KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
Ja es kādreiz gribētu Kiviču kādā pasākumā, es noteikti uzreiz arī pateiktu, ka gaidām viņu vienu un darītu zināmu, ka negribu sievas un bērnus mūsu pasākumā.
31.07.2024 09:38 |
 
Reitings 8061
Reģ: 13.04.2022
Es atvainojos, bet jūs ievērojāt, ka kuņa savus 2000.gadu sākuma outfitus reāli liek mapītē “mans stils”?
Tieši kāpēc vina to dara? Lai mēs visi zinātu kā darīt nevajag?

31.07.2024 10:01 |
 
Reitings 777
Reģ: 02.08.2022
EllaNoElles @ 30.07.2024 19:47

Nekā tur laba nav, tāda pati nodokļu nemaksātāja.
Cik reizes jau mainījusi nosaukumu.
Tāds ar tādu sader

Nosaukumi mainīti tikai pie īpašnieku maiņām. Parādi kur ir tie nodokļu parādi?
31.07.2024 10:05 |
 
10 gadi
Reitings 5151
Reģ: 05.08.2013
Kaut kā interesanti, ka Kivičš reklamē online kazino, bet pats azartspēles nedrīkst spēlēt, jo ir Alimentu nemaksātājs. Pie tam viņš izskatās pēc diskobumbas, vārdu tiešākajā nozīmē
31.07.2024 11:17 |
 
Reitings 2952
Reģ: 29.05.2022
yay @ 31.07.2024 07:37

Tagad lielākoties kāzās APKALPOJOŠAM personālam vakariņas pasniedz kādā atpūtas telpā vai virtuvē.
Es pat radu bērnus negribēju savās kāzās redzēt, kur nu vēl "mīlestības bērniņu", kurš noēstu manai kūkai garnējumu ar pirkstiem!!!!
Vispār arī to vajadzētu aktualizēt un pacelt publiski,lai vairāk cilvēku to redz un saprot ko aicināt.Protams ka būs kas aicina,bet pāris fani arī tie drīz atbirs.Jo tiešām cilvēki strādā un neseko līdzi Kiviču epopejai.Paskatās IG,forša ģimenīte,skaistule sieva,meitiņa,kaķītis! Nu un ka apvēlies,dzied gan jau tāpat kā agrāk.Jo paskatāties Draņevičs arī dūšīgs,bet dzied super! Veitam gandrīz 70,dzied super un izskatās arī.Nu I uzaicina,bet vai aicinās otreiz? Diez vai.Es pirms gadiem 6 -7 tādu Kiviču īsti pat nezināju,zināju Z-Scars.Jā bija tāds solists,normāla izskata bet neko vairāk.Varbūt tiešām kādam nostaļģija? Labi,ok! Nu nevaram mēs par gaumēm strīdēties,bet pričom te mauka? Kāds sakars? Esi šofere?Atved un gaidi,nevis velcies līdzi ar visu sīko!
31.07.2024 11:27 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
Es domāju, ka viņu aicina, jo ir pa lētuci. Pa lauku ballēm, mazpilsētu barčikiem un tādiem pasākumiem vien loderē. Brīnos, kā nav bijis kādos mazpilsētas pilsētas svētkos. Tagad taču sezona...
31.07.2024 11:32 |
 
Reitings 1811
Reģ: 01.07.2024
Nebiju domājusi ko komentēt, bet paskatieties to mičošanas bildi no kāzām. Vieta - Kamenes Rutbāži. RUTBĀŽI!!! Stulbā ļena, varbūt tev ir Stāvgrūžu akadēmijas diploms, bet viesu nams Kamenes atrodas Rudbāržos. Ir tāda vieta Rudbārži.(Vispār Andrim piestāv tur būt). Rudas bārdas nevis Rutām ko bāž...
31.07.2024 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 1708
Reģ: 26.03.2010
Lola Lō @ 31.07.2024 11:32
Es domāju, ka viņu aicina, jo ir pa lētuci. Pa lauku ballēm, mazpilsētu barčikiem un tādiem pasākumiem vien loderē. Brīnos, kā nav bijis kādos mazpilsētas pilsētas svētkos. Tagad taču sezona...
kā tad nebija? Bija Vecumnieku Lilijas svētkos, Jaungulbenes pilsētas svētkos, bet nu tur tas apmeklētāju kontingents seļskijs. Dzīvo savā burbulī, nekas neinteresē, neko nemeklē, tikai, kad kaut ko vajag un nezināšans dēļ nolohojas, tad ir - man neviens neteica to. Tā nu visi attaisnojas vai tiek attaisnoti, ka nelasa dzeltenos, neseko privātai dzīvei, nu bet kaut kur jau tos kontaktus dabūn, tajā pašā IG vai FB. Un kas tur no tā viņu kontenta ir normāls? Laizīšanās pie Bekingemas pils? Gorīšanās peldkostīmā?
31.07.2024 12:25 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.12.2023
Es tiešām ceru, ka tā blozga jautā atļauju par bilžu publicēšanu un filmēšanu. Tās tomēr ir manas kāzas, ja nu es tur pālī esmu, vai kāds laiž pa kreisi :D Es negribētu, lai mani viena dura filmē un maisās pa kājām.
31.07.2024 12:59 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.12.2023
amoreamore @ 31.07.2024 10:01
Es atvainojos, bet jūs ievērojāt, ka kuņa savus 2000.gadu sākuma outfitus reāli liek mapītē “mans stils”?
Tieši kāpēc vina to dara? Lai mēs visi zinātu kā darīt nevajag?

Es skatos uz to pirmo bildi, tik gluda āda, protams, ka filtri. KĀ MAN GRIBĒTOS VIŅU REDZĒT DZĪVĒ , tur diena pret nakti būs!!!
31.07.2024 13:01 |
 
Reitings 4849
Reģ: 01.04.2023
huitzitzilin @ 31.07.2024 12:59
Es tiešām ceru, ka tā blozga jautā atļauju par bilžu publicēšanu un filmēšanu. Tās tomēr ir manas kāzas, ja nu es tur pālī esmu, vai kāds laiž pa kreisi :D Es negribētu, lai mani viena dura filmē un maisās pa kājām.

Tie kam tādi Kivji skaitās baigās slavenības un kas viņus aicina, iespējams pat jūtas pagodināti, ka iekļūst viņu storijos.
31.07.2024 13:02 |
 
Patīk
Reitings 19232
Reģ: 09.12.2015
Par atgriešanos īstā mūzikas vidē ar normāliem koncertiem, ar dalību lielu pilsētu svētkos, iznirelis Kivičs var aizmirst. Kiviča līmenis - konnnncerti uz ļodzīgiem ķeblīšiem ceļmalas picērijās un lauķu kūtspakaļās.
Mēs tikmēr varam ierēkt, kā parazīts Kivičs pat no šī izdomājis iegūt sev maksimālu labumu - nu jau pilnīgi visur ierodas ar taboru, kas par velti pierijas un izklaidējas svešos svētkos. Nešaubos, ka prombraucot vēl nepakaunas pastiept saimniekiem trauciņus, lai ieliek līdzi ēdamo.😂
31.07.2024 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 6512
Reģ: 11.08.2009
ronnie @ 31.07.2024 00:32

Tas ir kaut kāds nonsenss. Nu, un ja viņiem būtu kādi 5 bērni, tad arī tos visus sev līdzi vilktu tā, lai visa ģimene var bez maksas pierīties? Ja es būtu tas cilvēks, kurš rīko konkrēto pasākumu, izdzītu visus ārā, tiklīdz ieraudzītu, ka no mašīnas lien ārā vesels tabors. Un te nav runa par to, ka būtu žēl pabarot vēl vienu cilvēku + bērnu. Vienkārši kaitinātu fakts, ka uzaicinu vienu mākslinieku, bet līdzi brauc visa ģimene, kura pēc tam sēž pie kopīgā galda, kā kaut kāds rads vai draugs.
Man reiz bija draugs, kurš bija dīdžejs dažādos pasākumos. Ja biju kopā ar viņu, vienmēr sēdēju zālē starp citiem cilvēkiem. Vai, ja pasākums notika bārā, tad pie bāra letes turpat, kur citi bāra apmeklētāji. Vienmēr pasūtīju savus dzērienus un pati par tiem maksāju. Vienīgais izņēmums bija tās reizes, kad viņam tika rezervēts atsevišķs galdiņš, kuram attiecīgi tika pienesti dzērieni, kurus uzsauca paši pasākuma rīkotāji. Uz privātiem pasākumiem līdzi nekad nedevos. Man reāli pat būtu kauns doties līdzi uz privātiem pasākumiem, zinot, ka neesmu uzaicināta. Bet vēl sēsties pie galda un ēst un dzert visus labumus, kuri domāti tā pasākuma visiem... Nu, tā laikam ir nekaunības augstākā pakāpe.
Es arī tieši par to domāju - kāda sajūta man pašai būtu SVEŠĀ pasākumā (kurš vēl piedevām ir kāzas vai īpaša dzimšanas diena), kurā es neesmu aicināta. Domāju, ja mans vīrs būtu aicināts, kā muzikants vai vadītājs vai vienalga kāds "darbinieks" un man viņu vajadzētu aizvest (kā šoferim), es tupētu mašīnā un gaidītu. man būtu kauns līst citu cilvēku pasākumā. par filmēšanu vispār nerunājot. veeee, cik bezkaunīgi.
bet jā, tas laikam tikai ar mums latviešiem iet cauri - nu jā, atbrauca vēl tabors, nu lai jau nāk pie galda... nav jau kartupeļu talka Latgalē, kur vienmēr derīgas papildus DARBA rokas, ne mutes pie galda :D
31.07.2024 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 6512
Reģ: 11.08.2009
ronnie @ 31.07.2024 01:57

Par to pašu iedomājos. Ja notiek kāzas, tad kāzu rīkotāji speciāli rēķinās ar to, ka klāt jau esošajam viesu skaitam būs vēl trīs vietas? Andrim, Lienei un Miai? Domāju, ka ne. Līdz ar to, vienīgais, ko no šī visa var izsecināt, ir tas, ka Andra "pavadošais sastāvs" vienkārši lien pie galdiem vai nu kāds no apkārtējiem ir tik līdzjūtīgs, ka piedāvā apsēsties un paēst. Zinot to, cik viesmīlīgi mēdz būt latvieši, nav brīnums, ka cilvēki ierauga Lieni ar Miu pie rokas un žēlsirdīgi piedāvā piesēst un paēst, kamēr Andris tur pūš un elš.
Man bija zināmas vienas kāzas jaunam pārim, kas stipri skaitīja naudiņu, un rēķināja, cik cilvēkus var aicināt. Daudzi radi palika neuzaicināti, ar visiem izrunāja, visi saprata un akceptēja, atnāca tik uz Zagsu un viss.
un tad atver IG un skaties, ka Tu pie galda netiki aicināta, a tabors sēž, rij un vēl kastē ņem līdzņešanai. :D
sviests.
31.07.2024 13:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4245
Reģ: 31.10.2010
ronnie @ 31.07.2024 01:57

Par to pašu iedomājos. Ja notiek kāzas, tad kāzu rīkotāji speciāli rēķinās ar to, ka klāt jau esošajam viesu skaitam būs vēl trīs vietas? Andrim, Lienei un Miai? Domāju, ka ne. Līdz ar to, vienīgais, ko no šī visa var izsecināt, ir tas, ka Andra "pavadošais sastāvs" vienkārši lien pie galdiem vai nu kāds no apkārtējiem ir tik līdzjūtīgs, ka piedāvā apsēsties un paēst. Zinot to, cik viesmīlīgi mēdz būt latvieši, nav brīnums, ka cilvēki ierauga Lieni ar Miu pie rokas un žēlsirdīgi piedāvā piesēst un paēst, kamēr Andris tur pūš un elš.

Miai noteikti nē. Miai nekad un nekur nav savas vietas. Skraida tik apkārt visiem pa kājām.
Vispār kā var nebūt kauns nelūgtam ierasties svešās kāzās. Vēl sēdēt pie kāzu galda un rīt. Kivis atbrauca, lai spēlētu, bet Ļenka ar Miu kādā sakarā? Nav pilnīgi neviena iemesla kāpēc viņām tur jābūt. Tak paliec vienreiz mājās ar bērnu, pakula! Līgavai tavu tefteli nevajag, neuztraucies!
31.07.2024 13:45 |
 
Patīk
Reitings 19232
Reģ: 09.12.2015
marfina @ 31.07.2024 13:33
Man bija zināmas vienas kāzas jaunam pārim, kas stipri skaitīja naudiņu, un rēķināja, cik cilvēkus var aicināt. Daudzi radi palika neuzaicināti, ar visiem izrunāja, visi saprata un akceptēja, atnāca tik uz Zagsu un viss.
un tad atver IG un skaties, ka Tu pie galda netiki aicināta, a tabors sēž, rij un vēl kastē ņem līdzņešanai. :D
sviests.

Es arī par šo brīnos, pati bieži rīkoju dažādus pasākumus, un ēdinātāji visu diezgan skrupulozi skaita uz galviņām. Arī vietas pie galda, galda piederumi ir konkrētam skaitam cilvēku. Mūziķi, mākslinieki parasti neuzkrītoši pacienājas "aizkadrā", nevis pie tā paša galda, turklāt NEKAD NEVIENAM pie kājas nestāv alus pudele vai rumkola. Es kā pasākuma organizators neko tādu nepieļautu, bet līdz šim tiešām neviens to pat nav prasījis. Un, lai kāds atbrauktu ar taboru - sievu, bērnu, kas tūdaļ kļūst par pasākuma viesiem, metas pie galdiem.. Nu, tas ir neiedomājami. Tāpēc arī tādu primātu kā Kivis neaicina uz lielu uzņēmumu korporatīviem, krutām kāzām. Kivis ir prasts, neaudzināts un nekaunīgs. Un visi lielo pasākumu rīkotāji to zina. Kivičs vienkārši vispār nav mākslinieku listē kā opcija labiem, maksātspējīgiem klientiem.
31.07.2024 14:06 |
 
Reitings 5594
Reģ: 20.08.2021
Redzējāt 'Bejas' jaunāko post?
Tātad viņi jau saprot ko ņem! Bejām ir pieņemami paņemt salašņu pāri, kuri jau 2 mājdzīvniekus pazudinājuši!
31.07.2024 14:06 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
McSara @ 31.07.2024 14:06
Redzējāt 'Bejas' jaunāko post?
Tātad viņi jau saprot ko ņem! Bejām ir pieņemami paņemt salašņu pāri, kuri jau 2 mājdzīvniekus pazudinājuši!

FB, kur tās resnais ugunī kājas vicina?
Rēcīgi.
31.07.2024 14:21 |
 
Reitings 5594
Reģ: 20.08.2021
Lola Lō @ 31.07.2024 14:21

FB?

Abos: FB & IG
31.07.2024 14:24 |
 
Patīk
Reitings 19232
Reģ: 09.12.2015
McSara @ 31.07.2024 14:06
Redzējāt 'Bejas' jaunāko post?
Tātad viņi jau saprot ko ņem! Bejām ir pieņemami paņemt salašņu pāri, kuri jau 2 mājdzīvniekus pazudinājuši!

Pēc tā posta izskatās, ka resni ņem kā klaunu. Un fonā vēl tā neoficiālā geju himna..😁
Maza cerība, ka Bejās ir kāds ar labu humora izjūtu.🤔
31.07.2024 14:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)