KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
ŽaneteG @ 18.01.2022 10:55

Kurš komentārs klūp krāgā? Es uzskatu, ka ir jādomā ilgtermiņā. Aizies sociālais dienests pie viņas - Mia mierīga, pampers normāls, māja tīra, kartupelis ar brokoli ledusskapī ir. Kas seko tālāk? Liene izdzēš IG vai sāk tik savu NL sūdu storijos likt i vsjo. Ne radi, ne forums, neviens vairs nevarēs redzēt un izčekot pa atslēgas caurumu, kas tur notiek. Es uzsveru, ka neatblastu to ģimeni, bet tām, kas grib sūdzēties, nevajag to darīt emociju uzplūdā un ar viegli apgāžamiem faktiem - ja grib, lai viņiem reāli aizrāda/ ieliek kaut kādā konktrolējamo ģimeņu sarakstā, tad arī vajag savākt adekvātus faktus "re kur Liene ar pudeli rokās jau trešo dienu un Mia tiek atgrūsta", "re kur bērns lūdz ēst, bet viņu pastumj malā" utt.
galvenais, lai forums var pa atslēgas caurumu ielūrēt Kiviču dzīvē? Bērns tomēr ir prioritēte un no Lv mēs zinām, kā dzīvo. LV vismaz ome to mazo vēl apkopa kut cik gan jau
18.01.2022 11:04 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
MikaR @ 18.01.2022 11:04
galvenais, lai forums var pa atslēgas caurumu ielūrēt Kiviču dzīvē? Bērns tomēr ir prioritēte un no Lv mēs zinām, kā dzīvo. LV vismaz ome to mazo vēl apkopa kut cik gan jau

Tas bija domāts, ka vismaz tagad forums un līdzcilvēki redz bērnu kaut cik un situāciju viņai apkārt. Ja Liene sapratīs, kas notiek, ātri vien varēsim tikai spekulēt, kas tur notiek, jo info būs 0. Un tad palīdzē Mia, ja vajadzētu, būs vēl grūtāk
18.01.2022 11:15 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ne radi, ne forums, neviens vairs nevarēs redzēt un izčekot pa atslēgas caurumu, kas tur notiek.
WTF?! Vai svarīgāk ir lūrēt pa atslēgas caurumu, lai šeit būtu ko klačoties un turpināt šausmināties vai rīkoties, lai bērnam uzlabotu sadzīves apstākļus?
Ja viss būs kārtībā, tad nebūs iemesla atkārtotai vizītei un Kiviči varēs turpināt dzīvot kā līdz šim. Ja nebūs kārtībā, tad būs atkārtotas vizītes un Kivičiem nāksies rēķināties, ka bērns ir jākopj, jāizglīto, jāved pie ārstiem.
Nav jau galvenais pieķert Kivičus dzērumā, bet, lai kāds uz to bērnu paskatās klātienē. Viņi jau cik ilgi ir Norvēģijā?! Bērnam tādā vecumā ir jāiet pie ārstiem, jāveic potes un regulāras apskates. Es ļoti šaubos, ka viņi to darīja vēl Latvijā esot. Nezinu par Norvēģijas likumiem, bet bērnam, manuprāt, būtu jābūt pierakstītam pie ģimenes ārsta.
Arī man no paša sākuma bija aizdomas, ka ar to bērnu kaut kas nav labi, vienmēr licies, ka ir kaut kāda atpalicība viņai, gan vizuāli, gan pēc uzvedības. Un ņemot vērā Kiviču dzīvesveidu ar alkoholu, viss ir iespējams.
Es uzskatu, lai pēc dažiem gadiem nebūtu jāsaka, ka, ja kāds būtu rīkojies, tad bērns būtu izaudzis savādāks, ir kādam jāziņo par šo situāciju. Sliktāk jau nebūs. Var tikai uzlabot maza cilvēka nākotni.
Nekad neesmu redzējusi, ka viņi ar bērnu nodarbotos, pat tik elementāras lietas kā attīstošās rotaļlietas: čaukstīgas grāmatiņas, grāmatiņas ar dažādām skaņām, formu puzles, piramīdas, lai attīstītu bērnam motoriku, dzirdi, absolūti NEKAS no tā nav redzēts, un, tas nav normāli. Nevar bērnam ļaut dzīvot un attīstīties savā nodabā, mēs nedzīvojam vairs akmens laikmetā. Tas bērns kaut vienu vārdu prot pateikt? Kaut vai mamma vai tētis? NEKAD neesmu neko tādu dzirdējusi. Parasti jau tomēr bērni fonā bauro un saka mamma, tētis, utt.
18.01.2022 11:22 |
 
Reitings 147
Reģ: 12.01.2022
Nu bāriņtiesa apciemos šos,ja jau vis būs labi,tad vis būs labi,ja ne tad noteikti runās ,es nedomāju,ka uz reiz ņemtu bērniņu ārā no ģimenes,drīzāk piedāvātu dažādas pārunas,atbalstu ,lai veidojas laba un harmoniska vide mazajai. Protams,es nezinu kādi ir likumi tur,bet noteikti tas nāktu par labu mazajai ,ja bāriņtiesas tante aizietu parunāties ar Lieni un tad varbūt Liene un Andris sāktu vairāk pievērsties mazajai un viņas attīstībai. Liene saprastu ,ka ir jaiet arā ,ka vajag kādas puzlītes un tml. Bāriņtiesa varbūt pat runātu par bērnudārziem kur mazo varētu tur laist un tml. Nav jau viņiem pritons tur ,ka ņemtu nost,bet ir lietas kuras tomēr būtu labāk pārunāt :)
18.01.2022 11:24 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
ŽaneteG @ 18.01.2022 11:15

Tas bija domāts, ka vismaz tagad forums un līdzcilvēki redz bērnu kaut cik un situāciju viņai apkārt. Ja Liene sapratīs, kas notiek, ātri vien varēsim tikai spekulēt, kas tur notiek, jo info būs 0. Un tad palīdzē Mia, ja vajadzētu, būs vēl grūtāk

Bet visi jau tagad redz kas notiek:
- bērns nerunā;
- bērnam pampers pa zemi vazājas;
- attīstošās rotaļlietas nav;
- vai bērns ir vests pie ārsta uz pārbaudēm;
- vai bērns, vispār, ir reģistrēts pie kāda ārsta;
- ik pa laikam Kivičiem uznāk verbālā caureja, acīmredzot lieto alkoholu, ko pa to laiku dara bērns;
- bērns bērnudārzā neiet;
- bērnam ir cik kleitas, divas, tās pašas pa lielu;
- ziemā ārā ved bez šalles un cimdiem, bērns nosalis, pēc bildēm var redzēt;
- ēdiens, ko bērns ēd, to pašu vegetu;
- bērnam ir sava gulta vai guļ uz zemes;
- varbūt viņi dzīvo kopā vairākas ģimenes vienā dzīvoklī, jo šaubos, ka Kiviči var atļauties vieni īrēt tik lielu dzīvokli;
- utt.
18.01.2022 11:27 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Mani godīgi sakot uztrauc šie jautājumi:
*Bērna un mātes/tēva attiecības, vai ir piesaiste un komunikācija.
*Bērna socializēšanās, komunikācija ar citiem cilvēkiem/bērniem
* Bērna fiziskā attīstība. Piemērotas rotaļlietas, nodarbes kopā ar bērnu, fiziskās aktivitātes ārā, svaigā gaisā
*Bērna higiēna, zobu kopšana
*Piemērots un vecumam atbilstošs uzturs
* Ekrāns un tā lietošana pirms 2gadu vecuma (TV viņiem tur non stop arī ieslēgts)
*Vecāku uzvedība bērna klātbūtnē. Alkohola lietošana, uzvedība stresa situācijās.
* Nepieciešamās vizītes pie dr/bērnu māsas.
18.01.2022 11:36 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
ŽaneteG @ 18.01.2022 10:55

Kurš komentārs klūp krāgā? Es uzskatu, ka ir jādomā ilgtermiņā. Aizies sociālais dienests pie viņas - Mia mierīga, pampers normāls, māja tīra, kartupelis ar brokoli ledusskapī ir. Kas seko tālāk? Liene izdzēš IG vai sāk tik savu NL sūdu storijos likt i vsjo. Ne radi, ne forums, neviens vairs nevarēs redzēt un izčekot pa atslēgas caurumu, kas tur notiek. Es uzsveru, ka neatblastu to ģimeni, bet tām, kas grib sūdzēties, nevajag to darīt emociju uzplūdā un ar viegli apgāžamiem faktiem - ja grib, lai viņiem reāli aizrāda/ ieliek kaut kādā konktrolējamo ģimeņu sarakstā, tad arī vajag savākt adekvātus faktus "re kur Liene ar pudeli rokās jau trešo dienu un Mia tiek atgrūsta", "re kur bērns lūdz ēst, bet viņu pastumj malā" utt.
redzu, ka Tev nav pilnīgi nekādas izpratnes uz zināšanu par bērna aprūpi, jā tāds termins ir un arī medicīnā lieto, Tev nav bijusi nekāda pieredze ar bērna vardarbību, ne kādas medicīniskās izglītības, tāpēc Tev šie iepriekšminetie fakti liekas normāli un "apgāžami", iespējams, Tavā sabiedrībā ir ok buhāt bērna klātbūtnē, bet Norvēģijā lielākā daļa nepilngadīgu bērnu nav nekad redzējuši savus vecakus alkohola reibumā. Nekad. Iespējams, Tev pietiek arguments, ka rokas, galva, kājas ir, tātad vesels bērns. Nē, ar to nepietiek! To, ka ignorē iepriekšminētos argumentus un meitenes paskaidro, kāpēc un ar kādu mērķi to dara, tas vien liek domāt, ka īpaši izglītota neesi kā pati Ļenka, bet visdrīzākais arī Lenka esi, tāpēc mazāk sēdi zoomā, bet pameklē informāciju par bērna aprūpi!
18.01.2022 11:51 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
Bjork @ 18.01.2022 11:51
redzu, ka Tev nav pilnīgi nekādas izpratnes uz zināšanu par bērna aprūpi, jā tāds termins ir un arī medicīnā lieto, Tev nav bijusi nekāda pieredze ar bērna vardarbību, ne kādas medicīniskās izglītības, tāpēc Tev šie iepriekšminetie fakti liekas normāli un "apgāžami", iespējams, Tavā sabiedrībā ir ok buhāt bērna klātbūtnē, bet Norvēģijā lielākā daļa nepilngadīgu bērnu nav nekad redzējuši savus vecakus alkohola reibumā. Nekad. Iespējams, Tev pietiek arguments, ka rokas, galva, kājas ir, tātad vesels bērns. Nē, ar to nepietiek! To, ka ignorē iepriekšminētos argumentus un meitenes paskaidro, kāpēc un ar kādu mērķi to dara, tas vien liek domāt, ka īpaši izglītota neesi kā pati Ļenka, bet visdrīzākais arī Lenka esi, tāpēc mazāk sēdi zoomā, bet pameklē informāciju par bērna aprūpi!

Nē nu nopietni? Varbūt labāk nolaid tvaiku un pārlasi mierīgi, ko es minēju iepriekš. Vari citēt mani, kur minēju, ka iepriekš nosauktie fakti man liekas normāli? Es nevienā brīdī neteicu, ka viņi izcili audzina, ka aizstāvu viņus vai kā citādi pozitīvi attiecos. Es izteicu savu viedokli, ka, manuprāt, vajadzētu savākt vairāk pierādījumus, lai tiešām sociālais dienests viņiem vairāk pievērstos, nevis tikai vienreiz atnāktu, Liene visus pārmetumus attaisnotu un nekas nemainītos. Tas ir saprotams? Es uzsvēru, ka, pamatoties uz to, ka nav, piemēram, storiju par Mias ēšanas paradumiem, nav gluži arguments, ka viņa neēd. Ja jums liekas, ka tas viss izies cauri - lūdzu, dariet, iespējams es kļūdos, ka nepieciešami lietiskāki pierādījumi, lai tajā ģimenē reāli notiktu pārmaiņas, bet pirms saukt mani par Ļeņku, neizglītotu un buhātāju - nu iedziļinies tajā, ko es rakstīju, nevis tikai virspusēji izlasi.
18.01.2022 12:03 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
ŽaneteG @ 18.01.2022 12:03

Nē nu nopietni? Varbūt labāk nolaid tvaiku un pārlasi mierīgi, ko es minēju iepriekš. Vari citēt mani, kur minēju, ka iepriekš nosauktie fakti man liekas normāli? Es nevienā brīdī neteicu, ka viņi izcili audzina, ka aizstāvu viņus vai kā citādi pozitīvi attiecos. Es izteicu savu viedokli, ka, manuprāt, vajadzētu savākt vairāk pierādījumus, lai tiešām sociālais dienests viņiem vairāk pievērstos, nevis tikai vienreiz atnāktu, Liene visus pārmetumus attaisnotu un nekas nemainītos. Tas ir saprotams? Es uzsvēru, ka, pamatoties uz to, ka nav, piemēram, storiju par Mias ēšanas paradumiem, nav gluži arguments, ka viņa neēd. Ja jums liekas, ka tas viss izies cauri - lūdzu, dariet, iespējams es kļūdos, ka nepieciešami lietiskāki pierādījumi, lai tajā ģimenē reāli notiktu pārmaiņas, bet pirms saukt mani par Ļeņku, neizglītotu un buhātāju - nu iedziļinies tajā, ko es rakstīju, nevis tikai virspusēji izlasi.

Pierādījumu ir atliku likām. Pilns internets ar Kiviču izdarībām. Domā, ka Norvēģijas instances nebūs ieinteresētas, ja kāds viņiem parādīs visus video kur Liene un Andris plosās dzērumā? Tā ņemšanās ap Madaru, Madarai hailaitos joprojām viss saglabāts. Norvēģija var arī painteresēties kāpēc Kivičam pagājušogad bija 10'000.00 eiro parāds par bērnu naudu kuru vienkārši nemaksāja par saviem bērniem. Tik elementāra lieta kā Norvēģijas un Latvijas bāriņtiesas sadarbība, kur Kivičam aizliegts tuvoties Madarai un ar bērniem var komunicēt tikai speciālista klātbūtnē.
IR TIK DAUDZ INFORMĀCIJAS KO SAVĀKT UN ATRĀDĪT PAR VIŅIEM ABIEM!
18.01.2022 12:10 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
ŽaneteG @ 18.01.2022 12:03

Nē nu nopietni? Varbūt labāk nolaid tvaiku un pārlasi mierīgi, ko es minēju iepriekš. Vari citēt mani, kur minēju, ka iepriekš nosauktie fakti man liekas normāli? Es nevienā brīdī neteicu, ka viņi izcili audzina, ka aizstāvu viņus vai kā citādi pozitīvi attiecos. Es izteicu savu viedokli, ka, manuprāt, vajadzētu savākt vairāk pierādījumus, lai tiešām sociālais dienests viņiem vairāk pievērstos, nevis tikai vienreiz atnāktu, Liene visus pārmetumus attaisnotu un nekas nemainītos. Tas ir saprotams? Es uzsvēru, ka, pamatoties uz to, ka nav, piemēram, storiju par Mias ēšanas paradumiem, nav gluži arguments, ka viņa neēd. Ja jums liekas, ka tas viss izies cauri - lūdzu, dariet, iespējams es kļūdos, ka nepieciešami lietiskāki pierādījumi, lai tajā ģimenē reāli notiktu pārmaiņas, bet pirms saukt mani par Ļeņku, neizglītotu un buhātāju - nu iedziļinies tajā, ko es rakstīju, nevis tikai virspusēji izlasi.
nē, pierādījumus nav jāvāc. Pēc iespējas precīzāk jāapraksta situācija. Tālāk darbojas BT.
18.01.2022 12:11 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Lieta tāda, ka Norvēģijā sociālais dienests ir pa visam savādāks kā Latvijā. Ja Latvijā tiešām atnāktu tante, apskatītos, ka ledusskapī ir šis kartupelis un brokolis, tad ar to pietiktu, Norvēģijā ir savādāk. Tur tieši tā, izpēta bērna uzvedību, attīstību, noteikti būs jautājums kāpēc bērns nejiet dārziņā (jo viņiem tā ir norma, ka bērns uzsāk dārziņu no 6 mēneši, Miai jau tūlīt 1g7m), un tam kāpēc viņa nejiet dārziņā ir jābūt ļoti labam iemeslam, nepietiek, es negribu, vai uzskatu, ka viņa par mazu. Pie tam, ja bērns nejiet dārziņā, tad tieši tā Norvēģu sociālais dienests pārliecināsies, ka bērnam tiek nodrošināts viss, lai bērns attīstītos tā pat kā viņas vienaudži, ne tikai spēlējas ar pulti un pudeli. Un, jā Norvēģijā tas ir normāli, ka ,ja ir aizdomas, tad ziņo, nevis kā Latvijā, kurā jau ir notikušas 100tiem traģēdiju, jo cilvēki ir vienaldzīgi, vai uzskata par normālu, ka vecāki šad ,tad patusē.
Man ir divi mazi bērni, ap Mias vecumu, un mans novērojums arī ir, ka kaut kas īsti nav kārtībā. Un šeit nav stāsts par kaut kādu nepatiku pret vecākiem, bet rūpes par bērnu.
18.01.2022 12:15 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
ŽaneteG @ 18.01.2022 12:03

Nē nu nopietni? Varbūt labāk nolaid tvaiku un pārlasi mierīgi, ko es minēju iepriekš. Vari citēt mani, kur minēju, ka iepriekš nosauktie fakti man liekas normāli? Es nevienā brīdī neteicu, ka viņi izcili audzina, ka aizstāvu viņus vai kā citādi pozitīvi attiecos. Es izteicu savu viedokli, ka, manuprāt, vajadzētu savākt vairāk pierādījumus, lai tiešām sociālais dienests viņiem vairāk pievērstos, nevis tikai vienreiz atnāktu, Liene visus pārmetumus attaisnotu un nekas nemainītos. Tas ir saprotams? Es uzsvēru, ka, pamatoties uz to, ka nav, piemēram, storiju par Mias ēšanas paradumiem, nav gluži arguments, ka viņa neēd. Ja jums liekas, ka tas viss izies cauri - lūdzu, dariet, iespējams es kļūdos, ka nepieciešami lietiskāki pierādījumi, lai tajā ģimenē reāli notiktu pārmaiņas, bet pirms saukt mani par Ļeņku, neizglītotu un buhātāju - nu iedziļinies tajā, ko es rakstīju, nevis tikai virspusēji izlasi.
pat viens gadījums, piemēram, bĺaušana uz bērnu ejot pa ielu ir pietiekams, lai ziņotu, kādu gan izmeklēšanu tu gaidi šajā gadījumā.
Analoģiski ir, kad ir aizdomas par seksualu noziegumu, lai ziņotu jāgaida, kad noķersi notikuma brīdī? Vai pietiek ar aizdomām?
Jā, nežēlīgs piemērs, bet šādos gadījumos radi ļoti bieži saka, jā, viņš bija dīvains, bet mūsu vectētiņam arī bija tādas līdzīgas novirzes. Vai nu jā, bet ... protams vieglak strausa statuss visur. Kā Tu domā kā vākt pierādījumus? Tas nav mans ne kādas citas darbs, kas ir šeit. Vai gaidīt,kad Mia izaugs un pati pastāstīs to? Kad stāstīs "Dzīvei nav melnraksta" savu dzīvesstastu? Un te ir vairāki argumenti nosaukti, ne tikai par Mias uzturu.
18.01.2022 12:15 |
 
Reitings 1429
Reģ: 01.08.2021
Mēs te varam iezviegt par veco pleksti un viņas pelmeni, bet bērns nav vainīgs, ka vecāki ir tādi kādi tie ir. Daudz jau ir runāts, ka ļenka nav garīgi īsti vesela, iespējams tas ir iemesls tam ka nespēj normāli parūpēties par bērniem. Ne pa velti tam pārītim ir atņemtas iespējas komunicēt ar saviem pārējiem bērniem. Labāk pārbaudīt vai viss ir labi, nekā pēc tam kost pirkstos.
18.01.2022 12:34 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Sasmējos par Madaras komentāru, kur boksā lielā prāta gudrība izpaužas. Manuprāt, bokss un MMA ir vieni no tiek, kur tieši vismazāk cīkstoņi izpaužas ar prāta spējām citās jomā. Viedi cīņas sporti ir tai chi, karatē, kung fu. Pa lielam austrumu cīņas mākslas. 😄
18.01.2022 12:35 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
LaLo @ 18.01.2022 12:35
Sasmējos par Madaras komentāru, kur boksā lielā prāta gudrība izpaužas. Manuprāt, bokss un MMA ir vieni no tiek, kur tieši vismazāk cīkstoņi izpaužas ar prāta spējām citās jomā. Viedi cīņas sporti ir tai chi, karatē, kung fu. Pa lielam austrumu cīņas mākslas. ?

Tehnika un disciplīna jā, tas piemīt boksam. Prāta gudrība jau nu gan ne. Visi bokseri, arī brīvās cīņas sporta mīlētāji, ir ar "atsistām" smadzenēm un neizceļas ar lielām prāta spējām, it sevišķi, ja ar to nodarbojas profesionāli.
90% bokseru ir smadzeņu traumas. Tas nu nav sporta veids ar kuru vajadzētu lielīties un nodarboties. Ja tikai sit pa bumbieri vai maisu, tad jau nekas, bet, ja sāk ar pretinieku viens otram bliezt pa galvu, var bēdīgi beigties.
Nesaprotu kāpēc tāds sporta veids kā bokss vēl pastāv, it tik daudz letālu gadījumu un gadījumu, kad bokseri paliek par dārzeņiem uz atlikušo mūžu.
18.01.2022 12:51 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Bokss man saistās ar Kļičko 😅
18.01.2022 12:54 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
C00L Dzipsy @ 18.01.2022 12:51

Tehnika un disciplīna jā, tas piemīt boksam. Prāta gudrība jau nu gan ne. Visi bokseri, arī brīvās cīņas sporta mīlētāji, ir ar "atsistām" smadzenēm un neizceļas ar lielām prāta spējām, it sevišķi, ja ar to nodarbojas profesionāli.
90% bokseru ir smadzeņu traumas. Tas nu nav sporta veids ar kuru vajadzētu lielīties un nodarboties. Ja tikai sit pa bumbieri vai maisu, tad jau nekas, bet, ja sāk ar pretinieku viens otram bliezt pa galvu, var bēdīgi beigties.
Nesaprotu kāpēc tāds sporta veids kā bokss vēl pastāv, it tik daudz letālu gadījumu un gadījumu, kad bokseri paliek par dārzeņiem uz atlikušo mūžu.

Piekrītu katram vārdam. Šādi, traumas radoši cīņas veidi, tikai parāda cilvēka dzīvniecisko pusi, sen jau būtu laiks no tiem atvadīties, vai vismaz uzstādīt kaut kādas robežas. Ja sportistus savā mērā vēl varu izprast, tad skatītājus gan nē. Kāds prieks skatīties, kā divi veči/sievietes viens otram/ai "vālē" pa seju, tā ka deguni lūzt, zobi krīt, viss rings asinīs un sliktākajā gadījumā letāls iznākums.
Tak paskatoties uz to pašu Briedi vai Zuti, gribas teikt- prātiņ, nāc mājās.😂
18.01.2022 13:00 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Jā, viena mamma kādu laiku padalījās, ka sprādzējot bērnu mašīnā viņš raudājis. Pēc laika BT pie durvīm zvanījusi. Garāmejošs pusaudzis ziņojis, ka bērns mašīnā raudājis, un iespējams, ka mamma viņu sita. Nekādu pierādījumu viņam nebija. BT 2x atnāca, parunājās, saprata ka nevienu nesit. Un viss.. Bet, ja sistu, tad būtu pievērta uzmanība.
18.01.2022 13:03 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
LaLo @ 18.01.2022 12:35
Sasmējos par Madaras komentāru, kur boksā lielā prāta gudrība izpaužas. Manuprāt, bokss un MMA ir vieni no tiek, kur tieši vismazāk cīkstoņi izpaužas ar prāta spējām citās jomā. Viedi cīņas sporti ir tai chi, karatē, kung fu. Pa lielam austrumu cīņas mākslas. ?

Es to pashu iedomaajos, austrumu ciinjaas tur ir vesela filozofijas sisteema apakshaa. Bokss ir trula gjiimja dauziishana, labi, ir noteikumi, nu bet sorry, taadus noteikumus arii meerkakjis var apguut. Un taa regulaaraa galvas dauziishana agraak vai veelaak ne ar ko labu nerezulteejas, 100% paliekoshas psiho un/vai fiziskas traumas.
Personiigi paziistu veselu barinju gan no boksa laucinja, gan no austrumu ciinju laucinja, diena pret nakti. Bet Madara ir iemiileejusies un vinjai ir rozaa brilles, taapeec arii tik pozitiivas atklaasmes.
18.01.2022 13:12 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
Bjork @ 18.01.2022 12:15
pat viens gadījums, piemēram, bĺaušana uz bērnu ejot pa ielu ir pietiekams, lai ziņotu, kādu gan izmeklēšanu tu gaidi šajā gadījumā.
Analoģiski ir, kad ir aizdomas par seksualu noziegumu, lai ziņotu jāgaida, kad noķersi notikuma brīdī? Vai pietiek ar aizdomām?
Jā, nežēlīgs piemērs, bet šādos gadījumos radi ļoti bieži saka, jā, viņš bija dīvains, bet mūsu vectētiņam arī bija tādas līdzīgas novirzes. Vai nu jā, bet ... protams vieglak strausa statuss visur. Kā Tu domā kā vākt pierādījumus? Tas nav mans ne kādas citas darbs, kas ir šeit. Vai gaidīt,kad Mia izaugs un pati pastāstīs to? Kad stāstīs "Dzīvei nav melnraksta" savu dzīvesstastu? Un te ir vairāki argumenti nosaukti, ne tikai par Mias uzturu.

Re ka var normāli atbildēt bez apvainojumiem, ja grib. Saprotu Tavu domu un piekrītu, ja viņai reāli ir garīgās veselības problēmas (un es atvainojos tām, kas par to kaut ko vairāj zin, jo nesekoju viņai ikdienā) tad iejaukšanās no malas būtu adekvāts un loģisks solis. Es nespēju iedomāties situāciju, kad manam bērnam nebūtu rotaļlietas, nodrošināti hobiji, komunikācija ar vienaudžiem, pilnvērtīgs uzturs utt., tādēļ es tik tiešām acīmredzot pielietoju "strausa tehniku", jo pieņēmu, ka visi šie aspekti vienkārši netiek attēloti publiski.
18.01.2022 13:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits