un apspriežam pieaugušos, bet bērnu liekam mierā. Iespējams visām iekšēji likās, ka tikai man vienīgajai liekas, ka kaut kas nav kārtībā. Un redz viena drosmīga lietotāja šo tēmu pacēla un kā izrādās gandrīz ikvienai no šī forma ir licies, ka kaut kas nav līdz galam kārtībā!
Es esmu gatava aizsūtīt vēstuli, bet man būs vajadzīga palīdzības salikt pareizi faktus kopā.
18.01.2022 13:48 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
LaLo @ 18.01.2022 12:35
Sasmējos par Madaras komentāru, kur boksā lielā prāta gudrība izpaužas. Manuprāt, bokss un MMA ir vieni no tiek, kur tieši vismazāk cīkstoņi izpaužas ar prāta spējām citās jomā. Viedi cīņas sporti ir tai chi, karatē, kung fu. Pa lielam austrumu cīņas mākslas. ?
. Bokss palīdz ļoti labi uzturēt ķermeni formā. Ja neiet tupa sisties vai pie kāda nepieredzējušā trenera, tad ir ļoti daudz specifisku lietu ko apgūt un ir nepieciešamas zināšanas - tupa mahāt ar rokām visi var.
Manuprāt, šo pazeminājis resnais kuilis zutis un Kambala ar saviem izgājieniem.
18.01.2022 13:56 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
MikaR @ 18.01.2022 13:56
. Bokss palīdz ļoti labi uzturēt ķermeni formā. Ja neiet tupa sisties vai pie kāda nepieredzējušā trenera, tad ir ļoti daudz specifisku lietu ko apgūt un ir nepieciešamas zināšanas - tupa mahāt ar rokām visi var.
Manuprāt, šo pazeminājis resnais kuilis zutis un Kambala ar saviem izgājieniem.

Par to, ka bokss un tā elementi ir labs kardio+ ķermeņa koordinācijas treniņš, šaubu nav. Pati šad un tad pie radiem maisu padauzu. Otrs ir traumatiskais aspekts profesionālā līmenī: izkropļota seja(man nešķiet ne pievilcīgi, ne vīrišķīgi sejā ieplacināts deguns, apdauzītas ausis u.tt.), nerunājot nemaz par smadzeņu traumām. Paskaties, cik daudz tiek saņemti sitieni pa galvu+ar kādu spēku, Fjūrija sitiens, tas Tev nav Maskačkas Vaņķas uzšāviens, tur pat mediķim nav jābūt, lai saprastu, ka ilgtermiņā tas neko labu neradīs. 😄
Lai jau tas Madaras čalis trenējas, bet pasniegt to, kā vienu no "gudrākajiem" un lielākos prāta resursus pradošajiem cīņas sportiem nevajag.😄
18.01.2022 14:04 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
LaLo @ 18.01.2022 14:04

Par to, ka bokss un tā elementi ir labs kardio+ ķermeņa koordinācijas treniņš, šaubu nav. Pati šad un tad pie radiem maisu padauzu. Otrs ir traumatiskais aspekts profesionālā līmenī: izkropļota seja(man nešķiet ne pievilcīgi, ne vīrišķīgi sejā ieplacināts deguns, apdauzītas ausis u.tt.), nerunājot nemaz par smadzeņu traumām. Paskaties, cik daudz tiek saņemti sitieni pa galvu+ar kādu spēku, Fjūrija sitiens, tas Tev nav Maskačkas Vaņķas uzšāviens, tur pat mediķim nav jābūt, lai saprastu, ka ilgtermiņā tas neko labu neradīs. ?
Lai jau tas Madaras čalis trenējas, bet pasniegt to, kā vienu no "gudrākajiem" un lielākos prāta resursus pradošajiem cīņas sportiem nevajag.?

Viens no gudrākajiem, protams, ka nē. Profesionālajā līmenī tomēr paši apzinās savu risku. Ikdienas treniņos tādas traumas nav
18.01.2022 14:18 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Tabitha @ 18.01.2022 13:48

Es domāju, ka daudzas ( tai skaitā es arī) baidījās uzsākt tēmu: Mia! Jo kā saka, runājam un apspriežam pieaugušos, bet bērnu liekam mierā. Iespējams visām iekšēji likās, ka tikai man vienīgajai liekas, ka kaut kas nav kārtībā. Un redz viena drosmīga lietotāja šo tēmu pacēla un kā izrādās gandrīz ikvienai no šī forma ir licies, ka kaut kas nav līdz galam kārtībā!
Es esmu gatava aizsūtīt vēstuli, bet man būs vajadzīga palīdzības salikt pareizi faktus kopā.

+++
18.01.2022 14:20 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Pama @ 18.01.2022 13:48
Esmu vairākas reizes šur tur redzējusi rakstus par Norvēģijas bērnu tiesību aizsardzību un ir radies priekšstats, ka ne viss tur ir tik rožaini. Bērni ir atņemti tikai uz aizdomu pamata, kāds domā, ka bērnu sit, bērnu izņem. Ir atzinums, ka bērns neesot sists, bet tēvam tāpat jāsēž cietumā. Vai skolā bērns streso par sliktu novērtējumu, viņam pajautā, kāpēc. Saka, ka vecāki dusmosies. To kaut kādu iemeslu dēļ interpretē kā "vecāki mani sitīs" un bērns ir ārā no ģimenes. Un dabūt atpakaļ ir teju neiespējami. Kā arī audžuģimenēm finansiāli izdevīgi ir tikt pie tādiem bērniem. Vēl jau arī esot pedofilija izplatīta audžuģimenēs. Nedzīvoju Norvēģijā, nezinu, vai tā visa ir patiesība, bet nu tiešām vairākas reizes šāda informācija ir redzēta
Teiksim tā, kādi 99% ir nekļūdīgi, tāpat daļa ir tādi, kā Kivičs, kurš skaļi piebļautu visus medijus. Viņš nemūžam neatzītu, ka kļūdījies un pārkāpis bērna tiesības. Bet savukārt BT nedrīkst komentēt lietas. Tāpēc, rodas priekšstats, ka nepamatoti pieņem lēmumu.
Savukārt 1% tiešām ir kļūdas. Skarbas..
18.01.2022 14:24 |
 
10 gadi
Reitings 2485
Reģ: 20.06.2013
Vecā slampa tik šodien 12 nākusi pie samaņas, dzeršot kafiju un atbildēšot uz iedomu vēstulēm .... Tagad plkst 15 un bērns guļ diensvidu. Tad jautājums -cikos ceļas bērns, agri no rīta vai kopā ar slampu plkst 12? Un ja agri no rīta,tad ko viņš viens pats dara? Vai ja ceļas kopā ar slampu plskt 12,tad kāpēc jau tik ātri atkal guļ?
18.01.2022 14:50 |
 
Reitings 4870
Reģ: 19.09.2016
Es domāju, ka iegrūž bērnam rokās telefonu un pamst tālāk :(
18.01.2022 14:59 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
qwe @ 18.01.2022 14:50
Vecā slampa tik šodien 12 nākusi pie samaņas, dzeršot kafiju un atbildēšot uz iedomu vēstulēm .... Tagad plkst 15 un bērns guļ diensvidu. Tad jautājums -cikos ceļas bērns, agri no rīta vai kopā ar slampu plkst 12? Un ja agri no rīta,tad ko viņš viens pats dara? Vai ja ceļas kopā ar slampu plskt 12,tad kāpēc jau tik ātri atkal guļ?

Jacer, ka Kivis ari ir majas.😬
18.01.2022 15:05 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Kāpēc Lienei brūns apakšzobs?🤭
18.01.2022 15:24 |
 
Reitings 4870
Reģ: 19.09.2016
AnnijaB @ 18.01.2022 15:24
Kāpēc Lienei brūns apakšzobs??

Jau vasarā tak pārklājums nokrita :D
18.01.2022 15:25 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Pilns vēstuļu viņai. Vienīgas ar faņu screenshootiem no šejienes viņai varētu but pilns sasūtīts.
18.01.2022 15:33 |
 
Patīk
Reitings 19313
Reģ: 09.12.2015
Lienes nepatika būt mātei ļoti labi nolasās arī katrā postā, kur viņai kaut ko paprasa par Miu vai viņas spiedelējumos par ģimeni, bērniem: ''es audzinu savādāk; bērnam agri jākļūst patstāvīgam; uz laukumiņiem neejam, ar citām mammām un mazuļiem nekomunicējam, jo ES to negribu; bērni ir ciemiņi; cilvēks, kas nemāk sevi izklaidēt pats, ir garlaicīgs utml.''
Viņai vairākkārt ir rakstīts, lai parāda, ko gatavo mazulim, kādas receptes, un Liene bezmaz brīnās, kuru tad tas interesē, jo viņai pašai tas bērns ir pie pakaļas. Tas, kā Lienīte patiesībā "rūpējas'' par Miu, vislabāk bija redzams nesenajā Zsv fotosesijā - pilnais pampers, netīrā kleita, izspūrušie mati, nulle intereses no mātes puses, kas, atiezusi zobus kā ķēve, tikai gorījā kameras priekšā.
Turklāt jau sen visi ir piefiksējuši, ka Mia parādās Lienei klēpī vai blakus tikai tad, kad šai savajagas iežēlināt publiku vai sagribas vairāk laikus IG. Un pat tad redzams, ka viņai nav ne mazākās saiknes ar mazo, vairāk par hihihi, kukukuuuuu, dzeguze savam bērnam nespēj pateikt.😕
18.01.2022 15:37 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Jā iegrūž telefonu un auksta maisijuma pudeli.Jo šaubos ka ceļas,lai vismaz uzsildītu.
18.01.2022 15:42 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Viņa ir lasījusi jau šodien šo. Pēdējie divi storiji ne spēj koncentrēties uz sakāmo, ne smaida, matus knibina runājot, īsi un strupi nobēra kaut ko, jo jādomā kā d#$% glābt, moš par to jāierauj, ne? Jā, jā, gan jau kādai piegriezīsies un uzrakstīs, ja nesaņemsies.
P.s. tas ir mans novērojums un minējums.
18.01.2022 15:48 |
 
Reitings 4870
Reģ: 19.09.2016
Bjork @ 18.01.2022 15:48
Viņa ir lasījusi jau šodien šo. Pēdējie divi storiji ne spēj koncentrēties uz sakāmo, ne smaida, matus knibina runājot, īsi un strupi nobēra kaut ko, jo jādomā kā d#$% glābt, moš par to jāierauj, ne? Jā, jā, gan jau kādai piegriezīsies un uzrakstīs, ja nesaņemsies.
P.s. tas ir mans novērojums un minējums.

Tāda nervoza likās, īpaši tā matu knibināšana. Ja sekos storiji vērsti uz Miju (Kā ēd, kā rotaļājas, utt), tad skaidrs, ka ir lasījusi.
Vispār viņa šodien ļoti sū.... izskatās, kā pēc kodiena - mati netīri un pat filtri neglābj.
18.01.2022 15:53 |
 
Reitings 3870
Reģ: 30.11.2021
Jajaja2 @ 18.01.2022 14:24
Teiksim tā, kādi 99% ir nekļūdīgi, tāpat daļa ir tādi, kā Kivičs, kurš skaļi piebļautu visus medijus. Viņš nemūžam neatzītu, ka kļūdījies un pārkāpis bērna tiesības. Bet savukārt BT nedrīkst komentēt lietas. Tāpēc, rodas priekšstats, ka nepamatoti pieņem lēmumu.
Savukārt 1% tiešām ir kļūdas. Skarbas..

Man galvā uzreiz nāk tas notikums, kad patēvs nosita divgadnieku, turklāt pēc tam, kad piecgadnieks bija vērsis uzmanību bērnudārzā, ka patēvs ir varmācīgs. Un BT nebija reaģējusi. Kāpēc bija jānotiek tādai traģēdijai, lai kāds iejauktos??? 😔😔😔
Pretī gadījums, kad Austrālijā no telts pazuda meitenīte un viņa tika atrasta tikai pateicoties, ka cilvēki ziņoja, ka kaimiņš pērk pamperus, bet viņam nav bērnu.
Reizēm tāds it kā sīkums var novērst lielu traģēdiju, tāpēc es par to, ka labāk lieka vētra ūdens glāzē, nevis nevērība un gala rezultātā neatgriežama traģēdija😭😭😭
18.01.2022 16:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits