KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 22037
Reģ: 07.06.2022
HaileyBerry @ 03.08.2024 23:28

Ļoti interesē kuri ir tie dienesti, ar kuriem viņa ir mēģinājusi sazināties. Dirsēja nožēlojamā.
policijas akadēmija 😎
03.08.2024 23:50 |
 
Reitings 1154
Reģ: 03.07.2024
Rozāforums @ 03.08.2024 23:44
jau sāk dzēst storijus..:D laikam teftels mājās būs atbraucis

man liekas, ka viņa lasa forumu un tad dzēš 😁 vai arī mežezers ar benzodiazepīniem nonesa pauri tā, ka neko nešarī.
03.08.2024 23:54 |
 
Reitings 1477
Reģ: 09.06.2024
irresistible @ 03.08.2024 22:14
A vispār es sapratu ka britu kakji nevar nemt- pazudīs un mūzham nesapratīsi vai atradi īsto jo visi vienādi? parastie vislabākie, vismaz ar savu originālu izskatu
Nē muļķības katrs ir pilnīgi savādāks un sajaukt nekad nevarēs!
04.08.2024 00:00 |
 
Reitings 1477
Reģ: 09.06.2024
Nav_vispar @ 03.08.2024 22:30
Kā te var bildi ievietot?
Threads ar sāk par Kivičiem runāt.
Kā un kur viņu var atrast?
04.08.2024 00:03 |
 
Reitings 69
Reģ: 03.08.2024
Interesanti, ka izdzēsts tika storijs, kurā minēts, ka Andris aizbraucis uz koncertu. Varbūt pārspīlēju, bet vai tik kundziņš apstākļu dēļ nav bijis spiests pats sēsties pie stūres? Jo kā citādi Lienei kā galvenajai ģimenes šoferei vīra prombūtne traucētu braukt pēc kaķīša, ja ģimenes auto būtu mājās?
04.08.2024 00:05 |
 
Reitings 275
Reģ: 26.04.2024
Nu, tas gan ir negaidīts pavērsiens. Tad, tas kaķis ir pazudis?
Un vēl dienestiem viņa ir zvanījusi 🤣🤣🤣
Ko, tad nepiezvanīja prezidentam vai baltajam namam, lai viņai to kaķi piegādā ar lidmašīnu?
Nu, kā var būt tik debīla būtne?
Ja, tas būtu mans kaķis. Es aizskrietu pie viņa, kaut ar kājām (zibens ātrumā). Bet, slampa kaut ko tur pukst. Un ņemot viņas sportisko pagātni un 10.000 soļus dienā, tur nevajadzētu rasties problēmām 🤡🤣
Ja, kādi no patversmēm lasa šo, tad ielieciet Kivičus melnajā sarakstā. Slampa, taču paspēlējas ar dzīvnieku un izmet ārā un ņem jaunu, tiklīdz viņai tas apnīk. Un, tā jau vairākas reizes.
04.08.2024 00:06 |
 
Reitings 543
Reģ: 27.01.2022
Helga Andersson @ 03.08.2024 23:50
policijas akadēmija ?

Kadetam Jūdžinam Taklberijam.
04.08.2024 00:06 |
 
Reitings 1154
Reģ: 03.07.2024
riebeklite @ 03.08.2024 23:44
Kas jādara, lai pievienotu datora failu šeit?

samet failos un iemet te linku 😁
04.08.2024 00:07 |
 
10 gadi
Reitings 487
Reģ: 30.11.2012
Te nav iespēja ievietot attēlu vai ielādēt no kompja, tāpēc vienkārši pārrakstīšu
Es: To kaķi vispirms vajag vest pie veterināra, lai nolasa čipu. Varbūt, tas ir citu cilvēku kaķītis, kuru saimnieki meklē?! Kāpēc domājat, ka tas ir jūsējais? Pūciņš vispār bija čipēts?
Liene: Es zinu pazīmes. Kāda ir Jušu darīšana?
Es: Ļoti neadekvāta reakcija uz jautājumu un rupja komunikācija no jums. Sākumā neviena posta no jums, ka kaķis būtu pazudis un KAD pazudis, tad vieniem rakstāt, ka ir pazudis, cietiem, ka jau atradies. It kā meklējat ar izlīmētām lapiņām, tai pat laikā tusējot pa Jūrmalu un nemaz nemeklējot kaķi. Jūsu slimajiem meliem neviens vairs netic. Ļoti žēl jūsu bērna. ĻOTI! Viss tas pretīgais, ko rakstāt citiem - par ļaunumu, par to, ka visi ir nelieši un slimi cilvēki, tā īstenībā ir projekcija, tas viss ir par jums pašu, jūsu precīzs raksturojums. Tāpēc aizvemies ar savu žulti! Uzņemies dzīvē kaut reizi atbildību par sevis sastrādāto. Un pieaudz, tu infantīlā pāraugusī 4 bērnu māmiņa ar vienšūnas smadzenēm.
Liene: Jo Tu lieto, nabags? (un ielikusi mana insta filtrēto bildi, kurā tik pat labi varēja būt ciltplanētietis)
Es: Ej dirst vecā šmara. Tie ir filtri, kurus tu pārzini ļoti labi, jo bez tiem pati sevi nepazīsti. Bet tie tevi ilgi neglābs, visas tavas sapuvušās iekšiņas, kā Doriana Greja protretā, reiz nāks uz āru un visi šausmās bēgs, tās ieraugot. Vienīgais nabags un smagu vielu lietotājs. te esi tu. Un visi to zina. lai kā tu slēptu 🤣
04.08.2024 00:08 |
 
Reitings 6641
Reģ: 06.05.2024
riebeklite @ 04.08.2024 00:08
Te nav iespēja ievietot attēlu vai ielādēt no kompja, tāpēc vienkārši pārrakstīšu
Es: To kaķi vispirms vajag vest pie veterināra, lai nolasa čipu. Varbūt, tas ir citu cilvēku kaķītis, kuru saimnieki meklē?! Kāpēc domājat, ka tas ir jūsējais? Pūciņš vispār bija čipēts?
Liene: Es zinu pazīmes. Kāda ir Jušu darīšana?
Es: Ļoti neadekvāta reakcija uz jautājumu un rupja komunikācija no jums. Sākumā neviena posta no jums, ka kaķis būtu pazudis un KAD pazudis, tad vieniem rakstāt, ka ir pazudis, cietiem, ka jau atradies. It kā meklējat ar izlīmētām lapiņām, tai pat laikā tusējot pa Jūrmalu un nemaz nemeklējot kaķi. Jūsu slimajiem meliem neviens vairs netic. Ļoti žēl jūsu bērna. ĻOTI! Viss tas pretīgais, ko rakstāt citiem - par ļaunumu, par to, ka visi ir nelieši un slimi cilvēki, tā īstenībā ir projekcija, tas viss ir par jums pašu, jūsu precīzs raksturojums. Tāpēc aizvemies ar savu žulti! Uzņemies dzīvē kaut reizi atbildību par sevis sastrādāto. Un pieaudz, tu infantīlā pāraugusī 4 bērnu māmiņa ar vienšūnas smadzenēm.
Liene: Jo Tu lieto, nabags? (un ielikusi mana insta filtrēto bildi, kurā tik pat labi varēja būt ciltplanētietis)
Es: Ej dirst vecā šmara. Tie ir filtri, kurus tu pārzini ļoti labi, jo bez tiem pati sevi nepazīsti. Bet tie tevi ilgi neglābs, visas tavas sapuvušās iekšiņas, kā Doriana Greja protretā, reiz nāks uz āru un visi šausmās bēgs, tās ieraugot. Vienīgais nabags un smagu vielu lietotājs. te esi tu. Un visi to zina. lai kā tu slēptu ?

“Ej dirst vecā šmara” kaaaaaa es smejos!!! :D pilnīgi jutu jūsu intonāciju :D
04.08.2024 00:14 |
 
Reitings 543
Reģ: 27.01.2022
riebeklite @ 04.08.2024 00:08
Te nav iespēja ievietot attēlu vai ielādēt no kompja, tāpēc vienkārši pārrakstīšu
Es: To kaķi vispirms vajag vest pie veterināra, lai nolasa čipu. Varbūt, tas ir citu cilvēku kaķītis, kuru saimnieki meklē?! Kāpēc domājat, ka tas ir jūsējais? Pūciņš vispār bija čipēts?
Liene: Es zinu pazīmes. Kāda ir Jušu darīšana?
Es: Ļoti neadekvāta reakcija uz jautājumu un rupja komunikācija no jums. Sākumā neviena posta no jums, ka kaķis būtu pazudis un KAD pazudis, tad vieniem rakstāt, ka ir pazudis, cietiem, ka jau atradies. It kā meklējat ar izlīmētām lapiņām, tai pat laikā tusējot pa Jūrmalu un nemaz nemeklējot kaķi. Jūsu slimajiem meliem neviens vairs netic. Ļoti žēl jūsu bērna. ĻOTI! Viss tas pretīgais, ko rakstāt citiem - par ļaunumu, par to, ka visi ir nelieši un slimi cilvēki, tā īstenībā ir projekcija, tas viss ir par jums pašu, jūsu precīzs raksturojums. Tāpēc aizvemies ar savu žulti! Uzņemies dzīvē kaut reizi atbildību par sevis sastrādāto. Un pieaudz, tu infantīlā pāraugusī 4 bērnu māmiņa ar vienšūnas smadzenēm.
Liene: Jo Tu lieto, nabags? (un ielikusi mana insta filtrēto bildi, kurā tik pat labi varēja būt ciltplanētietis)
Es: Ej dirst vecā šmara. Tie ir filtri, kurus tu pārzini ļoti labi, jo bez tiem pati sevi nepazīsti. Bet tie tevi ilgi neglābs, visas tavas sapuvušās iekšiņas, kā Doriana Greja protretā, reiz nāks uz āru un visi šausmās bēgs, tās ieraugot. Vienīgais nabags un smagu vielu lietotājs. te esi tu. Un visi to zina. lai kā tu slēptu ?

😂😂😂😂 jāgaida IG story ar riebīgo rozā lezbi😂
04.08.2024 00:17 |
 
Reitings 22037
Reģ: 07.06.2022
Mākoņu Dejotāja @ 04.08.2024 00:06
Nu, tas gan ir negaidīts pavērsiens. Tad, tas kaķis ir pazudis?
Un vēl dienestiem viņa ir zvanījusi ???
Ko, tad nepiezvanīja prezidentam vai baltajam namam, lai viņai to kaķi piegādā ar lidmašīnu?
Nu, kā var būt tik debīla būtne?
Ja, tas būtu mans kaķis. Es aizskrietu pie viņa, kaut ar kājām (zibens ātrumā). Bet, slampa kaut ko tur pukst. Un ņemot viņas sportisko pagātni un 10.000 soļus dienā, tur nevajadzētu rasties problēmām ??
Ja, kādi no patversmēm lasa šo, tad ielieciet Kivičus melnajā sarakstā. Slampa, taču paspēlējas ar dzīvnieku un izmet ārā un ņem jaunu, tiklīdz viņai tas apnīk. Un, tā jau vairākas reizes.
kādam prezidentam, uzreiz vajadzēja zvanīt attālajam karaliskajam brālenam Čārlzam 🤣
04.08.2024 00:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4220
Reģ: 31.10.2010
Man šķiet, ka Ļenka neko neienīst vairāk par šo forumu. Ja nebūtu mūs, viņiem būtu izdevies pa kluso atbrīvoties no kaķa un neviens neko neuzzinātu. Bet tad mēs to pamanījām, pacēlām, medijus iesaistījām, influencerus iesaistījām. Visu Kivju plānu izjaucām😂Tagad Lienītei tādas galvassāpes, nākas imitēt meklēšanu, līdzīgus kaķus meklēt. Viss sasodīto rozā lezbu dēļ🩷👍
04.08.2024 00:20 |
 
10 gadi
Reitings 10659
Reģ: 15.03.2012
HaileyBerry @ 03.08.2024 23:28

Ļoti interesē kuri ir tie dienesti, ar kuriem viņa ir mēģinājusi sazināties. Dirsēja nožēlojamā.

Ķepu patruļai gan jau zvanīja 🤣
04.08.2024 00:22 |
 
Reitings 22037
Reģ: 07.06.2022
riebeklite @ 04.08.2024 00:08
Te nav iespēja ievietot attēlu vai ielādēt no kompja, tāpēc vienkārši pārrakstīšu
Es: To kaķi vispirms vajag vest pie veterināra, lai nolasa čipu. Varbūt, tas ir citu cilvēku kaķītis, kuru saimnieki meklē?! Kāpēc domājat, ka tas ir jūsējais? Pūciņš vispār bija čipēts?
Liene: Es zinu pazīmes. Kāda ir Jušu darīšana?
Es: Ļoti neadekvāta reakcija uz jautājumu un rupja komunikācija no jums. Sākumā neviena posta no jums, ka kaķis būtu pazudis un KAD pazudis, tad vieniem rakstāt, ka ir pazudis, cietiem, ka jau atradies. It kā meklējat ar izlīmētām lapiņām, tai pat laikā tusējot pa Jūrmalu un nemaz nemeklējot kaķi. Jūsu slimajiem meliem neviens vairs netic. Ļoti žēl jūsu bērna. ĻOTI! Viss tas pretīgais, ko rakstāt citiem - par ļaunumu, par to, ka visi ir nelieši un slimi cilvēki, tā īstenībā ir projekcija, tas viss ir par jums pašu, jūsu precīzs raksturojums. Tāpēc aizvemies ar savu žulti! Uzņemies dzīvē kaut reizi atbildību par sevis sastrādāto. Un pieaudz, tu infantīlā pāraugusī 4 bērnu māmiņa ar vienšūnas smadzenēm.
Liene: Jo Tu lieto, nabags? (un ielikusi mana insta filtrēto bildi, kurā tik pat labi varēja būt ciltplanētietis)
Es: Ej dirst vecā šmara. Tie ir filtri, kurus tu pārzini ļoti labi, jo bez tiem pati sevi nepazīsti. Bet tie tevi ilgi neglābs, visas tavas sapuvušās iekšiņas, kā Doriana Greja protretā, reiz nāks uz āru un visi šausmās bēgs, tās ieraugot. Vienīgais nabags un smagu vielu lietotājs. te esi tu. Un visi to zina. lai kā tu slēptu ?
hahaha labs. Bet interesaanti, ka viņa visiem pieraksta lietošanu, dzeršanu un mentālās kaites 🤣🤣🤣 projecting much? 🤣
04.08.2024 00:22 |
 
Reitings 1154
Reģ: 03.07.2024
Minelūše @ 04.08.2024 00:20
Man šķiet, ka Ļenka neko neienīst vairāk par šo forumu. Ja nebūtu mūs, viņiem būtu izdevies pa kluso atbrīvoties no kaķa un neviens neko neuzzinātu. Bet tad mēs to pamanījām, pacēlām, medijus iesaistījām, influencerus iesaistījām. Visu Kivju plānu izjaucām?Tagad Lienītei tādas galvassāpes, nākas imitēt meklēšanu, līdzīgus kaķus meklēt. Viss sasodīto rozā lezbu dēļ??

es domāju tā kūtspakaļa riktīgi pārstresojusies un strjomijās ne pa jokam.. jo reāli šis viss neapklusīs un turpināsies kamēr izmuldēsies.. mēs jau ar draudzenēm runājām, ja redzēsim viņus uz ielas iesim klāt un sveicināsimies tā jauki, un tad BAMS - a kas ar Pūciņu notika u.t.t pilnīgi pofig, man un manām druškām kauna nav ja tas ir saistīts ar dzīvniekiem.
04.08.2024 00:36 |
 
Reitings 1910
Reģ: 21.04.2024
riebeklite @ 04.08.2024 00:08
Te nav iespēja ievietot attēlu vai ielādēt no kompja, tāpēc vienkārši pārrakstīšu
Es: To kaķi vispirms vajag vest pie veterināra, lai nolasa čipu. Varbūt, tas ir citu cilvēku kaķītis, kuru saimnieki meklē?! Kāpēc domājat, ka tas ir jūsējais? Pūciņš vispār bija čipēts?
Liene: Es zinu pazīmes. Kāda ir Jušu darīšana?
Es: Ļoti neadekvāta reakcija uz jautājumu un rupja komunikācija no jums. Sākumā neviena posta no jums, ka kaķis būtu pazudis un KAD pazudis, tad vieniem rakstāt, ka ir pazudis, cietiem, ka jau atradies. It kā meklējat ar izlīmētām lapiņām, tai pat laikā tusējot pa Jūrmalu un nemaz nemeklējot kaķi. Jūsu slimajiem meliem neviens vairs netic. Ļoti žēl jūsu bērna. ĻOTI! Viss tas pretīgais, ko rakstāt citiem - par ļaunumu, par to, ka visi ir nelieši un slimi cilvēki, tā īstenībā ir projekcija, tas viss ir par jums pašu, jūsu precīzs raksturojums. Tāpēc aizvemies ar savu žulti! Uzņemies dzīvē kaut reizi atbildību par sevis sastrādāto. Un pieaudz, tu infantīlā pāraugusī 4 bērnu māmiņa ar vienšūnas smadzenēm.
Liene: Jo Tu lieto, nabags? (un ielikusi mana insta filtrēto bildi, kurā tik pat labi varēja būt ciltplanētietis)
Es: Ej dirst vecā šmara. Tie ir filtri, kurus tu pārzini ļoti labi, jo bez tiem pati sevi nepazīsti. Bet tie tevi ilgi neglābs, visas tavas sapuvušās iekšiņas, kā Doriana Greja protretā, reiz nāks uz āru un visi šausmās bēgs, tās ieraugot. Vienīgais nabags un smagu vielu lietotājs. te esi tu. Un visi to zina. lai kā tu slēptu ?

Un tā viņa visiem arī atbildēs, tiem, kuri mēģinās palīdzēt atrast kaķi ar pretjautājumu - Kāda ir jūsu darīšana?
Bāc, viņa tak ir neadekvāta. Žēl mazās meitiņas.
04.08.2024 00:36 |
 
Reitings 473
Reģ: 26.07.2024
Puukjumaate @ 03.08.2024 23:35

medikopters atlidos izglābt Pūciņu un aizvedīs pie gādīgās saimnieces!

Komisārs Reksis palīdzēs 🤣
04.08.2024 00:37 |
 
Reitings 22037
Reģ: 07.06.2022
vellavecennn @ 04.08.2024 00:37

Komisārs Reksis palīdzēs ?
fanoju par niku 🤣😎
04.08.2024 00:40 |
 
Reitings 2438
Reģ: 07.03.2022
Ja viņa zinãtu, ka tas ir 💯 viņu kaķis Liene būtu aizpisusies uz turieni jau sen, bet te ir tikai lēts teātris. Fakin' pīzda tu vecā!!! Nodzērusies dalbajobka.
04.08.2024 00:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits