KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 6641
Reģ: 06.05.2024
Dovana @ 15.07.2024 06:58
Es vispār nesaprotu kurš viņiem kaķīti uzticēja. Nu viņa vairs noteikti nav, tāpat kā suņa. Vai dzīvi vispār dzīvnieciņi? Ja nemaldos bija britu jauktenītis, iespējams tie kaķīšu pavairotāji diez ko no kivičiem tad neatšķīrās? kāds viņiem dzīvnieciņš ja Miu nespēj uzturēt? Kaķim iespējams vajadzēja vairāk līdzekļus kā izlietoja uz Miu. Par Kiviča izteikumiem par Miu zobiem man vispār bija šoks, redz Valsts neapmaksā ielaistu un sadirstu zobu labošanu! Vainīga Valsts? Kur tad vepris ar lielo piķi? Un labticīgu aprūpi par bērna veselību? Vajadzēja domāt par to, ka bērni jāaprūpē un veselība laicīgi jāpieskata pirms tam kad Ļenkā bāza iekšā bez prezervatīva!

Nu kā, tagad jaunie likumi attiecībā uz dzīvnieku labklājību. Jums liekas, ka Kivis ies maksāt vetārstam par mikročipa ievadīšanu, papīru sakārtošanu, attārpošanu un poti pret trakumsērgu? NE SŪD… VIŅŠ NEIES MAKSĀT! Viņš knapi knapi ar sagrieztu ģīmi pakulai tās botas nopirka! Kaķis bija lieki izdevumi. Kaķu kastīte, trauciņi, smiltis un barība! Pieļauju ka šim britu īsspalvainajam kaķēnam pat tika pirkta vissūdīgākā un lētākā barība un zinot šo šķirni, viņiem vajag uzturvērīgu un padārgu barību, bet ko es vella nelaimīgā vecene vispār iedomājos, te par piebaldziņu jādomā, ne kaķi!
Es īstenībā dusmās vāros… zemiski radījumi lai neteiktu vairāk..
15.07.2024 07:22 |
 
Reitings 1477
Reģ: 09.06.2024
yay @ 15.07.2024 07:15

Miu radīja, lai Lienei neatņem autovadītāja apliecibu dēļ Ugf parāda, jo Mia taču ir jāvedā pa pulciņiem (!) un ārstiem (!) un lai Kivim ir bezmaksas šoferis.
Ar Miu poda birste gribēja vepri piesiet
15.07.2024 07:32 |
 
Reitings 1477
Reģ: 09.06.2024
kichinja @ 15.07.2024 07:22

Nu kā, tagad jaunie likumi attiecībā uz dzīvnieku labklājību. Jums liekas, ka Kivis ies maksāt vetārstam par mikročipa ievadīšanu, papīru sakārtošanu, attārpošanu un poti pret trakumsērgu? NE SŪD… VIŅŠ NEIES MAKSĀT! Viņš knapi knapi ar sagrieztu ģīmi pakulai tās botas nopirka! Kaķis bija lieki izdevumi. Kaķu kastīte, trauciņi, smiltis un barība! Pieļauju ka šim britu īsspalvainajam kaķēnam pat tika pirkta vissūdīgākā un lētākā barība un zinot šo šķirni, viņiem vajag uzturvērīgu un padārgu barību, bet ko es vella nelaimīgā vecene vispār iedomājos, te par piebaldziņu jādomā, ne kaķi!
Es īstenībā dusmās vāros… zemiski radījumi lai neteiktu vairāk..
Kivis nekam neko nemaksā pats nevar pat par saviem zobiem samaksāt kur nu vēl Miu zobiem. Par kaķi domāja, ka viņš podā čurās un peles ķers kur nu vēl vet. Ārsta izdevumi tie tak lielāki kā Miu ārsta izdevumi! Vepros paliek vepris un poda birstei dzīve ir pēc nopelniem!
15.07.2024 07:36 |
 
Reitings 4902
Reģ: 23.08.2022
Neiil @ 14.07.2024 19:10
Grāmatnīcā atlaides juhū, bet Miai zandeles nevajag tutū! Pretīgā vecene, atkal lasīs savus romāniņus un kleksēs sūdus!

sāk šķist, ka viņu family ir "one shoes all year round" :D
15.07.2024 08:38 |
 
Reitings 11663
Reģ: 06.07.2022
SantaC @ 14.07.2024 22:21

Diezgan baisi, ka starp mums ir tādi cilvēki kā Tu.
Čipsis ņēma nelabu galu un tagad kaķis pazudis mistiskos apstākļos. Pat gadu nenodzīvoja kiviču pritonā.
Jautājumi par Čipsi viņiem ir sarkanā līnija un tagad par kaķi ir līdzīgi.

Jā, Čipsa gadījumu atceros. Fakts, ka abi dīkdieņi par šo jautājumu nerunā, daudz ko pasaka.
Okei, ja izrādīsies, ka dzīvnieks tiešām izmests vai beigts, apsolu turpmāk ticēt jums kā trauksmes cēlējām un neuzskatīt par paranoiķēm. Gaidīsim kaķi parādāmies :)
15.07.2024 09:01 |
 
Reitings 1477
Reģ: 09.06.2024
Man šķiet tie dzīvnieciņi ir labākā situācijā pa logu nomesti un viss. Kura tic, ka čipsis dzīvs? Kura tic, ka kaķīts dzīvs? Tiešām tik naivas mēs te esam?
15.07.2024 10:39 |
 
Reitings 2927
Reģ: 29.05.2022
Debīlais Kivičs Twitter mani nobloķēja,kā jau čuris! Vai tad no tāda mīzekļa ko citu varēja sagaidīt? Viņš kaut ko tur par citu bērniem murgoja,es ieteicu nelūrēt uz citiem bet sākt par savu rūpēties un ne tikai Lieni vest pastaigā uz Jūrmalu. Nu un tā starp citu pavaicāju, vai kaķi jau piebeidza?🙈
15.07.2024 10:44 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
Dovana @ 15.07.2024 10:39
Man šķiet tie dzīvnieciņi ir labākā situācijā pa logu nomesti un viss. Kura tic, ka čipsis dzīvs? Kura tic, ka kaķīts dzīvs? Tiešām tik naivas mēs te esam?
Kad paņēma šie taksīti Čipsi, filmēja šo, bildes lika, pat instagram kontu čipsim uztaisīja. Nepagāja pat mēnesis, kad čipsis pazuda...ne video, ne bilžu. Čipsa konts tukšs. Cilvēki šiem komentāros live regulāri jautāja, kur suņuks. Šie izlikās neredzam jautājumus par suņuku, būdami tie patiesie.
Ja tie mērgļi savus miesīgos bērnus par cilvēkiem neuzskata, tad ko var brīnīties par to, kā šie apejas ar dzīvnieciņiem. Sirds lūzt padomājot, pašai suņuks ir, nevaru dzīvi savu iedomāties bez viņa.
Kaut tam patiesajam pārītim dzīvē viss nāktu atpkaļ, viss ļaunums ko šie nodarījuši saviem tuvākajiem.
15.07.2024 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 5049
Reģ: 05.08.2013
Dovana @ 15.07.2024 10:39
Man šķiet tie dzīvnieciņi ir labākā situācijā pa logu nomesti un viss. Kura tic, ka čipsis dzīvs? Kura tic, ka kaķīts dzīvs? Tiešām tik naivas mēs te esam?

Smerdeļi toreiz teica, ka aizveda Čipsi uz laukiem pie draugiem. Pie kuriem neatklāja.
Toreiz bija tāds gadījums, ka viena no patversmēm bija ielikusi postu, ka atrasts taksis, kurš 1:1 ir kā Čipsis. Prooootams, bez mikročipa. Kiviči noliedza, ka tas esot viņu suns.
15.07.2024 10:51 |
 
Reitings 1477
Reģ: 09.06.2024
yay @ 15.07.2024 10:51

Smerdeļi toreiz teica, ka aizveda Čipsi uz laukiem pie draugiem. Pie kuriem neatklāja.
Toreiz bija tāds gadījums, ka viena no patversmēm bija ielikusi postu, ka atrasts taksis, kurš 1:1 ir kā Čipsis. Prooootams, bez mikročipa. Kiviči noliedza, ka tas esot viņu suns.
Nu tak viņi ir noteikti nogalināti! Būtu atdevuši dzīvus kādam tak pa laikam bildi ieliktu. Skarbs un subjektīvs viedoklis abi beigti. Miu ir viņiem lieks cilvēciņš, bail padomāt kā pret viņu izturās😢 cik bija redzēts nekad Miu nerunāja. Kaut kādā vakariņu šovā kur vepris mūlī desertus stūma Miu 0 emociju, tas jau tikai norādīja uz to, ka viņa nekad dzīvē nebija dabūjusi kārumu, vai gardu ēdienu. Tikai maisījuma pudeli, ceru bez miega zālēm🙏
15.07.2024 11:01 |
 
10 gadi
Reitings 470
Reģ: 31.01.2009
Incognito @ 15.07.2024 00:34

Liene dabūjusi no beloveda starp acīm, tad jau ierakstā scenārijā tiek piešķirts budžetiņš sevi palutināt. Tāpēc pat ne kapeiku no tās “sāpju” naudas viņa meitai neatvēlēs

Tik tiešām, katru reizi, kad ir aizdomas par kašķi viņu starpā, Liene pēc pāris dienām ir veikalā, pērkot krāsas / grāmatas 🫣
15.07.2024 11:01 |
 
Reitings 40
Reģ: 10.06.2024
Gaidām atskaiti par redzēto 🍷

Neko baigi ļaunu es neteikšu, jo man nepatīk citus aprunāt 🍷😀
Paklausījos 4 dziesmas un aizbraucu. Pirmās dziesmas bija no ZScars laikiem, kas vēl ir daudz maz klausāmas. Tad, kad sāka savus jaunākos, Lienītei veltītos šedevrus maurot, vairāk negribēju tērēt savu laiku.
Viņš dzied pa virsu ierakstam. Pietrūkst dzīvie instrumenti fonā, tāpēc tas viss ir tā prasti, pliekani un nebaudāmi. Pa vidu dziesmām bija Andrīša seklie joki, kuri VISI bija par dzeršanu, alkoholu vai bijušajām😒 Dažas omītes ap 70 man priekšā bija totālā sajūsmā par viņu.
Lieņuks man aiz muguras filmēja storijus un Mia turpat skraidīja ar citiem bērniem. Biju pārsteigta par Lienes tiešām slikto gaumi. Viss outfits kā tikko izpakots no jaunākā Aļika sūtījuma.
Mias botiņām gan tur nebija ne vainas. Jo ik pa laikam uzlija un zāle bija mitra.
15.07.2024 11:05 |
 
10 gadi
Reitings 2436
Reģ: 20.06.2013
Es tomēr ceru, ka tas bija čipsis tajā patversmē un ka viņu ir adoptējuši labi cilvēki. Ka nav resnais tauku blāķis nositis vienkārši to suni. Par kaķi nekādu ekspektāciju labu nav, visdrīzākais jau,ka nomiris bada nāvē kamēr šie pa uk pisās. Pretīgi radījumi abi. Tik pretīgi,ka ne vārdos izteikt.
15.07.2024 11:29 |
 
Reitings 26779
Reģ: 06.11.2022
kuranavliene @ 15.07.2024 10:44
Debīlais Kivičs Twitter mani nobloķēja,kā jau čuris! Vai tad no tāda mīzekļa ko citu varēja sagaidīt? Viņš kaut ko tur par citu bērniem murgoja,es ieteicu nelūrēt uz citiem bet sākt par savu rūpēties un ne tikai Lieni vest pastaigā uz Jūrmalu. Nu un tā starp citu pavaicāju, vai kaķi jau piebeidza??

Klusums šai gadījumā ir ļoti skaļa atbilde. Ja kaķītim viss būtu ok, šie noteikti jau būtu piebliezuši pilnu internetu ne tikai ar foto, bet arī ar video, kur kaķis resnajam klēpī un šis, siekalodamies uz visām pusēm, auro: "ko tās vella vecenes iedomājas". Tik laba iespēja publiski paņirgt par stulbajām, trakajām lezbietēm, kurām vispār nav savas dzīves...
Ir tikai viens iemesls, kāpēc tā netiek izmantota un tas ir ļoti bēdīgs. :((
15.07.2024 11:33 |
 
Patīk
Reitings 18985
Reģ: 09.12.2015
Yes min @ 15.07.2024 11:05

Neko baigi ļaunu es neteikšu, jo man nepatīk citus aprunāt ??
Paklausījos 4 dziesmas un aizbraucu. Pirmās dziesmas bija no ZScars laikiem, kas vēl ir daudz maz klausāmas. Tad, kad sāka savus jaunākos, Lienītei veltītos šedevrus maurot, vairāk negribēju tērēt savu laiku.
Viņš dzied pa virsu ierakstam. Pietrūkst dzīvie instrumenti fonā, tāpēc tas viss ir tā prasti, pliekani un nebaudāmi. Pa vidu dziesmām bija Andrīša seklie joki, kuri VISI bija par dzeršanu, alkoholu vai bijušajām? Dažas omītes ap 70 man priekšā bija totālā sajūsmā par viņu.
Lieņuks man aiz muguras filmēja storijus un Mia turpat skraidīja ar citiem bērniem. Biju pārsteigta par Lienes tiešām slikto gaumi. Viss outfits kā tikko izpakots no jaunākā Aļika sūtījuma.
Mias botiņām gan tur nebija ne vainas. Jo ik pa laikam uzlija un zāle bija mitra.

Kā tad tā - dižais muzikants vairs nevar pasēkt bez fonogrammas fonā? Privātos pasākumos arī dziedās, muti plātīdams?😅 Izsmiekls, nevis mūziķis.
Un tas, ka slampa ir staigājošs aliexpress, nemaz neizbrīna, šābrīža vīrs nav tas, kurš rukās melnu muti, lai sieviņai Manolo Blahnik kurpes nopirktu..
15.07.2024 11:35 |
 
Reitings 1477
Reģ: 09.06.2024
qwe @ 15.07.2024 11:29
Es tomēr ceru, ka tas bija čipsis tajā patversmē un ka viņu ir adoptējuši labi cilvēki. Ka nav resnais tauku blāķis nositis vienkārši to suni. Par kaķi nekādu ekspektāciju labu nav, visdrīzākais jau,ka nomiris bada nāvē kamēr šie pa uk pisās. Pretīgi radījumi abi. Tik pretīgi,ka ne vārdos izteikt.
es ticu Dievam ne Vatikānam. Tāpat jau var cerēt par čipsi protams.
15.07.2024 11:45 |
 
Reitings 1912
Reģ: 21.04.2024
AnneBelle @ 15.07.2024 11:01

Tik tiešām, katru reizi, kad ir aizdomas par kašķi viņu starpā, Liene pēc pāris dienām ir veikalā, pērkot krāsas / grāmatas ?

Tak laukos nopelnīja naudu un bija ko Lienei iedot. Smieklīgi kā ne rīdziniekus nodirš, bet tieši lauku cilvēki ir tie, kas viņus uztur!
15.07.2024 11:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4220
Reģ: 31.10.2010
Vēl labāk - Latvijā pieprasītākais mīziķis pat nedzied vairs pats? Un par to viņš būtu pelnījis tos simtus, ko pieprasa? WTF? Fonogrammai pa virsu es arī varu padziedāt.
Par kaķi šķiet, ka viss skaidrs. Ja viņi tiešām no kaķa atbrīvojušies, tad tagad izliksies, ka tāda nekad nav bijis. Un tie, kuri ikdienā neseko šiem primātiem, arī par to nezinās. Kaķis paliks tikai mūsu, rozā lezbju, atmiņās.
15.07.2024 12:03 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5052
Reģ: 03.11.2012
Nu Lienei tagad ir iespēja nolikt fonā jaunās grāmatas un uztaisīt bildi, ar kaķi klepī, tā lai redz tagadējo, nu jau ataugušo manikīru. Tad viņai 100% ticēs, ka kaķim viss ir kārtībā.
Un runājot par suni, manuprāt, no sākuma visi domāja, ka tas ir viņu suns, bet pēc tam pati patversme publicēja info, ka tas esot cits suns, lai nevelkot paralēles ar Kivičiem 🤔
15.07.2024 12:23 |
 
Reitings 320
Reģ: 13.10.2023
Atsūtīja man viģikus no viena pēcjāņu lievenīša ar Kiviču, beigts var palikt🤣🤣🤣. Čalim patīk kādas no Z-Scars senajām dziesmām, tad nu dullie draugi un kolēģi bija dāvanu saorganizējuši,lai ir jautrība😀 un jāsaka ka tās tur netrūka... Finālā to ērmu pielēja, pabaroja, visi kaimiņi bez maksas viņa klepošanu dzirdēja. Samaksāja viņam noteikti vairāk kā 100 eur stundā, tāpēc tagad varēja pašikot.
Pats dižmūziķis gan ne vārdu/bildi nekur nav publicējis, laikam tomēr apzinās ka viņš tur tādā kā klauna statusā bija un skats toč nav viņam glaimojošs. Paši pasākuma dalībnieki arī šito cirku nepublicē, klīst tikai draugu,kolēģu vidē. Vēl teica ka ieradies jau ne ta pohains, ne ta jau uzlāpījies.
15.07.2024 12:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits