KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4247
Reģ: 31.10.2010
sidzha @ 07.08.2024 10:31
atvaino, bet tevis rakstītais "Tā viņiem ir vienīgā iespēja pabarot bērnu, un redzam jau, ka tā aprūpe tāda švaka" izraisīja smīnu ??? piedod, ka izrauju vienu frāzi no visa, bet baigi kontekstu tas nemaina, tas ir vienīgais veids kā pelnīt naudu??????
Otrs, tas ir tādā pašā līmenī kā kad pārmet, ka kāda pasaka, ka déļ foruma salaboja zobus Miai. Pat vēl mazāk ticami un izklausās pēc konkrētas fantāzijas. Kāpēc? Jo pēc lieveņiem Miai nekad nekas jauns neparādās- ne mantas, ne kāda atrakcija vai kafejnīca, ne drēbes. Tāpēc šis izklausās tik smieklīgi, vai arī Mias uzturēšana pieskaitāma pēc lieveņu plosīšanās IG ar q&a no Mias vecāku puses?

Man arī par to sanāca smiekli. Lai iesūnojusī bezdarbniece Liene beidzot ceļ savu pakaļu augšā un velkas strādāt, tad būs par ko bērnu barot! Vecene darbaspējīgā vecumā gadiem sēž mājās kā kūka bez absolūti neviena iemesla.
07.08.2024 10:37 |
 
Reitings 11978
Reģ: 06.07.2022
Minelūše @ 07.08.2024 10:37

Man arī par to sanāca smiekli. Lai iesūnojusī bezdarbniece Liene beidzot ceļ savu pakaļu augšā un velkas strādāt, tad būs par ko bērnu barot! Vecene darbaspējīgā vecumā gadiem sēž mājās kā kūka bez absolūti neviena iemesla.

Jā, bet tā ir viņas dzīve un viņas izvēles. Tām tāpat ir/būs sekas, neatkarīgi no tā, ko sveši cilvēki viņai liks darīt :) Bet viņas dzīves izvēlēm - nestrādāt un tā vietā vaļoties pie jūras ar simtreiz lasītu grāmatu - nevajadzētu tik ļoti ietekmēt jūsu dzīvi, tas galīgi nav produktīvi.
07.08.2024 10:43 |
 
Reitings 402
Reģ: 01.02.2024
Minelūše @ 07.08.2024 10:37

Man arī par to sanāca smiekli. Lai iesūnojusī bezdarbniece Liene beidzot ceļ savu pakaļu augšā un velkas strādāt, tad būs par ko bērnu barot! Vecene darbaspējīgā vecumā gadiem sēž mājās kā kūka bez absolūti neviena iemesla.
jo iestrēgusi laikā, joprojām sevi uzskata par slavenību, un tāda slavenība tak neies strādāt algotu darbu! Plus viņai nav ne iemaņu, ne pašdisciplīnas, lai katru dienu celtos un dotos uz darbu.....slinka! Bet ja smadzene strādātu, tad izdomātu kā pelnīt, a smadzene tak nestrādā....
07.08.2024 10:47 |
 
Reitings 402
Reģ: 01.02.2024
EmilijaArm @ 07.08.2024 10:21
Castorella, par to savu "patieso dabu" Kivji tāpat samaksās, karma nesnauž. Jau senāk rakstīju, ka valsts iestāžu dzirnas maļ lēni, bet pamatīgi. Viņiem nebūs nekā pēc gadiem 10-15, varbūt viņi arī paši sev vairs nebūs. Lienes kā sievietes dzīve iet tikai lejup, Andra kā mākslinieka dzīve iet tikai lejup. Ko dod tas, ka jūs uzrunājat krogus, lai neņem šos cilvēkus baurot? Tā viņiem ir vienīgā iespēja pabarot bērnu, un redzam jau, ka tā aprūpe tāda švaka. Man liekas ļauni sparīgi palīdzēt viņu dzīvei virzīties lejup vēl straujāk, jo tas tāpat taču notiek. Nekā laba tur nākotnē nebūs tāpat.
I mean, ja to enerģiju, ko dažas te velta Kivju dzīves aprgrūtināšanai, jūs veltītu savu dzīvju uzlabošanai, efekts būtu wow :)
nelaimīgās rozā lezbas apgrūtinot Kivju dzīvi! 😀 nenosmieties! varētu abi dzīvot kā normāli cilvēki, bet nē.....viņiem viena drāma pēc otras! Tad miris, tad Pūciņš....utt! Tad tieši kā šis forums apgrūtina viņu dzīvi? Ja viņiem tāpat dziļi violets uz visu
07.08.2024 10:53 |
 
Reitings 855
Reģ: 15.09.2023
Minelūše @ 07.08.2024 10:37

Man arī par to sanāca smiekli. Lai iesūnojusī bezdarbniece Liene beidzot ceļ savu pakaļu augšā un velkas strādāt, tad būs par ko bērnu barot! Vecene darbaspējīgā vecumā gadiem sēž mājās kā kūka bez absolūti neviena iemesla.

Es gan varu nosaukt vairākus iemeslus kāpēc Liene neiet un neies strādāt oficiālu darbu. Es neuzskatu, ka viņa ir darbspējīga, redzot viņas emocionālos uzplūdus un trakošanu, ņemšanos Instagramā, viņa nevienā darbā ilgi nenoturētos. Viņa ļoti labi apzinās, ja tā ir taisnība, ka viņa nemaksā alimentus par saviem bērniem, ir iekrājies liels parāds, tad liela daļa no viņas algas aizietu parādu dzēšanai UGF. Liene nebūs tā, kura strādātu par 200-300 eiro mēnesī no 8 līdz 17. Kādas gan viņai ir prasmes darba tirgū? Viņa ir iesprūdusi kaut kādā 2002. gadā, šaubos, ka viņa pat prot kaut nedaudz strādāt ar Excel. Viņa uzskata sevi par sabiedrības dāmu un neies strādāt parastu ļaužu darbu.
07.08.2024 10:54 |
 
Reitings 1347
Reģ: 05.12.2021
EmilijaArm @ 07.08.2024 10:21
Castorella, par to savu "patieso dabu" Kivji tāpat samaksās, karma nesnauž. Jau senāk rakstīju, ka valsts iestāžu dzirnas maļ lēni, bet pamatīgi. Viņiem nebūs nekā pēc gadiem 10-15, varbūt viņi arī paši sev vairs nebūs. Lienes kā sievietes dzīve iet tikai lejup, Andra kā mākslinieka dzīve iet tikai lejup. Ko dod tas, ka jūs uzrunājat krogus, lai neņem šos cilvēkus baurot? Tā viņiem ir vienīgā iespēja pabarot bērnu, un redzam jau, ka tā aprūpe tāda švaka. Man liekas ļauni sparīgi palīdzēt viņu dzīvei virzīties lejup vēl straujāk, jo tas tāpat taču notiek. Nekā laba tur nākotnē nebūs tāpat.
I mean, ja to enerģiju, ko dažas te velta Kivju dzīves aprgrūtināšanai, jūs veltītu savu dzīvju uzlabošanai, efekts būtu wow :)

zinkā, visvairāk jau tracina tā publiski redzamā bezatbildība, arogance, tā, ka tas cilvēks pat nekautrējas no tā, ko dara - viņi var pilnīgi brīvi atļauties nemaksāt alimentus, bet pelnīt naudu principā uz rokas arī no juridiskām personām, ne tikai privātām. un tad liekas - jūs paņemat pie dziesmas vienu vecu tantiņu, kas tirgo sēnes, bet tādu kiviču nē. viņš pats savos komentāros pauž uzskatu, ka viņš neuzskata jēgu maksāt alimentus, ja nesatiek savus bērnusun godīgi - pēc tā, kā viņš ir uzvedies gadiem pret Madaru, 90% no sievietēm vispār nedotu bērnus, un tā nebūtu smalka, rafinēta atriebība, bet likumsakarīgs rezultāts tam, kā tu, vīrieti, izturies pret mani, savu bērnu māti, ko pats pameti, nevis tevi piekrāpa un atstāja.
es domāju, ka ļoti liela daļa no mums šeit ir mātes, mums ir mājdzīvnieki, mēs strādājam un godīgi pelnam iztiku, maksājam nodokļus un vnk sāp un tracina viņu attieksme un rīcība, kura ir publiska un pretīga. būtībā - ne jau kivji ir vienīgie, daudz ir tādu ģimeņu un situāciju, vnk te tā diskusija ir par viņiem, tāpēc liekas, ka mums tip savas dzīves nav, bet ir jau un daudz maz normālas, ne ideālas, bet dzīves kā dzīves. Bet es vismaz, personīgi, neuzvedos un nedzīvoju savu dzīvi pat 1% no tādām preteklībām, ko dara viņi.
07.08.2024 11:05 |
 
10 gadi
Reitings 4987
Reģ: 29.01.2009
Nu, Pļenka un Andirsi, kur tad palikuši? Kaut kas aizgāja ne tā? Aizlienēto kaķi jau bija jaatdod? Kaut kā mēs gaidījām tālākos storijus ar laimes brīžiem par atrasto kaķi. Vai arī tā aizlējāt acis aiz priekiem, ka pat nevarējāt no gultas piecelties?
To, ka Ļenkai ir fingālis vai pārsista lūpa mēs jau sapratām. Pārāk ilgi nav atrādīta daile un skaistie mati
07.08.2024 11:06 |
 
Reitings 1898
Reģ: 25.07.2024
Incognito @ 07.08.2024 11:06
Nu, Pļenka un Andirsi, kur tad palikuši? Kaut kas aizgāja ne tā? Aizlienēto kaķi jau bija jaatdod? Kaut kā mēs gaidījām tālākos storijus ar laimes brīžiem par atrasto kaķi. Vai arī tā aizlējāt acis aiz priekiem, ka pat nevarējāt no gultas piecelties?
To, ka Ļenkai ir fingālis vai pārsista lūpa mēs jau sapratām. Pārāk ilgi nav atrādīta daile un skaistie mati

Jā, jau esmu sailgojusies pēc matu audzēšanas storijiem un neizskaidrojamām kustībām bumerangu video. :(
07.08.2024 11:10 |
 
Reitings 51257
Reģ: 20.07.2021
Incognito @ 07.08.2024 11:06
Nu, Pļenka un Andirsi, kur tad palikuši? Kaut kas aizgāja ne tā? Aizlienēto kaķi jau bija jaatdod? Kaut kā mēs gaidījām tālākos storijus ar laimes brīžiem par atrasto kaķi. Vai arī tā aizlējāt acis aiz priekiem, ka pat nevarējāt no gultas piecelties?
To, ka Ļenkai ir fingālis vai pārsista lūpa mēs jau sapratām. Pārāk ilgi nav atrādīta daile un skaistie mati

Aizlienētais kaķis ātri aptvēra ,ar ko šim darīšana un aizbēga. Kiviči skraida pa rajonu, meklēdami. Jāatdod ir, bet nav ko atdot. Ja neatdos, kaķa tante var izdomāt sniegt interviju dzeltenajiem, un tad atkal būs jābrauc pie Stendzenieka lūgties palīdzību, kā lai tiek galā ar dzelteno presi.😀😀😀
07.08.2024 11:20 |
 
Reitings 2053
Reģ: 09.12.2021
Lienei telefons sadauzīts. 😀 ?
Kaķis bija uz renti paņemts. Tā kaķene rozajā būrītī. Uz cik stindiņām iznomāja diez..😃😃😃
07.08.2024 11:29 |
 
Patīk
Reitings 19240
Reģ: 09.12.2015
Incognito @ 07.08.2024 11:06
Nu, Pļenka un Andirsi, kur tad palikuši? Kaut kas aizgāja ne tā? Aizlienēto kaķi jau bija jaatdod? Kaut kā mēs gaidījām tālākos storijus ar laimes brīžiem par atrasto kaķi. Vai arī tā aizlējāt acis aiz priekiem, ka pat nevarējāt no gultas piecelties?
To, ka Ļenkai ir fingālis vai pārsista lūpa mēs jau sapratām. Pārāk ilgi nav atrādīta daile un skaistie mati

Moš pa tiesām jau skraida. Tauku šūna tak piedraudēja visiem: "Gaidiet vēstules!" 😂
07.08.2024 11:36 |
 
Patīk
Reitings 19240
Reģ: 09.12.2015
kapibara @ 07.08.2024 11:29
Lienei telefons sadauzīts. ? ?
Kaķis bija uz renti paņemts. Tā kaķene rozajā būrītī. Uz cik stindiņām iznomāja diez..???

Slampa sadziedēs savu sasisto purnu un izlīdīs ar tizlo "Labrītiņu", it kā nekas nebūtu noticis.
07.08.2024 11:38 |
 
Reitings 402
Reģ: 01.02.2024
LilyLady @ 07.08.2024 11:38

Slampa sadziedēs savu sasisto purnu un izlīdīs ar tizlo "Labrītiņu", it kā nekas nebūtu noticis.
un netīro kafijas krūzi, un pakulglaudīšanas bumerangu! 😀
07.08.2024 11:41 |
 
Reitings 332
Reģ: 13.10.2023
Minelūše @ 07.08.2024 10:37

Man arī par to sanāca smiekli. Lai iesūnojusī bezdarbniece Liene beidzot ceļ savu pakaļu augšā un velkas strādāt, tad būs par ko bērnu barot! Vecene darbaspējīgā vecumā gadiem sēž mājās kā kūka bez absolūti neviena iemesla.

Tu kādu no viņiem ņemtu darbā? Kaut vai privātā kārtā par samaksu dārzu ravēt, zālīti nopļaut? Es nē. Kādu darbu spējīgi strādāt? Mēs taču zinām ka ir vajadzīgas prasmes, darba devēji diezgan čeko info par kandidātiem, rekomendācijas, ir darba laiks jāievēro, šmigā vai pohains uz darbu neies utt...
Liene nejēdz pilnīgi neko, tie vecie kaut kādi diplomi nevienu neintersē, Kivičs arī nav strādātājs, profesijas ta nav, fiziskam darbam arī diez vai der, no tāda darbarīki un tehnika pa gabalu jātur, ja tic ka viņam pat tiesību nav tad par šoferi arī neder.
07.08.2024 11:44 |
 
Reitings 1376
Reģ: 07.07.2022
Neuzmetiet lūpu, bet man vienmēr šķitušas smieklīgas foruma taisnības cīnītājas :D. Kāda tieši ir atšķirība starp to, kas tiek runāts, piemēram NL diskusijā un šeit? Visur tiek pētīts tas ko personas pašas publicē savos sociālajos tīklos un loģiski, ka daļa tiek piedomāta klāt, jo mēs jau neredzam to, kas paliek kameras otrā pusē. Šeit dažas nāk ar tādiem dubultajiem standartiem, kur apdist NL darbones ir ok, bet nedod Dievs aiztikt Kivjus :D
07.08.2024 11:47 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Naomi* @ 07.08.2024 10:28
Izklauas pēc Lienes. Šeit tiešām pierādās, ka daudzas atbild, gluži kā Liene, saviem sekotājiem. Nepatīk, ka jautā, vai ne? Bet tomēr no Lienes gaidat savādāku reakciju, nekā reaģējat pašas uz jautājumiem.
Es piekritu, ka šeit daudzas aiziet par tālu, bet pārejās, kas domā savādāk, neko nesaka, jo tai lavīnai, kas veļas, nevar mainīt virzienu, jo tad uzreiz ir šādi jautājumi (nu, tie paši, kas Lienei, kad viņai sveši cilvēki sūta visādus jautājumus).
Tu nespēj saprast kas domāts ar manu atbildi? Vispirms palasi diskusiju dziļāk,pirms man uzbrauktu.Konkrētā persona prasa te likt dokumentu screenus no iestādēm speciāli viņai,lai nez ko pierādītu. Meitenes viņai normāli atbildēja,bet tāpat turpina.Un atvaino,te neviens nevienam neseko.
07.08.2024 11:51 |
 
Reitings 972
Reģ: 13.05.2022
EmilijaArm @ 07.08.2024 10:43

Jā, bet tā ir viņas dzīve un viņas izvēles. Tām tāpat ir/būs sekas, neatkarīgi no tā, ko sveši cilvēki viņai liks darīt :) Bet viņas dzīves izvēlēm - nestrādāt un tā vietā vaļoties pie jūras ar simtreiz lasītu grāmatu - nevajadzētu tik ļoti ietekmēt jūsu dzīvi, tas galīgi nav produktīvi.
šīs viņas izvēle ietekmē viņas bērnus, nu nav tā sabiedrības ikdiena, kad bioloģiskā māte ir dzīva, slaistās bezdarbībā, tup instagrammā, izrāda kā mīl svešus bērnus, kamēr viņas bērnus audzina cita sieviete, vadā uz pulciņiem, iet uz koncertiem, samīļo, ir vienmēr blakus, nodrošina ģimenisku mājas vidi utt.
Un patlaban, šajā smagajā dzīves brīdī faktiskā mamma un vecmāmiņa bērniem ir viss..
Liene ir sabiedrības padibene, kuras dēļ cieš bērni!
07.08.2024 11:52 |
 
Reitings 11978
Reģ: 06.07.2022
LilyLady @ 07.08.2024 11:38

Slampa sadziedēs savu sasisto purnu un izlīdīs ar tizlo "Labrītiņu", it kā nekas nebūtu noticis.

Tipisks piemērs tam, par ko runāju. Nav nekādu pierādījumu, ka viņai būtu sasists purns, bet ierakstīt tādu fantāziju gribas gan. Nākamā izdomā, ka varētu būt sadauzīts arī telefons. Un pēcpusdienā ienāk trešā, kas šito izlasa un pieņem kā faktu - ka jā, tā ir noticis. Un aaaaizziet tā fantāziju bumba veļas tālāk...
Lai gan tam visam var nebūt ne mazākā sakara ar realitāti. Es, piemēram, domāju, ka Liene nerādās tīklos, jo viņai ir kauns, kā tika iznesta cauri ar to viltus interviju. Bet arī šis ir tikai pieņēmums.
07.08.2024 11:53 |
 
Reitings 51257
Reģ: 20.07.2021
EmilijaArm @ 07.08.2024 11:53

Tipisks piemērs tam, par ko runāju. Nav nekādu pierādījumu, ka viņai būtu sasists purns, bet ierakstīt tādu fantāziju gribas gan. Nākamā izdomā, ka varētu būt sadauzīts arī telefons. Un pēcpusdienā ienāk trešā, kas šito izlasa un pieņem kā faktu - ka jā, tā ir noticis. Un aaaaizziet tā fantāziju bumba veļas tālāk...
Lai gan tam visam var nebūt ne mazākā sakara ar realitāti. Es, piemēram, domāju, ka Liene nerādās tīklos, jo viņai ir kauns, kā tika iznesta cauri ar to viltus interviju. Bet arī šis ir tikai pieņēmums.

Liene pat nezina, kas tas KAUNS ir par zvēru.
07.08.2024 11:57 |
 
Reitings 11352
Reģ: 19.09.2023
EmilijaArm @ 07.08.2024 11:53

Tipisks piemērs tam, par ko runāju. Nav nekādu pierādījumu, ka viņai būtu sasists purns, bet ierakstīt tādu fantāziju gribas gan. Nākamā izdomā, ka varētu būt sadauzīts arī telefons. Un pēcpusdienā ienāk trešā, kas šito izlasa un pieņem kā faktu - ka jā, tā ir noticis. Un aaaaizziet tā fantāziju bumba veļas tālāk...
Lai gan tam visam var nebūt ne mazākā sakara ar realitāti. Es, piemēram, domāju, ka Liene nerādās tīklos, jo viņai ir kauns, kā tika iznesta cauri ar to viltus interviju. Bet arī šis ir tikai pieņēmums.

Tiešām domājat, ka viņu sit? Ja Kivis viņai iesistu, tad tur būtu nevis zilums, bet lauzts kaut kas. Turklāt vai tad zilumi pāriet pāris dienās.
07.08.2024 12:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits