KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 241
Reģ: 13.06.2024
Man visvairāk sanāca smiekli, izlasot to daļu, kurā viņa raksta "Ne bērni, ne ģimenes. Es." Es to iztulkoju kā pārmetumu konkrētajam puisim par to, ka viņam nav ne bērnu, ne ģimenes, tāpēc viņš tikai egoistiski domā par sevi. Ja viņa to tieši tā arī bija domājusi, tad jāsaka, ka nekaunības viņai tiešām netrūkst. Jā, četrus bērnus gan ir radījusi, bet tas nav nekāds sasniegums, jo audzina jau tos bērnus pavisam citi cilvēki. Visus, izņemot Miu, kurai vienkārši citu variantu nav kā dzīvot pie šiem diviem indivīdiem. Bet Lienīte laikam uzskata, ka tas, ka viņai ir bērni, par kuriem viņa nerūpējas, un ģimene, kura sastāv no diviem alkoholiķiem un viena maza, neaprūpēta, nemīlēta bērna, ir iemesls lepoties.
01.08.2024 16:59 |
 
Reitings 5111
Reģ: 06.08.2014
Viņa reaaali ir pālī. Nu kā var šitā murgot. Drausmas. Ļoti labi, ka tās meitas vairs nav ar viņu. Skolā tak tā apsmietu tās meitenes par tādu muterīti. Pretīgi pat lasīt. Pat mušai neesot nodarījusi savā dzīvē pāri. Protams, jo meitas ir kaut kas zemāks par mušu. Tās neskaitās. Tās drīkstēja cancelēt no savas dzīves un izturēties kā pret sūdu.
Un lielā mācītāja kura mācīs kādu strādāt vai nē 🤣🤣 lielākā Latvijas lodere un dīkdiene tagad stāstīs, ka vajag kādus likumus, kas piespiež jauniešus strādāt 🤣🤣 JO?Lai jauniešu varētu bomāru vietā apmskāt alimentus?!🤣🤣 Tizlene bļin. Ej strādāt, vecā mauka un nesmīdini tautu!!!!
01.08.2024 17:06 |
 
Reitings 239
Reģ: 02.12.2023
Kur palika Pūciņš? Slīcināji vannā un aiznesi uz miskasti, vai tomēr palaidi savvaļā? Naktī pakula vari pagulēt? Tev tās smadzenes ir nodzeras un pārbalinātas. Tu un vērsi vaļā muti par darbu?! Ej vecā zoss un pastrādā normālu darbu! Tev vispār neviens komentārus neprasīja.
01.08.2024 17:17 |
 
Reitings 22309
Reģ: 07.06.2022
ronnie @ 01.08.2024 16:59
Man visvairāk sanāca smiekli, izlasot to daļu, kurā viņa raksta "Ne bērni, ne ģimenes. Es." Es to iztulkoju kā pārmetumu konkrētajam puisim par to, ka viņam nav ne bērnu, ne ģimenes, tāpēc viņš tikai egoistiski domā par sevi. Ja viņa to tieši tā arī bija domājusi, tad jāsaka, ka nekaunības viņai tiešām netrūkst. Jā, četrus bērnus gan ir radījusi, bet tas nav nekāds sasniegums, jo audzina jau tos bērnus pavisam citi cilvēki. Visus, izņemot Miu, kurai vienkārši citu variantu nav kā dzīvot pie šiem diviem indivīdiem. Bet Lienīte laikam uzskata, ka tas, ka viņai ir bērni, par kuriem viņa nerūpējas, un ģimene, kura sastāv no diviem alkoholiķiem un viena maza, neaprūpēta, nemīlēta bērna, ir iemesls lepoties.
nu tak atceries, kā resnis brēca, ka viņas meitas audzinot svešs vīrietis, nevis, ka tas apkaunojums pašam tizlajam memļakam, bet uzdirsiens Sniedzānam, jo, ja nav ĪSTAIS tētis, tad neskaitās. Viņiem tā uztvere galīgi šizo. Tjipa, ja esi vecāks, tas nekas, ka galīgi nekāds, tad esi kaut kas, citādi ne.
01.08.2024 17:30 |
 
Reitings 241
Reģ: 13.06.2024
Helga Andersson @ 01.08.2024 17:30
nu tak atceries, kā resnis brēca, ka viņas meitas audzinot svešs vīrietis, nevis, ka tas apkaunojums pašam tizlajam memļakam, bet uzdirsiens Sniedzānam, jo, ja nav ĪSTAIS tētis, tad neskaitās. Viņiem tā uztvere galīgi šizo. Tjipa, ja esi vecāks, tas nekas, ka galīgi nekāds, tad esi kaut kas, citādi ne.

Nu, jā, tas gan. Kiviča acīs lielākais sasniegums ir tas, ka viņš nopērk bērnam cukurvati, bet to cilvēku, kurš reāli ikdienā ir ar viņa meitām, audzina un mīl viņas kā savējās, saukā par pederastu. Tāpat atcerējos Kiviča postu Facebook pirms pāris mēnešiem, kurā viņš kārtējo reizi lamā gejus. Man vislabāk patīk pats sākums tam postam:
"Kamēr mēs te bērnus vannojam, midzinam, ķemmējam, smaganas ar želeju smērējam, kad zobi šķiļas, cīnamies ar niķiem, naktis neguļam, paijājam muguras pa 3 stundām, dupšus mazgājam, nelaimīgo sarkangalvīti izlasām 2000 reizes, modinam un aizmigušiem zeķbikses velkam uz dārziņu, es pat negribu uzskaitīt, ko vecāki izpilda, un cik patiesībā grūti ir uzaudzināt bērnu no nulles( un par to neviens nerunā, mēs nesūdzmies, jo mēs beznosacījumā to mīlam), tikmēr zilie sāp par savu vietu "šinī pasaulē"."
Jā, lai nu kurš runātu... Interesanti, ka par to, cik grūta ir bērnu audzināšana, runā Kivičs, kurš pats nevienu no saviem bērniem nav izaudzinājis. Un kas viņam ir ar to muguriņu paijāšanu? 😀 Man šķiet, ka esmu to no viņa dzirdējusi jau kādas reizes simts. Kā tāda iestrēgusi plate visu laiku vienu un to pašu atkārto.
01.08.2024 17:41 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
EsPati @ 01.08.2024 17:06
Viņa reaaali ir pālī. Nu kā var šitā murgot. Drausmas. Ļoti labi, ka tās meitas vairs nav ar viņu. Skolā tak tā apsmietu tās meitenes par tādu muterīti. Pretīgi pat lasīt. Pat mušai neesot nodarījusi savā dzīvē pāri. Protams, jo meitas ir kaut kas zemāks par mušu. Tās neskaitās. Tās drīkstēja cancelēt no savas dzīves un izturēties kā pret sūdu.
Un lielā mācītāja kura mācīs kādu strādāt vai nē ?? lielākā Latvijas lodere un dīkdiene tagad stāstīs, ka vajag kādus likumus, kas piespiež jauniešus strādāt ?? JO?Lai jauniešu varētu bomāru vietā apmskāt alimentus?!?? Tizlene bļin. Ej strādāt, vecā mauka un nesmīdini tautu!!!!

Nu tak tēlo, taisot labo PR.
Meitas pametusi, alimentus nemaksā. Viss ir pakaļā. Dzīve normālā nodzerta. Tagad sāk kaut ko saprast un mēģina pagriezt visu kā basņas un dzeltenās preses melus. Tas nekas, ka nav noslēpums, kā pameta savas meitas, aizlaižot dzerstīties uz Tenerifi rozā briļļu iespaidā. Kivis arī savā grāmatā atklāja faktus.
Kāda tur dzeltenās preses apmelošana vēl?
Neizdosies arī novērst uzmanību no pazudušā kaķa, sevi pataisot par cietēju un labestības iemiesojumu. Sev var melot, cik grib. Tas nemazinās karmas sitienu pa pakaļu. Tā visu redz un arī tauta redz.
01.08.2024 17:54 |
 
Reitings 52
Reģ: 28.07.2024
It kā Tu ko zinātu @ 31.07.2024 18:50
Un par Kivja koncertēšanu-nu ir kam patīk, bet zinu, ka kivis tiek aicināts humoram. Nerakstīšu detaļās, ka neatpazīst, bet darba kolēģis tieši šādi arī kivi paaicināja…humoram?. Bet es domāju, ka to jūt, ka viņš netiek uztverts nopietni un tiek izņirgts, bet ko darīt…nauda jāpelna

Kas tie par cilvēkiem, kas sauc humoram? Kaut kādi muļķi vien ir, ja nesaprot, ka jebkurš lievenis, arī humora lievenis, ienes naudu Kivja makā, ko viņš nodzer, nevis novirza saviem bērniem. Un neticu arī, ka baigi ņirdz par Kivi vai kā citādi parāda nepatiku. Bet ja atklāti to nedara, tad kāda jēga? Liekas, ka tas "es pasaucu humoram" ir attaisnojums, ko teikt tiem, kas sāk šaumināties, ka Kivi uzaicināja.
01.08.2024 18:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4245
Reģ: 31.10.2010
ronnie @ 01.08.2024 17:41

Nu, jā, tas gan. Kiviča acīs lielākais sasniegums ir tas, ka viņš nopērk bērnam cukurvati, bet to cilvēku, kurš reāli ikdienā ir ar viņa meitām, audzina un mīl viņas kā savējās, saukā par pederastu. Tāpat atcerējos Kiviča postu Facebook pirms pāris mēnešiem, kurā viņš kārtējo reizi lamā gejus. Man vislabāk patīk pats sākums tam postam:
"Kamēr mēs te bērnus vannojam, midzinam, ķemmējam, smaganas ar želeju smērējam, kad zobi šķiļas, cīnamies ar niķiem, naktis neguļam, paijājam muguras pa 3 stundām, dupšus mazgājam, nelaimīgo sarkangalvīti izlasām 2000 reizes, modinam un aizmigušiem zeķbikses velkam uz dārziņu, es pat negribu uzskaitīt, ko vecāki izpilda, un cik patiesībā grūti ir uzaudzināt bērnu no nulles( un par to neviens nerunā, mēs nesūdzmies, jo mēs beznosacījumā to mīlam), tikmēr zilie sāp par savu vietu "šinī pasaulē"."
Jā, lai nu kurš runātu... Interesanti, ka par to, cik grūta ir bērnu audzināšana, runā Kivičs, kurš pats nevienu no saviem bērniem nav izaudzinājis. Un kas viņam ir ar to muguriņu paijāšanu? ? Man šķiet, ka esmu to no viņa dzirdējusi jau kādas reizes simts. Kā tāda iestrēgusi plate visu laiku vienu un to pašu atkārto.

Resnais muļļa mūždien dzīvo savos stereotipos un nezina, ka viscaur pasaulē arī viendzimuma pāri ir izaudzinājuši bērnus un piedzīvojuši visu viņa uzskaitīto un vēl vairāk.
Muguriņu paijāšana tāpat kā dupsīšu mazgāšana no viņa puses izklausās jau drusku creepy. Kivja uzskatā tiklīdz dibeni vairs nav jāmazgā, tā bērnu vairs nevajag audzināt, pats izaudzināsies. Rezultātu tādai domāšanai redzam Kristofera traģiskajā dzīvē.
01.08.2024 18:07 |
 
Reitings 550
Reģ: 02.02.2023
Kiviči dzīvo pēc filozofijas - vienalga, ko citi saka.
Tikai šī dzives filozofija neizslēdz paškritikas spējas, kuras Kivičiem nav.
Līdz ar to - dzīvo, kā divi āksti.
01.08.2024 18:08 |
 
10 gadi
Reitings 5151
Reģ: 05.08.2013
Minelūše @ 01.08.2024 18:07

Resnais muļļa mūždien dzīvo savos stereotipos un nezina, ka viscaur pasaulē arī viendzimuma pāri ir izaudzinājuši bērnus un piedzīvojuši visu viņa uzskaitīto un vēl vairāk.
Muguriņu paijāšana tāpat kā dupsīšu mazgāšana no viņa puses izklausās jau drusku creepy. Kivja uzskatā tiklīdz dibeni vairs nav jāmazgā, tā bērnu vairs nevajag audzināt, pats izaudzināsies. Rezultātu tādai domāšanai redzam Kristofera traģiskajā dzīvē.

Mīlestības bērniņš ir piemērs tam, ka abi ir katastrofāli izgāzušies kā vecāki.
01.08.2024 18:23 |
 
10 gadi
Reitings 1709
Reģ: 26.03.2010
Intar Busuli, es Tevi ♥️♥️♥️
Zem Sendijas posta par Kiviču ielicis komentārā ♥️♥️♥️
01.08.2024 18:24 |
 
Reitings 838
Reģ: 11.08.2022
Nu kur var būt tāda tukšpaure, riebjas lasīt,jeibogu. Vai viņa ir kādreiz kaut sekundi padomājusi, ko darīs pēc gadiem 5, 10? Tāpat purinās un audzēs savus matus spoguļa priekšā? un postos gudrus teicienus? jesus jesus, sieviete! Par darbu viņa gudri spriež. Tevi, Liene, pat tagad nekur mazapmaksātos darbos nekur neņemtu..Ko tālāk?
01.08.2024 18:32 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
sidzha @ 01.08.2024 18:24
Intar Busuli, es Tevi ♥️♥️♥️
Zem Sendijas posta par Kiviču ielicis komentārā ♥️♥️♥️

Kurā vietā? Ig vai FB? Kā atrast?
01.08.2024 18:34 |
 
Reitings 21979
Reģ: 16.04.2023
susla @ 01.08.2024 18:34

Kurā vietā? Ig vai FB? Kā atrast?

TikTok @sendijago
01.08.2024 18:35 |
 
Reitings 22309
Reģ: 07.06.2022
Es arī ĻOTI apšaubu, ka jāds sola viņu nosist - gan jau melo,, lai paceltu haipu, redz, kāda es nabadzīte 😏
01.08.2024 18:44 |
 
Reitings 400
Reģ: 01.02.2024
bet ar to savas domas izteikšanu viņai pavisam čābīgi, vairākas reizes tie murgi jāpārlasa, lai vispār uztvertu viņas domu! Domāju, ka šai mamzelei par nākotni nav jāuztraucas! Pēc 5-10 gadiem ar šādu regresijas ātrumu viņai stabili būtu jāatrodas kādā iestādē, kur par to pašu nodokļu maksātāju naudu uzturēsies, paēdīs, un vaaarbūt drusku arī tā smadzene tiks apārstēta........bet nu vispār traki tur....traki....
01.08.2024 18:46 |
 
Reitings 400
Reģ: 01.02.2024
Helga Andersson @ 01.08.2024 18:44
Es arī ĻOTI apšaubu, ka jāds sola viņu nosist - gan jau melo,, lai paceltu haipu, redz, kāda es nabadzīte ?
kurš gribētu gar viņu vispār rokas smērēt...😀
01.08.2024 18:48 |
 
Patīk
Reitings 19232
Reģ: 09.12.2015
Helga Andersson @ 01.08.2024 16:28
še tev ? vecà birste atkal apsitusies: man vissmieklīgākais likās, kā šī dzīvws laikā pat mušai neesot pāri nodarījusi ?
https://failiem.lv/u/566xzg6g9g

Rēcīgi, ka tai bildē slampa sevi nofiltrējusi līdz nepazīšanai, bet resnais ruksis atstāts, kāds nu ir, ar visu savu sivēna sārtumu un kāmja vaigiem.😁
01.08.2024 18:49 |
 
Reitings 22309
Reģ: 07.06.2022
SantaC @ 01.08.2024 18:35

TikTok @sendijago
iemet skrínu tiem, kam nav tiktoks pls
01.08.2024 19:00 |
 
Reitings 21979
Reģ: 16.04.2023
Helga Andersson @ 01.08.2024 19:00
iemet skrínu tiem, kam nav tiktoks pls

01.08.2024 19:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits