KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.07.2024
Bet kādiem metāla nerviem jābūt, lai ko tādu izdarītu! Te viņdien pavīdēja doma, kāpēc normālie cilvēki slimo un mirst. Nu tāpēc arī slimo un mirst, ka viņiem nav viss pofig un viss tikai savām ērtībām! A šitiem hoķ bi čto!
Skatos uz savu minci (kuram ir pietiekami specifiskas veselības problēmas; kurš ir pieskatāms un uzskatāms), iztēlojos, ka es varētu viņu iebāzt kastē un slepeni aizvest uz patversmi vai vēl ko ļaunāku izdarīt, te tak visā galvā jāraud. A šie pārlaimīgi pa Anglijām, zobiem vaļā.
Protams, JA viņiem, nabadziņiem, tiešām vakar nenospēra kaķi no balkona un neaizveda uz Jelgavu (no Zolitūdes, atceramies), un tagad visi acis izraudājuši, un ar Jelgavas minci Pūciņam nav nekāda sakara.
16.07.2024 17:47 |
 
Reitings 3938
Reģ: 08.09.2015
Ja arī Tev dzīvnieciņš ir pazudis, pat pieņemsim izkritis pa balkonu (kas, jā, var gadīties), tad Tu kā saimnieks, kas mīl savu dzīvnieciņu mēģināsi atrast viņu, iedarbināsi visus papildspēkus! Kur ir storiji, cilvēki, palīdziet, mūsu mīļais kaķītis pazudis. Kur ir IG, Facebook spēks??? Kad Ļenkai vajadzēja izdīkt vainadziņus priekš Jāņiem, tad zin kā IG lietot, tagad braukā pa lieveņiem, sēž pie jūras, vai izguļ dzērumu un ne ziņas par palīgā saucienu? Lielās slavenības meklē kaķi Tikai ar skrejlapiņām, kā tad! Kurš vispār tādām pasakām tic?
16.07.2024 17:50 |
 
Reitings 747
Reģ: 31.01.2023
Kādi kretīni… pārspējuši paši sevi😠
16.07.2024 17:55 |
 
Reitings 727
Reģ: 24.01.2022
SantaC @ 16.07.2024 17:45

Kerkirai tikai interesē haipot uz savas veselības rēķina. Divkose!

Turklāt, gribu atzīmēt, ka Kerkira ir pilnīga antireklāma
saviem “veiksmes amuletiem”
16.07.2024 17:59 |
 
Reitings 14606
Reģ: 29.04.2022
21.junijā abi Čuri devās uz Balviem. Pa taisno no Balviem uz lidostu (mūsu devitklasniece ziņoja, ka neesot gulējusi ne minūti).
Pirms braukšanas uz Balviem bija Mia jānogādā Kerkirai.
Pirms tam fiksi iefilmēja "sadarbību" ar kempingu, lai nopelnītu piebaldziņai.
Tajā video Lenox izskatās super tramīga.
https://www.instagram.com/reel/C8eaoRbIcno/?igsh=YmlxdWdjeWR0b3Q=
Kurā vietā dzīvo Kerkira? Jo no Zoļika uz Balviem nesanāk braukt gar Jelgavu, lai gan līkumu protams izmest var.
16.07.2024 18:00 |
 
Reitings 1586
Reģ: 25.01.2023
nightjar @ 16.07.2024 17:03
“Skrien savās darīšanās” - tik neitrāla atbilde, viss skaidrs. Tad nav pazudis tomēr? Ja kaķa būtu, būtu selfiju uztaisījusi un uzlielījusi, cik dievīgs kaķis.
Tas teksts izklausās,itkā būtu āra kaķis,kas pa dienu dauzās pa āru,un vakarā nāk mājās.Bet itkā nebija āra kaķis.Balkona kaķis.Savā dzīvokli 2 minūšu laikā zinātu ko kaķis dara.
16.07.2024 18:01 |
 
Reitings 4849
Reģ: 01.04.2023
Akasha @ 16.07.2024 17:47
Bet kādiem metāla nerviem jābūt, lai ko tādu izdarītu! Te viņdien pavīdēja doma, kāpēc normālie cilvēki slimo un mirst. Nu tāpēc arī slimo un mirst, ka viņiem nav viss pofig un viss tikai savām ērtībām! A šitiem hoķ bi čto!
Skatos uz savu minci (kuram ir pietiekami specifiskas veselības problēmas; kurš ir pieskatāms un uzskatāms), iztēlojos, ka es varētu viņu iebāzt kastē un slepeni aizvest uz patversmi vai vēl ko ļaunāku izdarīt, te tak visā galvā jāraud. A šie pārlaimīgi pa Anglijām, zobiem vaļā.
Protams, JA viņiem, nabadziņiem, tiešām vakar nenospēra kaķi no balkona un neaizveda uz Jelgavu (no Zolitūdes, atceramies), un tagad visi acis izraudājuši, un ar Jelgavas minci Pūciņam nav nekāda sakara.

Atceramies, ka Anglijas storijos Ļenka vispār plīsa no pārlaimes, pilnīgā eiforijā vazājās apkārt, atkratījusies no bērna un kaķa.
16.07.2024 18:02 |
 
Reitings 14606
Reģ: 29.04.2022
Tuana @ 16.07.2024 18:02

Atceramies, ka Anglijas storijos Ļenka vispār plīsa no pārlaimes, pilnīgā eiforijā vazājās apkārt, atkratījusies no bērna un kaķa.

Nu tāpēc ka tai dzeguzei reāli neko citu, izņemot savu rakveres cīsiņu nevajag. Vienmēr nelaimīga seja, kad vien Mia blakus.
Starp citu - tam bērnam dzimšanas diena tak tā arī netika svinēta. Nez vai Mia zina, ka viņai tagad ir 4 gadi?
16.07.2024 18:06 |
 
Reitings 5594
Reģ: 20.08.2021
yay @ 16.07.2024 17:29
Kerkira, lielā kaķu mīļotāja mani nobloķēja, kad pajautāju kas tur ir ar to kiviču kaķi
Ideja meitenei, kura cep gaisā twiterhujitter rakstu
ietago manis dēļ Kerkiru, viņa taču ir izglābusi 12 kaķus no patversmes un ir Mias krustmāte (:

Publisks kauns arī Kerkirai! Viņa taču zināja kādi ir kivici! Kāpēc neatrunaja??
Tāpēc jau acīmredzami norobežojās, varēja vismaz tad kaķi pie sevis paņemt, tas gan būtu bijis varen labs darbiņš! Dubultie standarti Kerkirai!
Lai viņa tik kādreiz paver muti par pamestiem kaķiem! Pati pie Lienes posta lika sirsniņu komentārus, kad tikko kaķītis tika paņemts!
16.07.2024 18:07 |
 
Reitings 6909
Reģ: 06.05.2024
magdalena333 @ 16.07.2024 17:50
Ja arī Tev dzīvnieciņš ir pazudis, pat pieņemsim izkritis pa balkonu (kas, jā, var gadīties), tad Tu kā saimnieks, kas mīl savu dzīvnieciņu mēģināsi atrast viņu, iedarbināsi visus papildspēkus! Kur ir storiji, cilvēki, palīdziet, mūsu mīļais kaķītis pazudis. Kur ir IG, Facebook spēks??? Kad Ļenkai vajadzēja izdīkt vainadziņus priekš Jāņiem, tad zin kā IG lietot, tagad braukā pa lieveņiem, sēž pie jūras, vai izguļ dzērumu un ne ziņas par palīgā saucienu? Lielās slavenības meklē kaķi Tikai ar skrejlapiņām, kā tad! Kurš vispār tādām pasakām tic?

Nevar viņi likt nekādus postus! Jo kā paskaidros- kā pazudis?? Atvēra durvis un aizgāja? Pieļauju, ka viņi saprot cik lielā dirsā ir un tāpēc izlīmēja vienu sūda lapeli, lai nu ja gadījumā atbrauc PVD, var pateikt ka paši meklē kaķi. Nekur citur viņi neko neliks jo taču kuces zin ko ēduši. (Jā, Kivi, Tu arī esi kuce)
16.07.2024 18:10 |
 
Reitings 7204
Reģ: 14.04.2023
Kaut kā baigi sakrīt,ka viņiem pazudis kaķis un tāds pats atstāts Jelgavā. Domāja,ja aizvedīs uz Jelgavu, tad neviens neuzzinās? Leņķis posto katru sūdu, kāpēc tad nenotika meklēšana caur soc.tīkliem??? Un tagad nodzertās smadzenes izdomāja izlīmēt kaut kādas lapiņas. Es vnk esmu šokā šodien par šo visu!
16.07.2024 18:13 |
 
10 gadi
Reitings 5151
Reģ: 05.08.2013
viņiem problēmas nesagādāja bērnus pamest, suns un kaķis vispār pupu mizas.
Vēlos izcelt, ka patversmes rakstā kaķis aprakstīts ar agresīvu uzvedību... Man sirds sažņaudzas, ko tas mazais spalvu kamols pārcietis esot pie kivičiem. Mazais mežonis dedzināja ar brīnumsvecītēm, apgrieza ūsas, bail pat iedomāties kā vēl mocīja. Un senči kā jau atceramies storiju ar brīnumsvecēm vnk tupa ierēca.
16.07.2024 18:17 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Kaķis patversmē pie durvīm tika atstāts naktī uz 21.06, tur vienā bildē ir datums un laiks virsū, kad bilde uzņemta. Tātad viņš ir tur atstāts vēlu naktī 20.06. Tieši uz saulgriežiem ļoti vēlu satumst, tā kā tur tiešām pa nakti speciāli ir jābrauc. Varbūt atstāja Miu pie Graudiņiem jau 20.jūnija vakarā un speciāli pa tumsu veda kaķi uz patversmi? Tiem idiotiem Mia gan jau joprojām ir maziš, tāpēc varbūt domāja, ka pa nedēļu aizmirsīs, ka kaķis mājās bija 🤷‍♀️ pat, ja viņa nebija audzināta ar kaķi normāli apieties, tāpat bērni parasti dzīvniekiem pieķeras, cik redzēts.
Man vispār personīgi grūti šim sekot. Mans kaķītis nesen nomira, un es knapi turos kopā, a šie primāti vienkārši izmet, kad apnīk.
Ā, vēl jau varbūt cerēja, ka atstās kaķi uz bezmaksas aprūpi patversmē, kur pie reizes kastrēs un čipos, kamēr šie projām, un tad varbūt plānoja kā varoņi braukt pakaļ, bet aizdzērās un aizmirsa. Es gan nezinu, vai viņiem smadzeņu pietiek, ko tādu izplānot.
16.07.2024 18:30 |
 
Reitings 28895
Reģ: 14.05.2023
Aizkraukles Pārdevēja @ 16.07.2024 18:13
Kaut kā baigi sakrīt,ka viņiem pazudis kaķis un tāds pats atstāts Jelgavā. Domāja,ja aizvedīs uz Jelgavu, tad neviens neuzzinās? Leņķis posto katru sūdu, kāpēc tad nenotika meklēšana caur soc.tīkliem??? Un tagad nodzertās smadzenes izdomāja izlīmēt kaut kādas lapiņas. Es vnk esmu šokā šodien par šo visu!

ir tas viņu 100 punkti...
Varu derēt kā bija- kaķim nebija normāla pārtika,kastīte uttt protams bērnam arī netika mācīts,ka kaķis nav mīkstā rotaļlieta + (ūsu apgriešana, brīnumsvecītes pie acīm utt) un tad vai bērns stipri mocīja to kaķēnu un kaķis viņu sakoda,saskrāpēja utt, vai ņemot vērā to ka resnim mazāk lieveņu (tātad arī mazāk naudas) tātad negrib pirkt barību utt, vai arī neatradās neviens,kas par brīvu uz nedēļu paņems kaķi (kad brauca uz latgali un uk) vai arī visi šie faktori kopā un tad braucot uz Balviem caur Kerkitu kur atsāja bērnu pa ceļam izmeta kaķi pie patversmes..Tad ļaunās vella lezbes sāka interesēties un teikt ka ziņos PVD un re vai lenķi vai arī čurim radās ideja- eu davai zaķīt izprintē kaut kādu lapiņu ka kaķis pazudis un ja atbrauks PVD -mēs neko,paši meklējam ...un tad atstājuši bērnu b/d devās uz jūru....
16.07.2024 18:37 |
 
10 gadi
Reitings 2477
Reģ: 20.06.2013
Sanāca laiciņš, papētiju vairāk patversmes kaķi un primātu bildēs esošo kaķi.nu ir tas pūciņš noteikti un labi,ka nav miris bada nāvē un ticis prom no primātiem, kur mežonis viņu ir mocījis, par ko liecina agresīvā uzvedība. Tā kā pūciņam viss ir labi.
16.07.2024 18:38 |
 
Reitings 1342
Reģ: 05.12.2021
Aizkraukles Pārdevēja @ 16.07.2024 18:13
Kaut kā baigi sakrīt,ka viņiem pazudis kaķis un tāds pats atstāts Jelgavā. Domāja,ja aizvedīs uz Jelgavu, tad neviens neuzzinās? Leņķis posto katru sūdu, kāpēc tad nenotika meklēšana caur soc.tīkliem??? Un tagad nodzertās smadzenes izdomāja izlīmēt kaut kādas lapiņas. Es vnk esmu šokā šodien par šo visu!

Ikviens normāls cilvēks momentā to ziņotu publiski - man šodien pašai suns aizklīda - acīmredzot, upē pēc pīlēm iemetās - es to pamanīju, ka viņa man no mugurpuses nenāk, pēc max minūtes, gāju saukt un meklēt - pēc 10 min, kad nevarēju sasuakt, zvanīju turpat draudzenei, ka moš tūlīt jānāk palīgā meklēt.
Atradās draiskule pēc minūtēm 20-25, bet nu tas stress - ja es neatrastu, es momentā liktu vietējā grupā postu un ar draugiem ķemmētu rajonu
16.07.2024 18:42 |
 
10 gadi
Reitings 2477
Reģ: 20.06.2013
Rozāforums @ 16.07.2024 18:37

ir tas viņu 100 punkti...
Varu derēt kā bija- kaķim nebija normāla pārtika,kastīte uttt protams bērnam arī netika mācīts,ka kaķis nav mīkstā rotaļlieta + (ūsu apgriešana, brīnumsvecītes pie acīm utt) un tad vai bērns stipri mocīja to kaķēnu un kaķis viņu sakoda,saskrāpēja utt, vai ņemot vērā to ka resnim mazāk lieveņu (tātad arī mazāk naudas) tātad negrib pirkt barību utt, vai arī neatradās neviens,kas par brīvu uz nedēļu paņems kaķi (kad brauca uz latgali un uk) vai arī visi šie faktori kopā un tad braucot uz Balviem caur Kerkitu kur atsāja bērnu pa ceļam izmeta kaķi pie patversmes..Tad ļaunās vella lezbes sāka interesēties un teikt ka ziņos PVD un re vai lenķi vai arī čurim radās ideja- eu davai zaķīt izprintē kaut kādu lapiņu ka kaķis pazudis un ja atbrauks PVD -mēs neko,paši meklējam ...un tad atstājuši bērnu b/d devās uz jūru....
tas ka kaķis sakoda Miu, noteikti nebūs iemesls, tādi sīkumi primātiem neinteresē, kas ar Miu notiek . Drizak piemīza resnajam gultu un apnika tērēt naudu, ja var pa to sev alu pirkt
16.07.2024 18:42 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
Aizkraukles Pārdevēja @ 16.07.2024 18:13
Kaut kā baigi sakrīt,ka viņiem pazudis kaķis un tāds pats atstāts Jelgavā. Domāja,ja aizvedīs uz Jelgavu, tad neviens neuzzinās? Leņķis posto katru sūdu, kāpēc tad nenotika meklēšana caur soc.tīkliem??? Un tagad nodzertās smadzenes izdomāja izlīmēt kaut kādas lapiņas. Es vnk esmu šokā šodien par šo visu!
Ieliktu soctīklos šie, ka šiem pazudis kaķis. Jelgavas patversme ieraudzītu to postu un dotu ziņu. Te lapelīti kaut kur kāpņu telpā novietoja, lai Jelgavas patversmei nenāktu gaismā, ka tie izmeta kaķīti nakts melnumā.
16.07.2024 18:42 |
 
Reitings 51210
Reģ: 20.07.2021
Rozāforums @ 16.07.2024 18:37

ir tas viņu 100 punkti...
Varu derēt kā bija- kaķim nebija normāla pārtika,kastīte uttt protams bērnam arī netika mācīts,ka kaķis nav mīkstā rotaļlieta + (ūsu apgriešana, brīnumsvecītes pie acīm utt) un tad vai bērns stipri mocīja to kaķēnu un kaķis viņu sakoda,saskrāpēja utt, vai ņemot vērā to ka resnim mazāk lieveņu (tātad arī mazāk naudas) tātad negrib pirkt barību utt, vai arī neatradās neviens,kas par brīvu uz nedēļu paņems kaķi (kad brauca uz latgali un uk) vai arī visi šie faktori kopā un tad braucot uz Balviem caur Kerkitu kur atsāja bērnu pa ceļam izmeta kaķi pie patversmes..Tad ļaunās vella lezbes sāka interesēties un teikt ka ziņos PVD un re vai lenķi vai arī čurim radās ideja- eu davai zaķīt izprintē kaut kādu lapiņu ka kaķis pazudis un ja atbrauks PVD -mēs neko,paši meklējam ...un tad atstājuši bērnu b/d devās uz jūru....

ja nu notiek brīnums, un PVD sāk pārbaudi, varētu palūgt parādīt, piemēram, kaķa tualetes kastīti, ūdens un barības trauciņu. Nebūtu ko parādīt, jo noteikti paspējuši izmest! 😀😀
16.07.2024 18:43 |
 
Reitings 1342
Reģ: 05.12.2021
Anna.Boleina @ 16.07.2024 18:42
Ieliktu soctīklos šie, ka šiem pazudis kaķis. Jelgavas patversme ieraudzītu to postu un dotu ziņu. Te lapelīti kaut kur kāpņu telpā novietoja, lai Jelgavas patversmei nenāktu gaismā, ka tie izmeta kaķīti nakts melnumā.

Ikviens normāls cilvēks momentā to ziņotu publiski - man šodien pašai suns aizklīda - acīmredzot, upē pēc pīlēm iemetās - es to pamanīju, ka viņa man no mugurpuses nenāk, pēc max minūtes, gāju saukt un meklēt - pēc 10 min, kad nevarēju sasuakt, zvanīju turpat draudzenei, ka moš tūlīt jānāk palīgā meklēt.
Atradās draiskule pēc minūtēm 20-25, bet nu tas stress - ja es neatrastu, es momentā liktu vietējā grupā postu un ar draugiem ķemmētu rajonu
16.07.2024 18:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits