KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2438
Reģ: 07.03.2022
Es nebrīnītos, ja pretīgais Kivičs to kaķi aiz dusmām ir piebeidzis.
27.07.2024 09:41 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
Castorella @ 27.07.2024 09:07
Mums arī šodien darba diena. Neaizmirsīsim par kaķi. Andri un Liene Kiviči! Kur ir jūsu kaķis Dzīvnieks ir bezpalīdzīgs un saimnieks ir atbildīgs par viņa labklājību. Kādi varianti, kas noticis ar runci?
Pirmais- izaudzis no plīša rotaļlietiņas vecuma, kaķis dabūja letālu spērienu no resnā tefteļa. Otrais- saimnieki atstāja kaķi vienu pašu ieslēgtu dzīvoklī, kamēr jāņoja pa UK. Cik dienas? Kaķis varēja nomirt no bada un slāpēm.
Trešais, vishumānākais- bezatbildīgie saimnieki saņēmās vismaz tiktāl, lai nomestu dzīvnieku pie patversmes durvīm. Par kuru variantu jūs balsotu?
Ja nebūtu Pūciņš izmests pie patversmes durvīm, kā nevajadzīga manta, tad domātu par pirmo variantu. Kivicš jau tendēts iekaustīt par viņu vājākos un bezpalīdzīgos.
27.07.2024 09:52 |
 
Reitings 50507
Reģ: 20.07.2021
MeltedCheese @ 27.07.2024 09:41
Es nebrīnītos, ja pretīgais Kivičs to kaķi aiz dusmām ir piebeidzis.

Ja viņš var savai mūža mīlestībai gāzt ar krēslu pa galvu, tad nospārdīt Čipsi vai Pūciņu tāds sīkums vien ir.
27.07.2024 09:54 |
 
Reitings 1890
Reģ: 21.04.2024
Liene! Zinam, ka lasi forumu. Gaidam jūsu info par to, kur tad ir palicis kaķis?
Jums kaķi iedeva sadarbības rezultātā, visi zina, ka kaķis jums bija. Nu nebūs miera, kamēr nebūs skaidrs, kur ir jūsu kaķis.
Tāpēc, kur ir kaķis? Kas ar viņu noticis????
27.07.2024 10:12 |
 
Reitings 2926
Reģ: 29.05.2022
Castorella @ 27.07.2024 09:07
Mums arī šodien darba diena. Neaizmirsīsim par kaķi. Andri un Liene Kiviči! Kur ir jūsu kaķis Dzīvnieks ir bezpalīdzīgs un saimnieks ir atbildīgs par viņa labklājību. Kādi varianti, kas noticis ar runci?
Pirmais- izaudzis no plīša rotaļlietiņas vecuma, kaķis dabūja letālu spērienu no resnā tefteļa. Otrais- saimnieki atstāja kaķi vienu pašu ieslēgtu dzīvoklī, kamēr jāņoja pa UK. Cik dienas? Kaķis varēja nomirt no bada un slāpēm.
Trešais, vishumānākais- bezatbildīgie saimnieki saņēmās vismaz tiktāl, lai nomestu dzīvnieku pie patversmes durvīm. Par kuru variantu jūs balsotu?
Varbūt ir vēl viens variants,kaķi vienkārši izmeta uz ielas,vai šis nokrita no balkona.Bet vispār domāju,ka bija spēriens.Nospārdija gan Čipsi gan Pūciņu.
27.07.2024 10:25 |
 
Reitings 2036
Reģ: 09.12.2021
McSara @ 27.07.2024 00:30

Neaizmirsti dziesmu Life is a Flower kādam storijam!?

Un I'm everijjjj vuuumannn. 😀😀😀
27.07.2024 10:48 |
 
Reitings 50507
Reģ: 20.07.2021
kuranavliene @ 27.07.2024 10:25
Varbūt ir vēl viens variants,kaķi vienkārši izmeta uz ielas,vai šis nokrita no balkona.Bet vispār domāju,ka bija spēriens.Nospārdija gan Čipsi gan Pūciņu.

Mums ir zināms, ka nekas tā neiepriecina Kiviču, kā iespēja uzbrukt un paņirgāties par tiem, kas vājāki . Dzēruma delīrijā viss kas var notikt - iesper no visa spēka kustonītim un uzreiz pasaule rādās gaišāka!
27.07.2024 10:55 |
 
10 gadi
Reitings 5038
Reģ: 05.08.2013
tak varam negaidīt. Viņi klusēs kā partizāni par kaķi.
Izliksies, ka super apvainoti un tāpēc klusēs.
Kamēr pierims viss un tiks aizmirsts.
Diez cik personas Lienei jau ir blocklistē?
27.07.2024 11:07 |
 
Reitings 91
Reģ: 04.07.2024
Piekrītu, vēl ir variants, ka nabaga runcis (kurš, visticamāk, netika kastrēts) nokritis no balkona. Un Kiviči to pamanījuši tikai pēc kārtējās pjankas.
27.07.2024 11:09 |
 
10 gadi
Reitings 4882
Reģ: 29.01.2009
Es joprojām palieku pie pārliecības, ka tādā mazā valstī kā Latvija nevar būt tik daudz sakritību ar kaķi tādā pat krāsā, tādām pašām acīm un purniņu, plus datumu sakritība ar Kiviču pasākumiem.
Par cik jau iezīmējas tendence, ka kaķis bezmaz nekad nav bijis, es uztaisīju screenšotu ar Lienes insta, kur vēl ir mape “kaķis”. Ja nu dēvuška sadomā izdzēst
27.07.2024 11:42 |
 
10 gadi
Reitings 4289
Reģ: 03.08.2009
Akdies kā viņa tajā pēdējā reelā Keitijai uzkārusies. Pilnīgi var redzēt, ka meitēns neērti jūtas. Kā var būt tāda vella vecene. Pašas bērni zaudējuši tēti, bet šī valkājas pa delfināriju un tēlo svēto pamāti. A viņas meitas reāli ir dzīva vecāka bārenes.
27.07.2024 11:44 |
 
Reitings 7033
Reģ: 14.04.2023
Castorella @ 27.07.2024 11:09
Piekrītu, vēl ir variants, ka nabaga runcis (kurš, visticamāk, netika kastrēts) nokritis no balkona. Un Kiviči to pamanījuši tikai pēc kārtējās pjankas.
Man arī likās šāda versija,ka varētu būt . Bet,tomēr, ļoti ceru, ka tika atdots patversmei. Un,kad švabra saņemsies uz Q&A - sen nav bijis ? Man rādās, ka ilgi nebūs
27.07.2024 11:49 |
 
Reitings 21501
Reģ: 16.04.2023
Castorella @ 27.07.2024 09:07
Mums arī šodien darba diena. Neaizmirsīsim par kaķi. Andri un Liene Kiviči! Kur ir jūsu kaķis Dzīvnieks ir bezpalīdzīgs un saimnieks ir atbildīgs par viņa labklājību. Kādi varianti, kas noticis ar runci?
Pirmais- izaudzis no plīša rotaļlietiņas vecuma, kaķis dabūja letālu spērienu no resnā tefteļa. Otrais- saimnieki atstāja kaķi vienu pašu ieslēgtu dzīvoklī, kamēr jāņoja pa UK. Cik dienas? Kaķis varēja nomirt no bada un slāpēm.
Trešais, vishumānākais- bezatbildīgie saimnieki saņēmās vismaz tiktāl, lai nomestu dzīvnieku pie patversmes durvīm. Par kuru variantu jūs balsotu?

Es domāju, ka viņi Pūciņu nomērdēja badā! Abiem atbildības sajūta ir tieši nulle.
Spārdījis viņš arī noteikti to kaķi ir, jo tas tēviņš ir agresīvs. Varam tikai iedomāties kādas lietas Mia ir redzējusi un pati arī nesaprot ko nedrīkst dzīvniekam darīt, piemēram, bāzt uguni acīs.
Gribētos jau ticēt, ka tas kaķis Jelgavas patversmē ir viņu. Abu klusēšana viņus nodod, ka Pūciņš ņēma nelabu galu.
27.07.2024 11:53 |
 
Reitings 859
Reģ: 10.01.2024
Un vēl aizvien - kur ir Kaķis?
Es nesaprotu, kā var būt tik cietsirdīgi un vienaldzīgi cilvēki. Jo kaķis noteikti vairs nav. Viņi nav pelnījuši darīt ko vēlas, un turpināt savu “normālo” dzīvi.
27.07.2024 12:06 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
Incognito @ 27.07.2024 11:42
Es joprojām palieku pie pārliecības, ka tādā mazā valstī kā Latvija nevar būt tik daudz sakritību ar kaķi tādā pat krāsā, tādām pašām acīm un purniņu, plus datumu sakritība ar Kiviču pasākumiem.
Par cik jau iezīmējas tendence, ka kaķis bezmaz nekad nav bijis, es uztaisīju screenšotu ar Lienes insta, kur vēl ir mape “kaķis”. Ja nu dēvuška sadomā izdzēst
Ļoti labi, jo būs kā ar suņuku. Paņēma to, visur lika video un bildes ar šo. Kā Čipsīti no mājas tie necilvēki izmeta, tā visu izdzēsa, tā ka sunīša nekad nav bjis. Liene, tu ar savu vepri esiet pēdējie šļuras uz pasaules! Un pārstāj likt jums neglaimojošos komentāros mīnusiņus te, mēs tik un tā nemainīsim par jums sadistiem domas.
27.07.2024 13:04 |
 
Reitings 275
Reģ: 26.04.2024
Būdams ļoti labs manipulators un melis no dabas Andris droši ievilināja Madaru savos tīklos. Madarai tajā laikā vēl nebija attiecību pieredzes(pat ja bija, tad ļoti minimāla), ka arī jaunības ideālisms. It sevišķi kad citi 18.gadīgi liekas ļoti stulbi un dulli uz viņa fona. Kā arī der atcerēties, ka tajā laikā viņš tomēr bija veiksmīgs ar salīdzinoši labu reputāciju. Bet, būdama ļoti naiva, viņa vēl nezināja kam viņa īsti piekrīt.
Tikai pēc laika viņa saprata, kādas šausmas ir nonākusi un nolēma aizbēgt.
27.07.2024 13:14 |
 
Reitings 6994
Reģ: 22.05.2023
Ok, par kaķi šūme vietā, par to ir jārunā un publiski jāapspriež. Cepums Kas jauns, ka par to raksta. Un, protams, değenerātiem par to ir/būs jāatbild. Bet laikam noguru no tās kaķa šūmēšanās šeit, jo tas, ka trīs Lienes meitas ir dzīva vecāka bārenes, man šķiet daudz nozīmīgāks fakts, kas te tā paliek otrajā vai pat trešajā plānā. Tas nav vienkārši cringe vai creepy, ka viņa ne tikai visiem iespējamiem veidiem nav mēğinājusi būt ar savām meitām pēc tēva nāves (es laikam ar guļammaisu caur nakti vnk pavadītu pie viņu dzīvesvietas, lai lūgtu piedošanu un mēğinātu kā atbalstīt), ka viņa turpina nestrādāt (!!!!!!!!!!), pat nemēğina to darīt, kaut ko meklēt (es laikam nākamajā dienā pēc otra/galvenā apgādnieka nāves drukātu cv un sūtītu uz visām pusēm tā, ka dators kūp!), bet turpina vārtīties smiltiņās un ‘braukt ceļojumos’! Tas nozīmē, ka mēs turpinam atbalstīt šo dzīvesveidu ar saviem nodokļiem!!!!
27.07.2024 13:36 |
 
Reitings 6994
Reģ: 22.05.2023
Turpināšu te. Plus visas informācijas izvietošana internetā - sākot ar to, ka abi brāļi miruši vienā dienā, izliekot smaidīgu bildi ar čuri un Keitiju pie teksta lai līdzjūtību raksta viņas meitām pa tiešo (wtf vnk?!?!?!) un tagad posti un reeli ar Keitiju. Tas ir kā jau minēju ne tikai cringe un creepy, tas ir SLIMI un AMORĀLI!!!!!!! Un ar to, ka ne mēs, ne prese plašāk meapspriežam šo, mēs atbalstam šādu amorālu ‘slavenību’ dzīvesveidu. Tātad atbalsts sanāk jau dubults - caur mūsu nodokļiem un morāli/ētikas standartiem!!!!
27.07.2024 13:41 |
 
Reitings 6994
Reģ: 22.05.2023
Šādiem cilvēkiem nedrīkst būt par slavenībām, tādi radīji un zemes tārpi nedrīkst tikt aicināti uz pagastu un pilsētu svētkiem par nodokļu maksātāku naudu!!! Nerunājot jau par gadiem ilgstošo Madaras mobingu internetā un mēslu liešanu. Es uzskatu, ka ir jāturpina darīt viss, lai mediji arvien vairāk par šo visu runā un kaut lēnām, bet sāk griezties #cancelkivics rats um vnk samaļ viņus un izmet mēslainē!!!!!
27.07.2024 13:46 |
 
Reitings 2926
Reģ: 29.05.2022
Mākoņu Dejotāja @ 27.07.2024 13:14
Būdams ļoti labs manipulators un melis no dabas Andris droši ievilināja Madaru savos tīklos. Madarai tajā laikā vēl nebija attiecību pieredzes(pat ja bija, tad ļoti minimāla), ka arī jaunības ideālisms. It sevišķi kad citi 18.gadīgi liekas ļoti stulbi un dulli uz viņa fona. Kā arī der atcerēties, ka tajā laikā viņš tomēr bija veiksmīgs ar salīdzinoši labu reputāciju. Bet, būdama ļoti naiva, viņa vēl nezināja kam viņa īsti piekrīt.
Tikai pēc laika viņa saprata, kādas šausmas ir nonākusi un nolēma aizbēgt.
Nepareizi domā!Tā bija Madara kura savaņģoja savos tīklos naivo Andrīti.Jo citādāk viņa nevarēja nokļūt Rīgā.Vienīgi Andrim bija Rīgas atslēga.😂
27.07.2024 15:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)